ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2019
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2019-06-08
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 55 km
Zgłoszonych : 177
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 72
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 20km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP_Sylwia
7km
P3_Babia
9km
P2_Krowiarki
13.5km
P_9
20km
      
1PODOLSKI Przemyslaw 324HAARLEMM100:00:1100:47:2201:12:5001:37:3203:29:42
2KĄCKI Tomasz 264PRZENOSZAM100:00:0500:47:4001:13:3101:39:3803:34:57
3SZCZEPANIAK Marcin 347KONINM100:00:0600:47:3601:15:2401:40:3903:42:21
4WĄSOWICZ Jan 367KRAKÓWM200:00:0400:48:1801:14:5401:39:1003:44:24
5MASIAREK Maciej 302PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:1200:53:1501:23:0201:48:2203:57:19
6SWAŁDEK Konrad 345KRAKÓWM200:00:0500:49:5701:21:0601:46:3703:57:43
7ŻYTO Maciej 379Douglas.plPRUSZKÓWM200:00:0600:51:4701:23:0101:48:1604:02:26
8SMOLIŃSKI Marcin 338BIEGIEM PO MARZENIAWROCŁAWM100:00:0800:51:4901:23:0201:45:2804:02:37
9GAPSKI Mateusz 236Grupa biegowa 65GDAŃSKM100:00:0500:50:3901:20:0101:47:0404:07:56
10SZTEFKO Józef 352KOZYM300:00:0500:50:0101:21:2401:46:2104:10:03
11SUCHENIA Piotr 344inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl teamREDAM200:00:0600:53:1801:27:3901:58:5104:16:17
12LASOCKI Marcin 284PIG-PIBWARSZAWAM200:00:0600:51:5501:24:5601:54:5104:29:14
13JURASZ Wojciech 254TSG MłóckarniaMILÓWKAM100:00:2100:54:4801:31:2002:02:3304:30:20
14MAJKUT Andrzej 300Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWM200:00:1300:54:1101:28:2701:57:3104:30:31
15TURCHAN Łukasz 358CHORZÓWM100:00:1400:58:2101:33:0702:03:5804:30:57
Niesklasyfikowani
BARTKÓW Dominik 206Baran Trail RaceBIELSKO-BIAŁAM1DNF00:49:13 DNF01:20:49 DNF01:48:53 DNF04:31:02 DNF
17CIEŚNIK Krzysztof 218MH AutomatykaGRUDZIĄDZM200:00:1100:54:5101:28:5401:59:3104:31:05
18KORAB Robert 272Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM200:00:1901:02:1301:40:5202:14:4104:33:42
19KLIMA Dariusz 267KRAKÓWM100:00:0700:50:3201:22:4001:48:1104:33:59
20JAKUBIEC Radosław 252DĄBROWA GÓRNICZAM200:00:0700:55:1501:31:3101:58:1204:34:49
BIŃCZAK Tomasz 211owsb.plGDAŃSKM2DNF00:53:15 DNF01:27:44 DNF01:58:56 DNF04:36:52 DNF
22BADOWSKI Jerzy 202Tri AmigosPIASECZNOM200:00:0600:57:0101:33:0602:02:2004:36:57
23PAJOR Andrzej 319NISKOM100:00:0900:54:4701:28:3901:57:1504:37:46
24WITOWSKI Wiktor 370KRAKÓWM100:00:0700:54:5201:28:4401:57:1904:37:50
25WARMUZ Radosław 366Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:2301:29:1501:58:5004:39:50
26WARMUZ Bartłomiej 365Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:1801:28:2001:58:4904:39:51
27ORĘDARZ Roman 317MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:0400:55:3401:32:0002:06:1804:40:51
28MIELĘCKI Maciej 306OLSZTYNM300:00:0500:58:2601:33:1202:06:2004:40:59
29WILCZYNSKI Kuba 369GIEBUŁTÓWM200:00:0800:56:0501:32:1202:04:0104:41:55
30PIEGZA Jakub 322PRZECISZÓWM100:00:1100:56:2201:32:3002:02:3904:42:22
31ULASZEWSKA Agnieszka 361TOMASZÓW MAZOWIECKIK200:00:0800:55:5401:33:0102:03:1204:43:01
32DYRAGA Marcin 230SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM200:00:0500:57:3901:35:4502:07:0504:43:46
33JAKUBIEC Maciej 251Ilya Markov TeamCZELADŹM200:00:0400:59:1301:37:0802:07:1004:43:52
34KARP Pawel 261WARSZAWAM200:00:0900:58:2001:32:5002:06:0704:44:55
35BUHL Łukasz 216RUDA ŚLĄSKAM100:00:1101:00:1201:34:3402:07:1204:44:57
36MORAWSKI Robert 309GRZECHYNIAM100:00:1900:54:1801:29:4001:58:1104:45:17
37GANSEL Patryk 235Muflon teamCZECHOWICE- DZIEDZICEM100:00:1501:00:4501:37:0202:06:4804:45:34
38POSTUPALSKI Michał 327IHS Markit TeamGDYNIAM200:00:1201:02:0001:39:2702:11:1904:45:40
39NOWACKI Paweł 316KRAKÓWM200:00:0600:55:0701:31:4802:05:1504:45:58
40POŻAK Grzegorz 328Stay InsaneLUBARTÓWM200:00:0901:03:2001:39:3402:13:2504:46:26
41DESSAUER Wioletta 222Stay InsaneLUBARTÓWK200:00:0901:04:3201:44:2402:14:1304:49:28
LESIAK Tomasz 289ŁÓDŹM2DNF00:54:57 DNF01:31:22 DNF02:04:26 DNF04:49:47 DNF
43NEUFELD Marcin 314Intel Runners/runpassion.pl TeamGDYNIAM200:00:0800:53:2501:30:5601:58:3804:54:35
44ŁOSKOT Tomasz 293WILGAM200:00:0500:53:2501:33:0102:07:0204:54:44
45MITUS Wojtek 308WROCŁAWM200:01:5600:56:4101:31:2802:10:3304:55:16
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
LIMMAJCHRZAK Marcin 299Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZM200:00:0700:54:4401:30:0002:08:2304:57:18
47URYGA Jakub 362Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWM200:00:0600:54:4801:31:1402:03:2504:57:47
48FORJASZ Przemysław 232RZESZÓWM200:00:2301:02:3901:42:2402:16:0504:57:57
LIMKAŹMIERCZAK Piotr 263WARSZAWAM100:00:0800:54:5701:31:0202:02:5604:58:17
LIMGOLIŃSKI Michał 241OTWOCKM200:00:0800:58:2501:35:4602:11:2505:01:54
JURASZEK Mariusz 255LIPOWAM1DNF01:00:05 DNF01:38:09 DNF02:09:18 DNF05:03:01 DNF
52TOMIK Małgorzata 356Mountain Fuel PolskaKRAKÓWK100:00:0500:58:3501:39:4702:12:0405:03:05
53TYTKO Michał 360Lacho TeamKRAKÓWM100:00:0500:49:3201:22:3801:47:3905:03:20
54KONDZIELNIK Paweł 269TYCHYM200:00:0500:55:4801:31:5502:20:4705:05:01
55KOSTECKI Igor 275WCHSZTBRZESKOM100:00:1400:54:3201:30:2401:58:0105:05:03
LIMSZCZEPAŃSKA Edyta 348KOCMYRZÓWK100:00:1001:03:3201:44:1702:15:4905:06:08
LIMTEPER Bartosz 355śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM100:00:0801:04:3001:44:4002:19:1205:11:26
LIMGRANOPS Maciej 245MOSINAM200:00:1001:01:0801:39:3502:17:4505:11:28
ZBORUCKI Jan 374-KRAKOWM2DNF01:00:08 DNF01:37:56 DNF02:13:00 DNF05:12:01 DNF
60PUDEŁEK Agnieszka 329WchsztBRZESKOK200:00:1401:00:1601:39:2202:16:2105:12:27
LIMROSZKOWSKI Tomek 331WARSZAWAM100:00:1700:59:5301:37:5802:09:3905:12:34
LIMZIEBA Oskar 375LONDYNM100:00:1900:53:4201:32:1802:06:0905:12:42
LIMKAJCA Jakub 257Trail RunKRAKÓWM100:00:0700:59:5401:38:1102:10:0505:13:12
LIMGAJDECKI Tomek 233AccentureWARSZAWAM200:00:1001:03:4401:44:2902:19:1305:16:10
LIMZIĘTEK Mariusz 376LUBLINM300:00:2000:58:0501:37:1102:17:4305:16:16
LIMJADACH Grzegorz 250I-SportWROCŁAWM200:00:0701:00:2001:40:2302:11:5905:17:01
ROMANÓW Przemek 330Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM2DNF01:04:52 DNF01:44:42 DNF02:15:52 DNF05:17:37 DNF
LIMBEDNAREK Marcin 207KRAKÓWM200:00:1701:02:1201:42:4302:14:5005:17:49
LIMGOWOREK Piotr 243KOŁOBRZEGM200:00:0000:57:1201:36:2902:17:1205:18:25
70KULIBERDA Tomasz 283Teatr O.de.laRZESZÓWM200:00:2001:03:4901:44:1002:18:5605:18:53
PODOLAK Tomasz 323KRAKÓWM1DNF01:02:18 DNF01:43:10 DNF02:18:05 DNF05:19:13 DNF
KOSINSKA Bozena 273WARSZAWAK2DNF01:06:55 DNF01:48:00 DNF02:23:51 DNF05:20:23 DNF
LIMDETTLAFF Patrycja 223DREAM RUNWILCZA GÓRAK200:00:0701:02:4701:44:3502:23:1005:20:26
SIOMA Konrad 335Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOM2DNF00:57:54 DNF01:40:26 DNF02:11:08 DNF05:21:22 DNF
LIMLENART Wojciech 288CZARNY DUNAJECM200:00:1900:59:0501:39:1302:11:5305:21:38
LIMZAKRZEWSKI Marek 373EkobiegiWARSZAWAM200:00:1901:02:5601:43:4702:17:4705:21:59
LIMGRONOSTAJSKI Tomasz 246OLSZTYNM200:00:0501:08:2901:51:1002:31:2705:22:19
LIMSZUSTEK Adam 354SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM200:00:0901:05:0301:47:1302:24:0605:22:19
79MUTRYNOWSKI Piotr 311WROCŁAWM200:00:2901:07:4701:50:0502:24:2705:24:24
BIENIAS Piotr 210WARSZAWAM2DNF01:07:32 DNF01:49:00 DNF02:25:52 DNF05:27:46 DNF
LIMNATKANIEC Krystian 313JanJulZŁOTNIKIM200:00:1201:07:4801:51:0402:27:3705:27:56
KOTKIEWICZ Karol 277LOTOS Running TeamGDAŃSKM1DNF01:01:25 DNF01:42:22 DNF02:17:57 DNF05:28:37 DNF
PERCZYŃSKI Piotr 321CZARNY DUNAJECM1DNF01:03:17 DNF01:43:58 DNF02:14:15 DNF05:29:07 DNF
TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM1DNF01:04:47 DNF01:46:31 DNF02:28:18 DNF05:29:07 DNF
LIMDYMIŃSKI Marcin 229Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:1801:02:0601:48:2802:28:0705:29:17
BOCZKOWSKA Justyna 213ZAKOPANEK3DNF01:03:12 DNF01:46:16 DNF02:23:10 DNF05:31:02 DNF
CIESZKO Marek 217KW WarszawaWARSZAWAM1DNF01:06:00 DNF01:47:00 DNF02:24:15 DNF05:31:07 DNF
KONIECZNY Tomasz 271SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM1DNF01:06:27 DNF01:47:54 DNF02:23:32 DNF05:31:17 DNF
LIMRYBARCZYK Ilona 333Husaria Race TeamKOŁOK100:00:0901:04:5701:52:0902:24:5305:31:53
HOŁUJ Bartłomiej 249KRAKÓWM1DNF01:00:44 DNF01:38:15 DNF02:11:15 DNF05:32:14 DNF
LIMPOMAGRUK Piotr 326PODZAMCZEM200:00:1501:01:4201:44:0602:15:3805:32:24
MACHULAK Mirosław 298Speleoklub WarszawskiWARSZAWAM3DNF01:05:18 DNF01:46:33 DNF02:24:12 DNF05:33:39 DNF
KAPUSTA Tomasz 259Runner's PowerKÓRNIKM2DNF00:56:17 DNF01:43:12 DNF02:18:02 DNF05:34:31 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 295MIĘDZYBORÓWM2DNF01:01:49 DNF01:42:39 DNF DNF05:38:02 DNF
LECKI Marcin 286TARNÓWM2DNF01:08:25 DNF01:54:34 DNF02:37:06 DNF05:38:04 DNF
KARGUL Zbigniew 260OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:15 DNF01:50:24 DNF02:24:46 DNF05:39:46 DNF
BĘBEN Robert 209OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:05 DNF01:51:06 DNF02:25:29 DNF05:39:54 DNF
LIMPOLAK Ewa 325Tłuszcz BóbrWARSZAWAK200:00:2101:08:4501:56:4802:31:2205:41:08
LIPIŃSKI Michał 290UNISŁAWM2DNF01:03:22 DNF01:47:24 DNF02:23:29 DNF05:41:36 DNF
GŁOWACKI Mariusz 240Active JuraKRAKÓWM2DNF01:08:58 DNF01:52:31 DNF02:29:00 DNF05:43:13 DNF
SKOLIMOWSKI Marcin 336GDYNIAM2DNF01:05:05 DNF01:47:57 DNF02:22:41 DNF05:45:40 DNF
WYSZYŃSKI Artur 372LiskiSOSNOWIECM1DNF01:07:03 DNF01:48:02 DNF02:27:52 DNF05:46:17 DNF
DUDEK Krzysztof 225TRZEBIEŃCZYCEM2DNF01:02:10 DNF01:41:43 DNF02:21:53 DNF05:47:34 DNF
GĄSIOROWSKI Michał 238Ogary DoloresBŁONIEM2DNF01:07:04 DNF01:49:08 DNF02:27:36 DNF05:47:59 DNF
GRABOWSKI Daniel 382KW WarszawaM2DNF01:08:42 DNF01:54:19 DNF02:28:48 DNF05:48:41 DNF
DULĘBA Tomasz 226RZESZÓWM2DNF01:01:21 DNF01:42:28 DNF02:17:27 DNF05:48:43 DNF
BERNAŚ Grzegorz 208KRAKÓWM2DNF01:03:14 DNF01:44:02 DNF02:19:08 DNF05:50:35 DNF
BARANOWSKI Michał 205Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM2DNF01:09:01 DNF01:53:46 DNF DNF05:53:14 DNF
KOT Tomasz 2761978KRAKÓWM2DNF01:07:19 DNF01:58:53 DNF02:35:25 DNF05:53:24 DNF
KITA Michał 265KĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF01:04:09 DNF01:44:27 DNF02:23:22 DNF05:54:28 DNF
STASIAK Marek 343TYCHYM2DNF01:08:38 DNF01:52:59 DNF02:27:20 DNF05:54:46 DNF
TRZCIONKA Justyna 357Bieganie Góry Las BłotoKRAKÓWK1DNF01:08:36 DNF01:54:18 DNF02:32:37 DNF05:55:11 DNF
ROSZKOWSKI Marcin 332WROCŁAWM1DNF01:06:32 DNF01:50:45 DNF02:30:24 DNF05:55:24 DNF
DURKIEWICZ Tomasz 227DOM KULTURY JOGIDĘBNOM2DNF01:05:21 DNF01:46:47 DNF02:25:51 DNF05:57:11 DNF
BROCZKOWSKI Przemek 215SOSNOWIECM1DNF01:07:52 DNF01:51:19 DNF02:31:50 DNF05:57:19 DNF
MICHALAK Sławomir 304inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM3DNF01:08:56 DNF01:53:04 DNF02:29:43 DNF05:57:26 DNF
LIMMYŚLIŃSKA Anna 312EkobiegiWARSZAWAK200:00:1801:10:3602:02:0102:40:1005:59:39
BANKOWSKI Maciej 204GDANSKM2DNF01:05:22 DNF01:48:43 DNF02:30:11 DNF06:00:02 DNF
KUCIA Sebastian 282MŁOSZOWAM2DNF01:03:54 DNF01:46:42 DNF02:24:21 DNF06:05:19 DNF
LEDWOLORZ Anna 287Vege RunnersWARSZAWAK2DNF01:06:07 DNF01:52:12 DNF02:33:44 DNF06:05:21 DNF
HOŁUJ Andrzej 248KRAKÓWM3DNF01:05:36 DNF01:47:41 DNF02:26:05 DNF06:10:48 DNF
KOSINSKI Andrzej 274WARSZAWAM2DNF01:14:42 DNF02:02:08 DNF02:42:50 DNF06:11:59 DNF
WIENER Marcin 368KATOWICEM2DNF01:08:54 DNF01:51:11 DNF02:32:07 DNF06:13:17 DNF
WOJDAT Katarzyna 371Dream RunWARSZAWAK2DNF01:08:34 DNF01:56:56 DNF02:34:27 DNF06:13:22 DNF
LIMGÓRNICKI Tomasz 244WARSZAWAM200:00:0901:08:3601:50:5802:34:3006:13:25
KOBIAŁKA Irek 268DĘBICAM2DNF01:14:06 DNF02:00:31 DNF02:40:18 DNF06:14:05 DNF
WAŁĘGA Monika 364DĘBICAK1DNF01:14:10 DNF02:00:34 DNF02:40:16 DNF06:14:18 DNF
MIELCZAREK Przemysław 305WARSZAWAM2DNF01:12:11 DNF02:01:59 DNF02:45:02 DNF06:15:08 DNF
BODNARCHUK Maksym 214RZESZÓWM2DNF01:04:18 DNF DNF02:31:16 DNF06:24:42 DNF
STACH Boguslaw 339KRZESZOWICEM3DNF01:08:14 DNF01:51:05 DNF02:39:25 DNF06:27:50 DNF
VASILIAUSKIENE Viktorija 363#UnbreakableVILNIUSK2DNF01:11:41 DNF01:31:09 DNF02:40:57 DNF06:32:44 DNF
ANCIUKEVICIUS Paulius 201#UnbreakableVILNIUSM2DNF01:11:47 DNF01:59:33 DNF02:41:33 DNF06:33:30 DNF
SZCZYPEK Ola 350Orka SzczecinSZCZECINK1DNF01:14:38 DNF02:05:27 DNF02:52:13 DNF06:34:03 DNF
KRAWIETZ Tomasz 279SZKLARSKA POREBAM2DNF01:10:39 DNF01:59:11 DNF02:41:17 DNF06:40:45 DNF
SKORUPSKA Julia 337WARSZAWAK2DNF01:12:28 DNF02:05:14 DNF02:42:58 DNF06:42:18 DNF
STAROWICZ Kazimierz 342SUCHA BESKIDZKAM1DNF01:13:44 DNF02:03:54 DNF02:42:57 DNF06:57:28 DNF
SIESS Małgorzata 334UKS Azymut PabianicePABIANICEK1DNF01:13:47 DNF DNF02:43:02 DNF06:57:31 DNF
JAKUBIEC Mariusz 253KRAKÓWM2DNF01:13:09 DNF02:11:52 DNF02:57:59 DNF07:05:39 DNF
GAWRYLUK Olaf 237BIALYSTOKM2DNF01:18:59 DNF02:09:19 DNF02:54:00 DNF07:05:40 DNF
KITA Ewa 266KĘDZIERZYN-KOŹLEK3DNF01:18:29 DNF02:14:34 DNF03:04:26 DNF07:07:23 DNF
GŁADYSZ Marcin 239WADOWICEM2DNF01:07:43 DNF01:54:40 DNF02:41:08 DNF DNF
MARCINIAK Damian 301PSZCZYNAM1DNF01:04:54 DNF01:46:28 DNF02:25:47 DNF DNF
MIKOŁAJCZYK Kacper 307MOGILNOM1DNF01:06:45 DNF01:51:17 DNF02:35:32 DNF DNF
SZCZUCKI Krzysztof 349ŻORYM2DNF01:10:34 DNF02:01:08 DNF02:41:14 DNF DNF
PELCNER Marcin 320Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF01:13:25 DNF02:05:28 DNF02:49:16 DNF DNF
GOLUBA Krzysztof 242WARSZAWAM2DNF01:10:03 DNF02:07:00 DNF02:57:56 DNF DNF
BAŁAGA Marcin 203KRAKÓWM2DNF01:10:54 DNF01:59:19 DNF02:39:50 DNF DNF
MACHALSKI Sebastian 296STRZELINM2DNF00:54:14 DNF DNF02:02:04 DNF DNF
ŻYŁKA-DYLĄG Alicja 378KRAKÓWK1DNF01:17:22 DNF02:14:54 DNF03:03:09 DNF DNF
KOZAKOWSKI Marcin 278Medicover RunnersWARSZAWAM2DNF DNF DNF DNF DNF
STACH Aneta 340KRZESZOWICEK2DNF01:16:51 DNF02:10:05 DNF03:04:26 DNF DNF
STACH Paweł 341#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM2DNF01:16:59 DNF02:10:27 DNF03:04:20 DNF DNF
DĄBROWSKI Dariusz 383KW WarszawaM3DNF01:12:16 DNF02:03:57 DNF02:50:10 DNF DNF
LECKI Łukasz 285Tymon SquadTURKAM2DNF01:08:29 DNF01:54:46 DNF02:37:10 DNF DNF
CZERWIEC Artur 220Street Run RadomRADOMM2DNF01:08:35 DNF01:58:37 DNF02:40:24 DNF DNF
Znaleziono 155 wynik(ów)