ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
   
1SEDLAK Michał 115Lubię To BieganieGIERASZOWICEM200:00:0001:00:26
2KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM200:00:1401:02:48
3BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM200:00:0201:04:52
Niesklasyfikowani
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM1DNF01:06:02 DNF
5BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM200:00:1401:07:34
6MIKA Andrzej 152JAWORZNOM100:00:0401:08:45
SALAMAGA Michał 112KIELCEM2DNF01:09:57 DNF
8PYCIA Adam 120Korona Masters KrakówKRAKÓWM300:00:0701:10:36
9KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM200:00:1501:10:38
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TorfyŁÓDŹM2DNF01:10:41 DNF
11LEKKI Jerzy 164BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM300:00:0101:10:52
12POŁUBOK Kajetan 156KS ŚcinkaTYCHYM200:01:2201:11:53
13KOCHANOWSKI Michał 116Night RunnersSTASZÓWM100:00:0601:12:23
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM2DNF01:14:18 DNF
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM3DNF01:15:29 DNF
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM1DNF01:15:51 DNF
17GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM100:00:1501:15:55
18SOWIŃSKI Tomasz 154Biały MiśSTARY SĄCZM200:00:1101:16:08
19NIEMIRO Dominika 146Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK100:00:0701:17:43
20MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0501:18:25
21WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM200:00:1301:18:31
22MAZUREK Dariusz 138Fifarafa StalowaWolaSTALOWA WOLAM100:00:0301:19:06
23PICHETA Magdalena 160Śnieżne PanteryWARSZAWAK100:00:0901:19:08
24GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM200:00:1901:19:08
25PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM100:00:0601:19:18
26JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM200:00:0901:19:33
27JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM200:00:0801:19:35
28BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM100:00:0501:20:41
29SADOWY Rafał 110SUCHY LASM200:00:1401:21:20
30JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM200:00:1401:22:20
31KLUKOSZOWSKI Marek 125drag85NOWA BIAŁAM100:00:1201:22:21
JANOWSKA Anna 155Drużyna WilkaOLSZTYNK2DNF01:22:48 DNF
LANUSZNY Tomasz 137HRmax ŻoryPALOWICEM2DNF01:23:01 DNF
34NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM100:00:1001:23:05
35KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM100:00:1201:23:35
36BEZULSKI Łukasz 102KTS DonkiWARSZAWAM100:00:0601:23:49
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM2DNF01:24:25 DNF
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM2DNF01:25:27 DNF
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM1DNF01:26:05 DNF
40GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM200:00:1001:27:33
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM2DNF01:28:48 DNF
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM2DNF01:28:55 DNF
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK2DNF01:28:56 DNF
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111Apteki Zdrowe CenySTANIĄTKIM100:00:1101:30:31
45SMOŁA Grzegorz 118Apteki Zdrowe CenyTARGOWISKOM200:00:1001:30:34
46ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM100:00:0701:30:35
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM2DNF01:35:16 DNF
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2DNF01:36:32 DNF
MONIAKOWSKI Adam 105Buttons TeamŻARYM2DNF01:36:43 DNF
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF01:36:49 DNF
KORUMBEL Artur 142Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM2DNF01:39:50 DNF
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM1DNF01:46:33 DNF
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)