Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-05-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 460 km |
Zgłoszonych : | 26 |
Wystartowało : | 24 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 24 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Znawca dziejów | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUŃSKI Karol | 6 | WARSZAWA | Mastersi M | K&K | 10 | ||
2 | TOKARSKI Władysław | 12 | BIAŁYSTOK | Weterani Młodsi M | 28 | |||
3 | WIŚNIEWSKI Roman | 16 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weterani Starsi M | 10 | ||
4 | LEMPKOWSKI Bogumił | 17 | KSM W II LO IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W SIEDLCACH | SIEDLCE | Mastersi M | 30 | ||
5 | MAJ Paweł | 22 | ELBLĄG | Mastersi M | 29 | |||
6 | JAGMIN Bogusław | 67 | 70+ | LUBSKO | Weterani Starsi M | 30 | ||
7 | FILIPEK Mariusz | 23 | BIKEROOM TEAM | NIEDRZWICA DUŻA | Mastersi M | 3 | ||
8 | HRYNOWIECKI Dariusz | 21 | RZĘSKOWO | Mastersi M | 17 | |||
9 | LIPOWIEC DĄBROWSKA Renata | 1 | LESZNO | Mastersi K | 10 | |||
10 | KLUKACZ Tomasz | 18 | SKTR DOKTOREK | SIEDLCE | Mastersi M | 12 | ||
11 | KUKIEŁKA Jarosław | 4 | EPTM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Seniorzy Starsi M | 30 | ||
12 | KOLANOWSKI Marek | 3 | WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM | WŁOCŁAWEK | Mastersi M | 12 | ||
13 | FILIPIAK Zbigniew | 14 | SYCÓW | Weterani Młodsi M | 14 | |||
14 | WIŚNIEWSKI Radosław | 20 | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi M | 25 | |||
15 | DREWS Karolina | 9 | WĄGROWIEC | Seniorzy Starsi K | 24 | |||
16 | CHAŁUBIŃSKI Wojciech | 10 | SZCZECIN | Mastersi M | 26 | |||
17 | WYTRZYSZCZAK Eugeniusz | 8 | CHROMIEC | Weterani Młodsi M | 30 | |||
18 | GONTARZ Katarzyna | 19 | ŚWINOUJŚCIE | Seniorzy Młodsi K | 30 | |||
19 | FLIS Marcin | 15 | OSTATNIA PROSTA | GDAŃSK | Mastersi M | 30 | ||
20 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 5 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 30 | |||
21 | SKARUPA Roman | 25 | TURZE | Weterani Młodsi M | 8 | |||
22 | NAUKA Sebastian | 24 | ŚCINAWA | Seniorzy Starsi M | 16 | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 92,0 km | ||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | SOBCZYK Tomasz | 7 | GÓRKA SOBOCKA | Seniorzy Starsi M | 30 | |||
24 | ORNATOWSKA Maria | 2 | BIEGACZ ŚWIETOKRZYSKI | KIELCE | Weterani Starsi K | 29 |
Znaleziono 24 wynik(ów)