SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING - 5 KM
PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING
Organizator : Polska Federacja Nordic Walking
Data : 2018-07-22
Miejsce : Skrwilno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 206
Wystartowało : 182
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 178
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RAJEWSKI Sebastian 172KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:03:3100:15:1600:30:59.3000:34:30.50 6:119,7
2BIŃCZYK Dariusz 57Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-391M 200:02:3600:15:3300:31:16.1000:33:52.90+00:00:166:159,6
3WOROCH Roman 230KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:04:4400:15:3300:31:20.9500:36:04.95+00:00:216:169,6
4RECZULSKI Mariusz 320KABEX PODKOWA JANÓWCZESTOCHOWAM50-541M 400:03:5400:16:1400:32:25.2000:36:19.35+00:01:256:299,3
5FRĄCKOWIAK Roman 93KS Metraco PolkowiceWIELEŃM50-542M 500:03:5400:16:1800:32:46.7500:36:41.15+00:01:476:339,2
6RADOMSKI Marcin 171NW Człapski PłockPŁOCKM40-441M 600:03:0900:16:0300:32:50.5500:36:00.05+00:01:516:349,1
7SCHRÖDER Karol 181Silesia Nordic TeamKATOWICEM40-442M 700:03:0900:16:0400:32:52.3500:36:02.20+00:01:536:349,1
8CZŁAPSKI Krzysztof 81NW Człapski PłońskWARSZAWAM55-591M 800:04:2200:16:2400:33:18.4500:37:41.05+00:02:196:399,0
9TRZCIŃSKI Eugeniusz 208Sport i Rekreacja Start (Chełmno)BYDGOSZCZM60-642M 900:04:4300:16:3800:34:00.6500:38:44.35+00:03:016:488,8
10CIESIELSKI Jan 77PARKRUN TORUŃTORUŃM45-492M 1000:03:3100:17:0600:34:20.4000:37:52.10+00:03:216:528,7
11SZYMAŃSKI Zbigniew 316M55-592M 1100:04:2300:17:1000:34:41.8000:39:05.45+00:03:426:568,6
12BARANOWSKI Romuald 239dynamicPŁÓCKM50-543M 1200:03:5300:16:4500:34:42.5000:38:35.75+00:03:436:568,6
13WASIELEWSKI Mirosław 217Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGM55-593M 1300:04:2200:16:5400:34:43.6000:39:05.60+00:03:446:568,6
14ADAMUS Marian 52BYTOMM65-691M 1400:05:0400:17:1500:35:00.5500:40:05.05+00:04:017:008,6
15SZYMAŃSKI Stefan 201XV Koło Polskiego Związku Emerytów w DywitachKIEŹLINYM70+1M 1500:05:2300:17:0700:35:08.3000:40:31.80+00:04:097:018,5
16CIESIELSKI Jerzy 78TORUŃM18-291M 1600:02:1100:17:5900:35:35.0000:37:46.15+00:04:357:078,4
17SPYCHAŁA Marzena 187CKZiU Nysa MECHANIKBIAŁAK45-491K 100:07:4000:17:4400:35:41.5000:43:21.80+00:04:427:088,4
18KORYTOWSKA Agnieszka 128MŁAWAK30-391K 200:06:5000:17:4200:35:44.3500:42:34.95+00:04:457:088,4
19WROŃSKI Włodzimierz 231PASJA Nordic WalkingWARSZAWAM65-692M 1700:05:0400:17:4300:35:48.2500:40:52.70+00:04:487:098,4
20BUCZKOWSKI Jerzy 63KS Sokół GąsawaŻNINM65-693M 1800:05:0500:17:4400:35:51.6500:40:57.05+00:04:527:108,4
21JÓŹWIAK Marianna 112SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 300:07:4000:17:5000:36:03.8000:43:44.15+00:05:047:128,3
22CHUDZIŃSKI Andrzej 71Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGM65-694M 1900:05:0400:17:4200:36:08.1500:41:12.75+00:05:087:138,3
23JASIŁEK Przemysław 108RADAWNICAM40-443M 2000:03:1000:18:1400:36:13.3500:39:23.90+00:05:147:148,3
24KOLCZYNSKI Dariusz 123SKRWILNOM40-444M 2100:03:1000:17:5600:36:22.1500:39:32.90+00:05:227:168,2
25WILD Ewa 227OŁAWAK40-441K 400:07:2100:18:1300:36:29.3000:43:50.75+00:05:307:178,2
26GRYGOROWICZ Bogdan 103KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2200:05:4600:18:0700:36:32.6500:42:18.65+00:05:337:188,2
27TOMCZYK Edward 207Marsz po Zdrowie PoznańPOZNAŃM70+2M 2300:05:2300:17:4400:36:32.8000:41:56.35+00:05:337:188,2
28OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 161KS Metraco PolkowiceWIELEŃK50-541K 500:08:0300:18:0600:36:34.8500:44:37.95+00:05:357:188,2
29KAPTEJNA Robert 117Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGM45-493M 2400:03:3200:18:0500:36:37.0000:40:09.15+00:05:377:198,2
30TRONIARZ Stanisław 328M60-643M 2500:04:4300:17:5600:36:38.1000:41:22.05+00:05:387:198,2
31OLEŚ Józef 238Werwa MławaMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)1M 2600:05:4500:17:5700:36:39.0500:42:24.25+00:05:397:198,2
32MOŻDŹEŃ Barbara 11GNIEZNOK55-591K 600:08:2200:18:1800:37:05.3500:45:27.55+00:06:067:258,1
33KŁOS Lidia 121Sport i Rekreacja START ChełmnoPAPOWO BISKUPIEK40-442K 700:07:1700:18:2400:37:12.9500:44:30.80+00:06:137:268,1
34KUPIBIDA Bogusława 138Silesia Nordic TeamKATOWICEK55-592K 800:08:2200:18:2400:37:17.6000:45:39.65+00:06:187:278,0
35STRZELECKA Małgorzata 195Sailing Team FerajnaPIŁAK45-493K 900:07:4100:18:4100:37:22.3000:45:03.65+00:06:237:288,0
36BERLIŃSKI Dariusz 329PASJA NORDIC WALKINGM50-544M 2700:03:5300:18:3800:37:26.3000:41:19.55+00:06:277:298,0
37WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 223BYDGOSZCZK18-291K 1000:06:3200:18:2900:37:35.4500:44:07.60+00:06:367:318,0
38RECZULSKA Katarzyna 321sms efect częstochowaCZĘSTOCHOWAK45-494K 1100:07:4300:18:3800:37:35.5500:45:18.60+00:06:367:318,0
39URBAŃSKI Stefan 211NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZM55-594M 2800:04:2200:18:3000:37:40.6500:42:03.20+00:06:417:328,0
40KOSECKI Marek 130FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM55-595M 2900:04:2300:18:4100:37:48.4500:42:11.45+00:06:497:337,9
41WILD Arek 226Logosa Arkadiusz WildOŁAWAM50-545M 3000:03:5400:18:4300:37:48.9500:41:43.90+00:06:497:337,9
42MALICKA Monika 145NW Człapski PłońskPŁOŃSKK40-443K 1200:07:1800:18:5400:37:50.4000:45:09.30+00:06:517:347,9
43CIARKA Henryk 73NW Człapski PłońskPŁOŃSKM65-695M 3100:05:0500:18:5300:37:51.0500:42:56.10+00:06:517:347,9
44DALECKI Przemysław 82Gdynia Sport TeamGDYNIAM45-494M 3200:03:3100:18:2600:37:54.0000:41:25.95+00:06:547:347,9
45TOMCZAK Marcin 205CIECHANÓWM30-392M 3300:02:3800:18:5800:37:54.3500:40:32.70+00:06:557:347,9
46MOTOCZYŃSKI Krzysztof 152GOSiR OsielskoBYDGOSZCZM60-644M 3400:04:4300:18:4900:38:05.3500:42:49.00+00:07:067:377,9
47SULECKA Gabriela 323SWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1300:10:0800:19:0100:38:08.2000:48:16.25+00:07:087:377,9
48WALCZAK Grzegorz 213OCTOPUS Suchy LasSUCHY LASM45-495M 3500:03:3100:18:5400:38:09.3500:41:41.15+00:07:107:387,9
49GRYGOROWICZ Teresa 102KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1400:09:2300:18:4000:38:13.6000:47:37.40+00:07:147:387,8
50NOWALIŃSKI Piotrek 159Face Nordic Walking TeamPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)2M 3600:05:4600:18:4200:38:17.6000:44:03.90+00:07:187:397,8
51WIADERSKI Wojciech 222ELBLĄGM65-696M 3700:05:0500:19:0300:38:21.1000:43:26.45+00:07:217:407,8
52NOWALIŃSKA Anastazja 158Face Nordic Walking TeamPŁOCKK18-292K 1500:06:3100:18:5800:38:28.9500:45:00.90+00:07:297:417,8
53WALECKA Romualda 215Sport i Rekreacja START ChełmnoCHEŁMNOK60-641K 1600:08:4400:19:1700:38:29.4000:47:14.05+00:07:307:427,8
54SZYMAŃSKI Roman 200SKRWILNOM50-546M 3800:03:5400:18:2700:38:31.4000:42:25.80+00:07:327:427,8
55KORYTOWSKI Jakub 129MŁAWAM-Dzieci1M 3900:01:3400:19:2400:38:33.4000:40:07.65+00:07:347:427,8
56DANA Kazimiera 83Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1700:09:2400:19:0100:38:34.3500:47:58.95+00:07:357:427,8
57KOLCZYŃSKI Jan 164SKRWILNOM-Dzieci2M 4000:01:3500:19:2800:38:35.6000:40:10.70+00:07:367:437,8
58BRZOZOWSKI Przemysław 61Łazim bo lubim.SKRWILNOM40-445M 4100:03:0900:19:0100:38:36.3000:41:45.80+00:07:377:437,8
59WIŚNIEWSKI Kazimierz 229Pasja Nordic WalkingWARSZAWAM60-645M 4200:04:4400:19:0200:38:38.7000:43:23.55+00:07:397:437,8
60PIĄTKOWSKI Józef 167KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+3M 4300:05:2400:19:1600:38:45.4500:44:10.35+00:07:467:457,7
61OBRĘBSKA Elżbieta 160NW Człapski PłońskPŁOŃSKK55-593K 1800:08:2200:18:5100:38:48.1500:47:10.50+00:07:487:457,7
61WASILEWSKI Sławomir 218PASJA Nordic WalkingWARSZAWAM70+4M 4400:05:2300:19:1500:38:48.1500:44:11.55+00:07:487:457,7
63DUBAJ Grzegorz 90Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGM55-596M 4500:04:2200:19:2200:38:51.1500:43:13.80+00:07:517:467,7
64MALINOWSKA Monika 147LKS Zantyr SztumSZTUMK30-392K 1900:06:5100:19:1600:38:53.8500:45:45.40+00:07:547:467,7
65JASIŁEK Kama 109RADAWNICAK30-393K 2000:06:5300:19:4500:39:01.4500:45:55.30+00:08:027:487,7
66MACZKOWSKA Zofia 144LKS Zantyr SztumSZTUMSKIE POLEK-Jun.1K 2100:06:3200:19:2900:39:10.4500:45:42.70+00:08:117:507,7
67TUCHALSKA Edyta 209SKRWILNOSKRWILNOK30-394K 2200:06:5000:19:5200:39:11.3000:46:01.90+00:08:127:507,7
68WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 224BYDGOSZCZM18-292M 4600:02:1100:19:4000:39:12.7500:41:23.85+00:08:137:507,7
69SIEMIĄTKOWSKA Janina 183Sport i Rekreacja STARTCHEŁMNOK50-542K 2300:08:0300:19:3300:39:16.1000:47:19.65+00:08:167:517,6
70SZYMAŃSKA Halina 315RYMANOWOK55-594K 2400:08:2200:19:2400:39:16.9500:47:39.15+00:08:177:517,6
71ANGIELCZYK Małgorzata 53Marsz po zdrowie PoznańPOZNAŃK65-693K 2500:09:2400:19:3000:39:20.3000:48:44.35+00:08:217:527,6
72JÓŹWIAK Łukasz 113SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 4700:05:4500:19:3300:39:28.6500:45:14.35+00:08:297:537,6
73CZARSKI Jacek 80SKRWILNOM45-496M 4800:03:3200:19:2300:39:34.0500:43:06.85+00:08:347:547,6
74PRACKI Zbigniew 326serce nordica włocławekWŁOCŁAWEKM50-547M 4900:03:5300:19:4000:39:36.7000:43:30.40+00:08:377:557,6
75KOLCZYŃSKA Monika 124SkrwilnoSKRWILNOK30-395K 2600:06:5100:19:5100:39:37.7000:46:28.80+00:08:387:557,6
76STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 196Sailing Team FerajnaPIŁAM45-497M 5000:03:3100:19:1900:39:41.5000:43:13.15+00:08:427:567,6
77ZWIERZCHOWSKA Żaneta 236Sport i Rekreacja STARTPRZYSIERSKK45-495K 2700:07:4000:19:4500:39:45.9000:47:26.85+00:08:467:577,5
78MARCINIAK Aneta 322FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-444K 2800:07:1700:19:4800:39:51.1000:47:08.50+00:08:517:587,5
79ŚWIERCZYŃSKA Joanna 203Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK50-543K 2900:08:0400:20:1300:39:59.6500:48:04.60+00:09:008:007,5
80BUJNICKA Magdalena 65Nordic Walking PasłękPASŁĘKK-Dzieci1K 3000:06:0000:19:4600:40:07.2500:46:07.70+00:09:078:017,5
81SOBIESKA Alina 185Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK50-544K 3100:08:0400:20:1800:40:15.0500:48:19.80+00:09:158:037,5
82KOSIŃSKA Maria 131MOSiR RypinRYPINK60-642K 3200:08:4300:19:5200:40:17.5500:49:00.70+00:09:188:037,4
83KĘDZIERSKA Edyta 118GDAŃSKK40-445K 3300:03:1100:20:1000:40:18.0500:43:29.05+00:09:188:037,4
84MARCINIAK Hanna 325serce nordica włocławekWŁOCŁAWEKK55-595K 3400:08:2200:20:0400:40:28.0000:48:50.95+00:09:288:057,4
85OŁDAKOWSKA Magdalena 275SKRWILNOK40-446K 3500:07:1800:20:1500:40:34.2500:47:52.25+00:09:348:067,4
86SZYMAŃSKA Alina 199SKRWILNOK55-596K 3600:08:2300:20:0100:40:44.6500:49:07.90+00:09:458:087,4
87OLEŚ Eżbieta 237Verwa MławaMŁAWAK65-694K 3700:09:2400:19:4900:40:45.8500:50:10.15+00:09:468:097,4
88WYCISŁO Agata 233daj radosc niepełnosprawnymPIŁAK-Niepełnosprawni(B)1K 3800:10:0800:20:2500:40:50.5500:50:58.80+00:09:518:107,3
89ORZECHOWSKA Jolanta 165MOSiR RypinOSTROWITEK30-396K 3900:06:5100:20:2500:40:58.3500:47:50.25+00:09:598:117,3
90DANA Andrzej 84Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-697M 5100:05:0600:20:0800:41:03.9000:46:10.45+00:10:048:127,3
91NOWAK Beata 27SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK45-496K 4000:07:4100:20:2500:41:10.0000:48:51.55+00:10:108:147,3
92KANIAK Zbigniew 116NW Człapski PłońskPŁOŃSKM65-698M 5200:05:0400:20:1500:41:13.1500:46:17.25+00:10:138:147,3
93POKWICKA Janina 169NW Człapski PłońskPŁOŃSKK60-643K 4100:08:4300:20:2600:41:15.7000:49:59.40+00:10:168:157,3
94STOLTMAN Adam 192NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZM-Dzieci3M 5300:01:3400:19:5400:41:18.8500:42:53.60+00:10:198:157,3
95KRUSZEWSKA Monika 133Łazim bo lubim.ŻUROMIN-WIADROWOK30-397K 4200:06:5100:20:3300:41:20.1000:48:11.20+00:10:208:167,3
96SZYMAŃSKA Lucyna 198XV Koło Polskiego Związku Emerytów w DywitachKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 4300:10:0800:20:1600:41:23.7500:51:32.00+00:10:248:167,2
97GOLAK-WEGIERA Katarzyna 96ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-497K 4400:07:4000:20:4300:41:28.8500:49:09.55+00:10:298:177,2
98CZARSKA Zofia 79SKRWILNOK40-447K 4500:07:1700:20:3900:41:30.1500:48:47.85+00:10:308:187,2
99KULIG Bożena 319ELBLĄGK60-644K 4600:08:4300:20:2700:41:32.2000:50:15.90+00:10:328:187,2
100KRIGER Roman 132ROMKIPAPOWO TORUŃSKIEM55-597M 5400:04:2300:20:3900:41:32.4500:45:55.90+00:10:338:187,2
101APPEL Jerzy 54GOSIROSIELSKOBYDGOSZCZM70+5M 5500:05:2300:20:2200:41:42.3000:47:06.10+00:10:438:207,2
102BRZOZOWSKA Agnieszka 60Łazim bo lubim.SKRWILNOK30-398K 4700:06:5100:20:3200:41:48.9500:48:40.10+00:10:498:217,2
103STOLARSKA Danuta 191SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-645K 4800:08:4200:20:4500:41:50.1000:50:32.90+00:10:508:227,2
104KOMOSIŃSKA Małgorzata 125SKRWILNOK55-597K 4900:08:2300:20:5300:42:01.1500:50:24.25+00:11:018:247,1
105BURNA Iweta 67Face Nordic Walking TeamPŁOCKK45-498K 5000:07:4000:20:4700:42:08.2500:49:48.75+00:11:088:257,1
106ŁASIŃSKI Jarosław 143SKRWILNOM30-393M 5600:02:3600:20:5800:42:19.6000:44:56.55+00:11:208:287,1
107CIESIELSKA Paulina 76AZS BrodnicaBRODNICAK18-293K 5100:06:3300:20:5800:42:20.9000:48:54.15+00:11:218:287,1
108CHLEWIŃSKA Iwona 68Elblągskie Wóczy-KijeELBLĄGK65-695K 5200:09:2400:21:0500:42:26.2500:51:50.65+00:11:268:297,1
109WOROCH Jolanta 318DOPIEWOK50-545K 5300:08:0300:20:5100:42:32.9500:50:35.95+00:11:338:307,1
110MŁYŃSKA Jolanta 317K40-448K 5400:07:1800:21:0200:42:37.3000:49:55.60+00:11:388:317,0
111RAUCHFLEISZ Marek 173TORUŃM-Jun.1M 5700:01:5200:21:0900:42:39.4500:44:32.40+00:11:408:327,0
112KWAŚNIEWSKA Beata 140SANTANDER CONSUMER BANKK18-294K 5500:06:3300:21:1100:42:41.1500:49:14.50+00:11:418:327,0
113KWAŚNIEWSKA Joanna 44K18-295K 5600:06:3200:21:1300:42:41.5000:49:14.45+00:11:428:327,0
114ADAMOWICZ Ewa 51Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK70+1K 5700:09:4800:21:1300:42:46.9000:52:35.05+00:11:478:337,0
115DASZKOWSKI Mateusz 85MOSiR RypinSOSNOWOM-Jun.2M 5800:01:5200:21:0700:42:49.5500:44:42.45+00:11:508:347,0
116SIKORSKA Anita 184AZS BrodnicaBRODNICAK40-449K 5800:07:1900:21:0000:42:53.0500:50:12.05+00:11:538:347,0
117GRABOWSKA Bożena 99LKS Zantyr SztumSZTUMK45-499K 5900:07:4100:20:5700:43:05.8500:50:47.35+00:12:068:377,0
118CICHOREK Marzena 74SkrwilnoSKRWILNOK45-4910K 6000:07:1800:21:0400:43:08.4000:50:26.90+00:12:098:377,0
119RAUCHFLEISZ Marta 174TORUŃK45-4911K 6100:07:4100:21:2600:43:18.9500:51:00.85+00:12:198:396,9
120WYCISŁO Damian 234daj radosc niepełnosprawnymPIŁAM18-293M 5900:02:1000:21:4600:43:29.8500:45:40.80+00:12:308:426,9
121PRZEDWOJEWSKA Róża 170Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK65-696K 6200:09:2400:21:2500:43:39.5500:53:04.50+00:12:408:446,9
122OWCZAREK Henryka 166Marsz po zdrowie PoznańPOZNAŃK70+2K 6300:09:4800:21:4600:43:52.7000:53:40.85+00:12:538:466,8
123SAPA Dariusz 179Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM50-548M 6000:03:5500:22:1300:44:01.9000:47:57.45+00:13:028:486,8
124DĄBROWSKA Zuzanna 247MOSIR RYPINRYPINK-Dzieci2K 6400:06:0000:20:1600:44:08.1000:50:08.45+00:13:088:496,8
124ORZECHOWSKA Weronika 163MOSiR RypinOSTROWITEK-Jun.2K 6500:05:5900:20:1700:44:08.1000:50:07.95+00:13:088:496,8
126PŁUCIENNIK Marcin 168NW Człapski WarszawaPRUSZKÓWM40-446M 6100:03:1000:21:5800:44:08.6500:47:18.95+00:13:098:496,8
127KODYRA Kazimiera 122Elblągskie Włóćzy-KijeELBLĄGK70+3K 6600:09:4900:22:1400:44:15.4500:54:04.55+00:13:168:516,8
128HINEBORG Bogumiła 105Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-546K 6700:08:0300:22:1500:44:29.2500:52:32.90+00:13:298:536,7
129GUTOWSKA Małgorzata 104AZS BrodnicaBRODNICAK45-4912K 6800:07:4200:21:4800:44:43.1500:52:25.50+00:13:438:566,7
130ŚLIWIŃSKA Ewa 202Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4913K 6900:07:4200:21:5600:44:49.4000:52:31.60+00:13:508:576,7
131STAWNIAK Wanda 190ŻNINK65-697K 7000:09:2800:22:1700:44:54.4500:54:22.65+00:13:558:586,7
132KULCZYCKI Jan 135GDAŃSKM65-699M 6200:05:0500:22:1000:45:05.9000:50:11.65+00:14:069:016,7
133MOTOCZYŃSKA Aleksandra 151GOSiR OsielskoBYDGOSZCZK55-598K 7100:08:2600:22:1300:45:19.5500:53:45.85+00:14:209:036,6
134WĄSOWSKA Monika 220KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-399K 7200:06:5100:22:3100:45:26.5500:52:18.45+00:14:279:056,6
135CIESIELSKA Małgorzata 75AZS BrodnicaBRODNICAK55-599K 7300:08:2500:23:0400:45:28.9500:53:54.40+00:14:299:056,6
136OSIŃSKA Anna 43BRODNICAK55-5910K 7400:08:2400:22:5800:45:31.0500:53:55.15+00:14:319:066,6
137SZULKOWSKA Iwona 197AZS BrodnicaBRODNICAK30-3910K 7500:06:5200:23:0700:45:32.8500:52:25.80+00:14:339:066,6
138CHRAPEK Urszula 69KS RudzicaRUDZICAK30-3911K 7600:06:5200:22:3900:45:35.4000:52:28.15+00:14:369:076,6
139NAZAREWICZ Barbara 153Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK70+4K 7700:09:4800:22:3900:45:38.2000:55:26.75+00:14:389:076,6
140JĘDRZEJCZAK Zdzisława 23K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEBRODNICAK55-5911K 7800:08:2500:23:1100:45:41.4500:54:06.45+00:14:429:086,6
141BIELSKA Anna 56NW Człapski PłońskPŁOŃSKK55-5912K 7900:08:2300:22:5600:45:48.6000:54:12.05+00:14:499:096,5
142MARGULSKA Wanda 149AZS BrodnicaBRODNICAK60-646K 8000:08:4200:23:0200:45:50.0500:54:32.55+00:14:509:106,5
143DRAŁUS Ewelina 42BRODNICAK50-547K 8100:08:0300:22:3000:45:50.4500:53:54.00+00:14:519:106,5
144WIADERSKA Grażyna 221ELBLĄGK65-698K 8200:09:2500:22:4200:46:00.6000:55:26.50+00:15:019:126,5
145ŁASIŃSKA Mariola 142SKRWILNOK30-3912K 8300:06:5100:23:1900:46:02.7000:52:54.60+00:15:039:126,5
146BUŁAWA Jadwiga 66Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK65-699K 8400:09:2500:22:5600:46:03.6500:55:29.50+00:15:049:126,5
147PRACKA Katarzyna 327serce nordica włocławekWŁOCŁAWEKK50-548K 8500:08:0200:23:1000:46:09.7500:54:12.45+00:15:109:146,5
148KIWIAŁO Maria 119Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK70+5K 8600:09:5000:22:4500:46:28.8500:56:18.90+00:15:299:176,5
149GROBELNA Jadwiga 101KSMETRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 8700:10:0700:23:2600:46:48.9500:56:56.65+00:15:499:216,4
150WALCZAK Henryk 212OCTOPUS Suchy LasPOZNAŃM70+6M 6300:05:2400:23:3200:47:04.8000:52:29.45+00:16:059:256,4
151WIŚNIEWSKA Danuta 228PASJA Nordic WalkingWARSZAWAK55-5913K 8800:08:2300:23:1100:47:15.7000:55:39.60+00:16:169:276,3
152KOMOSIŃSKI Ryszard 126SKRWILNOM60-646M 6400:04:4400:22:5600:47:20.2000:52:05.15+00:16:209:286,3
153ZARAKO-ZARAKOWSKA Jadwiga 235NW Człapski PłońskPŁOŃSKK60-647K 8900:08:4200:23:4300:47:27.0000:56:09.95+00:16:279:296,3
154RUNGE Danuta 176AZS BrodnicaBRODNICAK70+6K 9000:09:5000:22:5500:47:38.7000:57:29.60+00:16:399:316,3
155WYCISŁO Romuald 232daj radosc niepełnosprawnymPIŁAM-Niepełnosprawni(B)2M 6500:05:4600:24:0100:48:00.6500:53:47.30+00:17:019:366,2
156RÓŻAŃSKA Helena 175NW Człapski PłońskPŁOŃSKK70+7K 9100:09:4800:23:5100:48:12.7500:58:01.10+00:17:139:386,2
157TARKA Agnieszka 204AZS BrodnicaBRODNICAK40-4410K 9200:06:5200:24:2600:48:15.8000:55:08.70+00:17:169:396,2
158DASZKOWSKI Szymon 86MOSiR RypinSOSNOWOM-Dzieci4M 6600:01:3400:22:3200:48:20.8000:49:55.25+00:17:219:406,2
159KWAŚNIEWSKA Jagoda 139AZS BrodnicaBRODNICAK50-549K 9300:08:0400:23:4300:48:24.0500:56:28.80+00:17:249:406,2
160SOBOCIŃSKA Ewa 186MOSIRRYPINK70+8K 9400:09:5000:24:2600:48:33.2000:58:23.70+00:17:339:426,2
161FAŁKOWSKA Maria 91MOSIRRYPINK70+9K 9500:09:4900:24:2600:48:34.3000:58:23.75+00:17:359:426,2
162SARNOWSKA Hanna 180AZS BrodnicaBRODNICAK60-648K 9600:08:2400:23:3400:49:05.3500:57:29.95+00:18:069:496,1
163GRABOWSKI Adam 100MOSiR RypinRYPINM-Niepełnosprawni(B)3M 6700:04:4400:23:5200:49:06.3500:53:50.90+00:18:079:496,1
164SEJMICKA Maria 182Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK65-6910K 9700:09:2600:24:1900:49:17.5500:58:43.80+00:18:189:516,1
165GÓRTATOWSKA Bożena 97SkrwilnoSKRWILNOK65-6911K 9800:09:2600:24:2800:49:51.2000:59:17.95+00:18:519:586,0
166GRABOWSKA Agnieszka 98MOSiR RypinRYPINK60-649K 9900:08:4400:25:0500:49:55.0500:58:40.00+00:18:559:596,0
167FELIŃSKA Zofia 92Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK70+10K 10000:09:4900:25:2300:50:43.1501:00:32.80+00:19:4310:085,9
168JÓŹWIAK Dominik 114SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 6800:02:1100:24:5800:51:00.4500:53:12.05+00:20:0110:125,9
169KAMIŃSKA Maria 115NW Człapski PłońskPŁOŃSKK60-6410K 10100:08:4300:25:1000:51:09.7500:59:53.65+00:20:1010:145,9
170OPALIŃSKA Krystyna 162Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGK70+11K 10200:09:5000:25:2800:51:43.3501:01:33.45+00:20:4410:205,8
171CIAŁKOWSKA PŁUCIENNIK Joanna 72NW Człapski WarszawaPRUSZKÓWK30-3913K 10300:06:5300:25:4100:51:51.3000:58:45.15+00:20:5210:225,8
172WILCZYŃSKA Renata 225MOSiR RypinKOBRZYNIECK60-6411K 10400:08:4300:25:5800:52:36.7501:01:20.10+00:21:3710:315,7
173STOLTMAN Aleksander 193NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZM-Dzieci5M 6900:01:3400:27:0300:52:55.0000:54:29.45+00:21:5510:355,7
174WALCZAK Jerzy 214OCTOPUS Suchy LasCHROMIECM55-598M 7000:04:2300:26:2800:54:10.1000:58:33.95+00:23:1010:505,5
175BUDZICH Maria 64MOSiR RypinRYPINK65-6912K 10500:09:2600:26:5900:54:35.8501:04:02.40+00:23:3610:555,5
176KARNICKA Urszula 240RYPIŃK65-6913K 10600:09:2500:27:0600:54:36.8501:04:02.30+00:23:3710:555,5
177DĄBROWSKA Barbara 88MOSiR RypinRYPINK65-6914K 10700:09:2500:27:0400:54:37.1001:04:02.45+00:23:3710:555,5
178MARCINKOWSKA Zenobia 148MOSiR RypinRYPINK70+12K 10800:09:2800:32:3501:05:33.8501:15:02.10+00:34:3413:064,6
179DĄBKOWSKI Maciej 87MOSiR RypinBRZUZEM-Dzieci6M 7100:54:5700:22:37+00:07:219:026,6
180LISZEWSKA Zofia 141MOSIRRYPINK55-5914K 10900:08:2500:24:01+00:08:459:366,2
181KLARKOWSKI Bogdan 120Elblągskie Włóczy-KijeELBLĄGM60-647M 7200:04:4400:25:28+00:10:1210:115,9
Niesklasyfikowani
STRZELECKA Antonina 'Tosia' 194Sailing Team FerajnaPIŁAK-DzieciDNF00:21:17 DNF DNF DNF--
Znaleziono 182 wynik(ów)