RZEŹNIK ENIGMA 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-10
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 113
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAROMIRSKA Elzbieta ZNZERZESZOWK301K 100:00:0003:16:35.1003:16:35.10 7:168,2
2FILOWIAT Justyna ZŹAKBORNE SULINOWOK302K 200:00:0003:23:13.0003:23:13.00+00:06:377:318,0
3NAZIMEK Lilianna ZŹŹGNOWY SĄCZK401K 300:00:0003:27:01.7503:27:01.75+00:10:267:407,8
4GŁĘBOCKA Marta ZŹIKE-przemek.plBRWINÓWK402K 400:00:0003:33:49.6503:33:49.65+00:17:147:557,6
5TOBOTA Katarzyna ZNNGKS KanałekWARSZAWAK303K 500:00:0003:38:58.9503:38:58.95+00:22:238:067,4
6GŁADYSZ Jadwiga ZŹKKzabiegani MielecMIELECK501K 600:00:0003:39:50.5503:39:50.55+00:23:158:087,4
7LEMIEC Agnieszka ZNNEPŁOCKK403K 700:00:0003:45:25.4003:45:25.40+00:28:508:207,2
8BRZYSKA Marcelina ZŹMGBIŁGORAJK201K 800:00:0003:46:05.3503:46:05.35+00:29:308:227,2
9GRUSZCZYŃSKA Sandra ZŹINWild for the RunWARSZAWAK304K 900:00:0003:46:08.1003:46:08.10+00:29:338:227,2
10RONKOWSKA Małgorzata ZŹIAPolkaSportWARSZAWAK202K 1000:00:0003:46:39.2503:46:39.25+00:30:048:237,1
11RADECKA Alicja ZŹZATORUŃK305K 1100:00:0003:48:27.9503:48:27.95+00:31:528:277,1
12BANASZEK Dominika ZŹERbiegusiem.plWARSZAWAK306K 1200:00:0003:51:35.0003:51:35.00+00:34:598:347,0
13PAUL Violetta ZŹKŹNight Runners GliwiceGLIWICEK404K 1300:00:0003:59:31.5003:59:31.50+00:42:568:526,8
14MAZUREK Katarzyna ZNEŹLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK405K 1400:00:0004:01:19.9004:01:19.90+00:44:448:566,7
15CHLEWICKA Magdalena ZŹGMZabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK307K 1500:00:0004:01:26.2004:01:26.20+00:44:518:566,7
16BEZKOROWAJNY Joanna ZŹŹŹNokia KrakówSIEPRAWK203K 1600:00:0004:08:16.0004:08:16.00+00:51:409:116,5
17TKACZYK Jolanta ZŹZŹSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINK406K 1700:00:0004:08:21.0504:08:21.05+00:51:459:116,5
18JURAŚ-KMIEĆ Marzena ZŹNNSKLEP BIEGACZALUBLIN TEAMLUBLINK407K 1800:00:0004:09:21.0004:09:21.00+00:52:459:146,5
19ZYCH Anna ZŹAALUBLINK408K 1900:00:0004:20:55.2504:20:55.25+01:04:209:396,2
20JAKUBIEC Justyna ZŹNELubelska Grupa TriathlonuLUBLINK409K 2000:00:0004:23:17.0504:23:17.05+01:06:419:456,2
21LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata ZNZZNadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK308K 2100:00:0004:23:32.0504:23:32.05+01:06:569:456,1
22GÓRAJ Marta ZŹGIYOLO :)IŁAWAK4010K 2200:00:0004:24:08.4504:24:08.45+01:07:339:466,1
23JATA Marta ZŹŹNWW TeamLUBLINK309K 2300:00:0004:30:47.2004:30:47.20+01:14:1210:016,0
24JAZ Małgorzata ZNŹGKM TEAMMIESZKOWICEK4011K 2400:00:0004:30:47.7004:30:47.70+01:14:1210:016,0
25CICHOŃ Aneta ZŹZIKIELCEK4012K 2500:00:0004:37:44.5504:37:44.55+01:21:0910:175,8
26ŁYŻWA Iwona ZNŹKKIELCEK4013K 2600:00:0004:37:45.6504:37:45.65+01:21:1010:175,8
27MOTYL Mirosława ZNNINiepołomice BiegająKRAKÓWK3010K 2700:00:0004:52:42.2504:52:42.25+01:36:0710:505,5
28ZIEŃKOWSKA Izabela ZNRGWW TEAMLUBLINK3011K 2800:00:0004:52:52.7004:52:52.70+01:36:1710:505,5
29HERNAS Aneta ZŹNŹCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINK3012K 2900:00:0004:54:29.1004:54:29.10+01:37:5410:545,5
30PRZECH-FUS Agnieszka ZŹAMWW TeamLUBLINK502K 3000:00:0004:57:19.4004:57:19.40+01:40:4411:005,4
31ZWIERZ Małgorzata ZŹAŹAktywny LublinLUBLINK4014K 3100:00:0005:05:34.5505:05:34.55+01:48:5911:195,3
32KRÓLIKOWSKA Katarzyna ZŹAZKróliki z LublinaLUBLINK4015K 3200:00:0005:05:37.1005:05:37.10+01:49:0211:195,3
33LATUS Karolina ZŹMRKS KanałekKIELCEK3013K 3300:00:0005:09:40.0005:09:40.00+01:53:0411:285,2
34KOSIOREK Anna ZŹMZWARSZAWAK3014K 3400:00:0005:25:36.2505:25:36.25+02:09:0112:035,0
Znaleziono 34 wynik(ów)