ROLL & RUN :: ROLKI PÓŁMARATON
Roll&Run Stolno
Organizator : Stowarzyszenie Life Balance Place
Data : 2022-05-28
Miejsce : Stolno
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 44
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.25km | 10.5km | 15.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuFinish
5.25km
   
1MICHALSKI Mariusz 70UKS ZWOLEŃ-TEAM PISZM3000:00:0000:09:47
2CIBOROWSKI Sebastian 60SEBA-SPORT PISZPISZM5000:00:0100:09:47
3CHOJECKI Dariusz 57BYDGOSZCZM5000:00:0100:10:01
4ZIÓŁKOWSKI Julian 50STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYGDAŃSKM5000:00:0200:10:12
5MITKOWSKA Natalia 56KORONOWOK3000:00:0300:10:12
6PUŁAWSKI Piotr 178UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0400:10:20
7ZDANCEWICZ Paweł 151WARSZAWAM4000:00:0200:10:22
8WOŹNICKI Paweł 51speedskating ŁódźZGIERZM5000:00:0200:10:22
9PARASZKA Łukasz 54MinionsSpeedTeamWARSZAWAM3000:00:0400:10:44
10KASPROWICZ Daniel 154PLICHWYSCIGWĄGROWIECM4000:00:0200:10:48
11CIBOROWSKI Itan 61SEBA-SPORT PISZPISZM2000:00:0100:11:09
12GOSZCZYŃSKI Wojciech 162TORUŃM3000:00:0500:11:18
13KRAJNIK Jacek 153SZYBKA ROLKA TEAMBYDGOSZCZM5000:00:0300:11:19
14SIERPOWSKI Zbigniew 200POZNAŃM4000:00:0200:11:20
15WRÓBEL Antoni 155TWISTER TRÓJMIASTO ZICORANCINGSPEDTEAMPĘPOWO KARTUSKIEM60+00:00:0200:11:20
16SOBCZYŃSKI Bartosz 172TCZEWM3000:00:0600:11:25
17BINDEK Weronika 171ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK2000:00:0400:11:34
18MYDLARSKI Jarek 184GDYNIAM4000:00:0100:11:46
19MAREK Sławomir 174SOLEC KUJAWSKIM3000:00:0200:11:52
20PACZUSKI Jarosław 158LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM60+00:00:0900:11:59
21MARIUSZ Chomiak 166ULEULI.PASIEKA SZYMANKOWOGDYNIAM5000:00:0500:12:02
22KOWALSKI Damian 198GDAŃSKM4000:00:0400:12:03
23GRASZKA Bartosz 185GDYNIAM4000:00:0100:12:18
24SPYCHALSKA Zuzanna 168KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWOKORONOWOK2000:00:0400:12:40
25URBAŃSKA Anna 179DOBROŃK2000:00:0900:12:45
26NOWICKI Leszek 173INOWROCLAWM60+00:00:0100:13:40
27ŚPICA Dariusz 176KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:0300:13:48
28PRAJSNAR Robert 182SPEEDING TURTLESWARSZAWAM5000:00:0400:13:49
29ZADROGA Waldemar 199NA ROLKACH PRZEZ MAZURY PISZM60+00:00:0300:13:53
30GRYCH Jagna 152AMATORGDAŃSKK3000:00:0400:14:28
31KANJERSKI Jerzy 161BYDGOSZCZM60+00:00:1000:14:41
32BANIA Zygmunt 59PRZYSIEKM60+00:00:0500:14:47
33LEŚNIEWICZ-PARASZKA Danuta 55MinionsSpeedTeamWARSZAWAK3000:00:0700:15:24
34NOGAŃSKI Paweł 160MIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0600:15:26
35PODBORNY Rafał 58MKS Sokoły ToruńTORUŃM2000:00:0200:15:29
36PRAJSNAR Agnieszka 183SPEEDING TURTLESWARSZAWAK5000:00:0500:15:59
37BIAŁOSKÓRSKA Małgorzata 186ROLL4ALLGDYNIAK4000:00:0800:16:03
38FILIPOWICZ Kamil 169WĄBRZEŹNOM3000:00:0800:16:16
39ROGALSKI Slawomir 170AMATORSTARGARDM5000:00:0600:16:44
40GRUDZIŃSKI Przemysław 163GDAŃSKM3000:00:0700:17:31
41GRUDZIŃSKA Joanna 156GDAŃSKK3000:00:0700:17:32
42RING Lilianna 159BYDGOSZCZK2000:00:0900:18:00
43PIOTROWSKA Patrycja 165ŚWIEKATOWOK2000:00:0500:18:14
44SZUDZIK Dominika 157BYDGOSZCZK2000:00:0900:19:27
Znaleziono 44 wynik(ów)