Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 83 km
Zgłoszonych : 1076
Wystartowało : 929
Nie ukończyło : 929
Ukończyło : 0
Na trasie :
Pełne wyniki dla 100km :
Uproszczone :
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KK | MM | MIX
Klasyfikacje na poszczególnych etapach: Orlik 43 km | META 82,7 km | Hardcore 107 km

UWAGA!!! Bardziej szczegółowe informacje dotyczące sytuacji na trasie, mapy, przewidywane czasy dotarcia na punkty itp. pod linkiem: Pomiary indywidualne

Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
Nazwiska na czerwono - ukończona wersja HardCoreOrlik 43kmMETA 82,7kmHardcore 107kmKara/bonTempo
MscNumerZawodnik 1Zawodnik 2KatNazwa drużynyCzasPozCzas et. IICzas całk.Czas całk.Poz Min/kmKm/h
  
1180WRÓBEL ŁUKASZFUDALI BARTOSZMM(5)MOUNTAIN FUEL / NORDAN05:13:04705:47:3711:00:4116:15:201 9:066.6
2426ZDUNEK GRZEGORZLEWIAK MICHAŁMM(8)TUHAJ BEJE05:21:59806:24:2911:46:2816:25:012 9:126.5
3138WETHACZ DARIUSZKOZA JANMM(9)LOKOMOTIV MAJDAN / GOPR BIESZCZADY05:41:591906:11:0011:52:5916:53:423 9:286.3
4482GRUSZKA ALEKSANDRAMATYSIAK BARTŁOMIEJMIX(3)WILD ULTRA WARRIORS05:55:592806:35:3612:31:3518:44:184 10:305.7
5457ROGÓRZ PIOTRWALACIK ADAMMM(15)ULTRA TEAM05:33:291407:02:5212:36:2119:08:455 10:445.6
621STACHURA DAMIANKUCZYŃSKI RAFAŁMM(42)PEBEKA SOLIDARNOŚĆ 105:58:273407:43:5713:42:2419:52:326 11:085.4
7377ZAWIŚLAK KAZIMIERZOLSZAK ZENONMM(95)ZWYCZAJNY TEAM06:49:0613608:22:0415:11:1020:47:447 11:015.1
8504KAZIMIERZ RAFAŁMARCINIAK PRZEMYSŁAWMM(69)NOA06:12:274808:14:5214:27:1920:51:208 11:415.1
9265DONIEC SEBASTIANPIEKIELNY MARIUSZMM(84)ADWOKAT DIABŁA06:56:0514807:58:2214:54:2721:15:419 11:555
10352ŁĘTOWSKI MARIUSZJAZ KRZYSZTOFMM(128)KM TEAM07:23:2223408:27:0815:50:3022:42:0410 12:434.7
11332SZKAMRUK ALICJASOĆKO KAMILMIX(53)ALKI Z PRALKI07:58:3032308:43:3416:42:0425:34:0411 14:204.2
1255WINIARCZYK ADRIANDYDERSKA WIOLETTAMIX(82)WIOLA&ADI08:10:3934111:19:3219:30:1136:58:3012 20:432.9
26ADAMCZYK-NOWAK BEATAFILIPAK HIERONIMMIX(15)MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA06:49:2813807:48:3714:38:05  10:375.7
159ADAMCZYK ARTURNECZAJ ANDRZEJMM(110)KRAVMAGA SQUAD KRK07:11:4619208:25:4215:37:28  11:205.3
8ADAMCZYK MARCINBOROWCZYK ANDRZEJMM(236)LIPIEC '7608:24:4336311:02:2919:27:12  14:064.3
95ANDRZEJEWICZ PAWEŁSOWA MARIUSZMM(230)OJCIEC I SYN08:12:3434710:53:1619:05:50  13:514.3
354BALCERZAK MARIUSZBALCERZAK KRYSTYNAMIX(72)BALUSIE08:13:5634910:00:2118:14:17  13:134.5
391BAŁAGA MARCINKOCHAN GRZEGORZMM(248)KTO DOGONI PSA?09:30:1143310:32:5420:03:05  14:324.1
198BARANSKI PIOTRBARANSKI JAROSLAWMM(122)BARANSKI MARATHON TEAM07:45:0428808:01:1415:46:18  11:265.2
228BARDAN MICHAŁŻYCHOWICZ RAFAŁMM(113)ŻELAZO NIE KLĘKA07:03:1116608:38:4015:41:51  11:235.3
37BARSZCZ BARTOSZGÓRKA RADOSŁAWMM(198)WARCHOŁY07:36:5426710:23:1218:00:06  13:034.6
Niesklasyfikowani
202BARTOSIŃSKA KATARZYNAZYCH KATARZYNAKK(34)KADRA MOCNYCH WRAŻEŃ08:15:38 DNF35134:20:1642:35:54 DNF DNF --
43BARTOSIŃSKI BARTŁOMIEJMAGDZIAK ŁUKASZMM(61)MIODZIARZ TEAM06:29:238407:45:3214:14:55  10:205.8
419BAR ALEKSANDRAGOŁĘBIEWSKA KATARZYNAKK(7)COMFORT ZONE07:32:0325908:25:5915:58:02  11:355.2
30BASIAK MICHAŁPOGORZELSKI MARIUSZMM(133)HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY07:17:1121208:37:2815:54:39  11:325.2
29BĄDZIUL DOROTAKOWALIK MARIUSZMIX(100)BOJKO TEAM09:11:5142811:59:1721:11:08  15:223.9
27BEBELSKI RAFAŁZMYJ DANUTAMIX(27)PIĘKNY I BESTIA06:56:5215008:08:5115:05:43  10:575.5
99BERNHARD PAWEŁPODGÓRSKI DOMINIKMM(213)SĄSIEDZI07:42:2228210:53:2518:35:47  13:294.4
232BIAŁCZYK MARCINBARAŃCZAK KAMILMM(135)ASHWAGANDHA TEAM06:33:579309:24:0015:57:57  11:345.2
370BIENIAK KRZYSZTOFTYSZKA DARIUSZMM(91)KRAV MAGA WARSZAWA06:34:329508:27:3715:02:09  10:545.5
248BIENIEK PIOTROSTASIUK ALEKSANDERMM(300)MAŁŻE Z BORDEAUX08:43:52 DNF397 DNF DNF  --
142BIEŃCZAK ZUZANNAPENIOWICZ JUSTYNAKK(3)ASICS FRONTRUNNER POLAND06:51:1114108:10:5015:02:01  10:545.5
196BIERNAT MICHAŁSZCZĘŚNIAK ANDRZEJMM(194)MAM NADZIEJE ¸ ŻE DOBIEGNIEMY 207:14:3620210:36:3417:51:10  12:574.6
172BINIECKI MICHAŁDOBRZYNIECKI PIOTRMM(293)EMBORDJU TEAM07:53:19 DNF310 DNF DNF --
124BLIM MACIEJKUBACKI WOJCIECHMM(221)ZMASAKROWANI07:37:5627411:11:5118:49:47  13:394.4
68BLIŹNIEWSKA KATARZYNABLIŹNIEWSKI MAREKMIX(83)SNG WILD DUCK08:37:2038310:53:5519:31:15  14:094.2
78BODNAR ADRIANBODNAR KRYSTIANMM(161)DWA SZYBKIE ŻUBRY07:19:3122409:30:1416:49:45  12:124.9
256BONIECKI MACIEJTOROSZEWSKA ANETAMIX(117)JAK TO PRZEBIEGNIEMY TO BĘDZIE CUD DNF  DNF DNF  --
430BRAJCZEWSKI PIOTRGRUDZIŃSKI ERNESTMM(160)ZAMBRÓW TEAM07:24:2123709:23:3816:47:59  12:114.9
19BROK JACEKBROK MAŁGORZATAMIX(12)BROK TEAM06:23:057108:01:1714:24:22  10:275.7
192BUDZIASZEK AGNIESZKASTACHERA ALEKSANDRAKK(12)EFFI RUN TEAM07:21:0022909:54:4217:15:42  12:314.8
333BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAWMÓWIŃSKI TOMASZMM(207)ALVARO & PRZEMO07:51:2530710:21:2418:12:49  13:124.5
209BUJNOWSKI RAFAŁBEZULSKI ŁUKASZMM(97)PĘDZĄCE KAPCIE06:46:3012408:29:1615:15:46  11:045.4
93BUŁANOW LESZEKSZCZOTKA PAWEŁMM(37)ODWAŻNI06:14:305407:16:2613:30:56  9:486.1
327BURZEC TOMASZGAŁECKI ROBERTMM(49)HFB06:26:247807:31:3813:58:02  10:085.9
90CAŁKA KRYSTIANPSZENNY ŁUKASZMM(165)ULTRINO AMATEUR07:17:1321309:35:3716:52:50  12:144.9
28CEBULA GRZEGORZWOLSZCZAK KONRADMM(149)PEBEKA SOLIDARNOŚĆ-207:18:3522209:07:3716:26:12  11:555
494CEDRO DAMIANGRADOWSKI ŁUKASZMM(259)MALINKA GRUDZICKA GANG OPOLE08:59:4141611:43:1320:42:54  15:014
405CHRZAN DANIELCHRZAN ANDRZEJMM(126)AA TARNÓW07:28:5824808:21:0115:49:59  11:295.2
420CHUCHAŁA PAWEŁKWIECIEŃ MAREKMM(51)MARKOWI BIEGACZE06:18:246107:41:0713:59:31  10:095.9
459CHYLIŃSKA AGNIESZKABIAŁEK ADAMMIX(39)SZYBSI NIŻ SRACZKA!07:31:2125708:23:3915:55:00  11:325.2
263CIĄPAŁA JAKUBPISZCZEK PIOTRMM(274)DZIKIE ŚWINIE08:18:25 DNF35408:19:3916:38:04 DNF DNF  --
83CIERPISZ MAREKCIERPISZ DAMIANMM(204)KAMBODZAŃSKIE WARIADZIKI07:13:1719610:54:2618:07:43  13:094.6
438CIOCH CEZARYSOCHA NORBERTMM(3)KALLIPSO RUNNERS TEAM04:48:27405:44:3410:33:01  7:397.8
369CIPORA MACIEJCIPORA KATARZYNAMIX(78)K&M TEAM08:07:2633711:00:3619:08:02  13:524.3
307COFALSKI JAKUBRYBAK MARIUSZMM(255)KIEROWCY TEAM09:43:5344010:46:1720:30:10  14:524
97CYGAN KRZYSZTOFLUTY- LEGUTKO ANKAMIX(8)#ADAMCZERWIŃSKITEAM06:41:0511207:16:2213:57:27  10:075.9
244CZARNACKA KAROLINASPRAWKA MARCINMIX(106)ZMDK LUBLIN07:14:26 DNF201 DNF DNF  --
445CZARNY MARIUSZCABAJ PRZEMYSŁAWMM(117)TRAIL RUNNERS JAWORZNO07:08:3418708:35:4815:44:22  11:255.3
471CZYNSZAK KRYSTIANOLESZEK KRZYSZTOFMM(276)DR JEKYLL AND MR HYDE09:02:12 DNF41909:41:2718:43:39 DNF DNF  --
509CZYŚCIAK KRZYSZTOFPELJAK MARIUSZMM(74)KB SOBÓTKA06:39:1510608:01:2714:40:42 10:385.6
149DAMEK PIOTRPRYGA TOMASZMM(114)TEAM PAPRY06:49:3013908:53:5315:43:23  11:245.3
40DĄBKOWSKI MACIEJDĄBKOWSKI WOJCIECHMM(44)DĄBEK TEAM06:18:095907:26:1113:44:20  9:586
477DĄBROWSKA KATARZYNAKORBUT RADOSŁAWMIX(31)PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE06:39:4610908:35:1115:14:57  11:035.4
151DĄBROWSKI MICHAŁWILK MAGDALENAMIX(77)ULTRAPOŚLADACH.PL08:38:0838910:17:5118:55:59  13:444.4
345DOLATA KRZYSZTOFLEBIODA MARCINMM(271)SOCIOS SILESIA07:17:45 DNF21807:03:3514:21:20 DNF DNF  --
133DOMINIK MARIUSZBLACHA JAROSŁAWMM(121)RZEŹNIKORZERCY BIŁGORAJ06:47:2413008:58:3515:45:59  11:265.2
1DRABIŃSKI ADRIANOBŁUDKA ADAMMM(302)BEERSPIRIT09:02:01 DNF418 DNF DNF --
473DRAUS BORYSJEDRZEJCZYK KONRADMM(273)XYZ06:34:13 DNF9408:39:3915:13:52 DNF DNF  --
365DRWĘSKA-MICHALSKA JULIAMICHALSKI DARIUSZMIX(71)PIĘKNA I BESTIA07:31:0225310:41:0918:12:11  13:124.5
378DUBIEL ANDRZEJJAKIEL GRZEGORZMM(251)AG SPRINT08:51:4740611:15:3020:07:17  14:354.1
485DUDEK MICHAŁMARCINKIEWICZ ROBERTMM(275)JURATRAIL MFS08:37:37 DNF38710:02:2218:39:59 DNF DNF  --
54DUKAŁA ARKADIUSZMYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ AGNIESZKAMIX(85)Z PASJĄ DO BIEGANIA.08:22:3635911:20:1919:42:55  14:184.2
460DURDA DOMINIKAKOTOMSKA RENATAKK(10)STORM TEAM07:33:0826109:07:3716:40:45 12:065
12DUTKA SEBASTIANFRANCZAK MATEUSZMM(105)LEŚNY TEAM07:01:5515908:27:4215:29:37  11:145.3
415DYWAN ANDRZEJSPYRKA ADAMMM(125)GDZIE TA META06:51:5614508:55:4515:47:41  11:275.2
186DZIEWA PRZEMYSŁAWSIĄKAŁA KRYSTIANMM(53)SZYBCY I WŚCIEKLI VII06:48:2713307:12:4414:01:11  10:105.9
2DZIKI MACIEJDZIKI MAREKMM(172)DZIKIE DZIKI Z ROGOLA07:31:1725609:25:0416:56:21  12:174.9
137FACON SŁAWOMIRFACON JANUSZMM(220)PĘDZĄCE WIEWIÓRY08:10:3133910:39:1218:49:43  13:394.4
114FEICHTINGER MAREKPAWŁOWSKI TOMASZMM(47)TEAM ŻORY06:21:156607:34:1613:55:31  10:065.9
372FIGEL MICHAŁFIGEL MONIKAMIX(81)MIKI TEAM09:05:2242410:12:1019:17:32  13:594.3
388FILIKS ANTONINIENAŁTOWSKI PAWEŁMM(288)TANGO I CASH07:30:39 DNF252 DNF DNF  --
512FILIPIAK SEBASTIANGÓRCZYŃSKI RAFAŁMM(212)EKIPA LIPA07:48:3530010:36:4018:25:15 13:214.5
373FLASZ MATEUSZMAGACZEWSKI PRZEMYSŁAWMM(289)SISIORY07:36:52 DNF266 DNF DNF  --
94FRANKIEWICZ ARTURCHUDAŃSKI JAKUBMM(218)POZYTYWNI08:00:0232610:47:0718:47:09  13:374.4
104FRIEZE TATIANAFRIEZE KRZYSZTOFMIX(90)FRIEZE08:44:4239911:19:3420:04:16  14:334.1
157FUGAS KONRADFUGAS ARTURMM(151)FUGASY06:48:0613209:42:5116:30:57  11:585
348FURMAN PAWEŁKOŹMIŃSKI PATRYKMM(109)HURAGAN LIGOTA TEAM06:50:0614008:42:5715:33:03  11:165.3
393GADOMSKI JACEKGADOMSKA BARBARAMIX(118)PRZASNIKI DNF  DNF DNF  --
461GADOMSKI RADOSŁAWPAWLUCZYK ADAMMM(65)LATAJĄCE LWY06:22:476907:57:4314:20:30  10:245.8
356GAJOS ANNASTĘPKOWSKA BERTAKK(5)LUBELSKIE BABECZKI07:14:5220408:37:2815:52:20  11:305.2
344GAŁECKI SZYMONGAŁECKI RAFAŁMM(253)CO DWIE GAŁKI TO NIE JEDNA08:40:0639111:29:1120:09:17  14:374.1
350GAŁKOWSKI ARTURSITARZ TOMASZMM(262)SAMI SWOI09:32:3743411:14:5820:47:35  15:054
31GARBARCZYK DANIELROGACZEWSKI KAMILMM(294)HERBATNIKI07:53:29 DNF314 DNF DNF  --
339GARDYŚ GRZEGORZDYMARSKI MARIUSZMM(68)MAŁY I DUŻY06:40:4011107:44:2514:25:05  10:275.7
444GAUDYN HUBERTGNATOWICZ KRZYSZTOFMM(120)GG TEAM07:21:2423108:24:3415:45:58  11:265.2
448GĄTARCZYK MARIUSZBOGUSZ GRZEGORZMM(167)DZIKIE GRUBASY SZATANA07:12:4919409:40:2916:53:18  12:154.9
183GIBALSKA MARZENAGIBALSKI TOMASZMIX(55)OBORYGENI08:02:4832908:41:4916:44:37  12:084.9
126GIEL WOJTEKKACZMAREK DAGMARAMIX(64)EZ-FLO08:02:3532809:59:1018:01:45  13:044.6
169GLIWKA MAŁGORZATAWARDA AGNIESZKAKK(35)SPARTA DNF  DNF DNF --
474GŁADYSZEWSKI JACEKLIS TOMASZ PIOTRMM(291)MCBIEGACZE07:44:53 DNF287 DNF DNF  --
127GŁUCHOWSKI PRZEMYSŁAWMŁODZIENIAK ROBERTMM(101)PRAWNICY Z TEJ SAMEJ ULICY06:55:4214708:30:4515:26:27  11:125.4
481GMAJ DANIELANTONIEWICZ JACEKMM(111)OLDBOYS GRÓJEC :)06:42:4211308:55:1015:37:52  11:205.3
439GOLAS GRAŻYNADAMPS SYLWESTERMIX(6)DUDYCZRUN06:12:044707:05:2413:17:28  9:386.2
317GONCZAR SZYMONKALISZ KAROLINAMIX(20)LEPIEJ ŻEBY MAMA NIE WIEDZIAŁA06:33:509208:12:1114:46:01  10:425.6
122GOWIN PRZEMEKPAWLAK KUBAMM(95)AIRZONE06:18:466308:52:2415:11:10  11:015.4
251GÓRAJ MACIEJGÓRAJ MARTAMIX(79)YOLO:)08:27:3536810:43:1719:10:52  13:544.3
382GÓRNY MAGDALENAGÓRNY PRZEMYSŁAWMIX(93)SZARE LARWY - KB SUPERMARATOŃCZYK08:26:1736611:53:4220:19:59  14:454.1
417GRACZYK MARCINGRACZYK MAGDALENAMIX(101)DRUŻYNA PEPY09:58:3444312:31:3622:30:10  16:193.7
321GRACZ KRZYSZTOFPIASKOWSKI MARCINMM(62)DZIKI Z NADOLIC06:36:4910107:39:0114:15:50  10:205.8
185GRECH-BARAN MARTABARAN JAKUBMIX(73)LEMIESZ TEAM07:38:1227610:36:3118:14:43  13:144.5
380GROCHALA GRZEGORZGROCHALA EMILMM(199)GROCHALA TEAM07:48:1929910:15:1118:03:30  13:064.6
406GRUCHAŁA ŁUKASZTOPOLOWSKI MICHAŁMM(303)TEAM ARBONNE09:37:05 DNF435 DNF DNF  --
407GRYCMAN ŁUKASZGRYCMAN MAGDALENAMIX(25)SPARTA ULTRA TEAM07:07:3418607:52:3115:00:05  10:535.5
309GRYGIEREK ROMANKAMYCZEK ADAMMM(146)BZIE PĘTLA TEAM07:00:3115509:20:3416:21:05  11:515.1
66GRZĄŚ RAFAŁJAGIEŁA ADAMMM(11)OSTRA GÓRA 35105:37:471806:40:0712:17:54  8:556.7
147GRZEBNIEWSKA JUDYTAŻERDKA MICHAŁMIX(13)MJ06:44:1611707:40:1914:24:35  10:275.7
277GUZEK MARIUSZBRZOZOWSKI WALDEMARMM(232)LOSBIEGANEROS08:30:4737610:43:1619:14:03  13:574.3
74GUZIK PIOTRPASZKIEWICZ KAMILMM(127)ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG06:43:1511509:06:5715:50:12  11:295.2
210GWÓŹDŹ KAMILWITOWSKI ŁUKASZMM(260)DSV TEAM08:26:1836712:17:2320:43:41  15:024
468HANKUS ŁUKKASZKUMOREK MARIUSZMM(20)H&M05:37:411707:09:2612:47:07  9:166.5
178HATALSKI WOJCIECHKOROBIJ KRZYSZTOFMM(249)JESZCZE W ZIELONE GRAMY !!!08:10:3234011:55:4020:06:12  14:354.1
50HERMAN MICHAŁFRANKOWSKI PIOTRMM(168)BEZ POŚPIECHU07:32:2526009:21:5216:54:17  12:154.9
60HŁASKO ANNADYBOWSKI KRZYSZTOFMIX(48)#DYBOTEAM06:59:3715309:31:2216:30:59  11:585
16HORAK LESŁAWGAWLAK ROBERTMM(297)KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO / MIASTO NA GÓRZE - RUCH08:37:30 DNF386 DNF DNF --
403HOWIL WALDEMARKLUZA-HOWIL LILAMIX(56)BIEGOWE KAIZEN07:47:2329609:08:0416:55:27  12:164.9
121IDZI PIOTRLELITO PIOTRMM(73)GAIN BUTCHERS06:38:2410408:00:2914:38:53  10:375.6
71IWASZKO PAWEŁŁABUZ SYLWESTERMM(7)SOWIODZIKI05:32:351305:55:5811:28:33  8:197.2
233IZDEBSKI MARIUSZPASTERNAK STANISŁAWMM(229)OSV TEAM & OLKUSZBIEGA.PL08:04:2233310:53:3818:58:00  13:454.4
239JABŁOŃSKI KAZIMIERZHORDEY YAROSLAVMM(278)70KJYH4711:27:18 DNF45107:51:3519:18:53 DNF DNF  --
208JACKOWIAK AGNIESZKAJACKOWIAK SZYMONMIX(35)RUNNER'S POWER07:04:0517108:29:3915:33:44  11:175.3
109JADESZKO MICHAŁKOŁODZIEJ SEBASTIANMM(245)***** ***08:40:2839211:18:1519:58:43  14:294.1
153JAGIELSKI SZYMONROMAŃSKI KAZIMIERZMM(88)DZIKI Z ŁASINA06:47:1412908:09:1514:56:29  10:505.5
284JAGODA ANNARZECHOWSKI FILIPMIX(80)BRAK MI SŁÓW CO MY WYPRAWIAMY ZNÓW08:23:4636110:49:2219:13:08  13:564.3
285JAKUBIAK WOJCIECHWOSZCZYK MICHAŁMM(240)ŁADNIE TU MACIE W TYCH BIESZCZADACH08:06:2033511:32:2919:38:49  14:154.2
189JANAS KACPERZAKRZEWSKI PAWEŁMM(19)DZIKI Z PUSZCZY05:51:302506:55:0012:46:30  9:166.5
116JARZYNKA KRZYSZTOFMACIEJEWICZ KRZYSZTOFMM(116)KK TEAM07:07:2918508:36:4015:44:09  11:245.3
47JASIŃSKA PATRYCJAMŁYNARCZYK TATIANAKK(21)BIEGACZKI Z SAHARY08:27:4336910:47:3019:15:13  13:584.3
45JASIŃSKI MIKOŁAJADAMSKI JAKUBMM(263)OSTRE STRZAŁY09:05:4242511:42:5020:48:32  15:054
160JELENIEWSKI PAWEŁHANCZAREK MICHAŁMM(308)NA DWA DNF  DNF DNF --
409JEZIOR BARTOSZJEZIOR MONIKAMIX(103)PYSZCZKOMURY09:52:3944215:15:4625:08:25  18:143.3
216JĘCZMIŃSKI ADAMMARASEK ADAMMM(202)ADAMSY08:29:5837409:36:5618:06:54  13:084.6
73JOHNA ADAMTOPORCZYK DANIELMM(55)PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY06:57:2315107:05:3314:02:56  10:115.9
300JÓZEFIAK JAKUBPAPROCKA MARTAMIX(105)MK08:57:28 DNF41208:03:4717:01:15 DNF DNF  --
82JÓŹWIAK PATRYKMATYSIAK JACEKMM(185)PACOLE TEAM07:37:4427309:44:4817:22:32  12:364.8
475JURASZ PAWEŁJURASZ DAWIDMM(295)JURASZ TEAM07:55:32 DNF318 DNF DNF  --
18JURCZAK ROBERTMILEWSKI ANDRZEJMM(250)JURY & DZEJ08:37:4338811:28:3820:06:21  14:354.1
442JUSZCZAK MARCINKĄKOL MICHAŁMM(10)BLIŹNIAKI RF05:36:421606:31:0512:07:47  8:486.8
85JUSZCZYK BUKOWIECKA MAGDALENAGÓRSKA ANNAKK(33)DZIKI MAJA Z GORKI09:18:2143112:17:3221:35:53  15:403.8
75KACPRZYCKA PAULINALEWANDOWSKI ADRIANMIX(60)DZIKI W MORO07:57:4832109:18:2217:16:10  12:314.8
324KACZMAREK DAMIANFOREMSKI SŁAWOMIRMM(270)TORUŃSKIE TORPEDY06:39:43 DNF10807:18:2913:58:12 DNF DNF  --
508KACZMAREK KAROLRZEŹNIK MARIUSZMM(137)ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUN07:28:0124408:34:3516:02:36  11:385.2
466KACZMAREK MACIEJWOLNY BARTOSZMM(181)MEISSNER KOZIOŁ KACZMAREK & PARTNER SP.K.07:49:3230209:30:0417:19:36  12:344.8
310KACZYŃSKI JANUSZMAJKOWSKI TOMASZMM(280)AKTYWNI KOCIEWIACY 210:02:25 DNF44611:59:1822:01:43 DNF DNF  --
279KADECKI MAREKBUDZICH WOJCIECHMM(246)DZIDA TEAM09:04:0342110:54:5119:58:54  14:294.1
495KALAWSKI WŁODZIMIERZOZIĘBŁO RAFAŁMM(286)RZEŹNICY KODU07:21:13 DNF230 DNF DNF  --
134KALICKI IREKSZYMCZYK MICHAŁMM(231)ZMORDOWANI ŻYCIEM08:10:0033810:59:3619:09:36  13:544.3
280KAMIŃSKI RADOSŁAWWŁODARCZYK GRZEGORZMM(143)GRYGI I RADI07:14:5920609:01:4016:16:39  11:485.1
342KANIA MARCINJAGUSTYN MACIEJMM(67)13ŚBOT & GŁOWĄ DO CZOŁA06:18:126008:05:3814:23:50  10:265.7
371KANIEWSKI MICHAŁDASZCZYŃSKI ADAMMM(237)FATHER & SON COMPANY08:32:4037810:57:2319:30:03  14:084.2
76KANTOROWSKI MARCINPAŚNICKA MARTAMIX(49)POMYLEŃCY07:38:3027708:55:4016:34:10  12:015
451KARNICKI PAWEŁGRZONKA TOMASZMM(64)WATAHA '7605:51:312608:26:5214:18:23  10:225.8
456KASKA-ŁOBODOWSKA EWELINAKŁOSIŃSKI RAFAŁMIX(22)RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE06:39:3210708:10:5114:50:23  10:455.6
338KASPERKIEWICZ MAJANAPIONTEK MARIAKK(16)DZIKI M&M07:49:2730110:31:1918:20:46  13:184.5
447KAWECKI MAREKGASIŃSKI MACIEJMM(141)SŁOŃCA JURY07:07:1518408:59:2316:06:38  11:415.1
278KEMPCZYŃSKI PIOTRCYRAN TOMASZMM(266)BLOK EKIPA09:46:3044112:27:2422:13:54  16:073.7
507KITOWSKA ANNAZIĘBA SABINAKK(2)FOREVER TEAM07:17:2621507:44:1715:01:43  10:545.5
203KLACHACZ SEBASTIANŻYŁKA KAMILMM(106)AKADEMIA BIEGANIA 42K06:38:2210308:53:3815:32:00  11:165.3
129KLEPACKI MACIEJTOKARSKI LESZEKMM(208)BIEGAMY DLA ANTKA08:37:2638509:35:3618:13:02  13:124.5
223KŁEMBUKOWSKI PIOTRSZKOŁA-ŚNIEŻEK AGNIESZKAMIX(40)PRZYSZLIŚMY POPATRZEĆ07:10:2019008:48:1815:58:38  11:355.2
254KŁĘK STANISŁAWZACZYK JAKUBMM(174)DRUGA POŁOWA ŻYCIA07:13:1819709:52:1817:05:36  12:244.8
295KŁOPOTOWSKA SOSNA KASKASŁUPIŃSKA EWAKK(23)BYLE DO PRZODU08:58:4541510:27:1219:25:57  14:054.3
195KŁOPOTOWSKI MARCINBORCUCH MICHAŁMM(268)MAM NADZIEJʸ ŻE DOBIEGNIEMY 107:17:35 DNF21603:27:2210:44:57 DNF DNF  --
503KŁOS DARIUSZDERUŚ STANISŁAWMM(219)BISTRO10:35:4144908:13:1918:49:00  13:394.4
414KMIEĆ ANDRZEJSUDOMIR PRZEMYSŁAWMM(43)TURBO PRUSZKÓW / STO-NOGI MILANÓWEK06:16:075607:26:4013:42:47  9:566
113KNYCHAS DAREKOSTROWSKI MARCINMM(13)PZU SPORT TEAM05:44:272006:42:2512:26:52  9:016.6
132KOBYLIŃSKI TOMASZMAŚNIAK WITOLDMM(142)SZYBCY I WŚCIEKLI07:03:3416909:10:4116:14:15  11:465.1
318KOCYŁA MARZENASADOWIŃSKA ADRIANAKK(36)KOLOROVE SZPULKI DNF  DNF DNF --
10KOLMAN PIOTRKUREK JAROSŁAWMM(282)ENDORFINA WSCHOWA05:59:04 DNF35 DNF DNF --
7KOŁEK JACEKROZWADOWSKI ROBERTMM(224)PYRY07:53:2631211:00:3818:54:04  13:424.4
394KOMORKIEWICZ KAROLHINC-ŻARDECKA NATALIAMIX(42)ŚLIMAKI07:02:5216309:02:1916:05:11  11:405.1
200KONOPSKI PIOTRROGOWSKI PATRYKMM(85)RUDY I SIWY07:04:5017707:49:4214:54:32  10:485.5
299KOPEĆ MARTAMICHALIK MICHAŁMIX(52)NOWA HUTA TEAM07:26:4824009:14:0216:40:50  12:065
243KORBELA BARTOSZSTAWSKI DARIUSZMM(272)DARIUSZ & BARTOSZ TEAM07:17:06 DNF21107:44:2415:01:30 DNF DNF  --
266KORZYCKI TADEUSZKORZYCKI KAROLMM(238)KORZYCKI TAEM07:52:3830811:43:5019:36:28  14:134.2
229KOSECKI KRZYSZTOFLACHOR KRZYSZTOFMM(14)KRIS & KRIS06:03:203806:30:0112:33:21  9:066.6
270KOSTERA KATARZYNAKOSTERA TOMASZMIX(113)VEGE RUNNERS09:38:33 DNF437 DNF DNF  --
225KOSZAŁKA ADAMPERKA MICHAŁMM(180)KOCOPOLARZE07:03:0216510:16:3117:19:33  12:344.8
39KOSZAŁKA MARCINPOLAK JAROSŁAWMM(52)TRZYDZIESTKI06:12:355007:48:0214:00:37  10:095.9
146KOTLARCZYK IRENEUSZKOTLARCZYK KATARZYNAMIX(76)PASZTETY07:53:4731510:56:5218:50:39  13:404.4
492KOWALCZYK MAREKMAŁACHOWSKI MARIUSZMM(45)ROZBIEGAJMY RUNDOMSKO06:12:334907:33:2313:45:56  9:596
487KOWALEWSKA MAŁGORZATAZIELIŃSKA IWONAKK(1)GWIAZDY PÓŁNOCY06:25:357607:14:2013:39:55  9:546.1
59KOZERA WALDEMARKADULA TOMASZMM(209)DWA SZYBKIE ŻUBRY07:59:1232410:17:2718:16:39  13:154.5
201KOZIOŁ EWASOWINSKI MARIUSZMIX(41)LEONEK07:11:2319108:52:3616:03:59  11:395.1
435KRASOWSKI ŁUKASZKRASOWSKI MATEUSZMM(309)PROSWIM DNF  DNF DNF --
226KRAWCZYK JANFEDAK BOHDANMM(102)KLUB POD WISIENKĄ06:51:1214208:36:1115:27:23  11:125.4
427KRAWCZYK MICHAŁRÓŻAK - RUKUSZEWICZ MAGDALENAMIX(34)DZIKIE GRUBASY SZATANA06:45:1512208:41:2615:26:41  11:125.4
206KRAWCZYK TOMASZBOJCZUK MAREKMM(258)MARTOM TEAM09:12:1742911:26:3420:38:51  14:584
56KRĘZEL KRZYSZTOFPOWAŻNY MAREKMM(54)OCR NR WROCŁAW06:18:276207:43:1014:01:37  10:105.9
331KRUSZCZYŃSKI SEBASTIANKOSIN MARCINMM(188)PGB SPORTOWA PACZKA07:50:4630509:33:0917:23:55  12:374.8
235KUBICA KRZYSZTOFKADŁUBOWSKI PIOTRMM(70)KOTWICA BRZEG RZEŹNIK TEAM06:22:527008:06:3714:29:29  10:305.7
337KUBRAK KAMILCZARDYBON MICHAŁMM(86)CZARNE STOPY06:58:4015207:55:5514:54:35  10:495.5
64KUCHARSKI PAWEŁBARĆ PIOTRMM(93)PLANETA NISKO07:04:4917608:02:4015:07:29  10:585.5
328KUKIEŁA TOMASZPAKULSKI MARCINMM(195)CIĄGNĄCE SIĘ DŻDŻOWNICE08:03:5733209:47:3017:51:27  12:574.6
449KULANTY KRZYSZTOFDAŃDA WOJCIECHMM(144)FIRE TEAM07:09:3718809:07:3116:17:08  11:485.1
103KURZYDŁO RADOSŁAWMATUSZEWSKI MAKSYMILIANMM(299)SKOROSZE TEAM08:43:34 DNF396 DNF DNF  --
17KUSZTAL JUSTYNAPAŃCZUK-FIGURA IRMINAKK(13)ESKADRA PUŁAWY07:48:1729809:33:1017:21:27  12:354.8
493KUŚMIERCZYK PIOTRMIELCZAREK DANIELMM(104)ROZBIEGAJMY RADOMSKO07:12:2519308:16:2015:28:45  11:135.3
5KUŚMIERZAK PIOTRMACIEJEWSKI DANIELMM(38)LUBELSKIE PRZECINAKI05:58:013207:38:5213:36:53  9:526.1
463KUŹNICKI WITOLDSZYNALIK WŁADYSŁAWMM(186)TISS07:44:4128609:38:0817:22:49  12:364.8
128KWAŚNIEWSKI MACIEJKONECKI DAMIANMM(99)DAMINA & MACIEK07:18:1421908:04:2115:22:35  11:095.4
292KWIECIEŃ ZBIGNIEWGAWEŁKO JANUSZMM(247)WOLNI I SWOBODNI08:44:2139811:16:4920:01:10  14:314.1
316KWIETNIA PRZEMEKKAMIŃSKI KAMILMM(131)BIMBRO TEAM07:06:3218208:46:1715:52:49  11:315.2
453LASEK MIKOŁAJGARCZYK RAFAŁMM(41)PAN WUEFISTA06:08:414207:31:0013:39:41  9:546.1
347LASIKOWSKI MATEUSZCHOMA MAREKMM(76)PĘDZĄCE LENIWCE06:33:079008:11:5314:45:00  10:425.6
136LEBUDA GRZEGORZŁUCZAK SŁAWOMIRMM(153)TEAM PAPRY06:56:0914909:37:0616:33:15  12:005
379LEPIARZ BEATAGRĘBOWSKA DAGMARAKK(32)W KOBIECIE SIŁA09:37:4143611:47:0821:24:49  15:323.9
87LESZEK-KRÓLIKOWSKA PATRYCJAKRÓLIKOWSKI IGORMIX(107)RABBITS08:06:15 DNF334 DNF DNF --
174LEŚNIOWSKI PIOTRBEREZOWSKI SŁAWOMIRMM(169)CHŁOPAK Z GITARĄ I BIEGNĄCY ZA NIM07:03:5817009:50:4316:54:41  12:164.9
289LEWANDA PIOTRMAZUR MICHAŁMM(183)LAMY07:45:2629009:35:1217:20:38  12:344.8
306LEWANDOWSKI JANKOWALSKI WOJCIECHMM(265)DZIKI 2 MOGILNO TEAM10:01:1544412:03:3722:04:52  16:013.7
61LEWANDOWSKI JANUSZLEWANDOWSKI DOMINIKMM(79)ŁOSIE Z TARNOWSKICH GÓR06:46:3612508:02:0014:48:36  10:445.6
123LEWANDOWSKI ROBERTDĄBROWSKI KAMILMM(176)BIEGAM Z RADOŚCI07:31:1125509:36:4217:07:53  12:254.8
72LEWANDOWSKI SEBASTIANTIETRZ PRZEMYSŁAWMM(35)STARGAR JA SIĘ NIE ŚCIGAM06:04:104107:23:2013:27:30  9:456.1
410LISAK KRZYSZTOFSYCHOWICZ DANIELMM(2)BREAKING304:47:30305:22:0810:09:38  7:228.1
446LIS JAKUBBUGAŁA ROBERTMM(178)LIS I WILK07:19:0622309:51:0917:10:15  12:274.8
163LULEWICZ MAREKFILIPCZUK MARCINMM(164)DREWNOFORNIR07:14:4520309:37:5516:52:40  12:144.9
176ŁASKAWSKA JUSTYNAŻOŁYNIAK SZYMONMIX(96)JUSZ W GÓRY I TOBIE TEŻ08:31:5137711:55:2920:27:20  14:504
106ŁASTOWIECKI RADOSŁAWRADOMIŃSKI TOMASZMM(223)KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI08:06:5433610:46:4318:53:37  13:424.4
41ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWAŁĄTKOWSKI SŁAWOMIRMIX(11)ŁĄTKI06:31:428807:43:3814:15:20  10:205.8
170ŁOBODZIŃSKI MARCINBANAŚ MARCINMM(134)SYNEVO ULTRA TEAM06:51:4714409:03:1815:55:05  11:325.2
432ŁOŚ PIOTRŁOWCZAK BARTOSZMM(34)***** ***05:47:342207:38:5413:26:28  9:456.2
194ŁOŚ SARAOSIŃSKA AGNIESZKAKK(24)KGHM ZG RUN08:58:0241410:54:1319:52:15  14:244.2
58ŁÓJ-KONIECZNA EDYTAMURZYN KRYSTYNAKK(11)HALYNY BIEGAJO07:26:1923809:16:1616:42:35  12:074.9
484ŁUCZAK TOMASZWALOSZEK FRANEKMM(59)WYMIATACZE Z TURKU06:26:508107:40:0114:06:51  10:145.9
346ŁUKOWIAK KRZYSZTOFANIOŁEK MICHAŁMM(108)FC NAKACU07:05:5518108:26:4815:32:43  11:165.3
135ŁYCZKO ANNAROGOWSKA ANNAKK(6)KOZICE TEAM07:23:3423508:30:2915:54:03  11:325.2
249MACIASZCZYK TOMASZKRZYSZTOFIK JAROMIRMM(279)KW ZIMNA08:12:09 DNF34412:05:2420:17:33 DNF DNF  --
381MACIĄG EWELINAKUMAŃSKA MONIKAKK(22)NAJLEPSZE KOLEŻANKI08:56:2541010:27:4019:24:05  14:044.3
6MAĆKOWIAK KRZYSZTOFMAĆKOWIAK MICHAŁMM(60)MAĆKOWIAK TEAM06:01:423708:07:2914:09:11  10:165.8
224MAJEWICZ GRZEGORZTKACZEWSKI PIOTRMM(36)MIECHÓW RUNNERS06:22:446807:07:4413:30:28  9:476.1
241MALETA MARCINWILK PAWEŁMM(177)MIECHÓW TEAM07:23:0523309:46:0117:09:06  12:264.8
237MALINOWSKI MATEUSZKOWALSKA-ADAMUS JUSTYNAMIX(5)MYSLOVITZ06:11:044506:58:4213:09:46  9:326.3
165MAŁECKI MARCINKOZA PIOTRMM(17)VORDAMM RUN DREZDENKO05:45:492106:56:5012:42:39  9:136.5
262MAŁKOWSKI BOGDANWILIŃSKA-ZYWERT AGNIESZKAMIX(102)BIEGOWI ŁOWCY PRZYGÓD09:41:5243914:03:0923:45:01  17:133.5
140MAMLA ZBIGNIEWKOSEWSKA DOROTAMIX(87)BIEGIEM NA KAWĘ08:35:5138111:12:0519:47:56  14:214.2
230MANISTA CEZARYMIELNICZEK GRZEGORZMM(159)DRUŻYNA A07:10:1018909:34:0316:44:13  12:084.9
14MARCZEWSKA ZOFIAROSŁOŃSKI PIOTRMIX(115)PARATEAM10:19:12 DNF448 DNF DNF  --
400MARCZEWSKI MACIEJKRUK MAŁGORZATAMIX(67)NIE ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI08:11:3234309:53:1718:04:49  13:074.6
184MARIANOWSKI KRZYSZTOFKACZOROWSKI MICHAŁMM(296)KWIDZYN BIEGA08:17:12 DNF353 DNF DNF --
501MASZEWSKA-WACH MARIOLADZISZKIEWICZ GRZEGORZMIX(65)POJEBY.COM.PL08:50:4840409:12:0218:02:50  13:054.6
397MASZOTA FRANCISZEKMENDYK MARCINMM(193)***********07:13:1819710:35:3317:48:51  12:484.6
360MATUSZCZYK MAREKMACIEJOŃCZYK MARIUSZMM(162)M&M TEAM07:42:5628309:08:5316:51:49  12:144.9
341MATUSZEWSKA MAŁGORZATAKACZMAREK MIROSŁAWMIX(43)MI-GO07:42:1528108:24:2016:06:35  11:415.1
204MATUSZEWSKI MAREKIGNASZEWSKI KRZYSZTOFMM(23)SPRÓBUJ NAS DOGONIĆ05:47:482307:04:5712:52:45  9:206.4
353MATYSIAK AGNIESZKATRZCIŃSKI PAWEŁMIX(24)GULI GULI07:00:0715407:58:3514:58:42  10:525.5
383MATYSIAK DANIELBRODA ŁUKASZMM(139)GENERALI SPORT TEAM07:29:2824908:35:0216:04:30  11:395.1
387MATYSIAK ŁUKASZKULA SEBASTIANMM(173)KOBYLA GÓRA TEAM07:51:0730609:13:5417:05:01  12:234.8
88MAZURKIEWICZ JOLANTAKOWALSKI ŁUKASZMIX(36)BYCHAWA RUNNERS07:03:0116408:32:1815:35:19  11:185.3
343MĄCZYŃSKA JOANNARATAJCZAK MILENAKK(19)I TAK NAS NIE WYLOSUJĄ07:43:1928411:03:2518:46:44  13:374.4
304MENDRZYCKI SZYMONDRAB SZYMONMM(234)DUALSIM08:28:1637010:48:1619:16:32  13:594.3
298MICUN MEDARDMICUN KATARZYNAMIX(116)DO CELU14:47:14 DNF455 DNF DNF  --
175MIECHOWICZ MAŁGORZATABATURO ARTURMIX(47)LEŻACZE ŁĄKOWI07:20:4922809:08:5716:29:46  11:585
293MIKOŁAJCZUK GRZEGORZPRESIA ANDRZEJMM(217)NORT FEJS TIM08:12:1234510:34:4118:46:53  13:374.4
273MIKOŁAJCZYK AGNIESZKAPACZUSKI MICHAŁMIX(95)DEFAULT TEAM NAME08:33:0337911:53:1620:26:19  14:494
220MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOFMALEC ARTURMM(40)SGS TEAM :)05:56:122907:43:0013:39:12  9:546.1
22MISZTAL RAFAŁRUSIN KRZYSZTOFMM(32)CORAZ BLIŻEJ06:16:275707:07:2513:23:52  9:436.2
86MIŚ ZBIGNIEWPODGÓRSKI BOGUSZMM(4)***** ***05:09:39605:38:0410:47:43  7:497.7
260MLOST TOMASZMŻYK KATARZYNAMIX(54)ENDORFINY WADOWICE07:40:0527809:04:1716:44:22  12:084.9
514MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENAMOLTZAN ZBIGNIEWMIX(21)CROSSFIT TORUŃ06:46:1812308:00:5014:47:08 10:435.6
441MROTEK KATARZYNADŁUGOSZ-SAWICKA MARTAKK(9)DWIE DZIKUSKI07:45:5329208:39:3616:25:29  11:545
516MROTEK MICHAŁKRYSKE MARIUSZMM(124)NA WARIATA07:04:0917408:43:2715:47:36 11:275.2
112MROZIK MAGDALENABOBIŃSKA MARTAKK(20)POWER TRAINING GIRLS TEAM08:02:0032710:47:3818:49:38  13:394.4
167MURDZIA MARCINOSTROWSKI ARTURMM(163)ROZWIĄZANE SOFIXY PIWOSZA07:35:3926409:16:1716:51:56  12:144.9
131MUSZYŃSKA BOŻENANOWICKA MONIKAKK(14)ZWARIOWANE DZIEWCZYNY07:57:1932009:47:2017:44:39  12:524.7
130NARLOCH ŁUKASZKURKOWSKI KRZYSZTOFMM(298)NN08:40:52 DNF395 DNF DNF --
70NIEMCZYK DOMINIKSKOTNICZNY MICHAŁMM(107)KIDS OF USAIN07:02:0516108:30:2715:32:32  11:165.3
450NIEZGODA MARCINMEDEJCZYK ŁUKASZMM(25)KKB MOSIR KROSNO/ VICTORIA DOBIESZYN05:23:25907:38:3213:01:57  9:276.3
246NIMSZ KAMILASZYMAŃSKI MARCINMIX(51)SZKODNIKI W BIESZCZADACH07:26:5124109:09:0016:35:51  12:025
118NOWAK MARCINKUCIEL PAWEŁMM(115)JANUSZE BIEGANIA06:48:3913408:55:2015:43:59  11:245.3
211NOWAK PAWEŁDYMAREK ŁUKASZMM(292)RATOLE07:49:43 DNF304 DNF DNF  --
319NOWAK - KASPRZAK ANNAMOLENDA TOMASZMIX(86)AS YOU WISH08:40:3939311:02:3419:43:13  14:184.2
110OBARSKI NORBERTOBARSKA MAŁGORZATAMIX(97)MNO11:16:5645009:11:2920:28:25  14:514
171OLSZEWSKI ARTURTOL KAMILMM(257)PANNA COTTA07:46:3129312:46:4420:33:15  14:544
264OLSZEWSKI RAFAŁBUDNICKI ANDRZEJMM(206)BIEGUNKA07:45:2028910:23:3418:08:54  13:104.6
158OPARA PIOTRLISZEWSKI MARIUSZMM(119)FARYSIAKI07:15:0720708:30:3315:45:40  11:265.2
252ORDYŃSKA ANNAJEZIERSKI TOMASZMIX(26)SUPADUPAFLY06:20:116408:45:2715:05:38  10:575.5
302ORECKI RADOSLAWPORZYCH ZBIGNIEWMM(72)BYLE DO PRZODU06:43:2211607:52:3414:35:56  10:355.7
177ORŁOWSKI JAKUBDZIERGAS TERESAMIX(98)ULTRA KSP#108:54:5140811:41:0620:35:57  14:564
207ORZESZYNA ŁUKASZMELON EMILIAMIX(69)DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW07:52:5330910:14:4918:07:42  13:094.6
63OSIAK KAROLMAZUREK KRZYSZTOFMM(241)WORKI NA ZWŁOKI08:15:5735211:22:5719:38:54  14:154.2
301OSMANN DAMIANGEILEN MAURICEMM(305)WILD BOYS13:25:34 DNF454 DNF DNF  --
155OSSES ARKADIUSZOSSES FILIPMM(227)CHCEMALWNIEMOGEM07:23:5923611:30:4618:54:45  13:434.4
268OSTROWSKI JAREKLERCH AGNIESZKAMIX(66)BIEGAJĄCE RYJKI07:53:2631210:10:1018:03:36  13:064.6
247OŚRÓDEK PIOTRWOJTANOWICZ MARCINMM(189)GUMOWE KACZKI07:20:2922710:05:2317:25:52  12:384.7
236PACZKOWSKI MIROSŁAWNOWAK AGNIESZKAMIX(59)ONA I ON07:41:2028009:32:3617:13:56  12:304.8
182PACZÓSKA EWASIBILAK DAWIDMIX(89)AFERA LEKTYKA TEAM08:18:5235611:30:4819:49:40  14:234.2
469PAJDOSZ RAFAŁŻWIRUK KAROLMM(16)SZYBKIE KOPYTO ULTRA05:30:361207:11:3712:42:13  9:126.5
395PASZKIEWICZ MACIEJBONDARCZUK IGORMM(242)DZIADEK BIEGA ULTRA08:37:2138411:08:2919:45:50  14:204.2
511PAUSZEK-SUBSTYK LUCYNA MICHALSKA KLEMENTYNAKK(30)PRZYSZŁYŚMY POPATRZEĆ 08:56:3041111:38:5020:35:20 14:564
259PAWELEC PIOTRPIETRUSZKA PAWEŁMM(190)BRACTWO MAGURY07:14:5220410:13:4217:28:34  12:404.7
312PAWLAK BARTOSZJAMBOR MICHAŁMM(83)BRACTWO BIEGOWE BGK/ŻÓRAWSKI TEAM07:00:5415607:50:2414:51:18  10:465.6
166PAWLAK MAŁGORZATAPAWLAK KRZYSZTOFMIX(92)PAWLAK08:48:4940111:17:3720:06:26  14:354.1
401PĘKALA ANNASZKAMRUK MAŁGORZATAKK(25)DAMY RADĘ08:22:4736011:41:1020:03:57  14:334.1
275PIASECZNY MARCINTATARA MATEUSZMM(31)RUN-G06:18:055806:54:5313:12:58  9:356.3
355PIECZARA MARCINPIECZARA EWAMIX(109)EWA I MARCIN08:25:26 DNF364 DNF DNF --
376PILECKI ŁUKASZPAWLIK PAWEŁ ALIBABAMM(75)CAŁA OLEŚNICA BIEGA06:36:149808:05:5514:42:09  10:405.6
205PIŁAT TOMASZŻYTKOWIAK MACIEJMM(148)CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKA07:12:5819509:12:4616:25:44  11:555
238PINIARSKI PAWEŁFROŁOW JAKUBMM(287)RADOSNE GRZYBKI07:22:23 DNF232 DNF DNF  --
416PIOTROWSKA ANNALUCHOWSKI RAFAŁMIX(61)WOLNOŚĆ07:46:4029409:31:4017:18:20  12:334.8
100PLEWIŃSKA OLIWIAKOZA ROBERTMIX(14)DREAMTEAM06:45:0612107:43:0514:28:11  10:295.7
392PODGÓRNY MARIUSZGUMIŃSKI PRZEMYSŁAWMM(184)TEAM OZIMEK07:37:0527009:43:5017:20:55  12:354.8
322PODLASZEWSKI JACEKBĄK ANDRZEJMM(140)SPC PODLAS TAEM07:27:1124308:38:0116:05:12  11:405.1
101POKROPIŃSKI RAFAŁKOWALSKI ŁUKASZMM(244)#TIMETODOIT08:50:3240311:07:3519:58:07  14:294.1
288POPKOWSKI ADAMCIEŚLAK ŁUKASZMM(304)PIELGRZYMI12:36:22 DNF453 DNF DNF  --
219PROŃCZUK ADAMMOLIŃSKA MARLENAMIX(88)ONA I ON08:50:2240210:58:2119:48:43  14:224.2
190PRUSIEWICZ BEATAOSTACH DARIAKK(18)ANTONÓWKI08:13:5735010:26:0818:40:05  13:324.4
418PRZEPIÓRKA BARBARAPRZYPOLSKI PAWEŁMIX(29)BEAUTY AND THE BEARD06:14:155308:57:3115:11:46  11:015.4
181PUCHALSKI PIOTRPUCHALSKA OLGAMIX(74)PUCHACZE08:18:4635510:00:2418:19:10  13:174.5
452PURGAL MAGDALENAGASIK LESZEKMIX(37)SŁOŃCA JURY07:19:5222508:15:2815:35:20  11:185.3
421PYTA KRZYSIEKCIEŚLICKI MATEUSZMM(205)CIECIERZYCA WEŁNOWIEC07:54:0331610:14:3818:08:41  13:094.6
44RADZKI RAFAŁSTEBELSKI ŁUKASZMM(252)KASZUBY MAN09:05:2042311:02:4020:08:00  14:364.1
505RAJKOWSKI TOMASZJĘDRO TOMASZMM(87)FC EIRE DIVISION06:44:3811908:11:3114:56:09  10:505.5
374RAJKOWSKI TOMASZMONICA MATEUSZMM(175)APARTAMENTY ŁEMKO TEAM07:37:0326909:28:5917:06:02  12:244.8
150RECZEK SEBASTIANRATOWSKI MAREKMM(129)POKONUJĄC GRANICE SEBA I MAREK07:13:4519908:36:4615:50:31  11:295.2
242REJMAN MAREKMAZURKIEWICZ KRZYSZTOFMM(57)DREAM TEAM06:09:204307:55:1514:04:35  10:125.9
320RODAK ZBIGNIEWSZYMAŃSKA BRYGIDAMIX(16)STRZEGOMSKA DWUNASTKA BEZ GRANIC TEAM06:30:298608:08:1014:38:39  10:375.6
168ROGALA GRZEGORZWÓJCIK KRZYSZTOFMM(50)Z NAPĘDEM NA CZTERY07:28:2424606:29:4313:58:07  10:085.9
269RUBIN ANDRZEJGIGOŃ DARIUSZMM(261)BO JAK NIE MY TO KTO¸ JAWORZNO!08:57:3741311:47:0820:44:45  15:034
152RUDO JAKUBKRUPIŃSKI MAREKMM(80)MAREK & JAKUB RUNNING TEAM06:37:2110208:12:3914:50:00  10:455.6
179RUDZIŃSKI TOMASZMAŚLONKA TOMASZMM(256)KUNA W AGREŚCIE08:24:3436212:08:3820:33:12  14:544
272RUSZNICA KLAUDIABUNIEK MATEUSZMIX(94)PATATAS BRAVAS08:40:4639411:41:5020:22:36  14:464.1
515RYBAK MONIKASZNEJFUS BEATA KK(17)RYBA Z DZIKIEM07:54:5531710:42:2618:37:21 13:304.4
197RYMAR ALANKREZALEK MARCINMM(58)GWARDIA NAFTY06:34:549607:29:4914:04:43  10:125.9
62RYSIEWICZ PAWEŁKĄDZIELAWA MARCINMM(233)TWO STEPS FROM HELL08:19:5135810:54:2119:14:12  13:574.3
193SAŁAS KRZYSZTOFROKITA MACIEJMM(197)FRIKI07:37:0226810:23:0318:00:05  13:034.6
287SAŁEK MATEUSZBRZĄKALSKI KRZYSZTOFMM(214)DZIKI W AGREŚCIE06:49:0713711:47:4118:36:48  13:304.4
423SANECKI PATRYKPAWLYTA JERZYMM(123)ELBLĄSKIE ZAKAPIORY06:52:3814608:54:1315:46:51  11:265.2
4SAZON INESAROST ZBIGNIEWMIX(63)RUDA I JEJ OGON07:55:5531909:46:1017:42:05  12:504.7
498SCHWITALLA ADRIANGAWLIK MARCINMM(27)SĄSIEDZI05:57:203107:10:5513:08:15  9:316.3
351SERAFIN ROBERTSERAFIN PIOTRMM(89)SERAFIN06:51:3014308:05:2914:56:59  10:505.5
286SIEDLECKA WIKTORIAKEMPNY PAWEŁMIX(70)PAWEŁEK&WICZKA08:28:5537309:42:3918:11:34  13:114.5
491SIEKIERSKI TOMASZWIERZBOWSKI KRZYSZTOFMM(216)BYDGOSZCZ07:40:3127911:02:3018:43:01  13:344.4
52SIENIAWSKI WALDEMARŻARNOCH ARKADIUSZMM(307)MAZURSKIE DZIADY DNF  DNF DNF  --
510SIERECKI ZBIGNIEWKMERA RAFAŁMM(267)DZIKI DWA11:58:1345225:41:4637:39:59 27:192.2
470SIKORA GRZEGORZPARANDYK KRYSTIANMM(94)MCBIEGACZE DZIKI06:38:4210508:31:0715:09:49  11:005.5
465SIKORSKI MARCINKURPIEWSKA ANNAMIX(4)RAT WROCŁAW + TT SZCZECIN05:56:243007:03:1412:59:38  9:256.4
253SIKORSKI SZYMONHYSYK JAKUBMM(30)NOA WROCŁAW06:03:384007:07:2813:11:06  9:336.3
357SILSKA SYLWIASILSKI MAREKMIX(111)ATRAKCYJNETOWARZYSTWO08:54:45 DNF407 DNF DNF --
261SIOMAK MICHAŁJOKEL KATARZYNAMIX(50)K&M07:26:5524209:08:1216:35:07  12:015
11SIWIEC STANISŁAWZIELIŃSKI SŁAWOMIRMM(81)STAN I SŁAW06:26:267908:24:0414:50:30  10:465.6
502SIWIRSKA ANNAMARON JACEKMIX(23)AGENT I GWIAZDA06:28:038308:25:1514:53:18  10:485.6
472SKLEPOWICZ JACEKWILK MARCINMM(215)BAD OLD FAT GUYS08:55:2040909:46:2418:41:44  13:334.4
57SKŁADANOWSKA BEATAFUKS JAROSŁAWMIX(30)DZIKI TEAM07:02:0216008:10:0415:12:06  11:015.4
258SKORUPIŃSKI PIOTRSKORUPIŃSKA KATARZYNAMIX(44)SKORUPKI07:17:1921408:51:5316:09:12  11:435.1
46SKRZYPCZAK RADOSŁAWGOŁĘBIOWSKI PIOTREKMM(171)GÓRSKIE DZIKI07:18:1622009:37:1416:55:30  12:164.9
384SKUCIŃSKA MARTYNADOMAŃSKA MARIOLAKK(27)ULTRA GRAŻYNKI09:40:1443810:35:4820:16:02  14:424.1
119SKWARA MAREKSKWARA DARIUSZMM(29)SKWARA TEAM06:10:304406:59:1713:09:47  9:326.3
305SŁABOŃ MARIUSZPOPCZYK EWELINAMIX(68)KIWK-A I PRZYJACIELE07:58:0132210:07:0618:05:07  13:074.6
162SMOLIŃSKI PAWEŁRESZKA PIOTRMM(170)RAINBOW UNICORNS07:30:3825109:24:4116:55:19  12:164.9
80SNARSKI DARIUSZPIETRZYK PAWEŁMM(138)WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE07:06:4318308:57:3016:04:13  11:395.1
51SOCHA MARIOLARYBAK ANETAKK(15)PRACOŃKI SISTERS08:03:3833110:09:0318:12:41  13:124.5
428SOKULSKI MARCINMIŁOSZ BARTŁOMIEJMM(301)KASZANKI08:59:43 DNF417 DNF DNF  --
156SOŁTYSZEWSKI BARTOSZKRZYWDZIŃSKI STANISŁAWMM(203)STALOWE PŁUCA07:04:4117511:02:1918:07:00  13:084.6
161STACHELSKI ROBERTPOLANOWSKI JANMM(156)MSR OTWOCK07:31:3825809:07:5616:39:34  12:055
191STACHOWIAK ŁUKASZZABEL ROBERTMM(281)ON NIE LUBI RODZYNEK05:51:45 DNF27 DNF DNF  --
362STACHOWICZ MARCINSTACHOWICZ KATARZYNAMIX(114)5F TEAM10:12:57 DNF447 DNF DNF  --
425STANIEK SŁAWOMIRCHMURKO MICHAŁMM(77)BLACKSHEEP TEAM06:20:336508:24:4314:45:16  10:425.6
282STANIKOWSKI MARIUSZBLANK KRZYSZTOFMM(243)POP TEAM08:28:2737111:26:2419:54:51  14:264.2
117STASZCZAK ŁUKASZGÓRSKI SŁAWOMIRMM(118)TRI TEAM LUBAŃ06:47:0012808:57:3215:44:32  11:255.3
271STEFANIAK ŁUKASZDZIETCZYK SYLWIAMIX(9)SYLWIA I ŁUKASZ06:27:228207:33:0214:00:24  10:095.9
483STELMACH DAMIANŻARNIEWSKI WOJCIECHMM(129)DOGOŃ I DHL07:18:2122108:32:1015:50:31  11:295.2
396STELMACH DARIUSZTCHOŃ TOMASZMM(154)AA TARNÓW/BIEGANIE SZYDERCÓW07:37:2327209:00:3816:38:01  12:045
20STELMACH KRZYSZTOFJEZIORNY RYSZARDMM(150)GONI NAS LUKRATYWNY WIEPRZ-WERSJA ULTRA07:35:2226308:54:0516:29:27  11:575
91STELMACH PIOTRROMAŃSKA KAROLINAMIX(62)STELMACH TEAM07:17:3521610:02:3617:20:11  12:344.8
9STEPANCZENKO RAFAŁSTEUER SYLWESTERMM(103)RS07:48:0129707:39:4815:27:49  11:135.3
215STĘPIEŃ KAMILASTĘPIEŃ GRZEGORZMIX(33)STĘPIEŃ TEAM07:15:5620908:09:1615:25:12  11:115.4
399STOPYRA URSZULASZPUNAR MAREKMIX(10)MONKEY SAUSAGE06:23:337307:41:1814:04:51  10:125.9
36STRZYGOCKI MACIEJWALASIK DAMIANMM(56)BLACK DEVILS06:13:075107:50:4614:03:53  10:125.9
3STYLIŃSKI NORBERTSTYLIŃSKI HUBERTMM(306)DRUŻYNA Z BESKIDNIKA DNF  DNF DNF  --
240SUDER MICHAŁŻYRA GRZEGORZMM(78)BEZNAPINY06:39:4610908:07:1014:46:56  10:435.6
23SUDOŁ DAMIANZIELIŃSKI DARIUSZMM(196)OBIBOKI07:36:1926510:22:0717:58:26  13:024.6
336SUDOMIR PAWEŁZIĘBA TOMASZMM(98)WŚCIEKLE SZYBCY06:25:167508:54:5815:20:14  11:075.4
65SULEJ MICHAŁBIERNAT ROBERTMM(186)ZREHABILITOWANI07:53:2431109:29:2517:22:49  12:364.8
323SULIMA GRZEGORZTWARÓG ZBIGNIEWMM(90)BEZGRANICZNE STARSZAKI06:46:4912708:13:2715:00:16  10:535.5
496SUPERNAK ŁUKASZBRZEZIŃSKI DAMIANMM(24)BIEGAJ Z BANANEM05:29:131107:32:2113:01:34  9:276.3
422SURDEL DAWIDWOJTON KAROLMM(46)DRUŻYNA BARTKA06:22:366707:32:2813:55:04  10:055.9
513SWORNOWSKA ANNAELIASZ PAWEŁMIX(17)ANIA I PAWEŁ 06:36:199908:08:4214:45:01 10:425.6
517SYCHNIAK AGNIESZKASZELEST DARIUSZMIX(7)DREAMTEAM 106:26:418007:11:4713:38:28 9:536.1
412SZAFRAŃSKI JANŚMIECHOWSKI MICHAŁMM(22)PANTHERS05:58:213306:49:5712:48:18  9:176.5
42SZAMBELAŃCZYK MACIEJCHWIAŁKOWSKI BARTOSZMM(277)BEZ SIARY09:03:57 DNF42009:46:1818:50:15 DNF DNF --
24SZAPORÓW ŁUKASZSENDEK SYLWIAMIX(1)INFINITY-GYM04:56:18505:41:5210:38:10  7:427.8
424SZEWCZENKO AGNIESZKABAJOR - ZALEWKA AGATAKK(8)AGA/AGA07:20:0522608:46:1816:06:23  11:415.1
349SZEWCZYK KATARZYNAPĘCAK AGNIESZKAKK(26)MONKEYS' TEAM08:39:4639011:30:0420:09:50  14:374.1
214SZKAŁUBA DANIELRAWSKI MATEUSZMM(254)PULSSPORT08:35:4338011:41:3620:17:19 12:374.1
13SZLIFIŃSKA - NOWAK ANNANOWAK MAREKMIX(46)KLĄTWA ITBS07:15:3420809:10:1516:25:49  11:555
255SZLÓSARCZYK KRZYSZTOFSUCHAN ANDRZEJMM(239)SUCHY TEAM08:28:5037211:09:1219:38:02  14:144.2
359SZMUC JACEKSZMUC ANNAMIX(84)MYSZKÓW BIEGA09:10:5642710:22:5019:33:46  14:114.2
34SZMYT PIOTRZYZANSKI ANDRZEJMM(200)WLKP MOUNTAINS ULTRA/4 RUNNERS GROUP07:49:4230310:14:0118:03:43  13:064.6
329SZYGENDA SEBASTIANKWIATKOWSKI PRZEMYSŁAWMM(132)P.S.07:04:0617208:48:5415:53:00  11:315.2
53SZYŁOWICZ DANIELTYMUL JAKUBMM(225)TYMTRITEAM08:13:3734810:40:3118:54:08  13:424.4
404SZYMALA-LIPKA MAGDALENALIPKA MICHAŁMIX(108)LIPKI RULEZ08:11:13 DNF342 DNF DNF  --
363SZYMANIK PAWEŁKRZESIŃSKA RENATAMIX(45)KINGS P&R07:30:2225008:39:0716:09:29  11:435.1
313SZYMANIUK MACIEJWYSOCKI MARCINMM(152)SZTANGA & CASH07:28:1624509:02:4716:31:03  11:595
334SZYMECKA MONIKALIETZ RENATAKK(29)TOTALNIE BIEGNIĘCI09:04:4042211:16:4720:21:27  14:464.1
303SZYMKIEWICZ ROBERTSZAFRANIEC TOMASZMM(285)MIĘDZYRZECKIE GAZELE07:01:25 DNF157 DNF DNF  --
111SZYPULSKI RAFAŁBARTOSIEWICZ ANDRZEJMM(192)SZAKAL JEŻYCE07:31:0925410:15:4517:46:54  12:544.7
107SZYSZKOWSKI WOJCIECHTOPOROWSKI DAMIANMM(136)HUSARIA TEAM07:43:4828508:15:3115:59:19  11:355.2
326SZYSZŁOWSKI WALDEMARNICPOŃ SEBASTIANMM(166)PATOBIEGACZE07:28:2724709:24:4816:53:15  12:154.9
276ŚLÓSARSKI SZYMONBORKOWSKI MICHAŁMM(211)OGRY08:19:2335710:01:2418:20:47  13:184.5
67ŚWIĄTEK MONIKASTASZCZUK ANDRZEJMIX(91)WILKI08:51:3940511:14:1420:05:53  14:344.1
77ŚWIĄTEK REMIKSKIBA JAREKMM(191)MB MOTORS TEAM07:16:1221010:16:5817:33:10  12:444.7
35ŚWIDERSKI KRZYSZTOFMROCZKOWSKI PIOTRMM(28)MASZERUJ ALBO GIŃ06:11:294606:58:0713:09:36  9:326.3
506TADYCH MARIUSZGOŹDZIŃSKI PRZEMYSŁAWMM(147)PIERNIKI07:05:5218009:18:1616:24:08  11:545
291TAJCHMAN JAROSŁAWKIERNICKI ŁUKASZMM(18)DZIKI Z CZUDCA05:59:373606:45:1712:44:54  9:146.5
361TANISTRA - SŁOWIK KATARZYNAPIOTROWSKA ANNAKK(4)HURAGAN LIGOTA07:03:1216708:45:1215:48:24  11:285.2
234TARNOWSKI MACIEJMUSZYŃSKI MACIEJMM(26)MM POWER / KOLIBER TEAM06:13:205206:50:3713:03:57  9:286.3
390TEODORCZUK PAWEŁGIEMZIK MARCINMM(228)DNF TEAM08:12:2334610:42:5018:55:13  13:424.4
115TKACZYK SZYMONBIAŁEK ALEKSANDRAMIX(19)WEGANIZMY06:35:399708:10:0314:45:42  10:425.6
462TRACZ AGNIESZKAWIATROWICZ BARBARAKK(31)BELFERKI08:48:2840011:57:5620:46:24  15:044
436TROJNAR DAMIANKAMIŃSKI MAREKMM(12)KS JANUSZE05:28:331006:54:4912:23:22  8:586.7
480TRZASKA MARCINSZYMACZEK KAMILMM(100)WATAHA06:48:5213508:36:2315:25:15  11:115.4
143TUCZAPSKI ARTURTUCZAPSKA MARIAMIX(112)COMTAT09:10:31 DNF426 DNF DNF --
108TURCZYŃSKI ŁUKASZSUCHOWIECKI WOJCIECHMM(39)CIERPIMY W CISZY06:25:527707:11:4613:37:38  9:536.1
497TURLEJ DARIUSZKARPIŃSKI ROBERTMM(226)SPARTANIE DZIECIOM (RIPOSTA)08:36:3838210:17:3318:54:11  13:424.4
48TUTAJ KRZYSZTOFDERLAGA WOJCIECHMM(48)MILÓWKA TEAM06:47:5513107:08:2413:56:19  10:065.9
188URBANEK ZBIGNIEWKUBIS WITOLDMM(284)JAK NIE MY¸ TO KTO?06:25:04 DNF74 DNF DNF  --
408WAJDZIAK MARCINKAŹMIERCZAK JAROSŁAWMM(210)NIZINNE DZIADKI08:02:4832910:17:5618:20:44  13:184.5
366WALCZAK MICHAŁKWIECIŃSKA MAŁGORZATAMIX(110)BRAVEHEARTS LEGIONOWO08:30:22 DNF375 DNF DNF  --
375WANAT MATEUSZSURLAS IZABELAMIX(32)MI TEAM06:44:5312008:30:4715:15:40  11:045.4
227WCISŁO ROBERTLIS SŁAWOMIRMM(290)RO Z SŁAW TEAM07:37:17 DNF271 DNF DNF  --
213WEISS KRYSTIANIDZIK MAŁGORZATAMIX(75)M.I.K.W. DZIK ŚLĄSK07:59:4732510:50:4118:50:28  13:404.4
296WICIAK ZIEMOWITWŁODARCZYK JANMM(264)AKTYWNI KOCIEWIACY10:01:3844511:36:0021:37:38  15:413.8
187WIELGAT-KOJDECKA MAGDALENASKWAREK TOMASZMIX(58)BARBARIANS06:44:2811810:28:1017:12:38  12:294.8
33WIELGOSZ TOMASZKŁOSIEWICZ WOJCIECHMM(92)15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY06:29:518508:33:0615:02:57  10:555.5
411WILCZYŃSKA OLIWIABARAŃSKI KACPERMIX(17)OLIWIA I KACPER06:36:199908:08:4214:45:01  10:425.6
297WILKOWSKI KRZYSZTOFKRACZKOWSKI PRZEMYSŁAWMM(234)ULTRA KOSZALIN08:25:3536510:50:5719:16:32  13:594.3
221WILK ŁUKASZPERUCKA KAMILAMIX(104)BIEGAMY DO GÓRY06:03:32 DNF3906:40:3212:44:04 DNF DNF  --
455WILMONT KRZYSZTOFBOKACZ PIOTRMM(6)NADMORSKIE WARCHLAKI04:45:14206:24:3311:09:47  8:057.4
102WIŚNIEWSKI MAREKOBORSKI WALDEMARMM(221)ZMASAKROWANI MW07:37:5627411:11:5118:49:47  13:394.4
164WITEK WOJCIECHWITEK MACIEJMM(63)ŁYSEWITKI06:31:248707:46:5514:18:19  10:225.8
443WOJCIECHOWSKI IRENEUSZPELCHEN TOMASZMM(71)TIPW TEAM06:42:4311407:48:5914:31:42  10:325.7
290WOJCIECHOWSKI NORBERTZIELIŃSKI MARIUSZMM(182)DMD TEAM07:02:3916210:16:5817:19:37  12:344.8
431WOJDA DARIUSZBŁOŃSKI PIOTRMM(82)POLISH WINGS06:32:458908:18:2814:51:13  10:465.6
454WOJNAROWSKI PIOTRBARAN ARTURMM(1)MOCNI.PL04:29:36105:09:3809:39:14  7:008.6
434WOJTYCZKA WOJCIECHKRZYŻANOWSKI PRZEMYSŁAWMM(269)KLODNITZ RUN07:14:13 DNF20006:18:2213:32:35 DNF DNF  --
315WOŁOSZYN RYSZARDWOŁOSZYN MAŁGORZATAMIX(57)MARGOTEAM07:45:4629109:22:5517:08:41  12:264.8
250WÓJCICKI DARIUSZFYDA JERZYMM(66)CSC ADVENTURE ACADEMY06:23:217207:59:4614:23:07  10:265.7
144WÓJCIK PIOTRKUROWSKI MACIEJMM(21)ŻÓRAWSKI TEAM PRO05:48:562406:58:3012:47:26  9:166.5
294WÓŁKIEWICZ PAWEŁWÓŁKIEWICZ PIOTRMM(145)OX507:35:0226208:44:2216:19:24  11:505.1
145WRÓBEL KELLIBEREŚ ARKADIUSZMIX(38)KELLI & AREK07:04:0717308:38:1215:42:19  11:235.3
499WYSMOLIŃSKA BARBARAWYSMOLIŃSKI PIOTRMIX(99)SZAMPAN NA MECIE09:23:5143211:42:1421:06:05  15:183.9
386WYSOCKI TOMASZFLORIAN KRZYSZTOFMM(157)POŁÓWKA NA START07:05:0517809:34:5516:40:00  12:055
389ZASŁONKA KONRADGRZYBOWSKI RAFAŁMM(283)OBY PRZED LIMITEM06:15:44 DNF55 DNF DNF  --
433ZAWADKA DAREKMALKA MARCINMM(155)DLA NASZYCH KASIEK07:03:2216809:36:0916:39:31  12:055
92ZBĄSKI BARTŁOMIEJKULPOK TOMASZMM(33)KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA06:33:089106:52:3713:25:45  9:446.2
486ZDUNEK JÓZEFNESTOROWICZ MAREKMM(112)KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO06:46:4412608:53:3115:40:15  11:225.3
212ZIAJKO ZUZANNABUJNOWSKA ELIZAKK(28)DZIEWCZYNY Z KABAT09:13:3743011:03:2220:16:59  14:424.1
98ZIEMKIEWICZ JAROSŁAWEFINOWICZ TOMASZMM(201)UKS RUNNING TEAM07:47:0129510:17:1218:04:13  13:064.6
199ZIEMKIEWICZ MICHAŁPRUS PIOTRMM(179)BIEGACZE KLECZEW07:26:2623909:48:2117:14:47  12:304.8
429ZYCH KATARZYNAHYŻY PIOTRMIX(2)BONNIE & CLYDE05:34:241505:45:1511:19:39  8:137.3
385ŻMUDKA BARTEKNOGAJ JANUSZMM(157)RGB & OCHAJO RUN07:05:0717909:34:5316:40:00  12:055
398ŻYCIŃSKI PAWEŁPAJURA MARTAMIX(28)WOLSKIE CROSSY07:01:5415808:06:5115:08:45  10:595.5
Znaleziono 463 wynik(ów)