ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2019
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2019-06-08
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 55 km
Zgłoszonych : 177
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 72
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP_Sylwia
7km
   
1PODOLSKI Przemyslaw 324HAARLEMM100:00:1100:47:22
2SZCZEPANIAK Marcin 347KONINM100:00:0600:47:36
3KĄCKI Tomasz 264PRZENOSZAM100:00:0500:47:40
4WĄSOWICZ Jan 367KRAKÓWM200:00:0400:48:18
Niesklasyfikowani
BARTKÓW Dominik 206Baran Trail RaceBIELSKO-BIAŁAM1DNF00:49:13 DNF
6TYTKO Michał 360Lacho TeamKRAKÓWM100:00:0500:49:32
7SWAŁDEK Konrad 345KRAKÓWM200:00:0500:49:57
8SZTEFKO Józef 352KOZYM300:00:0500:50:01
9KLIMA Dariusz 267KRAKÓWM100:00:0700:50:32
10GAPSKI Mateusz 236Grupa biegowa 65GDAŃSKM100:00:0500:50:39
11ŻYTO Maciej 379Douglas.plPRUSZKÓWM200:00:0600:51:47
12SMOLIŃSKI Marcin 338BIEGIEM PO MARZENIAWROCŁAWM100:00:0800:51:49
13LASOCKI Marcin 284PIG-PIBWARSZAWAM200:00:0600:51:55
14WARMUZ Bartłomiej 365Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:18
15WARMUZ Radosław 366Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:23
16MASIAREK Maciej 302PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:1200:53:15
BIŃCZAK Tomasz 211owsb.plGDAŃSKM2DNF00:53:15 DNF
18SUCHENIA Piotr 344inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl teamREDAM200:00:0600:53:18
19ŁOSKOT Tomasz 293WILGAM200:00:0500:53:25
20NEUFELD Marcin 314Intel Runners/runpassion.pl TeamGDYNIAM200:00:0800:53:25
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
LIMZIEBA Oskar 375LONDYNM100:00:1900:53:42
22MAJKUT Andrzej 300Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWM200:00:1300:54:11
MACHALSKI Sebastian 296STRZELINM2DNF00:54:14 DNF
24MORAWSKI Robert 309GRZECHYNIAM100:00:1900:54:18
25KOSTECKI Igor 275WCHSZTBRZESKOM100:00:1400:54:32
LIMMAJCHRZAK Marcin 299Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZM200:00:0700:54:44
27PAJOR Andrzej 319NISKOM100:00:0900:54:47
28URYGA Jakub 362Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWM200:00:0600:54:48
29JURASZ Wojciech 254TSG MłóckarniaMILÓWKAM100:00:2100:54:48
30CIEŚNIK Krzysztof 218MH AutomatykaGRUDZIĄDZM200:00:1100:54:51
31WITOWSKI Wiktor 370KRAKÓWM100:00:0700:54:52
LIMKAŹMIERCZAK Piotr 263WARSZAWAM100:00:0800:54:57
LESIAK Tomasz 289ŁÓDŹM2DNF00:54:57 DNF
34NOWACKI Paweł 316KRAKÓWM200:00:0600:55:07
35JAKUBIEC Radosław 252DĄBROWA GÓRNICZAM200:00:0700:55:15
36ORĘDARZ Roman 317MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:0400:55:34
37KONDZIELNIK Paweł 269TYCHYM200:00:0500:55:48
38ULASZEWSKA Agnieszka 361TOMASZÓW MAZOWIECKIK200:00:0800:55:54
39WILCZYNSKI Kuba 369GIEBUŁTÓWM200:00:0800:56:05
KAPUSTA Tomasz 259Runner's PowerKÓRNIKM2DNF00:56:17 DNF
41PIEGZA Jakub 322PRZECISZÓWM100:00:1100:56:22
42MITUS Wojtek 308WROCŁAWM200:01:5600:56:41
43BADOWSKI Jerzy 202Tri AmigosPIASECZNOM200:00:0600:57:01
LIMGOWOREK Piotr 243KOŁOBRZEGM200:00:0000:57:12
45DYRAGA Marcin 230SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM200:00:0500:57:39
SIOMA Konrad 335Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOM2DNF00:57:54 DNF
LIMZIĘTEK Mariusz 376LUBLINM300:00:2000:58:05
48KARP Pawel 261WARSZAWAM200:00:0900:58:20
49TURCHAN Łukasz 358CHORZÓWM100:00:1400:58:21
LIMGOLIŃSKI Michał 241OTWOCKM200:00:0800:58:25
51MIELĘCKI Maciej 306OLSZTYNM300:00:0500:58:26
52TOMIK Małgorzata 356Mountain Fuel PolskaKRAKÓWK100:00:0500:58:35
LIMLENART Wojciech 288CZARNY DUNAJECM200:00:1900:59:05
54JAKUBIEC Maciej 251Ilya Markov TeamCZELADŹM200:00:0400:59:13
LIMROSZKOWSKI Tomek 331WARSZAWAM100:00:1700:59:53
LIMKAJCA Jakub 257Trail RunKRAKÓWM100:00:0700:59:54
JURASZEK Mariusz 255LIPOWAM1DNF01:00:05 DNF
ZBORUCKI Jan 374-KRAKOWM2DNF01:00:08 DNF
59BUHL Łukasz 216RUDA ŚLĄSKAM100:00:1101:00:12
60PUDEŁEK Agnieszka 329WchsztBRZESKOK200:00:1401:00:16
LIMJADACH Grzegorz 250I-SportWROCŁAWM200:00:0701:00:20
HOŁUJ Bartłomiej 249KRAKÓWM1DNF01:00:44 DNF
63GANSEL Patryk 235Muflon teamCZECHOWICE- DZIEDZICEM100:00:1501:00:45
LIMGRANOPS Maciej 245MOSINAM200:00:1001:01:08
DULĘBA Tomasz 226RZESZÓWM2DNF01:01:21 DNF
KOTKIEWICZ Karol 277LOTOS Running TeamGDAŃSKM1DNF01:01:25 DNF
LIMPOMAGRUK Piotr 326PODZAMCZEM200:00:1501:01:42
ŁUKASIAK Sylwester 295MIĘDZYBORÓWM2DNF01:01:49 DNF
69POSTUPALSKI Michał 327IHS Markit TeamGDYNIAM200:00:1201:02:00
LIMDYMIŃSKI Marcin 229Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:1801:02:06
DUDEK Krzysztof 225TRZEBIEŃCZYCEM2DNF01:02:10 DNF
LIMBEDNAREK Marcin 207KRAKÓWM200:00:1701:02:12
73KORAB Robert 272Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM200:00:1901:02:13
PODOLAK Tomasz 323KRAKÓWM1DNF01:02:18 DNF
75FORJASZ Przemysław 232RZESZÓWM200:00:2301:02:39
LIMDETTLAFF Patrycja 223DREAM RUNWILCZA GÓRAK200:00:0701:02:47
LIMZAKRZEWSKI Marek 373EkobiegiWARSZAWAM200:00:1901:02:56
BĘBEN Robert 209OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:05 DNF
BOCZKOWSKA Justyna 213ZAKOPANEK3DNF01:03:12 DNF
BERNAŚ Grzegorz 208KRAKÓWM2DNF01:03:14 DNF
KARGUL Zbigniew 260OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:15 DNF
PERCZYŃSKI Piotr 321CZARNY DUNAJECM1DNF01:03:17 DNF
83POŻAK Grzegorz 328Stay InsaneLUBARTÓWM200:00:0901:03:20
LIPIŃSKI Michał 290UNISŁAWM2DNF01:03:22 DNF
LIMSZCZEPAŃSKA Edyta 348KOCMYRZÓWK100:00:1001:03:32
LIMGAJDECKI Tomek 233AccentureWARSZAWAM200:00:1001:03:44
87KULIBERDA Tomasz 283Teatr O.de.laRZESZÓWM200:00:2001:03:49
KUCIA Sebastian 282MŁOSZOWAM2DNF01:03:54 DNF
KITA Michał 265KĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF01:04:09 DNF
BODNARCHUK Maksym 214RZESZÓWM2DNF01:04:18 DNF
LIMTEPER Bartosz 355śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM100:00:0801:04:30
92DESSAUER Wioletta 222Stay InsaneLUBARTÓWK200:00:0901:04:32
TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM1DNF01:04:47 DNF
ROMANÓW Przemek 330Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM2DNF01:04:52 DNF
MARCINIAK Damian 301PSZCZYNAM1DNF01:04:54 DNF
LIMRYBARCZYK Ilona 333Husaria Race TeamKOŁOK100:00:0901:04:57
LIMSZUSTEK Adam 354SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM200:00:0901:05:03
SKOLIMOWSKI Marcin 336GDYNIAM2DNF01:05:05 DNF
MACHULAK Mirosław 298Speleoklub WarszawskiWARSZAWAM3DNF01:05:18 DNF
DURKIEWICZ Tomasz 227DOM KULTURY JOGIDĘBNOM2DNF01:05:21 DNF
BANKOWSKI Maciej 204GDANSKM2DNF01:05:22 DNF
HOŁUJ Andrzej 248KRAKÓWM3DNF01:05:36 DNF
CIESZKO Marek 217KW WarszawaWARSZAWAM1DNF01:06:00 DNF
LEDWOLORZ Anna 287Vege RunnersWARSZAWAK2DNF01:06:07 DNF
KONIECZNY Tomasz 271SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM1DNF01:06:27 DNF
ROSZKOWSKI Marcin 332WROCŁAWM1DNF01:06:32 DNF
MIKOŁAJCZYK Kacper 307MOGILNOM1DNF01:06:45 DNF
KOSINSKA Bozena 273WARSZAWAK2DNF01:06:55 DNF
WYSZYŃSKI Artur 372LiskiSOSNOWIECM1DNF01:07:03 DNF
GĄSIOROWSKI Michał 238Ogary DoloresBŁONIEM2DNF01:07:04 DNF
KOT Tomasz 2761978KRAKÓWM2DNF01:07:19 DNF
BIENIAS Piotr 210WARSZAWAM2DNF01:07:32 DNF
GŁADYSZ Marcin 239WADOWICEM2DNF01:07:43 DNF
114MUTRYNOWSKI Piotr 311WROCŁAWM200:00:2901:07:47
LIMNATKANIEC Krystian 313JanJulZŁOTNIKIM200:00:1201:07:48
BROCZKOWSKI Przemek 215SOSNOWIECM1DNF01:07:52 DNF
STACH Boguslaw 339KRZESZOWICEM3DNF01:08:14 DNF
LECKI Marcin 286TARNÓWM2DNF01:08:25 DNF
LIMGRONOSTAJSKI Tomasz 246OLSZTYNM200:00:0501:08:29
LECKI Łukasz 285Tymon SquadTURKAM2DNF01:08:29 DNF
WOJDAT Katarzyna 371Dream RunWARSZAWAK2DNF01:08:34 DNF
CZERWIEC Artur 220Street Run RadomRADOMM2DNF01:08:35 DNF
LIMGÓRNICKI Tomasz 244WARSZAWAM200:00:0901:08:36
TRZCIONKA Justyna 357Bieganie Góry Las BłotoKRAKÓWK1DNF01:08:36 DNF
STASIAK Marek 343TYCHYM2DNF01:08:38 DNF
GRABOWSKI Daniel 382KW WarszawaM2DNF01:08:42 DNF
LIMPOLAK Ewa 325Tłuszcz BóbrWARSZAWAK200:00:2101:08:45
WIENER Marcin 368KATOWICEM2DNF01:08:54 DNF
MICHALAK Sławomir 304inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM3DNF01:08:56 DNF
GŁOWACKI Mariusz 240Active JuraKRAKÓWM2DNF01:08:58 DNF
BARANOWSKI Michał 205Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM2DNF01:09:01 DNF
GOLUBA Krzysztof 242WARSZAWAM2DNF01:10:03 DNF
SZCZUCKI Krzysztof 349ŻORYM2DNF01:10:34 DNF
LIMMYŚLIŃSKA Anna 312EkobiegiWARSZAWAK200:00:1801:10:36
KRAWIETZ Tomasz 279SZKLARSKA POREBAM2DNF01:10:39 DNF
BAŁAGA Marcin 203KRAKÓWM2DNF01:10:54 DNF
VASILIAUSKIENE Viktorija 363#UnbreakableVILNIUSK2DNF01:11:41 DNF
ANCIUKEVICIUS Paulius 201#UnbreakableVILNIUSM2DNF01:11:47 DNF
MIELCZAREK Przemysław 305WARSZAWAM2DNF01:12:11 DNF
DĄBROWSKI Dariusz 383KW WarszawaM3DNF01:12:16 DNF
SKORUPSKA Julia 337WARSZAWAK2DNF01:12:28 DNF
JAKUBIEC Mariusz 253KRAKÓWM2DNF01:13:09 DNF
PELCNER Marcin 320Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF01:13:25 DNF
STAROWICZ Kazimierz 342SUCHA BESKIDZKAM1DNF01:13:44 DNF
SIESS Małgorzata 334UKS Azymut PabianicePABIANICEK1DNF01:13:47 DNF
KOBIAŁKA Irek 268DĘBICAM2DNF01:14:06 DNF
WAŁĘGA Monika 364DĘBICAK1DNF01:14:10 DNF
SZCZYPEK Ola 350Orka SzczecinSZCZECINK1DNF01:14:38 DNF
KOSINSKI Andrzej 274WARSZAWAM2DNF01:14:42 DNF
STACH Aneta 340KRZESZOWICEK2DNF01:16:51 DNF
STACH Paweł 341#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM2DNF01:16:59 DNF
ŻYŁKA-DYLĄG Alicja 378KRAKÓWK1DNF01:17:22 DNF
KITA Ewa 266KĘDZIERZYN-KOŹLEK3DNF01:18:29 DNF
GAWRYLUK Olaf 237BIALYSTOKM2DNF01:18:59 DNF
KOZAKOWSKI Marcin 278Medicover RunnersWARSZAWAM2DNF DNF
Znaleziono 155 wynik(ów)