ROWERZYŚCI
VIVAT MAJ, 3 MAJ!
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-05-01
Miejsce : Polska
Dystans : 460 km
Zgłoszonych : 26
Wystartowało : 24
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 24
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FILIPEK Mariusz 23BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMastersi M1M 1329:21:33.00050:00:04460,04600000,0003:4915,7
2SKARUPA Roman 25TURZEWeterani Młodsi M1M 2817:30:55.00166:38:14460,04600000,0002:1726,3
3LIPOWIEC DĄBROWSKA Renata 1LESZNOMastersi K1K 11022:57:56.00218:20:34460,04600000,0002:5920,0
4DUŃSKI Karol 6WARSZAWAMastersi M2M 3K&K1021:48:36.00218:56:56460,04600000,0002:5021,1
5WIŚNIEWSKI Roman 16BENEQ TEAMSREBRNAWeterani Starsi M1M 41028:48:25.00224:10:07460,04600000,0003:4516,0
6KOLANOWSKI Marek 3WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMastersi M3M 51221:07:12.00265:45:29460,04600000,0002:4521,8
7KLUKACZ Tomasz 18SKTR DOKTOREKSIEDLCEMastersi M4M 61228:06:34.00265:57:24460,04600000,0003:3916,4
8FILIPIAK Zbigniew 14SYCÓWWeterani Młodsi M2M 71418:14:35.00307:52:09460,04600000,0002:2225,2
9NAUKA Sebastian 24ŚCINAWASeniorzy Starsi M1M 81620:09:45.00363:37:19460,04600000,0002:3722,8
10HRYNOWIECKI Dariusz 21RZĘSKOWOMastersi M5M 91720:30:18.00392:39:03460,04600000,0002:4022,4
11DREWS Karolina 9WĄGROWIECSeniorzy Starsi K1K 22425:15:06.00562:33:07460,04600000,0003:1718,2
12WIŚNIEWSKI Radosław 20BYDGOSZCZSeniorzy Starsi M2M 102526:21:53.00576:50:24460,04600000,0003:2617,4
13CHAŁUBIŃSKI Wojciech 10SZCZECINMastersi M6M 112638:55:51.00598:51:44460,04600000,0005:0411,8
14TOKARSKI Władysław 12BIAŁYSTOKWeterani Młodsi M3M 122838:26:10.00644:39:38460,04600000,0005:0012,0
15MAJ Paweł 22ELBLĄGMastersi M7M 132925:23:42.00672:34:00460,04600000,0003:1818,1
16ORNATOWSKA Maria 2BIEGACZ ŚWIETOKRZYSKIKIELCEWeterani Starsi K1K 32924:52:00.00673:43:00460,04600000,0003:1418,5
17GRZEGOSZCZYK Leszek 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeterani Młodsi M4M 143025:24:50.00697:14:49460,04600000,0003:1818,1
18FLIS Marcin 15OSTATNIA PROSTAGDAŃSKMastersi M8M 153032:08:33.00703:08:00460,04600000,0004:1114,3
19WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 8CHROMIECWeterani Młodsi M5M 163023:54:28.00676:03:42367,5367514-92,4863:5415,4
20JAGMIN Bogusław 6770+LUBSKOWeterani Starsi M2M 173011:31:24.00504:53:45266,6266570-193,4302:3523,1
21LEMPKOWSKI Bogumił 17KSM W II LO IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W SIEDLCACHSIEDLCEMastersi M9M 183020:22:06.00612:09:40244,9244866-215,1344:5912,0
22GONTARZ Katarzyna 19ŚWINOUJŚCIESeniorzy Młodsi K1K 43014:31:24.00672:43:26241,5241480-218,5203:3616,6
23KUKIEŁKA Jarosław 4EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi M3M 193010:58:41.00336:32:26235,5235532-224,4682:4721,5
Poniżej dystansu minimalnego: 92,0 km
Niesklasyfikowani
DNCSOBCZYK Tomasz 7GÓRKA SOBOCKASeniorzy Starsi M3003:08:51.00048:47:5868,268155-391,8452:4621,7
Znaleziono 24 wynik(ów)