ULTRA MARATON 2X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2019
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2019-06-08
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 55 km
Zgłoszonych : 177
Wystartowało : 155
Nie ukończyło : 72
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 9km | 13.5km | 20km | 30.3km | 30.4km | 34.5km | 43.5km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP_Sylwia
7km
P3_Babia
9km
P2_Krowiarki
13.5km
P_9
20km
P4_Bufet
30.3km
P4_Bufet
30.4km
P3_Babia
34.5km
         
1PODOLSKI Przemyslaw 324HAARLEMM100:00:1100:47:2201:12:5001:37:3203:29:4204:03:2004:07:4405:06:51
2KĄCKI Tomasz 264PRZENOSZAM100:00:0500:47:4001:13:3101:39:3803:34:5704:11:1804:14:4105:09:56
3SZCZEPANIAK Marcin 347KONINM100:00:0600:47:3601:15:2401:40:3903:42:2104:22:4204:24:5805:33:45
4WĄSOWICZ Jan 367KRAKÓWM200:00:0400:48:1801:14:5401:39:1003:44:2404:24:2004:30:3405:49:39
5SWAŁDEK Konrad 345KRAKÓWM200:00:0500:49:5701:21:0601:46:3703:57:4304:38:2104:43:0205:49:57
6ŻYTO Maciej 379Douglas.plPRUSZKÓWM200:00:0600:51:4701:23:0101:48:1604:02:2604:41:4104:43:3405:52:39
7MASIAREK Maciej 302PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:1200:53:1501:23:0201:48:2203:57:1904:45:2804:51:3405:54:38
8SZTEFKO Józef 352KOZYM300:00:0500:50:0101:21:2401:46:2104:10:0304:54:0204:55:3906:18:07
9SMOLIŃSKI Marcin 338BIEGIEM PO MARZENIAWROCŁAWM100:00:0800:51:4901:23:0201:45:2804:02:3704:37:2704:45:1506:19:34
10GAPSKI Mateusz 236Grupa biegowa 65GDAŃSKM100:00:0500:50:3901:20:0101:47:0404:07:5604:57:2604:59:2906:22:56
11SUCHENIA Piotr 344inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl teamREDAM200:00:0600:53:1801:27:3901:58:5104:16:1705:06:1305:10:3406:25:42
12KORAB Robert 272Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM200:00:1901:02:1301:40:5202:14:4104:33:4205:15:2805:17:4506:33:34
13MAJKUT Andrzej 300Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWM200:00:1300:54:1101:28:2701:57:3104:30:3105:18:3305:26:3106:46:03
14LASOCKI Marcin 284PIG-PIBWARSZAWAM200:00:0600:51:5501:24:5601:54:5104:29:1405:17:0806:50:04
15CIEŚNIK Krzysztof 218MH AutomatykaGRUDZIĄDZM200:00:1100:54:5101:28:5401:59:3104:31:0505:20:4206:50:09
16TURCHAN Łukasz 358CHORZÓWM100:00:1400:58:2101:33:0702:03:5804:30:5705:17:4205:19:0006:51:53
17WARMUZ Bartłomiej 365Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:1801:28:2001:58:4904:39:5105:35:0306:55:40
18KLIMA Dariusz 267KRAKÓWM100:00:0700:50:3201:22:4001:48:1104:33:5905:25:5306:55:53
19WARMUZ Radosław 366Wojskowa Akademia TechnicznaZAWOJAM100:00:0400:52:2301:29:1501:58:5004:39:5005:35:0106:56:02
20ORĘDARZ Roman 317MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:0400:55:3401:32:0002:06:1804:40:5105:29:1505:32:5406:57:21
21PAJOR Andrzej 319NISKOM100:00:0900:54:4701:28:3901:57:1504:37:4605:24:0806:58:01
22BADOWSKI Jerzy 202Tri AmigosPIASECZNOM200:00:0600:57:0101:33:0602:02:2004:36:5705:23:4605:30:4206:58:15
23KARP Pawel 261WARSZAWAM200:00:0900:58:2001:32:5002:06:0704:44:5505:33:2805:42:1607:00:44
24PIEGZA Jakub 322PRZECISZÓWM100:00:1100:56:2201:32:3002:02:3904:42:2205:28:2605:36:3507:00:54
25POŻAK Grzegorz 328Stay InsaneLUBARTÓWM200:00:0901:03:2001:39:3402:13:2504:46:2605:40:5205:46:4607:03:10
26MIELĘCKI Maciej 306OLSZTYNM300:00:0500:58:2601:33:1202:06:2004:40:5905:31:1505:47:2907:05:24
27POSTUPALSKI Michał 327IHS Markit TeamGDYNIAM200:00:1201:02:0001:39:2702:11:1904:45:4005:35:5005:43:5407:07:15
28WITOWSKI Wiktor 370KRAKÓWM100:00:0700:54:5201:28:4401:57:1904:37:5005:24:2605:35:4507:08:25
29WILCZYNSKI Kuba 369GIEBUŁTÓWM200:00:0800:56:0501:32:1202:04:0104:41:5505:33:1205:35:4207:08:43
30JAKUBIEC Maciej 251Ilya Markov TeamCZELADŹM200:00:0400:59:1301:37:0802:07:1004:43:5205:29:2505:48:1107:09:41
31DESSAUER Wioletta 222Stay InsaneLUBARTÓWK200:00:0901:04:3201:44:2402:14:1304:49:2805:40:4605:46:4707:10:07
32DYRAGA Marcin 230SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM200:00:0500:57:3901:35:4502:07:0504:43:4605:30:3205:48:1307:11:16
33JAKUBIEC Radosław 252DĄBROWA GÓRNICZAM200:00:0700:55:1501:31:3101:58:1204:34:4905:20:3205:48:0007:11:18
34JURASZ Wojciech 254TSG MłóckarniaMILÓWKAM100:00:2100:54:4801:31:2002:02:3304:30:2005:23:4805:37:0207:13:32
35MITUS Wojtek 308WROCŁAWM200:01:5600:56:4101:31:2802:10:3304:55:1605:49:2405:58:4907:13:44
36ŁOSKOT Tomasz 293WILGAM200:00:0500:53:2501:33:0102:07:0204:54:4405:48:4805:54:1607:14:21
37KONDZIELNIK Paweł 269TYCHYM200:00:0500:55:4801:31:5502:20:4705:05:0105:58:4707:15:31
38ULASZEWSKA Agnieszka 361TOMASZÓW MAZOWIECKIK200:00:0800:55:5401:33:0102:03:1204:43:0105:40:5705:45:4307:16:32
39GANSEL Patryk 235Muflon teamCZECHOWICE- DZIEDZICEM100:00:1501:00:4501:37:0202:06:4804:45:3405:42:4405:49:1007:16:44
40URYGA Jakub 362Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWM200:00:0600:54:4801:31:1402:03:2504:57:4705:50:5905:57:2707:18:58
41TOMIK Małgorzata 356Mountain Fuel PolskaKRAKÓWK100:00:0500:58:3501:39:4702:12:0405:03:0505:51:5805:58:4507:22:04
42BUHL Łukasz 216RUDA ŚLĄSKAM100:00:1101:00:1201:34:3402:07:1204:44:5705:36:1205:59:3707:22:18
43FORJASZ Przemysław 232RZESZÓWM200:00:2301:02:3901:42:2402:16:0504:57:5705:50:3606:00:3307:24:54
44NOWACKI Paweł 316KRAKÓWM200:00:0600:55:0701:31:4802:05:1504:45:5805:48:4406:01:2007:28:51
45MORAWSKI Robert 309GRZECHYNIAM100:00:1900:54:1801:29:4001:58:1104:45:1705:48:4505:58:5207:29:20
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
Niesklasyfikowani
LIMMAJCHRZAK Marcin 299Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZM200:00:0700:54:4401:30:0002:08:2304:57:1805:51:3106:04:4507:30:00
LIMGOLIŃSKI Michał 241OTWOCKM200:00:0800:58:2501:35:4602:11:2505:01:5405:57:5906:04:5507:30:47
48TYTKO Michał 360Lacho TeamKRAKÓWM100:00:0500:49:3201:22:3801:47:3905:03:2005:58:1907:37:15
LIMSZCZEPAŃSKA Edyta 348KOCMYRZÓWK100:00:1001:03:3201:44:1702:15:4905:06:0806:04:0406:09:0107:40:26
50NEUFELD Marcin 314Intel Runners/runpassion.pl TeamGDYNIAM200:00:0800:53:2501:30:5601:58:3804:54:3505:52:0806:11:2207:40:55
51KULIBERDA Tomasz 283Teatr O.de.laRZESZÓWM200:00:2001:03:4901:44:1002:18:5605:18:5306:13:3106:18:1807:42:49
52PUDEŁEK Agnieszka 329WchsztBRZESKOK200:00:1401:00:1601:39:2202:16:2105:12:2706:10:0406:17:5107:43:46
LIMDETTLAFF Patrycja 223DREAM RUNWILCZA GÓRAK200:00:0701:02:4701:44:3502:23:1005:20:2606:15:0806:19:0307:46:40
LIMKAŹMIERCZAK Piotr 263WARSZAWAM100:00:0800:54:5701:31:0202:02:5604:58:1706:09:4306:20:5507:46:40
55MUTRYNOWSKI Piotr 311WROCŁAWM200:00:2901:07:4701:50:0502:24:2705:24:2406:15:3706:27:5107:47:03
LIMROSZKOWSKI Tomek 331WARSZAWAM100:00:1700:59:5301:37:5802:09:3905:12:3406:11:4907:49:35
LIMGRANOPS Maciej 245MOSINAM200:00:1001:01:0801:39:3502:17:4505:11:2806:17:1407:51:07
LIMTEPER Bartosz 355śmigająceziomeczkiSTRZYŻÓWM100:00:0801:04:3001:44:4002:19:1205:11:2606:10:2106:28:3907:51:14
LIMGAJDECKI Tomek 233AccentureWARSZAWAM200:00:1001:03:4401:44:2902:19:1305:16:1006:18:4906:27:4807:52:37
LIMGOWOREK Piotr 243KOŁOBRZEGM200:00:0000:57:1201:36:2902:17:1205:18:2506:14:4406:27:1107:52:54
LIMKAJCA Jakub 257Trail RunKRAKÓWM100:00:0700:59:5401:38:1102:10:0505:13:1206:10:2506:25:3207:54:24
LIMDYMIŃSKI Marcin 229Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:1801:02:0601:48:2802:28:0705:29:1706:24:4106:29:4107:55:42
LIMLENART Wojciech 288CZARNY DUNAJECM200:00:1900:59:0501:39:1302:11:5305:21:3806:17:1506:27:0507:56:17
LIMZIĘTEK Mariusz 376LUBLINM300:00:2000:58:0501:37:1102:17:4305:16:1606:11:2106:25:5707:57:18
LIMSZUSTEK Adam 354SZUSTY TEAM :-)TUCHOMM200:00:0901:05:0301:47:1302:24:0605:22:1906:14:1306:25:5307:57:20
PODOLAK Tomasz 323KRAKÓWM1DNF01:02:18 DNF01:43:10 DNF02:18:05 DNF05:19:13 DNF06:14:11 DNF06:26:14 DNF07:57:40 DNF
KOSINSKA Bozena 273WARSZAWAK2DNF01:06:55 DNF01:48:00 DNF02:23:51 DNF05:20:23 DNF06:13:23 DNF06:42:31 DNF08:00:19 DNF
BOCZKOWSKA Justyna 213ZAKOPANEK3DNF01:03:12 DNF01:46:16 DNF02:23:10 DNF05:31:02 DNF06:23:28 DNF06:26:54 DNF08:02:00 DNF
LIMGRONOSTAJSKI Tomasz 246OLSZTYNM200:00:0501:08:2901:51:1002:31:2705:22:1906:13:2206:35:3608:03:15
SIOMA Konrad 335Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOM2DNF00:57:54 DNF01:40:26 DNF02:11:08 DNF05:21:22 DNF06:20:04 DNF06:32:00 DNF08:05:14 DNF
LIMNATKANIEC Krystian 313JanJulZŁOTNIKIM200:00:1201:07:4801:51:0402:27:3705:27:5606:24:3506:42:0308:07:50
ZBORUCKI Jan 374-KRAKOWM2DNF01:00:08 DNF01:37:56 DNF02:13:00 DNF05:12:01 DNF06:10:41 DNF06:27:47 DNF08:08:14 DNF
LIMZAKRZEWSKI Marek 373EkobiegiWARSZAWAM200:00:1901:02:5601:43:4702:17:4705:21:5906:19:5406:29:5608:08:35
LIMPOMAGRUK Piotr 326PODZAMCZEM200:00:1501:01:4201:44:0602:15:3805:32:2406:23:2606:32:2808:08:56
ROMANÓW Przemek 330Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM2DNF01:04:52 DNF01:44:42 DNF02:15:52 DNF05:17:37 DNF06:15:11 DNF06:22:32 DNF08:11:14 DNF
CIESZKO Marek 217KW WarszawaWARSZAWAM1DNF01:06:00 DNF01:47:00 DNF02:24:15 DNF05:31:07 DNF06:28:45 DNF06:35:39 DNF08:13:07 DNF
LIMRYBARCZYK Ilona 333Husaria Race TeamKOŁOK100:00:0901:04:5701:52:0902:24:5305:31:5306:31:3706:40:1508:16:20
KONIECZNY Tomasz 271SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM1DNF01:06:27 DNF01:47:54 DNF02:23:32 DNF05:31:17 DNF06:31:07 DNF06:46:26 DNF08:16:30 DNF
LIMZIEBA Oskar 375LONDYNM100:00:1900:53:4201:32:1802:06:0905:12:4206:10:4406:28:1808:16:47
LIMBEDNAREK Marcin 207KRAKÓWM200:00:1701:02:1201:42:4302:14:5005:17:4906:14:0708:16:52
PERCZYŃSKI Piotr 321CZARNY DUNAJECM1DNF01:03:17 DNF01:43:58 DNF02:14:15 DNF05:29:07 DNF06:23:20 DNF06:27:45 DNF08:17:01 DNF
LIMJADACH Grzegorz 250I-SportWROCŁAWM200:00:0701:00:2001:40:2302:11:5905:17:0106:14:4606:30:1908:17:09
TURCHAN Michał 359SOSNOWIECM1DNF01:04:47 DNF01:46:31 DNF02:28:18 DNF05:29:07 DNF06:31:34 DNF06:40:35 DNF08:17:21 DNF
KOTKIEWICZ Karol 277LOTOS Running TeamGDAŃSKM1DNF01:01:25 DNF01:42:22 DNF02:17:57 DNF05:28:37 DNF06:29:19 DNF06:48:47 DNF08:19:45 DNF
WYSZYŃSKI Artur 372LiskiSOSNOWIECM1DNF01:07:03 DNF01:48:02 DNF02:27:52 DNF05:46:17 DNF06:48:02 DNF DNF08:30:41 DNF
BĘBEN Robert 209OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:05 DNF01:51:06 DNF02:25:29 DNF05:39:54 DNF06:44:43 DNF DNF08:41:30 DNF
KARGUL Zbigniew 260OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2DNF01:03:15 DNF01:50:24 DNF02:24:46 DNF05:39:46 DNF06:38:52 DNF06:54:47 DNF08:43:01 DNF
LIMGÓRNICKI Tomasz 244WARSZAWAM200:00:0901:08:3601:50:5802:34:3006:13:2507:15:5808:44:16
STASIAK Marek 343TYCHYM2DNF01:08:38 DNF01:52:59 DNF02:27:20 DNF05:54:46 DNF06:55:51 DNF DNF08:50:56 DNF
TRZCIONKA Justyna 357Bieganie Góry Las BłotoKRAKÓWK1DNF01:08:36 DNF01:54:18 DNF02:32:37 DNF05:55:11 DNF06:55:52 DNF DNF08:51:50 DNF
LIMPOLAK Ewa 325Tłuszcz BóbrWARSZAWAK200:00:2101:08:4501:56:4802:31:2205:41:0806:53:2308:51:58
LIMMYŚLIŃSKA Anna 312EkobiegiWARSZAWAK200:00:1801:10:3602:02:0102:40:1005:59:3907:02:4907:19:4908:53:37
KOBIAŁKA Irek 268DĘBICAM2DNF01:14:06 DNF02:00:31 DNF02:40:18 DNF06:14:05 DNF07:09:46 DNF DNF08:59:47 DNF
WAŁĘGA Monika 364DĘBICAK1DNF01:14:10 DNF02:00:34 DNF02:40:16 DNF06:14:18 DNF DNF DNF08:59:51 DNF
KOT Tomasz 2761978KRAKÓWM2DNF01:07:19 DNF01:58:53 DNF02:35:25 DNF05:53:24 DNF DNF DNF08:59:57 DNF
MICHALAK Sławomir 304inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM3DNF01:08:56 DNF01:53:04 DNF02:29:43 DNF05:57:26 DNF07:03:07 DNF07:20:07 DNF09:00:59 DNF
BROCZKOWSKI Przemek 215SOSNOWIECM1DNF01:07:52 DNF01:51:19 DNF02:31:50 DNF05:57:19 DNF07:03:56 DNF DNF09:01:09 DNF
ROSZKOWSKI Marcin 332WROCŁAWM1DNF01:06:32 DNF01:50:45 DNF02:30:24 DNF05:55:24 DNF07:07:49 DNF DNF09:02:23 DNF
DUDEK Krzysztof 225TRZEBIEŃCZYCEM2DNF01:02:10 DNF01:41:43 DNF02:21:53 DNF05:47:34 DNF06:55:42 DNF DNF09:08:42 DNF
DURKIEWICZ Tomasz 227DOM KULTURY JOGIDĘBNOM2DNF01:05:21 DNF01:46:47 DNF02:25:51 DNF05:57:11 DNF07:02:44 DNF07:19:44 DNF09:09:06 DNF
DULĘBA Tomasz 226RZESZÓWM2DNF01:01:21 DNF01:42:28 DNF02:17:27 DNF05:48:43 DNF06:57:58 DNF DNF09:09:07 DNF
WIENER Marcin 368KATOWICEM2DNF01:08:54 DNF01:51:11 DNF02:32:07 DNF06:13:17 DNF07:09:46 DNF DNF09:17:58 DNF
MIELCZAREK Przemysław 305WARSZAWAM2DNF01:12:11 DNF02:01:59 DNF02:45:02 DNF06:15:08 DNF07:08:50 DNF DNF09:48:09 DNF
104KOSTECKI Igor 275WCHSZTBRZESKOM100:00:1400:54:3201:30:2401:58:0105:05:0306:10:0206:18:04
KAPUSTA Tomasz 259Runner's PowerKÓRNIKM2DNF00:56:17 DNF01:43:12 DNF02:18:02 DNF05:34:31 DNF06:55:57 DNF DNF DNF
SKORUPSKA Julia 337WARSZAWAK2DNF01:12:28 DNF02:05:14 DNF02:42:58 DNF06:42:18 DNF DNF DNF DNF
SZCZYPEK Ola 350Orka SzczecinSZCZECINK1DNF01:14:38 DNF02:05:27 DNF02:52:13 DNF06:34:03 DNF07:54:55 DNF DNF DNF
KITA Ewa 266KĘDZIERZYN-KOŹLEK3DNF01:18:29 DNF02:14:34 DNF03:04:26 DNF07:07:23 DNF DNF DNF DNF
HOŁUJ Andrzej 248KRAKÓWM3DNF01:05:36 DNF01:47:41 DNF02:26:05 DNF06:10:48 DNF07:17:53 DNF DNF DNF
BIŃCZAK Tomasz 211owsb.plGDAŃSKM2DNF00:53:15 DNF01:27:44 DNF01:58:56 DNF04:36:52 DNF05:36:10 DNF DNF DNF
GŁADYSZ Marcin 239WADOWICEM2DNF01:07:43 DNF01:54:40 DNF02:41:08 DNF DNF DNF DNF DNF
MARCINIAK Damian 301PSZCZYNAM1DNF01:04:54 DNF01:46:28 DNF02:25:47 DNF DNF DNF DNF DNF
GŁOWACKI Mariusz 240Active JuraKRAKÓWM2DNF01:08:58 DNF01:52:31 DNF02:29:00 DNF05:43:13 DNF DNF DNF DNF
BARANOWSKI Michał 205Moralni ZwycięzcyWYSZKÓWM2DNF01:09:01 DNF01:53:46 DNF DNF05:53:14 DNF06:52:13 DNF DNF DNF
VASILIAUSKIENE Viktorija 363#UnbreakableVILNIUSK2DNF01:11:41 DNF01:31:09 DNF02:40:57 DNF06:32:44 DNF07:54:52 DNF DNF DNF
WOJDAT Katarzyna 371Dream RunWARSZAWAK2DNF01:08:34 DNF01:56:56 DNF02:34:27 DNF06:13:22 DNF07:15:58 DNF DNF DNF
MIKOŁAJCZYK Kacper 307MOGILNOM1DNF01:06:45 DNF01:51:17 DNF02:35:32 DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZUCKI Krzysztof 349ŻORYM2DNF01:10:34 DNF02:01:08 DNF02:41:14 DNF DNF DNF DNF DNF
BANKOWSKI Maciej 204GDANSKM2DNF01:05:22 DNF01:48:43 DNF02:30:11 DNF06:00:02 DNF07:04:07 DNF DNF DNF
KITA Michał 265KĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF01:04:09 DNF01:44:27 DNF02:23:22 DNF05:54:28 DNF06:59:49 DNF DNF DNF
ANCIUKEVICIUS Paulius 201#UnbreakableVILNIUSM2DNF01:11:47 DNF01:59:33 DNF02:41:33 DNF06:33:30 DNF07:54:51 DNF DNF DNF
GĄSIOROWSKI Michał 238Ogary DoloresBŁONIEM2DNF01:07:04 DNF01:49:08 DNF02:27:36 DNF05:47:59 DNF06:55:56 DNF DNF DNF
STAROWICZ Kazimierz 342SUCHA BESKIDZKAM1DNF01:13:44 DNF02:03:54 DNF02:42:57 DNF06:57:28 DNF DNF DNF DNF
SIESS Małgorzata 334UKS Azymut PabianicePABIANICEK1DNF01:13:47 DNF DNF02:43:02 DNF06:57:31 DNF DNF DNF DNF
PELCNER Marcin 320Klub Biegających LesnikówROŻNOWOM2DNF01:13:25 DNF02:05:28 DNF02:49:16 DNF DNF DNF DNF DNF
GOLUBA Krzysztof 242WARSZAWAM2DNF01:10:03 DNF02:07:00 DNF02:57:56 DNF DNF DNF DNF DNF
BAŁAGA Marcin 203KRAKÓWM2DNF01:10:54 DNF01:59:19 DNF02:39:50 DNF DNF DNF DNF DNF
ŁUKASIAK Sylwester 295MIĘDZYBORÓWM2DNF01:01:49 DNF01:42:39 DNF DNF05:38:02 DNF06:44:39 DNF DNF DNF
JAKUBIEC Mariusz 253KRAKÓWM2DNF01:13:09 DNF02:11:52 DNF02:57:59 DNF07:05:39 DNF DNF DNF DNF
BIENIAS Piotr 210WARSZAWAM2DNF01:07:32 DNF01:49:00 DNF02:25:52 DNF05:27:46 DNF06:24:24 DNF DNF DNF
BODNARCHUK Maksym 214RZESZÓWM2DNF01:04:18 DNF DNF02:31:16 DNF06:24:42 DNF07:19:54 DNF DNF DNF
KOSINSKI Andrzej 274WARSZAWAM2DNF01:14:42 DNF02:02:08 DNF02:42:50 DNF06:11:59 DNF06:58:53 DNF DNF DNF
SKOLIMOWSKI Marcin 336GDYNIAM2DNF01:05:05 DNF01:47:57 DNF02:22:41 DNF05:45:40 DNF06:47:59 DNF DNF DNF
LESIAK Tomasz 289ŁÓDŹM2DNF00:54:57 DNF01:31:22 DNF02:04:26 DNF04:49:47 DNF05:51:15 DNF DNF DNF
MACHALSKI Sebastian 296STRZELINM2DNF00:54:14 DNF DNF02:02:04 DNF DNF DNF DNF DNF
LIPIŃSKI Michał 290UNISŁAWM2DNF01:03:22 DNF01:47:24 DNF02:23:29 DNF05:41:36 DNF06:52:11 DNF DNF DNF
KRAWIETZ Tomasz 279SZKLARSKA POREBAM2DNF01:10:39 DNF01:59:11 DNF02:41:17 DNF06:40:45 DNF DNF DNF DNF
STACH Boguslaw 339KRZESZOWICEM3DNF01:08:14 DNF01:51:05 DNF02:39:25 DNF06:27:50 DNF07:45:54 DNF DNF DNF
ŻYŁKA-DYLĄG Alicja 378KRAKÓWK1DNF01:17:22 DNF02:14:54 DNF03:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF
LEDWOLORZ Anna 287Vege RunnersWARSZAWAK2DNF01:06:07 DNF01:52:12 DNF02:33:44 DNF06:05:21 DNF07:03:45 DNF DNF DNF
MACHULAK Mirosław 298Speleoklub WarszawskiWARSZAWAM3DNF01:05:18 DNF01:46:33 DNF02:24:12 DNF05:33:39 DNF06:42:41 DNF DNF DNF
KOZAKOWSKI Marcin 278Medicover RunnersWARSZAWAM2DNF DNF DNF DNF DNF07:18:07 DNF DNF DNF
STACH Aneta 340KRZESZOWICEK2DNF01:16:51 DNF02:10:05 DNF03:04:26 DNF DNF DNF DNF DNF
KUCIA Sebastian 282MŁOSZOWAM2DNF01:03:54 DNF01:46:42 DNF02:24:21 DNF06:05:19 DNF DNF DNF DNF
BARTKÓW Dominik 206Baran Trail RaceBIELSKO-BIAŁAM1DNF00:49:13 DNF01:20:49 DNF01:48:53 DNF04:31:02 DNF05:26:15 DNF05:34:27 DNF DNF
BERNAŚ Grzegorz 208KRAKÓWM2DNF01:03:14 DNF01:44:02 DNF02:19:08 DNF05:50:35 DNF06:58:57 DNF DNF DNF
STACH Paweł 341#ambasadorzyFBKRZESZOWICEM2DNF01:16:59 DNF02:10:27 DNF03:04:20 DNF DNF DNF DNF DNF
DĄBROWSKI Dariusz 383KW WarszawaM3DNF01:12:16 DNF02:03:57 DNF02:50:10 DNF DNF DNF DNF DNF
GRABOWSKI Daniel 382KW WarszawaM2DNF01:08:42 DNF01:54:19 DNF02:28:48 DNF05:48:41 DNF06:50:11 DNF DNF DNF
LECKI Łukasz 285Tymon SquadTURKAM2DNF01:08:29 DNF01:54:46 DNF02:37:10 DNF DNF DNF DNF DNF
LECKI Marcin 286TARNÓWM2DNF01:08:25 DNF01:54:34 DNF02:37:06 DNF05:38:04 DNF06:32:03 DNF DNF DNF
HOŁUJ Bartłomiej 249KRAKÓWM1DNF01:00:44 DNF01:38:15 DNF02:11:15 DNF05:32:14 DNF06:58:55 DNF DNF DNF
JURASZEK Mariusz 255LIPOWAM1DNF01:00:05 DNF01:38:09 DNF02:09:18 DNF05:03:01 DNF06:05:09 DNF DNF DNF
GAWRYLUK Olaf 237BIALYSTOKM2DNF01:18:59 DNF02:09:19 DNF02:54:00 DNF07:05:40 DNF DNF DNF DNF
CZERWIEC Artur 220Street Run RadomRADOMM2DNF01:08:35 DNF01:58:37 DNF02:40:24 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 155 wynik(ów)