RZEŹNICZEK INTRO 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-11
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 387
Wystartowało : 303
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 297
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1808POZNAŃK301K 100:00:2903:21:37.6003:22:07.05 6:438,9
2PIĄTEK Beata 1717ŁAŃCUTK302K 200:00:1903:35:11.4503:35:31.25+00:13:247:108,4
3WAŁACH-BIŚTA Zuza 1615KATOWICEK303K 400:00:3803:41:41.0003:42:19.90+00:20:127:238,1
4JAROMIRSKA Elżbieta 1882RZESZÓWK304K 600:00:1403:44:14.4503:44:28.80+00:22:217:288,0
5SZAŁAS Ewa 1753KATOWICEK305K 1000:00:1703:54:55.9003:55:13.55+00:33:067:497,7
6QUIRINI Ewa 1769NOWY TARGK306K 1200:00:3603:59:43.1504:00:19.80+00:38:127:597,5
7SKORUPIŃSKA Katarzyna 1644Klub Biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECK307K 1700:00:2804:17:06.2504:17:34.30+00:55:278:347,0
8LENART-KŁOŚ Katarzyna 1760PKO Bank PolskiLUBLINK308K 1800:00:3404:17:01.1004:17:35.15+00:55:288:347,0
9MIĄDZEL Katarzyna 1828ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKK309K 2000:00:3804:18:20.3004:18:59.20+00:56:528:367,0
10GADAMSKA-KABATA Paulina 1598GDAŃSKK3010K 2100:00:3504:18:43.8504:19:19.75+00:57:128:377,0
11GMAJ Karolina 1507GRÓJECK3011K 2300:00:2704:20:11.0504:20:38.40+00:58:318:406,9
12SZYMELFENIG Gabriela 1544ŁÓDŹK3012K 2500:00:2904:25:11.0504:25:40.95+01:03:338:506,8
13LISOWSKA Kamila 1635CrossFit ZabrzeZABRZEK3013K 2600:00:2004:26:07.7004:26:27.95+01:04:208:526,8
14MAZAN Eliza 1844SZCZECINK3014K 2700:00:3304:26:29.8504:27:03.40+01:04:568:536,8
15WILK Monika 1726WARSZAWAK3015K 3200:00:4604:28:31.1504:29:17.70+01:07:108:576,7
16KOWALEWSKA Izabela 1840Piaseczno runningPIASECZNONK3016K 3300:00:3904:29:15.8504:29:55.00+01:07:478:586,7
17WOJTYCZKA Katarzyna 1648AMCSSRUDA ŚLĄSKAK3017K 3400:00:2104:29:34.0504:29:55.40+01:07:488:596,7
18CYGAN Sylwia 1788KRAKÓWK3018K 3700:00:2904:29:48.0004:30:17.90+01:08:108:596,7
19WUJDA Magdalena 1712KRAKOWK3019K 3800:00:3304:33:44.6004:34:18.50+01:12:119:076,6
20KOSTERA Katarzyna 1614Vege RunnersWARSZAWAK3020K 3900:00:3804:33:54.4004:34:33.35+01:12:269:076,6
20BRZOZOWSKA Magdalena 1613TrenerBiegania.plWARSZAWAK3021K 4000:00:3804:33:54.6004:34:33.35+01:12:269:076,6
22GONCERZEWICZ Anna 1582Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3022K 4300:00:2704:35:57.6004:36:25.50+01:14:189:116,5
23SZABLA Magdalena 1603Biegaj z BananemGRABOWAK3023K 4500:00:1404:36:59.5504:37:14.50+01:15:079:146,5
24KARASEK Magdalena 1601Biegaj z BananemNIEGOWONICEK3024K 4600:00:1504:36:59.1504:37:14.65+01:15:079:136,5
25TERZONI Karina 1616Slow SportWARSZAWAK3025K 4700:00:2804:37:03.2004:37:31.95+01:15:249:146,5
26KRASOWSKA Matylda 1516USTRZYKI DOLNEK3026K 4800:00:3904:37:21.0004:38:00.10+01:15:539:146,5
27BARANIAK Izabela 1654WARSZAWAK3027K 5000:00:4104:40:26.6504:41:08.20+01:19:019:206,4
28HORGAN Tara 1723WROCŁAWK3028K 5300:00:3104:43:16.5504:43:48.30+01:21:419:266,4
29SŁOTA Małgorzata 1568DĄBRÓWKAK3029K 5400:00:3104:43:19.9004:43:51.40+01:21:449:266,4
30WOŹNIAK Katarzyna 1545ŁÓDŹK3030K 5700:00:2904:46:56.4504:47:26.10+01:25:199:336,3
31KURAS-SMOLNIK Magdalena 1669sieradzbiega.plCHOJNEK3031K 5800:00:4504:46:50.1004:47:35.65+01:25:289:336,3
32PABISEK Anna 1588KRAKÓWK3032K 5900:00:4304:49:33.2004:50:16.70+01:28:099:396,2
33ROSZKOWSKA Sylwia 1546ŁÓDŹK3033K 6100:00:3004:50:15.4504:50:45.65+01:28:389:406,2
34CZEPIEC Agata 1832Night RunnersKRAKOWK3034K 6200:00:3104:50:32.8004:51:03.90+01:28:569:416,2
35KRAWCZYK Sylwia 1685Biegające SMS-kiŁASKK3035K 6600:00:3704:54:41.9504:55:19.30+01:33:129:496,1
36ALEKSANDER Sylwia 168832 BLTŁASKK3036K 6700:00:3704:54:41.5004:55:19.35+01:33:129:496,1
37WOLSKA Milena 1541Biegam Na TarchominieDĘBE WIELKIEK3037K 6800:00:4504:55:15.6004:56:00.80+01:33:539:506,1
38ROGALA Magdalena 1619SOSNOWIECK3038K 7000:00:1505:02:23.5505:02:38.75+01:40:3110:046,0
39STUDZIŃSKA Sylwia 1847Husaria Race TeamWARSZAWAK3039K 7100:00:2005:02:36.2005:02:56.65+01:40:4910:055,9
40PAWŁOWSKA Anna 1720DOLICEK3040K 7400:00:2005:05:21.1505:05:41.55+01:43:3410:105,9
41LAMM Magdalena 1794Gym Box OpoleOPOLEK3041K 7800:00:1905:09:16.9505:09:36.75+01:47:2910:185,8
42GADAJ Magdalena 1703KRAKÓWK3042K 8200:00:2305:17:12.8005:17:36.10+01:55:2910:345,7
43GAGAS Aleksandra 1686KITA TEAM/CELIRONMANŁÓDŹK3043K 8500:00:3605:26:23.6505:27:00.30+02:04:5310:525,5
44PRZYBYLSKA Magdalena 1774GRÓJECK3044K 8700:00:3105:26:37.3005:27:08.45+02:05:0110:535,5
45GAJDA Ewa 1528obozybiegowe.plWARSZAWAK3045K 8800:00:3905:26:52.0005:27:31.40+02:05:2410:535,5
46KIJEWSKA- RAJ Karolina 1670SIERADZK3046K 9100:00:4505:37:59.7505:38:44.75+02:16:3711:155,3
47RYBIENIK Anna 1727WARSZAWAK3047K 9200:00:4405:38:00.1005:38:45.00+02:16:3711:165,3
48OTOROWSKA Aleksandra 1631wkurw_teamGLIWICEK3048K 9700:00:3405:50:47.5505:51:21.60+02:29:1411:415,1
Niesklasyfikowani
GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1513Night RunnersKRAKÓWK30DNF DNF DNF--
Znaleziono 49 wynik(ów)