SALOMON ANNAPURNA RUN
Festiwal Górski 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-09-23
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.091 km
Zgłoszonych : 99
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1RODRIGO PEREIRA Oswald 74Wild for the Run / Hercog Running TeamWARSZAWAM18-3500:00:03
2PAWŁOWSKI Tomasz 52DOBRZYCAM36-4900:00:03
3GARDENER Jacek 100JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM50+00:00:03
4BONDARA Sylwia 99JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK18-3500:00:03
5MARCOL Mateusz 86RYBNIKM18-3500:00:03
6CZERMAK Patryk 98BYSTRZYCA KŁODZKAM18-3500:00:03
7KITA Michał 14pędzący w miejscuWROCŁAWM36-4900:00:04
8PIECHA Artur 49Hercog Running TeamRYBNIKM36-4900:00:04
9WOWER Bartłomiej 46CSC Adventure AcademyCHORZÓWM36-4900:00:04
10FERENC Janusz 16Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M50+00:00:04
11ŁABUZ Małgorzata 91WROCŁAWK18-3500:00:04
12LASEK Jakub 45Chicks&Sport TeamOPOLEM18-3500:00:04
13SOBIERAJ Aleksander 38Olo TeamWALIMM36-4900:00:04
14PACHURA Kinga 75MSZANA DOLNAK36-4900:00:04
15BABIARZ Andrzej 88ZIELONKAM36-4900:00:04
16MŁYNARCZYK Tatiana 11Husaria Race TeamPOLICEK18-3500:00:04
17ŚWIERK Krystyna 82JANOWICE WIELKIEK50+00:00:04
18SIEKIERZYŃSKI Radosław 80POZNAŃM36-4900:00:04
19KOWALIK Andrzej 67Bieg opolskiOPOLEM36-4900:00:05
20KAŁUŻNY Wojciech 56Biegowa Świdnica / No Sugar CafeŚWIDNICAM36-4900:00:05
21LIPCZAK Amadeusz 39OPOLEM36-4900:00:05
22JACEWICZ Karol 78GDAŃSKM36-4900:00:05
23ZAKRZYŃSKI Tomasz 29WROCŁAWM18-3500:00:05
24ELIASOVA Sarka 92HOLICEK36-4900:00:05
25RUSZKOWSKI Daniel 31IKSSZDUŃSKA WOLAM18-3500:00:05
26MACHTAŁOWICZ Szymon 4ŁÓDŹM18-3500:00:05
27ZIELIŃSKA Jadwiga 28GLIWICEK18-3500:00:05
28WĄCHAŁA Łukasz 87GOŁKOWICE GÓRNEM18-3500:00:06
29CZARNY Jarosław 93WROCŁAWM18-3500:00:06
30ROMANOWICZ Łukasz 90no sugar cafe świdnicaŚWIDNICAM18-3500:00:06
31SZACH Andrzej 222kbpgGILÓWM36-4900:00:06
32HOREJDA Sara 47ZUMBALĄDEK ZDRÓJK18-3500:00:06
33STACHOWICZ Marcin 255F TeamPRZYGODZICEM18-3500:00:06
34LECZYKIEWICZ Mikołaj 54OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3500:00:06
35PAWLIK Katarzyna 135F TeamPRZYGODZICEK18-3500:00:06
36KOWALAK Paulina 60OSTRÓW WLKPK18-3500:00:06
37WAJDZIK Bogusław 30Runners Team NysaPRUDNIKM36-4900:00:07
38NIEDZIAŁKOWSKI Jan 85POZNAŃM18-3500:00:07
39MADEJ Marcin 59WARSZAWAM36-4900:00:07
40BRONISZEWSKA Edyta 32Runners Team NysaNYSAK36-4900:00:07
41KUCIŃSKI Marcin 66Forma Na SzczytWARSZAWAM18-3500:00:07
42CYMERMAN Anna 18WOŁOMINK18-3500:00:07
43KRYNICKA Joanna 44Wkurw_TeamTRZEBISZEWOK18-3500:00:07
44MARCINKOWSKI Piotr 23OSTRÓW WIELKOPOLSKIM36-4900:00:08
45JAZY Szymon 15LUBOŃM18-3500:00:08
46PRASZELIK Łukasz 9SYRYNIAM36-4900:00:08
47MAŃKOWSKI Maciej 94WROCŁAWM36-4900:00:08
48PRASZELIK Sylwia 10SYRYNIAK36-4900:00:08
49CHALCIŃSKA Izabela 22HeliosOSTRÓW WIELKOPOLSKIK36-4900:00:08
50WIERNY Krzysztof 55WROCŁAWM36-4900:00:09
51URBAŃSKI Michał 43Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM18-3500:00:09
52NAMYŚLAK Rafał 83WIĘKSZYCEM36-4900:00:09
53TOMASZEWICZ Sylwester 21TEAM NABIEGOWKACH. PLSTRONIE ŚLĄSKIEM36-4900:00:09
54HENEL Marcin 62GŁUSZYCAM18-3500:00:09
55WAKEFORD Steve 97M36-4900:00:09
56SKOWRONEK Artur 53WROCŁAWM36-4900:00:09
57FAEDARY Andrzej 69JELENIA GÓRAM50+00:00:09
58SZPINEK Marcin 1NYSAM36-4900:00:10
59ADAMCZEWSKI Bartłomiej 73Poznańskie Stowarzyszenie GeodetówPOZNAŃM18-3500:00:10
60KOPACKI Grzegorz 63WAŁBRZYCHM18-3500:00:10
61STRĄK Tomasz 57WROCŁAWM18-3500:00:10
62TOMCZYK Marta 81ZABRZEK18-3500:00:10
63BUSZKA Łukasz 84M36-4900:00:10
64NOWAKOWSKI Leszek 40BIAŁOGARDM36-4900:00:11
65KOPACKA Eliza 64WAŁBRZYCHK18-3500:00:11
66KOŃKA Mariusz 37CHOJNÓWM36-4900:00:11
67MIKOŁAJCZYK Agata 61WILKÓWK36-4900:00:11
67KRUZEL Rafał 79Biegowe MisieLEGNICAM36-4900:00:11
69KRYNICKA Anna 51LĄDEK-ZDRÓJK36-4900:00:11
70CHRZANOWSKI Paweł 34LĄDEK-ZDRÓJM36-4900:00:12
71KOTYSZ Waldemar 19BBL OPOLEOPOLEM50+00:00:12
72DZIKI Maciej 26FarmaBrain RunROGOŹNIKM36-4900:00:12
73RAKOCZY Ireneusz 24LĄDEK-ZDRÓJM50+00:00:12
74KOTYSZ Katarzyna 20BBL OPOLEOPOLEK50+00:00:12
75RAJCZAKOWSKA Anna 50LĄDEK-ZDRÓJK50+00:00:12
76DERENCZ Michał 96TŁUMACZÓWM36-4900:00:13
77KRUCZEK Mirosław 12Lewin BiegaLEWIN BRZESKIM36-4900:00:13
78MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7WROCŁAWK36-4900:00:13
79MICHALAK Kamil 8WROCŁAWM18-3500:00:13
80GRZELEWSKA Izabela 6BMC 60ŁÓDŹK36-4900:00:13
81SZAŁAPSKI Marcin 5BMC 60ŁÓDŹM36-4900:00:13
82MAZUREK Krzysiek 27SKPB WarszawaWARSZAWAM18-3500:00:13
83STEFANIAK Jacek 65OLEŚNICAM50+00:00:13
84KUBIAK Paweł 35JELENIA GÓRAM18-3500:00:14
85KRZYŻANOWSKA Marta 33WROCŁAWK18-3500:00:14
86MARCINIAK Anna 95CHOCIANÓWK36-4900:00:14
87KALEMBKIEWICZ Piotr 76MrotransWROCŁAWM36-4900:00:15
88DURSKI Adam 72POZNAŃM18-3500:00:15
89DOBRZAŃSKA Anna 68Jacht Klub WrocławWROCŁAWK18-3500:00:15
90PŁASKOCIŃSKI Robert 42Pro-RunWROCŁAWM36-4900:00:16
91MICHAŁOWSKI Maciej 89GRABINY - ZAMECZEKM50+00:00:16
92CZUKIEWSKI Łukasz 71LUBINM36-4900:00:16
93RÓŻANKOWSKA Aleksandra 77Strzelby z BrixtonGLIWICEK36-4900:00:16
Znaleziono 93 wynik(ów)