ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2019
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2019-06-08
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 55 km
Zgłoszonych : 177
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 72
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP_Sylwia
7km
P3_Babia
9km
    
1PODOLSKI Przemyslaw 324HAARLEMM100:00:1100:47:2201:12:50
2KĄCKI Tomasz 264PRZENOSZAM100:00:0500:47:4001:13:31
3WĄSOWICZ Jan 367KRAKÓWM200:00:0400:48:1801:14:54
4SZCZEPANIAK Marcin 347KONINM100:00:0600:47:3601:15:24
5GAPSKI Mateusz 236Grupa biegowa 65GDAŃSKM100:00:0500:50:3901:20:01
Niesklasyfikowani
BARTKÓW Dominik 206Baran Trail RaceBIELSKO-BIAŁAM1DNF00:49:13 DNF01:20:49 DNF
7SWAŁDEK Konrad 345KRAKÓWM200:00:0500:49:5701:21:06
8SZTEFKO Józef 352KOZYM300:00:0500:50:0101:21:24
9TYTKO Michał 360Lacho TeamKRAKÓWM100:00:0500:49:3201:22:38
10KLIMA Dariusz 267KRAKÓWM100:00:0700:50:3201:22:40
11ŻYTO Maciej 379Douglas.plPRUSZKÓWM200:00:0600:51:4701:23:01
12SMOLIŃSKI Marcin 338BIEGIEM PO MARZENIAWROCŁAWM100:00:0800:51:4901:23:02
13MASIAREK Maciej 302PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:1200:53:1501:23:02
14LASOCKI Marcin 284PIG-PIBWARSZAWAM200:00:0600:51:5501:24:56
15SUCHENIA Piotr 344inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl teamREDAM200:00:0600:53:1801:27:39
BIŃCZAK Tomasz 211owsb.plGDAŃSKM2DNF00:53:15 DNF01:27:44 DNF
17WARMUZ Bartłomiej 365Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:1801:28:20
18MAJKUT Andrzej 300Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWM200:00:1300:54:1101:28:27
19PAJOR Andrzej 319NISKOM100:00:0900:54:4701:28:39
20WITOWSKI Wiktor 370KRAKÓWM100:00:0700:54:5201:28:44
21CIEŚNIK Krzysztof 218MH AutomatykaGRUDZIĄDZM200:00:1100:54:5101:28:54
22WARMUZ Radosław 366Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:2301:29:15
23MORAWSKI Robert 309GRZECHYNIAM100:00:1900:54:1801:29:40
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
LIMMAJCHRZAK Marcin 299Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZM200:00:0700:54:4401:30:00
25KOSTECKI Igor 275WCHSZTBRZESKOM100:00:1400:54:3201:30:24
26NEUFELD Marcin 314Intel Runners/runpassion.pl TeamGDYNIAM200:00:0800:53:2501:30:56
LIMKAŹMIERCZAK Piotr 263WARSZAWAM100:00:0800:54:5701:31:02
VASILIAUSKIENE Viktorija 363#UnbreakableVILNIUSK2DNF01:11:41 DNF01:31:09 DNF
29URYGA Jakub 362Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWM200:00:0600:54:4801:31:14
30JURASZ Wojciech 254TSG MłóckarniaMILÓWKAM100:00:2100:54:4801:31:20
LESIAK Tomasz 289ŁÓDŹM2DNF00:54:57 DNF01:31:22 DNF
32MITUS Wojtek 308WROCŁAWM200:01:5600:56:4101:31:28
33JAKUBIEC Radosław 252DĄBROWA GÓRNICZAM200:00:0700:55:1501:31:31
34NOWACKI Paweł 316KRAKÓWM200:00:0600:55:0701:31:48
35KONDZIELNIK Paweł 269TYCHYM200:00:0500:55:4801:31:55
36ORĘDARZ Roman 317MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:0400:55:3401:32:00
37WILCZYNSKI Kuba 369GIEBUŁTÓWM200:00:0800:56:0501:32:12
LIMZIEBA Oskar 375LONDYNM100:00:1900:53:4201:32:18
39PIEGZA Jakub 322PRZECISZÓWM100:00:1100:56:2201:32:30
40KARP Pawel 261WARSZAWAM200:00:0900:58:2001:32:50
41ŁOSKOT Tomasz 293WILGAM200:00:0500:53:2501:33:01
42ULASZEWSKA Agnieszka 361TOMASZÓW MAZOWIECKIK200:00:0800:55:5401:33:01
43BADOWSKI Jerzy 202Tri AmigosPIASECZNOM200:00:0600:57:0101:33:06
44TURCHAN Łukasz 358CHORZÓWM100:00:1400:58:2101:33:07
45MIELĘCKI Maciej 306OLSZTYNM300:00:0500:58:2601:33:12
46BUHL Łukasz 216RUDA ŚLĄSKAM100:00:1101:00:1201:34:34
47DYRAGA Marcin 230SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM200:00:0500:57:3901:35:45
LIMGOLIŃSKI Michał 241OTWOCKM200:00:0800:58:2501:35:46
LIMGOWOREK Piotr 243KOŁOBRZEGM200:00:0000:57:1201:36:29
50GANSEL Patryk 235Muflon teamCZECHOWICE- DZIEDZICEM100:00:1501:00:4501:37:02
51JAKUBIEC Maciej 251Ilya Markov TeamCZELADŹM200:00:0400:59:1301:37:08
LIMZIĘTEK Mariusz 376LUBLINM300:00:2000:58:0501:37:11
ZBORUCKI Jan 374-KRAKOWM2DNF01:00:08 DNF01:37:56 DNF
LIMROSZKOWSKI Tomek 331WARSZAWAM100:00:1700:59:5301:37:58
JURASZEK Mariusz 255LIPOWAM1DNF01:00:05 DNF01:38:09 DNF
LIMKAJCA Jakub 257Trail RunKRAKÓWM100:00:0700:59:5401:38:11
HOŁUJ Bartłomiej 249KRAKÓWM1DNF01:00:44 DNF01:38:15 DNF
LIMLENART Wojciech 288CZARNY DUNAJECM200:00:1900:59:0501:39:13
59PUDEŁEK Agnieszka 329WchsztBRZESKOK200:00:1401:00:1601:39:22
60POSTUPALSKI Michał 327IHS Markit TeamGDYNIAM200:00:1201:02:0001:39:27
61POŻAK Grzegorz 328Stay InsaneLUBARTÓWM200:00:0901:03:2001:39:34
LIMGRANOPS Maciej 245MOSINAM200:00:1001:01:0801:39:35
63TOMIK Małgorzata 356Mountain Fuel PolskaKRAKÓWK100:00:0500:58:3501:39:47
LIMJADACH Grzegorz 250I-SportWROCŁAWM200:00:0701:00:2001:40:23
SIOMA Konrad 335Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOM2DNF00:57:54 DNF01:40:26 DNF
66KORAB Robert 272Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM200:00:1901:02:1301:40:52
DUDEK Krzysztof 225TRZEBIEŃCZYCEM2DNF01:02:10 DNF01:41:43 DNF
KOTKIEWICZ Karol 277LOTOS Running TeamGDAŃSKM1DNF01:01:25 DNF01:42:22 DNF
69FORJASZ Przemysław 232RZESZÓWM200:00:2301:02:3901:42:24
DULĘBA Tomasz 226RZESZÓWM2DNF01:01:21 DNF01:42:28 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 295MIĘDZYBORÓWM2DNF01:01:49 DNF01:42:39 DNF
LIMBEDNAREK Marcin 207KRAKÓWM200:00:1701:02:1201:42:43
PODOLAK Tomasz 323KRAKÓWM1DNF01:02:18 DNF01:43:10 DNF
KAPUSTA Tomasz 259Runner's PowerKÓRNIKM2DNF00:56:17 DNF01:43:12 DNF
LIMZAKRZEWSKI Marek 373EkobiegiWARSZAWAM200:00:1901:02:5601:43:47
PERCZYŃSKI Piotr 321CZARNY DUNAJECM1DNF01:03:17 DNF01:43:58 DNF
BERNAŚ Grzegorz 208KRAKÓWM2DNF01:03:14 DNF01:44:02 DNF
LIMPOMAGRUK Piotr 326PODZAMCZEM200:00:1501:01:4201:44:06
79KULIBERDA Tomasz 283Teatr O.de.laRZESZÓWM200:00:2001:03:4901:44:10
LIMSZCZEPAŃSKA Edyta 348KOCMYRZÓWK100:00:1001:03:3201:44:17
81DESSAUER Wioletta 222Stay InsaneLUBARTÓWK200:00:0901:04:3201:44:24
KITA Michał 265KĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF01:04:09 DNF01:44:27 DNF
LIMGAJDECKI Tomek 233AccentureWARSZAWAM200:00:1001:03:4401:44:29
LIMDETTLAFF Patrycja 223DREAM RUNWILCZA GÓRAK200:00:0701:02:4701:44:35
LIMTEPER Bartosz 355śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM100:00:0801:04:3001:44:40
ROMANÓW Przemek 330Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM2DNF01:04:52 DNF01:44:42 DNF
BOCZKOWSKA Justyna 213ZAKOPANEK3DNF01:03:12 DNF01:46:16 DNF
MARCINIAK Damian 301PSZCZYNAM1DNF01:04:54 DNF01:46:28 DNF
TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM1DNF01:04:47 DNF01:46:31 DNF
MACHULAK Mirosław 298Speleoklub WarszawskiWARSZAWAM3DNF01:05:18 DNF01:46:33 DNF
KUCIA Sebastian 282MŁOSZOWAM2DNF01:03:54 DNF01:46:42 DNF
DURKIEWICZ Tomasz 227DOM KULTURY JOGIDĘBNOM2DNF01:05:21 DNF01:46:47 DNF
CIESZKO Marek 217KW WarszawaWARSZAWAM1DNF01:06:00 DNF01:47:00 DNF
LIMSZUSTEK Adam 354SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM200:00:0901:05:0301:47:13
LIPIŃSKI Michał 290UNISŁAWM2DNF01:03:22 DNF01:47:24 DNF
HOŁUJ Andrzej 248KRAKÓWM3DNF01:05:36 DNF01:47:41 DNF
KONIECZNY Tomasz 271SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM1DNF01:06:27 DNF01:47:54 DNF
SKOLIMOWSKI Marcin 336GDYNIAM2DNF01:05:05 DNF01:47:57 DNF
KOSINSKA Bozena 273WARSZAWAK2DNF01:06:55 DNF01:48:00 DNF
WYSZYŃSKI Artur 372LiskiSOSNOWIECM1DNF01:07:03 DNF01:48:02 DNF
LIMDYMIŃSKI Marcin 229Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:1801:02:0601:48:28
BANKOWSKI Maciej 204GDANSKM2DNF01:05:22 DNF01:48:43 DNF
BIENIAS Piotr 210WARSZAWAM2DNF01:07:32 DNF01:49:00 DNF
GĄSIOROWSKI Michał 238Ogary DoloresBŁONIEM2DNF01:07:04 DNF01:49:08 DNF
105MUTRYNOWSKI Piotr 311WROCŁAWM200:00:2901:07:4701:50:05
KARGUL Zbigniew 260OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:15 DNF01:50:24 DNF
ROSZKOWSKI Marcin 332WROCŁAWM1DNF01:06:32 DNF01:50:45 DNF
LIMGÓRNICKI Tomasz 244WARSZAWAM200:00:0901:08:3601:50:58
LIMNATKANIEC Krystian 313JanJulZŁOTNIKIM200:00:1201:07:4801:51:04
STACH Boguslaw 339KRZESZOWICEM3DNF01:08:14 DNF01:51:05 DNF
BĘBEN Robert 209OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:05 DNF01:51:06 DNF
LIMGRONOSTAJSKI Tomasz 246OLSZTYNM200:00:0501:08:2901:51:10
WIENER Marcin 368KATOWICEM2DNF01:08:54 DNF01:51:11 DNF
MIKOŁAJCZYK Kacper 307MOGILNOM1DNF01:06:45 DNF01:51:17 DNF
BROCZKOWSKI Przemek 215SOSNOWIECM1DNF01:07:52 DNF01:51:19 DNF
LIMRYBARCZYK Ilona 333Husaria Race TeamKOŁOK100:00:0901:04:5701:52:09
LEDWOLORZ Anna 287Vege RunnersWARSZAWAK2DNF01:06:07 DNF01:52:12 DNF
GŁOWACKI Mariusz 240Active JuraKRAKÓWM2DNF01:08:58 DNF01:52:31 DNF
STASIAK Marek 343TYCHYM2DNF01:08:38 DNF01:52:59 DNF
MICHALAK Sławomir 304inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM3DNF01:08:56 DNF01:53:04 DNF
BARANOWSKI Michał 205Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM2DNF01:09:01 DNF01:53:46 DNF
TRZCIONKA Justyna 357Bieganie Góry Las BłotoKRAKÓWK1DNF01:08:36 DNF01:54:18 DNF
GRABOWSKI Daniel 382KW WarszawaM2DNF01:08:42 DNF01:54:19 DNF
LECKI Marcin 286TARNÓWM2DNF01:08:25 DNF01:54:34 DNF
GŁADYSZ Marcin 239WADOWICEM2DNF01:07:43 DNF01:54:40 DNF
LECKI Łukasz 285Tymon SquadTURKAM2DNF01:08:29 DNF01:54:46 DNF
LIMPOLAK Ewa 325Tłuszcz BóbrWARSZAWAK200:00:2101:08:4501:56:48
WOJDAT Katarzyna 371Dream RunWARSZAWAK2DNF01:08:34 DNF01:56:56 DNF
CZERWIEC Artur 220Street Run RadomRADOMM2DNF01:08:35 DNF01:58:37 DNF
KOT Tomasz 2761978KRAKÓWM2DNF01:07:19 DNF01:58:53 DNF
KRAWIETZ Tomasz 279SZKLARSKA POREBAM2DNF01:10:39 DNF01:59:11 DNF
BAŁAGA Marcin 203KRAKÓWM2DNF01:10:54 DNF01:59:19 DNF
ANCIUKEVICIUS Paulius 201#UnbreakableVILNIUSM2DNF01:11:47 DNF01:59:33 DNF
KOBIAŁKA Irek 268DĘBICAM2DNF01:14:06 DNF02:00:31 DNF
WAŁĘGA Monika 364DĘBICAK1DNF01:14:10 DNF02:00:34 DNF
SZCZUCKI Krzysztof 349ŻORYM2DNF01:10:34 DNF02:01:08 DNF
MIELCZAREK Przemysław 305WARSZAWAM2DNF01:12:11 DNF02:01:59 DNF
LIMMYŚLIŃSKA Anna 312EkobiegiWARSZAWAK200:00:1801:10:3602:02:01
KOSINSKI Andrzej 274WARSZAWAM2DNF01:14:42 DNF02:02:08 DNF
STAROWICZ Kazimierz 342SUCHA BESKIDZKAM1DNF01:13:44 DNF02:03:54 DNF
DĄBROWSKI Dariusz 383KW WarszawaM3DNF01:12:16 DNF02:03:57 DNF
SKORUPSKA Julia 337WARSZAWAK2DNF01:12:28 DNF02:05:14 DNF
SZCZYPEK Ola 350Orka SzczecinSZCZECINK1DNF01:14:38 DNF02:05:27 DNF
PELCNER Marcin 320Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF01:13:25 DNF02:05:28 DNF
GOLUBA Krzysztof 242WARSZAWAM2DNF01:10:03 DNF02:07:00 DNF
GAWRYLUK Olaf 237BIALYSTOKM2DNF01:18:59 DNF02:09:19 DNF
STACH Aneta 340KRZESZOWICEK2DNF01:16:51 DNF02:10:05 DNF
STACH Paweł 341#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM2DNF01:16:59 DNF02:10:27 DNF
JAKUBIEC Mariusz 253KRAKÓWM2DNF01:13:09 DNF02:11:52 DNF
KITA Ewa 266KĘDZIERZYN-KOŹLEK3DNF01:18:29 DNF02:14:34 DNF
ŻYŁKA-DYLĄG Alicja 378KRAKÓWK1DNF01:17:22 DNF02:14:54 DNF
SIESS Małgorzata 334UKS Azymut PabianicePABIANICEK1DNF01:13:47 DNF DNF
BODNARCHUK Maksym 214RZESZÓWM2DNF01:04:18 DNF DNF
MACHALSKI Sebastian 296STRZELINM2DNF00:54:14 DNF DNF
KOZAKOWSKI Marcin 278Medicover RunnersWARSZAWAM2DNF DNF DNF
Znaleziono 155 wynik(ów)