Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-05-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 460 km |
Zgłoszonych : | 26 |
Wystartowało : | 24 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 24 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Znawca dziejów | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPEK Mariusz | 23 | BIKEROOM TEAM | NIEDRZWICA DUŻA | Mastersi M | 1 | M 1 | 3 | 18:36:13 | 50:00:04 | 460,0 | 460000 | 0,000 | 2:25 | 24.7 (100%) | ||
2 | SKARUPA Roman | 25 | TURZE | Weterani Młodsi M | 1 | M 2 | 8 | 01:51:38 | 53:37:14 | 221,3 | 460000 | -238,734 | 0:30 | 118.9 (481.4%) | |||
3 | NAUKA Sebastian | 24 | ŚCINAWA | Seniorzy Starsi M | 1 | M 8 | 16 | 04:15:12 | 53:55:18 | 211,0 | 460000 | -249,034 | 1:12 | 49.6 (200.8%) | |||
4 | HRYNOWIECKI Dariusz | 21 | RZĘSKOWO | Mastersi M | 5 | M 9 | 17 | 01:48:59 | 56:39:03 | 152,2 | 460000 | -307,825 | 0:42 | 83.8 (339.3%) | |||
5 | KLUKACZ Tomasz | 18 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | Mastersi M | 4 | M 6 | 12 | 04:14:13 | 49:57:24 | 144,2 | 460000 | -315,770 | 1:45 | 34 (137.7%) | ||
6 | WIŚNIEWSKI Roman | 16 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weterani Starsi M | 1 | M 4 | 10 | 03:25:37 | 56:10:07 | 143,3 | 460000 | -316,669 | 1:26 | 41.8 (169.2%) | ||
7 | DUŃSKI Karol | 6 | WARSZAWA | Mastersi M | 2 | M 3 | K&K | 10 | 01:08:18 | 50:56:56 | 126,6 | 460000 | -333,386 | 0:32 | 111.2 (450.2%) | ||
8 | LIPOWIEC DĄBROWSKA Renata | 1 | LESZNO | Mastersi K | 1 | K 1 | 10 | 02:50:12 | 25:51:28 | 120,3 | 460000 | -339,670 | 1:24 | 42.4 (171.7%) | |||
9 | FILIPIAK Zbigniew | 14 | SYCÓW | Weterani Młodsi M | 2 | M 7 | 14 | 01:54:59 | 24:15:07 | 103,9 | 460000 | -356,072 | 1:06 | 54.2 (219.4%) | |||
10 | TOKARSKI Władysław | 12 | BIAŁYSTOK | Weterani Młodsi M | 3 | M 12 | 28 | 00:54:03 | 48:57:02 | 101,4 | 460000 | -358,580 | 0:31 | 112.6 (455.9%) | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 92,0 km | |||||||||||||||||
11 | KOLANOWSKI Marek | 3 | WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM | WŁOCŁAWEK | Mastersi M | 3 | M 5 | 12 | 01:44:37 | 49:45:29 | 89,4 | 460000 | -370,621 | 1:10 | 51.3 (207.7%) | ||
12 | DREWS Karolina | 9 | WĄGROWIEC | Seniorzy Starsi K | 1 | K 2 | 24 | 01:30:20 | 47:15:53 | 79,6 | 460000 | -380,382 | 1:08 | 52.9 (214.2%) | |||
13 | FLIS Marcin | 15 | OSTATNIA PROSTA | GDAŃSK | Mastersi M | 8 | M 15 | 30 | 04:57:55 | 06:32:13 | 70,3 | 460000 | -389,745 | 4:14 | 14.1 (57.1%) | ||
14 | MAJ Paweł | 22 | ELBLĄG | Mastersi M | 7 | M 13 | 29 | 00:50:03 | 48:34:00 | 68,1 | 460000 | -391,888 | 0:44 | 81.7 (330.8%) | |||
15 | ORNATOWSKA Maria | 2 | BIEGACZ ŚWIETOKRZYSKI | KIELCE | Weterani Starsi K | 1 | K 3 | 29 | 01:50:00 | 25:43:00 | 63,4 | 460000 | -396,600 | 1:44 | 34.6 (140.1%) | ||
16 | CHAŁUBIŃSKI Wojciech | 10 | SZCZECIN | Mastersi M | 6 | M 11 | 26 | 00:33:08 | 48:33:26 | 62,4 | 460000 | -397,556 | 0:31 | 113.1 (457.9%) | |||
17 | WIŚNIEWSKI Radosław | 20 | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi M | 2 | M 10 | 25 | 00:52:06 | 48:50:24 | 61,7 | 460000 | -398,340 | 0:50 | 71 (287.4%) | |||
18 | LEMPKOWSKI Bogumił | 17 | KSM W II LO IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W SIEDLCACH | SIEDLCE | Mastersi M | 9 | M 18 | 30 | 08:12:29 | 08:12:29 | 59,3 | 244866 | -400,679 | 8:18 | 7.2 (29.1%) | ||
19 | JAGMIN Bogusław | 67 | 70+ | LUBSKO | Weterani Starsi M | 2 | M 17 | 30 | 01:22:04 | 48:53:45 | 42,9 | 266570 | -417,120 | 1:54 | 31.4 (127.1%) | ||
20 | WYTRZYSZCZAK Eugeniusz | 8 | CHROMIEC | Weterani Młodsi M | 5 | M 16 | 30 | 02:11:01 | 02:11:01 | 32,5 | 367514 | -427,537 | 4:02 | 14.9 (60.3%) | |||
21 | KUKIEŁKA Jarosław | 4 | EPTM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Seniorzy Starsi M | 3 | M 19 | 30 | 01:15:20 | 01:15:20 | 29,9 | 235532 | -430,095 | 2:31 | 23.8 (96.4%) | ||
22 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 5 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 4 | M 14 | 30 | 01:14:49 | 01:14:49 | 25,1 | 460000 | -434,888 | 2:58 | 20.1 (81.4%) | |||
23 | GONTARZ Katarzyna | 19 | ŚWINOUJŚCIE | Seniorzy Młodsi K | 1 | K 4 | 30 | 00:43:26 | 00:43:26 | 11,7 | 241480 | -448,280 | 3:42 | 16.2 (65.6%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | SOBCZYK Tomasz | 7 | GÓRKA SOBOCKA | Seniorzy Starsi M | 30 | 01:09:21 | 48:47:58 | 68,2 | 68155 | -391,845 | 1:01 | 59 (238.9%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)