RZEŹNICZEK INTRO 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-11
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 387
Wystartowało : 303
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 297
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZABLA Marcin 1602Saint Gobain SQUADGRABOWAM4000:00:09
2CHORABIK Armand 1874Zabiegani MielecMIELECM2000:00:09
3KĄKOL Zbigniew 1885WeterTeamGWOŹNICA DOLNAM3000:00:10
4DOLATA Łukasz 1551Powiatowe Centrum Sportu w BełchatowieBEŁCHATÓWM3000:00:11
5JAWORSKI Tomasz 1617WARSZAWAM3000:00:11
6KOTUŁA Rafał 1640MARKIM3000:00:12
7BIELAK Mateusz 1661LUBLINM2000:00:12
8BRYL Marcin 1552WARSZAWAM3000:00:13
9SNARSKI Bogdan 1871AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:13
10POMORSKI Marcin 1555BIAŁA PODLASKAM4000:00:14
11KARASEK Grzegorz 1600NIEGOWONICEM3000:00:14
12ROSÓŁ Rafał 1665eXtreme HDK BytomBYTOMM3000:00:14
13SKRZYPEK Krzysztof 1676KLICZ BANDABYTOMM3000:00:14
14JAROMIRSKA Elżbieta 1882RZESZÓWK3000:00:14
15MIKOŁAJCZYK Krzysztof 1562KOMORNIKIM4000:00:14
16SZABLA Magdalena 1603Biegaj z BananemGRABOWAK3000:00:14
17GOŚCIŃSKI Sławomir 1707IZERSKA GRUPA BIEGOWADOBRZEŃ MAŁYM3000:00:14
18ŚLUSARCZYK Maciej 1559STALOWA WOLAM3000:00:15
19KARASEK Magdalena 1601Biegaj z BananemNIEGOWONICEK3000:00:15
20ROGALA Magdalena 1619SOSNOWIECK3000:00:15
21MAZUR Bartosz 1645SOSNOWIECM3000:00:15
22KŁOPOCKI Jan 1836#WpiszCokolwiekBYDGOSZCM2000:00:15
23WETHACZ Dariusz 1510CISNAM3000:00:16
24WRÓBEL Bartłomiej 1500CisnaCISNAM4000:00:16
25MAJCHROWSKI Jacek 1674BBL TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:16
26ŚLUSARSKI Włodzimierz 1781obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:16
27JAŚLARZ Jarek 1845IRONMAN CS SZCZECINSZCZECINM5000:00:16
28WOJNAROWCZ Tomasz 1872Obozybiegowe.pl/SpartanieDzieciąWARSZAWAM3000:00:16
29KRAMER Rafał 1742BiegiemradomRADOMM5000:00:17
30MICHALSKI Marcin 1750FUNFLYWARSZAWAM3000:00:17
31SZUFNARA Adrian 1887WARSZAWAM2000:00:17
32MACIEJEWSKI Karol 1779Biegiem Radom!RADOMM4000:00:17
33MAJER Andrzej 1798OPOLEM3000:00:17
34KRZYSZŁOWSKI Rafał 1799OPOLEM4000:00:17
35ZIEMKOWSKA Monika 1853BiegoludkiŻARÓWK4000:00:17
36KAŃDUŁA Grzegorz 1875nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:17
37SZAŁAS Ewa 1753KATOWICEK3000:00:17
38OCHAŁEK Piotr 1580PRZEMYŚLM3000:00:18
39KASPEREK Piotr 1756LUBLINM3000:00:18
40PIETRZYKOWSKA Monika 1777RADOMK4000:00:18
41PATRO Jacek 1789Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:18
42STELMASZCZYK Konrad 1827WARSZAWAM4000:00:18
43LISICKI Marek 1506KB Arturówek ŁódźŁÓDŹM6000:00:19
44LEWANDOWSKA Ewa 1666KBArturówek ŁódźŁÓDŹK5000:00:19
45PIĄTEK Beata 1717ŁAŃCUTK3000:00:19
46WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1718ŁAŃCUTM4000:00:19
47WASILEWSKA Marzena 1778Biegiem Radom!RADOMK4000:00:19
48LAMM Magdalena 1794Gym Box OpoleOPOLEK3000:00:19
49RAFALSKI Marcin 1825WARSZAWAM4000:00:19
50ŚLEZIAK Tomek 1856OPOLEM3000:00:19
51TULEJKO Paula 1539Husaria Race TeamPABIANICEK2000:00:20
52LISOWSKA Kamila 1635CrossFit ZabrzeZABRZEK3000:00:20
53ŻUKOWSKI Grzegorz 1641Endurance TeamKATOWICEM4000:00:20
54KRUK Krzysztof 1636Crossfit zabrzeZABRZEM3000:00:20
55PAWŁOWSKA Anna 1720DOLICEK3000:00:20
56STUDZIŃSKA Sylwia 1847Husaria Race TeamWARSZAWAK3000:00:20
57GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1587POLSKA NOWA WIESK4000:00:21
57GAWRON Bartłomiej 1586CALLTECH Bartłomiej GawronPOLSKA NOWA WIESM4000:00:21
59WRÓBLEWSKI Łukasz 1607Nowa HutaKRAKÓWM2000:00:21
60BIAŁEK Mariusz 1639ENDURANCE TEAMKATOWICEM3000:00:21
61WOJTYCZKA Katarzyna 1648AMCSSRUDA ŚLĄSKAK3000:00:21
62ROBAK Marlena 1700AlbatrosyWARSZAWAK2000:00:21
63FASZCZEWSKI Adam 1694WARSZAWAM3000:00:21
64MITURA Marek 1790WARSZAWAM4000:00:21
65KĘDREK Emil 1810HabysLIPNICA DOLNAM4000:00:21
66KURZYDŁO Krzysztof 1815WARAM3000:00:21
67SĘKOWSKA Agata 1850ZIELONA GÓRAK2000:00:21
68CORA Krzychu 1866Endurance TeamLUSZOWICEM4000:00:21
69WIERNEK Tomek 1878Endurance TeamKATOWICEM4000:00:21
70KOLKA Peter 1658LONDONM2000:00:21
71WOŹNIAK Janusz 1561PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:22
72SMOLIŃSKI Jakub 1610TS OUR TEAMPOZNAŃM2000:00:22
73WALASZCZYK Piotr 1642ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:22
74WOJCIECHOWSKI Konrad 1702KRAKÓWM3000:00:22
75JARMOLIŃSKI Piotr 1813Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM4000:00:22
76KURZYDŁO Michał 1816NOZDRZECM2000:00:22
77GRZYB Sławek 1842Ekspedycja MrówkaJAROSZOWICEM4000:00:22
78NOWIK Tomasz 1852WARSZAWAM3000:00:22
79SIKOŃCZYK Miłosz 1868KRAKÓWM2000:00:22
80GONIWIECHA Rafał 1876ENDURANCE TEAMKATOWICEM3000:00:22
81MAŁŻ Daniel 1605JAKTORÓWM2000:00:23
82FRITSCH Iwona 1606Na pewno SzczecinSZCZECINK4000:00:23
83STUDZIŃSKI Jakub 1612WARSZAWAM3000:00:23
84KARDACH Marcin 1609NOWY TOMYŚLM2000:00:23
85KRZYŻAK Łukasz 1701BOCHNIAM3000:00:23
86GADAJ Magdalena 1703KRAKÓWK3000:00:23
87ANTOSZ Bogdan 1834SIENIAWAM4000:00:23
88LACH Agnieszka 1843Ekspedycja MrówkaWADOWICEK4000:00:23
89BAUTECKI Piotr 1505GDYNIAM3000:00:24
90ORLON Edyta 1502GDAŃSKK2000:00:24
91DAWID Honorata 1532OPATÓWK4000:00:24
92DAWID Mirosław 1534OPATÓWM5000:00:24
93LEŚNIAK-POPIEL Marta 1564Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:24
94CEBRAT Ewa 1565SOSNOWIECK4000:00:24
95CZYŻEWSKA Ewelina 1604WARSZAWAK2000:00:24
96CZYKALSKI Grzegorz 1846SIENIAWAM4000:00:24
97UJMA Paweł 1773JAROSŁAWM3000:00:25
98PACIA Sebastian 1780ŁAŃCUTM3000:00:25
99MOCZYDŁOWSKI Łukasz 1792NSZSZELIGIM4000:00:25
100GRZANECKA Mirosława 1826ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:25
100KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1829Ornis SiedlceSIEDLCEM4000:00:25
102DRABIK Jacek 1824KRAKOWM5000:00:25
103SIWIELA Mateusz 1833RUNEDA/ciagniewilkadolasu.plGDYNIAM2000:00:25
104KOWALICKI Marcin 1858z buta wjeżdzamGÓRNOM2000:00:25
105ZIELONKA Maksymilian 1859z buta wjeżdzamGÓRNOM3000:00:25
106MIŁOŃ Aleksandra 1873SYLVECORZESZÓWK2000:00:25
107SZYMAŃSKI Artur 1579WARSZAWAM4000:00:26
108ĆWIEK Paweł 1593KRAKÓWM3000:00:26
109TRYGAR Martyna 1611Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJK2000:00:26
110MIEDZINSKI Piotr 1657MSD Running ClubŁOMIANKI DOLNEM4000:00:26
111KOŁODZIEJCZYK Maciej 1667ŁĘCZNAM3000:00:26
112ZIELIŃSKI Dariusz 1680Fuzjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:26
113PASIAK Przemysław 1693ŁĘCZNAM3000:00:26
114POSADOWSKI Cyprian 1741ZŁOTORYJAM3000:00:26
115HEJNAR Jerzy 1802KROSNOM3000:00:26
116KUŹMICZ Wojciech 1795ŁAŃCUTM3000:00:26
117WĄS Grzegorz 1812WARSZAWAM4000:00:26
118OLSZANKA Anna 1520OTWOCKK4000:00:27
119KŁUDKIEWICZ Antonina 1548Stare Babice BiegająSTARE BABICEK2000:00:27
120GONCERZEWICZ Anna 1582Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3000:00:27
121DYLEWSKI Paweł 1668FIZJO-SPORTŁĘCZNAM3000:00:27
122GIBAŁA Marcin 1695BOCHNIAM4000:00:27
123KALANDYK Aga 1733OŻARÓW MAZOWIECKIK4000:00:27
124ŁYSZCZARZ Błażej 1755BYDGOSZCZM3000:00:27
125CZYŻEWSKI Przemysław 1791NSZWARSZAWAM3000:00:27
126GÓRSKI Adam 1818PIASECZNOM3000:00:27
127ŻOŁNACZ Maciej 1817NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:27
128SZYMAŃSKI Piotr 1862ZATORYM4000:00:27
129KUKAWSKA Joanna 1879Coca-Cola RunnersWARSZAWAK5000:00:27
130GMAJ Karolina 1507GRÓJECK3000:00:27
131WARZYŃSKI Beniamin 1575TARNOBRZEGM3000:00:28
132SALUDA Anna 1581Stare Babice biegająWARSZAWAK4000:00:28
133GONCERZEWICZ Marek 1583Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM3000:00:28
134DRONKA Dominik 1590RZESZÓWM3000:00:28
135TERZONI Karina 1616Slow SportWARSZAWAK3000:00:28
136MILEWSKI Łukasz 1656SZCZECINM3000:00:28
137MILEWSKI Konrad 1655LEGNICAM2000:00:28
138KALANDYK Robert 1732WłóczybiegiOŻARÓW MAZOWIECKIM4000:00:28
139SKORUPIŃSKA Katarzyna 1644Klub Biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECK3000:00:28
140WARZOCHA Ryszard 1857WARSZAWAM5000:00:28
141WOŹNIAK Katarzyna 1545ŁÓDŹK3000:00:29
142FRISZ Jakub 1547ŁÓDŹM3000:00:29
143WARZYBOK Marcin 1589RZESZÓWM3000:00:29
144KRYGIER Rafał 1625NZOZ Przychodnia Specjalistyczna GeminiŻYCHLINM4000:00:29
145WIERZBA Piotr 1643DEADLIFTPRZECŁAWM3000:00:29
146SZMIDT Karol 1683Szmidt i SynŚLESINM3000:00:29
147CYGAN Sylwia 1788KRAKÓWK3000:00:29
148SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1808POZNAŃK3000:00:29
149SAWA Anna 1508anna.sawa@me.comWARSZAWAK4000:00:29
150SZYMELFENIG Gabriela 1544ŁÓDŹK3000:00:29
151TERZONI Christian 1620WARSZAWAM3000:00:29
152WALENTOWSKI Maciej 15172h2sWARSZAWAM3000:00:30
153SZTERN Łukasz 1535jacegbiega / 2h2sWARSZAWAM3000:00:30
154ROSZKOWSKA Sylwia 1546ŁÓDŹK3000:00:30
155KRUKAR Adam 1646IWONICZM4000:00:30
156FLIS Piotr 1744Daniel's TeamKRAKOWM3000:00:30
157MIERZWIŃSKI Adam 1775STRZAŁKOWOM3000:00:30
158BĄK Katarzyna 1870KRAKÓWK2000:00:30
159MALCZEWSKI Piotr 1758MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:30
160BRYSIAK Ziemowit 1567WROCŁAWM4000:00:31
161DZIERGIEWICZ Andrzej 1576OSTRÓDAM2000:00:31
162SŁOTA Małgorzata 1568DĄBRÓWKAK3000:00:31
163WIERZBICKI Paweł 1634TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM4000:00:31
164GROMADA Piotr 1659TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:31
165HORGAN Tara 1723WROCŁAWK3000:00:31
166PRZYBYLSKA Magdalena 1774GRÓJECK3000:00:31
167CZEPIEC Agata 1832Night RunnersKRAKOWK3000:00:31
168BLAUT Marcin 1855Night RunnersKRAKÓWM4000:00:31
169PISARCZYK Jakub 1865MICHAŁOWICEM4000:00:31
170KUBISIAK Marta 1514OSTRÓW WLKP.K2000:00:32
171KUBISIAK Dariusz 1521OSTRÓW WLKP.M5000:00:32
172KASZYCKA Renata 1522USTRZYKI DOLNEK4000:00:32
173MAŁYSA Łukasz 1543ORZESZEM3000:00:32
174KAWALEC Bartłomiej 1549www.wedki.plLUBLINM4000:00:32
175OPALIŃSKI Bartłomiej 1724WROCŁAWM3000:00:32
176MALCZEWSKI Konrad 1764MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:32
177IŁOWIECKI Mariusz 1766KRASNYSTAWM5000:00:32
178JANIK Dominika 1861Night RunnersKRAKÓWK2000:00:32
179KAWALEC Kamil 15507 Piwek Górnik LublinLUBLINM3000:00:32
180MAŚLANKA Ireneusz 1584Night Runers GliwiceGLIWICEM5000:00:33
181BARSZCZ Marek 1630BaranowRUNWOLA BARANOWSKAM3000:00:33
182WILCZYŃSKI Witold 1651Klub Matiego JeżoweJEŻOWEM3000:00:33
183WUJDA Magdalena 1712KRAKOWK3000:00:33
184NAWROT Waldek 1713KRAKOWM4000:00:33
185HAERTEL Benedikt 1759MÜNSTERM3000:00:33
186MAZAN Eliza 1844SZCZECINK3000:00:33
187SIECZKOWSKI Artur 1533Natural Born RunnersKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:34
188OTOROWSKA Aleksandra 1631wkurw_teamGLIWICEK3000:00:34
189WRÓBEL Ewelina 1662RASZYNK2000:00:34
190KRUKAR Jakub 1660MUENSTERM3000:00:34
191TOMKIEWICZ Bożena 1663CZARNA GÓRNAK4000:00:34
192KŁOŚ Artur 1761PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:34
193LENART-KŁOŚ Katarzyna 1760PKO Bank PolskiLUBLINK3000:00:34
194MALAROWSKA Elżbieta 1783GSK RUUNERS TEAMWARSZAWAK2000:00:34
195FURMAN Michał 1512Ochajo Run & FriendsKRAKÓWM3000:00:35
196ŚWIECZKOWSKI Wiesław 1504Wiesiu BiegaSZCZODROWOM3000:00:35
197LUTOBORSKI Tomasz 1569OTWOCKM2000:00:35
198GADAMSKA-KABATA Paulina 1598GDAŃSKK3000:00:35
199KACZMAREK Emilia 1725Łódź Running TeamŁÓDŹK4000:00:35
200APANOWICZ Piotr 1736WARSZAWAM4000:00:35
201DEMKO Anna 1763GSK RUNNERS TEAMMAŁA NIESZAWKAK2000:00:35
202MATYJA Paweł 1785GSK RUNNERS TEAMCZELADŹM3000:00:35
203BISKUPSKI Błażej 1848Łódź Running TeamŁÓDŹM4000:00:35
204OLESZAK Małgorzata 1538OLKUSZK4000:00:36
205GRABOWSKI Sebastian 1633EndorświnkiLUBARTÓWM3000:00:36
206GAGAS Aleksandra 1686KITA TEAM/CELIRONMANŁÓDŹK3000:00:36
207DZIECIĄTKO Karol 1746KORYTNICAM2000:00:36
208WIERCIŃSKI Łukasz 1786GSK RUNNERS TEAMOPOLEM3000:00:36
209QUIRINI Ewa 1769NOWY TARGK3000:00:36
210WYRĘBEK Maciej 1837KRAKÓWM3000:00:36
211BLOK Barbara 1869KROSNOK2000:00:36
212MIKUŚKIEWICZ Piotr 1854RUN TEAM ChmielnikCHMIELNIKM3000:00:36
213ALEKSANDER Sylwia 168832 BLTŁASKK3000:00:37
214ROSŁON Tomasz 1679New Balance Eska TeamOTWOCKM4000:00:37
215KRAWCZYK Sylwia 1685Biegające SMS-kiŁASKK3000:00:37
216ARMACIŃSKI Filip 1722Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2000:00:37
217KRZYWICKI Tomasz 1715Scador.comPOZNAŃM4000:00:37
218SZMYD Kamil 1752Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2000:00:37
219STARCZEWSKA Sylwia 1797ŁOMIANKIK4000:00:37
220KSIAZEK Leszek 1835MeliorantKRAKÓWM4000:00:37
221DRZAZGA Tomasz 1884WARSZAWAM3000:00:37
222KNOLL Leszek 1529GLIWICEM3000:00:38
223BARYZA Robert 1560CIECHOCINEKM4000:00:38
224SPYCHALSKI Radosław 1563BYDGOSZCZM3000:00:38
225KOSTERA Katarzyna 1614Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:38
225BRZOZOWSKA Magdalena 1613TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:00:38
227WAŁACH-BIŚTA Zuza 1615KATOWICEK3000:00:38
228BRĄGOSZEWSKI Paweł 1682OTWOCKM4000:00:38
229SZAŁ Tomasz 1704NIE ZA DALEKOPOZNAŃM3000:00:38
230JEŻEWSKA Sylwia 1737Drużyna SzpikuROSNÓWKOK4000:00:38
231ZARĘBA Julia 1749NIE ZA DALEKOLUSÓWKOK2000:00:38
232MIĄDZEL Katarzyna 1828ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKK3000:00:38
233KRASOWSKA Matylda 1516USTRZYKI DOLNEK3000:00:39
234KRYSIŃSKI Witold 1524GNIEZNOM3000:00:39
235GAJDA Ewa 1528obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:39
236HOJSZYK Maciej 1629POZNAŃM3000:00:39
237GIEC Piotr 1740GDANSKM3000:00:39
238NOWAKOWSKI Leszek 1803BIAŁOGARDM3000:00:39
239KOWALEWSKA Izabela 1840Piaseczno runningPIASECZNONK3000:00:39
240MUCHA Aleksandra 1537DĄBRÓWKAK2000:00:40
241SADOWIŃSKA Adriana 1525Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:40
242GLINKA Jakub 1557JÓZEFÓWM2000:00:40
243DĘBOWSKI Błażej 16321986WARSZAWAM3000:00:40
244KAWA Paweł 1649www.wtemagencja.plJÓZEFOSŁAWM3000:00:40
245MITKOWSKI Paweł 1672PUŁTUSKM2000:00:40
246KROTLA Piotr 1804CZĘSTOCHOWAM3000:00:40
247BRZEZIŃSKI Mateusz 1509WARSZAWAM4000:00:41
248PANCZENKO Kamil 1511OWM LublinLUBLINM2000:00:41
249SEREWA Paulina 1518OWM LublinLUBLINK2000:00:41
250DZIOPA Paweł 1527wkurw_teamKIELCEM4000:00:41
251BARANIAK Izabela 1654WARSZAWAK3000:00:41
252JAKUBECKI Michał 1577STALOWA WOLAM2000:00:42
253RYZIŃSKI Ryszard 1621WARSZAWAM4000:00:42
254BEŁKOT Dariusz 1697MIKOŁÓWM5000:00:42
255KUCHARSKI Waldemar 1793SZCZECINM4000:00:42
256PLEŚNIAR Lucyna 1822WARSZAWAK4000:00:42
257SZWAŁEK Krzysztof 1839ZBYDNIÓWM3000:00:42
258BIŚ Rafał 1594KLUCZEM5000:00:43
259PABISEK Anna 1588KRAKÓWK3000:00:43
260WRÓBLEWSKA Joanna 1618UNISŁAWK4000:00:43
261JAREMCZUK-SADKOWSKA Agata 1677Huragan ŁbiskaPIASECZNOK4000:00:43
262DRATWICKA Agnieszka 169212triWARSZAWAK4000:00:43
263RYCHLIK Tomasz 1731WARSZAWAM4000:00:43
264URBANEK Małgorzata 1830WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAK4000:00:43
265CZAJKOWSKI Łukasz 1838STALOWA WOLAM3000:00:43
266AMBICKI Miłosz 1809RZESZÓWM2000:00:43
267CZARNIK Stanisław 1503MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEM3000:00:44
268ŚLIWA Justyna 1523ŻURAWICAK2000:00:44
269KOWALCZYK Mariusz 1566ŻÓŁWINM4000:00:44
270BOCHENEK Janusz 1591wkurw_teamKIELCEM6000:00:44
271RYBIENIK Anna 1727WARSZAWAK3000:00:44
272ABRAMCZYK Eliza 1821WARSZAWAK4000:00:44
273WOLSKI Kamil 1540Biegam Na TarchominieDĘBE WIELKIEM3000:00:45
274WOLSKA Milena 1541Biegam Na TarchominieDĘBE WIELKIEK3000:00:45
275ZIELASKOWSKI Michał 1628WARSZAWAM4000:00:45
276GRABOWSKA Kamila 1627WARSZAWAK2000:00:45
277KIJEWSKA- RAJ Karolina 1670SIERADZK3000:00:45
278KURAS-SMOLNIK Magdalena 1669sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:45
279NAPIERALSKA Milena 1787TORUŃK2000:00:45
280PIĄTEK Bartosz 1820RZESZÓWM2000:00:45
281GAJDECKI Tomek 1531AccentureWARSZAWAM3000:00:46
282ŁUKASIAK Ksenia 1622WARSZAWAK2000:00:46
283WILK Monika 1726WARSZAWAK3000:00:46
284ZEMŁA Piotr 1800GLIWICEM4000:00:46
285KOLCZYŃSKI Jarosław 1823Emotivo.com.plŁÓDŹM3000:00:46
286KRZTOŃ Krzysztof 1831WARSZAWAM2000:00:46
287RZECZKOWSKI Maciej 1711OTWOCKM4000:00:47
288KUŚMIERSKI Krzysztof 1721wkg im Walerego GoetlaWARSZAWAM4000:00:47
289GANCARCZYK Bartek 1819TYCZYNM2000:00:47
290NOWICKI Piotr 1863Hardkorowa Turystyka JoggingowaWARSZAWAM3000:00:47
291CEGIEŁKO Paweł 1542LUBLINM4000:00:48
292SOWIŃSKI Marcin 1678WARSZAWAM3000:00:48
293PILECKI Paweł 1729ACCENTURE - ACCELERATEKLAUDYNM3000:00:48
294DREWNIK Robert 1881WARSZAWAM3000:00:48
295PITAS Andrzej 1883zapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:49
296BILSKI Marek 1754WARSZAWAM4000:00:50
Niesklasyfikowani
GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1513Night RunnersKRAKÓWK30DNF
NOWOTARSKA Anita 1526USTRZYKI DOLNEK40DNF
PIASECKA Paulina 1671SIERADZK20DNF
TOMAS Beata 1706LUBOSZYCEK40DNF
KOCYŁA Marzena 1719RUDNIKK40DNF
MIRECKI Jan 1841WARSZAWAM40DNF
ŚWIĘCICKA Dagmara 1767wkurw_teamKIELCEK20DNF
Znaleziono 303 wynik(ów)