RZEŹNIK ENIGMA 2017
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-10
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 113
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 113
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZDANOWSKI Łukasz ZNNMSpółdzielnia RykiSIEDLCEM401M 100:00:0002:28:51.8002:28:51.80 5:3010,9
2WOŹNIAK Jacek ZŹKRPixonet.plŻORYM402M 200:00:0002:55:23.3502:55:23.35+00:26:316:299,2
3GORBACZ Łukasz ZNZKKRUKLANKIM403M 600:00:0003:15:01.5003:15:01.50+00:46:097:138,3
4SEKUŁA Mirek ZNŹIPAPIKIGRYBÓWM404M 700:00:0003:16:30.5503:16:30.55+00:47:387:168,2
5KOZŁOWSKI Mariusz ZNRKWARSZAWAM405M 800:00:0003:16:36.2503:16:36.25+00:47:447:168,2
6WOŹNIACKI Adam ZŹKILubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM406M 2600:00:0003:23:26.3503:23:26.35+00:54:347:328,0
7FRĄC Darek ZŹKNNight Runners GliwiceGLIWICEM407M 2900:00:0003:31:27.5003:31:27.50+01:02:357:497,7
8SYROCKI Wojciech ZŹIEDelta RunWARSZAWAM408M 3500:00:0003:38:02.7003:38:02.70+01:09:108:047,4
9KRÓLIKOWSKI Andrzej ZŹAEKróliki z LublinaLUBLINM409M 4000:00:0003:43:38.6003:43:38.60+01:14:468:167,2
10SIECZKOWSKI Artur ZŹEINatural Born RunnersKOSTRZYN NAD ODRĄM4010M 4100:00:0003:44:17.8503:44:17.85+01:15:268:187,2
11SMOTER Wojciech ZŹMMSBRT GliwiceGLIWICEM4011M 4300:00:0003:45:47.9003:45:47.90+01:16:568:217,2
12KRAKOWCZYK Adam ZŹMASBRT GliwiceGLIWICEM4012M 4400:00:0003:45:55.3503:45:55.35+01:17:038:227,2
13WILTOWSKI Wojciech ZŹŹZEdomumentyKRAKÓWM4013M 4500:00:0003:46:24.0503:46:24.05+01:17:328:237,2
14PASZEK Tomasz ZŹEAEdokumentyCZECHOWICE-DZIEDZICEM4014M 4600:00:0003:46:24.1003:46:24.10+01:17:328:237,2
15BAI Jozsef ZNNZCoca-Cola RunnersKONSTANCIN-JEZIORNAM4015M 4800:00:0003:49:32.7503:49:32.75+01:20:408:307,1
16BEDNARSKI Tomasz ZNŹACoca-Cola RunnersJÓZEFOSŁAWM4016M 4900:00:0003:49:34.7503:49:34.75+01:20:428:307,1
17SLUSRACZYK Jakub ZŹEMYOKOHAMAM4017M 5200:00:0003:53:20.5503:53:20.55+01:24:288:386,9
18WRONA Sylwester ZŹGEKRAKÓWM4018M 5600:00:0003:57:45.1003:57:45.10+01:28:538:486,8
19CEGIEŁKO Paweł ZŹNZLUBLINM4019M 5700:00:0003:58:26.5003:58:26.50+01:29:348:496,8
20POPIOŁEK Grzegorz ZŹIZDelta Run-TORUŃM4020M 6300:00:0004:01:31.9004:01:31.90+01:32:408:566,7
21TKACZYK Przemysław ZŹZNSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM4021M 6600:00:0004:07:57.9004:07:57.90+01:39:069:116,5
22KWAŚNY Michał ZNZMKRAKÓWM4022M 7100:00:0004:13:46.3504:13:46.35+01:44:549:236,4
23GÓRAJ Maciej ZŹGKYOLO :)IŁAWAM4023M 7200:00:0004:24:09.1504:24:09.15+01:55:179:476,1
24SZCZEPOCKI Andrzej ZNNNNiepołomice BiegająM4024M 7700:00:0004:52:47.7504:52:47.75+02:23:5510:505,5
25MĄKOSA Konrad ZŹEZWARSZAWAM4025M 7900:00:0005:24:16.5005:24:16.50+02:55:2412:005,0
Znaleziono 25 wynik(ów)