RZEŹNICZEK INTRO 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-11
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 387
Wystartowało : 303
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 297
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1808POZNAŃK301K 100:00:2903:21:37.6003:22:07.05 6:438,9
2PIĄTEK Beata 1717ŁAŃCUTK302K 200:00:1903:35:11.4503:35:31.25+00:13:247:108,4
3LEŚNIAK-POPIEL Marta 1564Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK401K 300:00:2403:37:24.1503:37:48.25+00:15:417:148,3
4WAŁACH-BIŚTA Zuza 1615KATOWICEK303K 400:00:3803:41:41.0003:42:19.90+00:20:127:238,1
5KASZYCKA Renata 1522USTRZYKI DOLNEK402K 500:00:3203:42:00.7003:42:33.65+00:20:267:248,1
6JAROMIRSKA Elżbieta 1882RZESZÓWK304K 600:00:1403:44:14.4503:44:28.80+00:22:217:288,0
7MUCHA Aleksandra 1537DĄBRÓWKAK201K 700:00:4003:47:37.8003:48:18.70+00:26:117:357,9
8GRZANECKA Mirosława 1826ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK403K 800:00:2503:51:15.2003:51:40.60+00:29:337:427,8
9LEWANDOWSKA Ewa 1666KBArturówek ŁódźŁÓDŹK501K 900:00:1903:53:33.7003:53:53.20+00:31:467:477,7
10SZAŁAS Ewa 1753KATOWICEK305K 1000:00:1703:54:55.9003:55:13.55+00:33:067:497,7
11SĘKOWSKA Agata 1850ZIELONA GÓRAK202K 1100:00:2103:55:00.8503:55:22.25+00:33:157:507,7
12QUIRINI Ewa 1769NOWY TARGK306K 1200:00:3603:59:43.1504:00:19.80+00:38:127:597,5
13GRABOWSKA Kamila 1627WARSZAWAK203K 1300:00:4504:08:18.4504:09:03.65+00:46:568:167,2
14TRYGAR Martyna 1611Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJK204K 1400:00:2604:09:39.7504:10:06.20+00:47:598:197,2
15CEBRAT Ewa 1565SOSNOWIECK404K 1500:00:2404:13:43.9004:14:08.15+00:52:018:277,1
16KUBISIAK Marta 1514OSTRÓW WLKP.K205K 1600:00:3204:16:05.2004:16:37.85+00:54:308:327,0
17SKORUPIŃSKA Katarzyna 1644Klub Biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECK307K 1700:00:2804:17:06.2504:17:34.30+00:55:278:347,0
18LENART-KŁOŚ Katarzyna 1760PKO Bank PolskiLUBLINK308K 1800:00:3404:17:01.1004:17:35.15+00:55:288:347,0
19MIŁOŃ Aleksandra 1873SYLVECORZESZÓWK206K 1900:00:2504:18:25.7004:18:51.30+00:56:448:367,0
20MIĄDZEL Katarzyna 1828ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKK309K 2000:00:3804:18:20.3004:18:59.20+00:56:528:367,0
21GADAMSKA-KABATA Paulina 1598GDAŃSKK3010K 2100:00:3504:18:43.8504:19:19.75+00:57:128:377,0
22KALANDYK Aga 1733OŻARÓW MAZOWIECKIK405K 2200:00:2704:19:33.4504:20:01.40+00:57:548:396,9
23GMAJ Karolina 1507GRÓJECK3011K 2300:00:2704:20:11.0504:20:38.40+00:58:318:406,9
24LACH Agnieszka 1843Ekspedycja MrówkaWADOWICEK406K 2400:00:2304:20:33.3504:20:56.55+00:58:498:416,9
25SZYMELFENIG Gabriela 1544ŁÓDŹK3012K 2500:00:2904:25:11.0504:25:40.95+01:03:338:506,8
26LISOWSKA Kamila 1635CrossFit ZabrzeZABRZEK3013K 2600:00:2004:26:07.7004:26:27.95+01:04:208:526,8
27MAZAN Eliza 1844SZCZECINK3014K 2700:00:3304:26:29.8504:27:03.40+01:04:568:536,8
28PLEŚNIAR Lucyna 1822WARSZAWAK407K 2800:00:4204:26:36.9004:27:19.45+01:05:128:536,8
29NAPIERALSKA Milena 1787TORUŃK207K 2900:00:4504:28:21.4504:29:06.95+01:06:598:566,7
30ŚLIWA Justyna 1523ŻURAWICAK208K 3000:00:4404:28:29.9004:29:14.35+01:07:078:576,7
31WRÓBLEWSKA Joanna 1618UNISŁAWK408K 3100:00:4304:28:32.8004:29:16.35+01:07:098:576,7
32WILK Monika 1726WARSZAWAK3015K 3200:00:4604:28:31.1504:29:17.70+01:07:108:576,7
33KOWALEWSKA Izabela 1840Piaseczno runningPIASECZNONK3016K 3300:00:3904:29:15.8504:29:55.00+01:07:478:586,7
34WOJTYCZKA Katarzyna 1648AMCSSRUDA ŚLĄSKAK3017K 3400:00:2104:29:34.0504:29:55.40+01:07:488:596,7
35URBANEK Małgorzata 1830WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAK409K 3500:00:4304:29:22.0004:30:05.10+01:07:588:586,7
36BĄK Katarzyna 1870KRAKÓWK209K 3600:00:3004:29:47.4504:30:17.80+01:08:108:596,7
37CYGAN Sylwia 1788KRAKÓWK3018K 3700:00:2904:29:48.0004:30:17.90+01:08:108:596,7
38WUJDA Magdalena 1712KRAKOWK3019K 3800:00:3304:33:44.6004:34:18.50+01:12:119:076,6
39KOSTERA Katarzyna 1614Vege RunnersWARSZAWAK3020K 3900:00:3804:33:54.4004:34:33.35+01:12:269:076,6
39BRZOZOWSKA Magdalena 1613TrenerBiegania.plWARSZAWAK3021K 4000:00:3804:33:54.6004:34:33.35+01:12:269:076,6
41STARCZEWSKA Sylwia 1797ŁOMIANKIK4010K 4100:00:3704:34:19.8004:34:56.80+01:12:499:086,6
42KUKAWSKA Joanna 1879Coca-Cola RunnersWARSZAWAK502K 4200:00:2704:35:08.5504:35:36.40+01:13:299:106,5
43GONCERZEWICZ Anna 1582Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3022K 4300:00:2704:35:57.6004:36:25.50+01:14:189:116,5
44SAWA Anna 1508anna.sawa@me.comWARSZAWAK4011K 4400:00:2904:36:20.4004:36:49.45+01:14:429:126,5
45SZABLA Magdalena 1603Biegaj z BananemGRABOWAK3023K 4500:00:1404:36:59.5504:37:14.50+01:15:079:146,5
46KARASEK Magdalena 1601Biegaj z BananemNIEGOWONICEK3024K 4600:00:1504:36:59.1504:37:14.65+01:15:079:136,5
47TERZONI Karina 1616Slow SportWARSZAWAK3025K 4700:00:2804:37:03.2004:37:31.95+01:15:249:146,5
48KRASOWSKA Matylda 1516USTRZYKI DOLNEK3026K 4800:00:3904:37:21.0004:38:00.10+01:15:539:146,5
49MALAROWSKA Elżbieta 1783GSK RUUNERS TEAMWARSZAWAK2010K 4900:00:3404:39:25.6504:40:00.50+01:17:539:186,4
50BARANIAK Izabela 1654WARSZAWAK3027K 5000:00:4104:40:26.6504:41:08.20+01:19:019:206,4
51DEMKO Anna 1763GSK RUNNERS TEAMMAŁA NIESZAWKAK2011K 5100:00:3504:40:55.9504:41:31.35+01:19:249:216,4
52JANIK Dominika 1861Night RunnersKRAKÓWK2012K 5200:00:3204:42:59.2004:43:32.15+01:21:259:266,4
53HORGAN Tara 1723WROCŁAWK3028K 5300:00:3104:43:16.5504:43:48.30+01:21:419:266,4
54SŁOTA Małgorzata 1568DĄBRÓWKAK3029K 5400:00:3104:43:19.9004:43:51.40+01:21:449:266,4
55ORLON Edyta 1502GDAŃSKK2013K 5500:00:2404:44:08.5004:44:33.10+01:22:269:286,3
56OLSZANKA Anna 1520OTWOCKK4012K 5600:00:2704:46:24.4004:46:51.60+01:24:449:326,3
57WOŹNIAK Katarzyna 1545ŁÓDŹK3030K 5700:00:2904:46:56.4504:47:26.10+01:25:199:336,3
58KURAS-SMOLNIK Magdalena 1669sieradzbiega.plCHOJNEK3031K 5800:00:4504:46:50.1004:47:35.65+01:25:289:336,3
59PABISEK Anna 1588KRAKÓWK3032K 5900:00:4304:49:33.2004:50:16.70+01:28:099:396,2
60ABRAMCZYK Eliza 1821WARSZAWAK4013K 6000:00:4404:49:33.6004:50:17.95+01:28:109:396,2
61ROSZKOWSKA Sylwia 1546ŁÓDŹK3033K 6100:00:3004:50:15.4504:50:45.65+01:28:389:406,2
62CZEPIEC Agata 1832Night RunnersKRAKOWK3034K 6200:00:3104:50:32.8004:51:03.90+01:28:569:416,2
63OLESZAK Małgorzata 1538OLKUSZK4014K 6300:00:3604:51:39.3004:52:15.65+01:30:089:436,2
64GRĘZEL-GAWRON Jolanta 1587POLSKA NOWA WIESK4015K 6400:00:2104:54:00.1504:54:22.10+01:32:159:486,1
65ZARĘBA Julia 1749NIE ZA DALEKOLUSÓWKOK2014K 6500:00:3804:54:38.1004:55:16.15+01:33:099:496,1
66KRAWCZYK Sylwia 1685Biegające SMS-kiŁASKK3035K 6600:00:3704:54:41.9504:55:19.30+01:33:129:496,1
67ALEKSANDER Sylwia 168832 BLTŁASKK3036K 6700:00:3704:54:41.5004:55:19.35+01:33:129:496,1
68WOLSKA Milena 1541Biegam Na TarchominieDĘBE WIELKIEK3037K 6800:00:4504:55:15.6004:56:00.80+01:33:539:506,1
69ROBAK Marlena 1700AlbatrosyWARSZAWAK2015K 6900:00:2104:58:29.5504:58:50.70+01:36:439:566,0
70ROGALA Magdalena 1619SOSNOWIECK3038K 7000:00:1505:02:23.5505:02:38.75+01:40:3110:046,0
71STUDZIŃSKA Sylwia 1847Husaria Race TeamWARSZAWAK3039K 7100:00:2005:02:36.2005:02:56.65+01:40:4910:055,9
72TULEJKO Paula 1539Husaria Race TeamPABIANICEK2016K 7200:00:2005:02:36.2005:02:56.70+01:40:4910:055,9
73ŁUKASIAK Ksenia 1622WARSZAWAK2017K 7300:00:4605:04:43.0505:05:29.30+01:43:2210:095,9
74PAWŁOWSKA Anna 1720DOLICEK3040K 7400:00:2005:05:21.1505:05:41.55+01:43:3410:105,9
75DAWID Honorata 1532OPATÓWK4016K 7500:00:2405:06:10.1005:06:34.85+01:44:2710:125,9
76WRÓBEL Ewelina 1662RASZYNK2018K 7600:00:3405:06:19.2505:06:53.25+01:44:4610:125,9
77TOMKIEWICZ Bożena 1663CZARNA GÓRNAK4017K 7700:00:3405:06:30.0005:07:04.20+01:44:5710:135,9
78LAMM Magdalena 1794Gym Box OpoleOPOLEK3041K 7800:00:1905:09:16.9505:09:36.75+01:47:2910:185,8
79PIETRZYKOWSKA Monika 1777RADOMK4018K 7900:00:1805:09:29.1505:09:47.45+01:47:4010:185,8
80KŁUDKIEWICZ Antonina 1548Stare Babice BiegająSTARE BABICEK2019K 8000:00:2705:11:15.0005:11:42.65+01:49:3510:225,8
81WASILEWSKA Marzena 1778Biegiem Radom!RADOMK4019K 8100:00:1905:12:03.6505:12:22.70+01:50:1510:245,8
82GADAJ Magdalena 1703KRAKÓWK3042K 8200:00:2305:17:12.8005:17:36.10+01:55:2910:345,7
83ZIEMKOWSKA Monika 1853BiegoludkiŻARÓWK4020K 8300:00:1705:21:32.5505:21:50.20+01:59:4310:435,6
84SADOWIŃSKA Adriana 1525Nowa Huta TeamKRAKÓWK4021K 8400:00:4005:22:37.9005:23:18.25+02:01:1110:455,6
85GAGAS Aleksandra 1686KITA TEAM/CELIRONMANŁÓDŹK3043K 8500:00:3605:26:23.6505:27:00.30+02:04:5310:525,5
86KACZMAREK Emilia 1725Łódź Running TeamŁÓDŹK4022K 8600:00:3505:26:30.9005:27:06.30+02:04:5910:535,5
87PRZYBYLSKA Magdalena 1774GRÓJECK3044K 8700:00:3105:26:37.3005:27:08.45+02:05:0110:535,5
88GAJDA Ewa 1528obozybiegowe.plWARSZAWAK3045K 8800:00:3905:26:52.0005:27:31.40+02:05:2410:535,5
89DRATWICKA Agnieszka 169212triWARSZAWAK4023K 8900:00:4305:37:14.2505:37:58.20+02:15:5111:145,3
90SALUDA Anna 1581Stare Babice biegająWARSZAWAK4024K 9000:00:2805:37:49.3505:38:17.60+02:16:1011:155,3
91KIJEWSKA- RAJ Karolina 1670SIERADZK3046K 9100:00:4505:37:59.7505:38:44.75+02:16:3711:155,3
92RYBIENIK Anna 1727WARSZAWAK3047K 9200:00:4405:38:00.1005:38:45.00+02:16:3711:165,3
93FRITSCH Iwona 1606Na pewno SzczecinSZCZECINK4025K 9300:00:2305:43:43.0505:44:06.60+02:21:5911:275,2
94BLOK Barbara 1869KROSNOK2020K 9400:00:3605:46:23.9005:47:00.20+02:24:5311:325,2
95JEŻEWSKA Sylwia 1737Drużyna SzpikuROSNÓWKOK4026K 9500:00:3805:46:22.0005:47:00.30+02:24:5311:325,2
96CZYŻEWSKA Ewelina 1604WARSZAWAK2021K 9600:00:2405:46:53.1505:47:17.40+02:25:1011:335,2
97OTOROWSKA Aleksandra 1631wkurw_teamGLIWICEK3048K 9700:00:3405:50:47.5505:51:21.60+02:29:1411:415,1
98SEREWA Paulina 1518OWM LublinLUBLINK2022K 9800:00:4105:57:20.8505:58:02.15+02:35:5511:545,0
99JAREMCZUK-SADKOWSKA Agata 1677Huragan ŁbiskaPIASECZNOK4027K 9900:00:4305:57:33.3005:58:16.65+02:36:0911:555,0
Niesklasyfikowani
KOCYŁA Marzena 1719RUDNIKK40DNF DNF DNF--
PIASECKA Paulina 1671SIERADZK20DNF DNF DNF--
ŚWIĘCICKA Dagmara 1767wkurw_teamKIELCEK20DNF DNF DNF--
GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1513Night RunnersKRAKÓWK30DNF DNF DNF--
NOWOTARSKA Anita 1526USTRZYKI DOLNEK40DNF DNF DNF--
TOMAS Beata 1706LUBOSZYCEK40DNF DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)