Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 118 |
Wystartowało : | 109 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 109 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||||
1 | HORSTEN Dorian | 95 | TRI TALENT TEAM | GDAŃSK | M-18 | ||||||
2 | BEDNARCZYK Tomasz | 71 | BIKE U UP | GDYNIA | M-30 | ||||||
3 | KRZEMIŃSKI Jakub | 139 | BIKE U UP/TRI TALENT TEAM | GDAŃSK | M-18 | ||||||
4 | ZINIEWICZ Łukasz | 159 | WANIEWSKI COACHING | MALBORK | M-40 | ||||||
5 | LEWANDOWSKI Marcin | 110 | TRIDEA TEAM | GDYNIA | M-30 | ||||||
6 | GNIOT Jacek | 89 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | ||||||
7 | KOŁKOWSKI Karol | 98 | TORUS TRIATHLON TEAM | GDYNIA | M-18 | ||||||
8 | PIETRASIK Przemysław | 212 | SŁUPSK | M-30 | |||||||
9 | HUMIŃSKI Andrzej | 240 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
10 | ZARACH Magdalena DAWIDOWSKA Justyna SZYMAŃSKA Jolanta | 295 | AQUASPORT GIRLS | Sztafety | |||||||
11 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 82 | HURAGAN MIEDZYŃ | BYDGOSZCZ | M-40 | ||||||
12 | ŚLIWKA Piotr | 141 | SPORTEVO | SOPOT | M-30 | ||||||
13 | ZAWISTOWSKI Michał | 235 | SNT | SULMIN | M-40 | ||||||
14 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 105 | F3TEAM | GDAŃSK | M-40 | ||||||
15 | BIELIŃSKI Piotr | 74 | KARTUZY | M-40 | |||||||
16 | MIKOŁAJCZAK Mateusz | 114 | RUMIA | M-18 | |||||||
17 | PAWIŃSKI Maciej | 120 | CELIRONMAN | ŁÓDŹ | M-30 | ||||||
18 | HORSTEN Bastian | 169 | TRI TALENT TEAM | M-16 | |||||||
19 | RUSEK Michał | 297 | JA TRENUJE | M-30 | |||||||
20 | WOŹNIAK Jacek | 153 | PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-30 | ||||||
21 | BELTER Daniel | 72 | BIKE U UP | WEJHEROWO | M-18 | ||||||
22 | ONOSZKO Wojciech | 118 | KOŻYCZKOWO | M-30 | |||||||
23 | BLUJ Mikołaj | 177 | GDAŃSK | M-18 | |||||||
24 | ZAMARRIPA Karolina | 156 | NEUROSANA | GDYNIA | K-18 | ||||||
25 | WYSOCKI Piotr | 154 | GDYNIA | M-30 | |||||||
26 | WARSZAWSKI Filip | 148 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | ||||||
27 | WASIEWICZ Paweł | 149 | OMIDA RUN & CYCLO CLUB | SOPOT | M-30 | ||||||
28 | GAJOWNIK Karolina | 87 | SANTANDER BANK POLSKA | GDYNIA | K-30 | ||||||
29 | WASIEK Mirosław | 244 | UKS TRI TEAM RUMIA | RUMIA | M-50 | ||||||
30 | ZAKRZEWSKI Karol | 155 | UAM POZNAŃ | POZNAŃ | M-30 | ||||||
31 | TRUSKOLAWSKA Ola | 144 | TRI LANGE COACH, BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | K-40 | ||||||
32 | BOROWIECKI Adrian | 78 | GDYNIA | M-18 | |||||||
33 | ZIENTAL Dariusz | 167 | KIELCE | M-50 | |||||||
34 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 106 | GDYNIA | M-40 | |||||||
35 | IWANOW Bartosz | 96 | KRISS COACHING TEAM | GDAŃSK | M-30 | ||||||
36 | SARNOWSKI Zbyszek | 130 | UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHING | SUSZ | M-40 | ||||||
37 | LESZKOWICZ Kornel | 109 | PBC BUDOWNICTWO | GDYNIA | M-30 | ||||||
38 | BEYER-WRÓBLEWSKA Monika | 73 | MEWA GDYNIA | GDYNIA | K-40 | ||||||
39 | ZATORSKI Łukasz | 157 | WSP KPW GDYNIA | GDYNIA | M-30 | ||||||
40 | HOŁUBOWICZ Piotr | 94 | GOLUB-DOBRZYŃ | M-30 | |||||||
41 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 160 | GOL CHMIELNO | GDAŃSK | M-50 | ||||||
42 | HORSTEN Petrus | 170 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M-50 | ||||||
43 | TOMASZEWSKI Marcin | 243 | BYDGOSZCZ | M-40 | |||||||
44 | WIELICZKO Adam | 152 | SANTANDER BANK POLSKA | OŻARÓW MAZOWIECKI | M-30 | ||||||
45 | MOMOT Bartłomiej KOZIEŁŁO Michał KOBUS Wojciech | 292 | Fizjostacja1 | Sztafety | |||||||
46 | MISZEWSKI Artur SKONECZNY Kamil SKOTOWSKI Mateusz | 291 | MaślakTeam | Sztafety | |||||||
47 | SZYMANIEWSKI Paweł | 140 | 15GBZ | MRĄGOWO | M-40 | ||||||
48 | URBANOWICZ Krzysztof | 147 | MEGA COFFEE TEAM | GDYNIA | M-30 | ||||||
49 | BLUJ Roman | 178 | VO2MAXMTBTEAM | GDYNIA | M-50 | ||||||
50 | KOWALEWSKI Zbigniew | 100 | GDAŃSK | M-60 | |||||||
51 | NIEDŹWIECKI Mateusz | 116 | RUGBYSKLEP.PL | RUMIA | M-30 | ||||||
52 | KOWALSKI Marcin | 101 | UKS TRITEAM RUMIA | MOSTY | M-40 | ||||||
53 | SANKOWSKA Ewelina | 129 | GDYNIA | K-40 | |||||||
54 | RAGUZA Grzegorz | 126 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | ||||||
55 | OCZACHOWSKA Karolina | 117 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-30 | ||||||
56 | KRYNICKI Bartosz | 104 | MEGA COFFEE TEAM | GDYNIA | M-30 | ||||||
57 | SIECIŃSKI Bartosz | 132 | ŻUKOWO | M-30 | |||||||
58 | GROTH Wojciech | 91 | MTB START KARTUZY | KARTUZY | M-18 | ||||||
59 | BAŻYDŁO Mateusz | 296 | M-18 | ||||||||
60 | WYDROWSKI Lucjan | 165 | CHMIELNO | M-30 | |||||||
61 | SOBOŃ Michał | 135 | POZNAŃ | M-30 | |||||||
62 | ZUBOWICZ Marek | 161 | DRINK TEM | TUCHOM | M-50 | ||||||
63 | KRIEGEL Michał | 102 | MRZEZINO | M-40 | |||||||
64 | LESZKOWICZ Krzysiek | 108 | DOMAX RACING TEAM | POGÓRZE | M-30 | ||||||
65 | MUCHA Aleksandra | 115 | SPORTEVO | GDYNIA | K-30 | ||||||
66 | ZUZAŃSKI Patryk | 162 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
67 | PIEKUT Marcin | 122 | WEJHEROWO | M-40 | |||||||
68 | MARCZYŃSKI Bartosz | 164 | M-40 | ||||||||
69 | KROPLEWSKI Błażej | 103 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | ||||||
70 | ZAWALSKA Magda | 239 | GDAŃSK | K-30 | |||||||
71 | PALISZEWSKI Sławomir | 119 | SP RESCUE | GDYNIA | M-40 | ||||||
72 | WACHUŁKA Paweł WACHUŁKA Rafał WACHUŁKA Paweł | 294 | Gruba Ekipa | Sztafety | |||||||
73 | SZEMRO Katarzyna | 138 | GDAŃSK | K-40 | |||||||
74 | BOHN Zbigniew | 77 | PROBIKES.PL | SUCHY DWÓR | M-50 | ||||||
75 | BOGALECKI Marek | 76 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M-60 | ||||||
76 | ULASIŃSKI Maciej | 146 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
77 | FELD Maciej | 86 | SANTANDER TRIATHLON TEAM | BYDGOSZCZ | M-60 | ||||||
78 | JANKOWSKI Marcin | 97 | OKAS GDYNIA | GDYNIA | M-40 | ||||||
79 | GRABARCZYK Magdalena | 90 | TORUS TRIATHLON TEAM | GDAŃSK | K-30 | ||||||
80 | KOLESIŃSKA Anna LOTOSIŃSKA Kamila WELENC Anna | 288 | NIE PODDAM CIĘ 2 | Sztafety | |||||||
81 | PONIATOWSKA Aleksandra | 124 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | K-30 | ||||||
82 | JACHOWICZ Dariusz | 241 | GDYNIA | M-50 | |||||||
83 | BRONOWICKA Aleksandra | 79 | GDYNIA | K-18 | |||||||
84 | HERING Krzysztof | 93 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
85 | WEJS-MATERNIK Julianna | 151 | GDAŃSK | K-40 | |||||||
86 | SURGOFT Piotr | 137 | MEGA COFFEE TEAM | REDA | M-30 | ||||||
87 | ŻYDKIEWICZ-DOPKA Magdalena | 163 | PARKRUN RUMIA | RUMIA | K-30 | ||||||
88 | ROGAWSKI Piotr | 128 | GDAŃSK | M-18 | |||||||
89 | WIERZGAŁA Piotr | 168 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M-30 | ||||||
90 | KUŁTONIAK Robert | 88 | MOWI | GDYNIA | M-40 | ||||||
91 | LIPKOWSKI Tomasz | 112 | WZU | GRUDZIĄDZ | M-40 | ||||||
92 | PILCH Jakub | 123 | JUSZKOWO | M-30 | |||||||
93 | MROZOWSKA-KLAJNERT Agata BŁASZCZYK Marta DWORAKOWSKA Ala | 287 | NIE PODDAM CIĘ1 | Sztafety | |||||||
94 | ZDUŃCZYK Krzysztof | 158 | GDAŃSK | M-18 | |||||||
95 | SZERSZEŃ Ewa NOWACKA Paulina FURTAK Marta | 293 | Fizjostacja2 | Sztafety | |||||||
96 | CIESZYŃSKI Artur | 84 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
97 | PAWŁOWSKI Marek | 121 | WZU | WAŁDOWO SZLACHECKIE | M-40 | ||||||
98 | KONIECZKA Ala | 99 | ZIAJATEAM | GDYNIA | K-40 | ||||||
99 | CHROBOCZEK Maciej | 83 | ORZEŁ Z BARTOSZYC | TOKARY | M-18 | ||||||
100 | SAWA Ola | 131 | WARSZAWA | K-40 | |||||||
101 | BRZEZICKI Maciej | 80 | BOLSZEWO | M-40 | |||||||
102 | DORAU Rafał | 85 | DZIEMIANY | M-50 | |||||||
103 | SKURTYS Cezary | 133 | REDA | M-30 | |||||||
104 | WASZCZYK Marta | 150 | ZIAJA TEAM | GDYNIA | K-40 | ||||||
105 | PRZYTUŁA Jarosław | 125 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
106 | GRZONKA Adam | 92 | KARTUZY | M-40 | |||||||
107 | ŁUKOMSKI Tedix | 113 | SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIE | M-40 | |||||||
108 | BRUSKI Dariusz | 180 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | ||||||
109 | TALAGA Małgorzata | 143 | GDAŃSK | K-30 |
Znaleziono 109 wynik(ów)