RZEŹNICZEK INTRO 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-11
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 387
Wystartowało : 303
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 297
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIELAK Mateusz 1661LUBLINM201M 300:00:1202:55:46.1502:55:58.65 5:5110,2
2KŁOPOCKI Jan 1836#WpiszCokolwiekBYDGOSZCM202M 500:00:1503:02:09.0003:02:24.85+00:06:266:049,9
3SIKOŃCZYK Miłosz 1868KRAKÓWM203M 1000:00:2203:14:28.7003:14:51.45+00:18:526:289,3
4SIWIELA Mateusz 1833RUNEDA/ciagniewilkadolasu.plGDYNIAM204M 1600:00:2503:21:35.6003:22:00.60+00:26:016:438,9
5KURZYDŁO Michał 1816NOZDRZECM205M 1800:00:2203:21:38.6003:22:00.75+00:26:026:438,9
6SZUFNARA Adrian 1887WARSZAWAM206M 3500:00:1703:33:52.3503:34:10.20+00:38:117:078,4
7CHORABIK Armand 1874Zabiegani MielecMIELECM207M 3700:00:0903:37:19.2503:37:28.35+00:41:297:148,3
8DZIERGIEWICZ Andrzej 1576OSTRÓDAM208M 3900:00:3103:37:07.1503:37:38.95+00:41:407:148,3
9DZIECIĄTKO Karol 1746KORYTNICAM209M 4000:00:3603:37:02.2003:37:39.15+00:41:407:148,3
10ARMACIŃSKI Filip 1722Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2010M 4700:00:3703:41:16.3003:41:53.60+00:45:547:228,1
11PIĄTEK Bartosz 1820RZESZÓWM2011M 5000:00:4503:43:55.2503:44:40.55+00:48:417:278,0
12JAKUBECKI Michał 1577STALOWA WOLAM2012M 5900:00:4203:49:05.4003:49:47.90+00:53:497:387,9
13KOWALICKI Marcin 1858z buta wjeżdzamGÓRNOM2013M 6700:00:2503:53:20.0003:53:45.75+00:57:477:467,7
14MILEWSKI Konrad 1655LEGNICAM2014M 7400:00:2803:54:54.9503:55:23.50+00:59:247:497,7
15GLINKA Jakub 1557JÓZEFÓWM2015M 8000:00:4003:59:02.1003:59:42.25+01:03:437:587,5
16AMBICKI Miłosz 1809RZESZÓWM2016M 10200:00:4304:15:10.8504:15:54.20+01:19:558:307,1
17WRÓBLEWSKI Łukasz 1607Nowa HutaKRAKÓWM2017M 13100:00:2104:29:39.8004:30:01.75+01:34:038:596,7
18KOLKA Peter 1658LONDONM2018M 13900:00:2104:32:25.4504:32:46.50+01:36:479:046,6
19LUTOBORSKI Tomasz 1569OTWOCKM2019M 15600:00:3504:45:22.1004:45:57.35+01:49:589:306,3
20SZMYD Kamil 1752Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2020M 16700:00:3704:56:31.5004:57:09.25+02:01:109:536,1
21SMOLIŃSKI Jakub 1610TS OUR TEAMPOZNAŃM2021M 16900:00:2204:58:37.7004:59:00.10+02:03:019:576,0
22KRZTOŃ Krzysztof 1831WARSZAWAM2022M 17300:00:4605:04:43.2005:05:29.30+02:09:3010:095,9
23KARDACH Marcin 1609NOWY TOMYŚLM2023M 17400:00:2305:05:35.2505:05:58.50+02:09:5910:115,9
24GANCARCZYK Bartek 1819TYCZYNM2024M 17600:00:4705:05:47.0005:06:34.45+02:10:3510:115,9
25MITKOWSKI Paweł 1672PUŁTUSKM2025M 19200:00:4005:26:49.6005:27:30.50+02:31:3110:535,5
26MAŁŻ Daniel 1605JAKTORÓWM2026M 19400:00:2305:46:54.0005:47:17.60+02:51:1811:335,2
27PANCZENKO Kamil 1511OWM LublinLUBLINM2027M 19700:00:4105:57:20.0005:58:01.80+03:02:0311:545,0
Znaleziono 27 wynik(ów)