ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 58km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P4_Bufet
27.01km
P3_Babia
29km
P5_BaraniGron
49km
P5_Markowe
54km
P3_Babia
58km
            
1SEDLAK Michał 115Lubię To BieganieGIERASZOWICEM200:00:0001:00:2601:28:1802:12:5203:25:0503:52:5003:58:3705:07:2807:53:5208:55:5209:37:13
2BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM200:00:0201:04:5201:34:5802:23:3303:41:1504:13:2704:15:5305:21:3408:09:4509:08:2609:55:48
3MIKA Andrzej 152JAWORZNOM100:00:0401:08:4501:41:5902:38:4404:04:1404:42:2404:45:1105:49:5108:47:2309:44:4710:29:55
4KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM200:00:1401:02:4801:33:5202:24:0003:45:5204:19:1004:24:0005:52:0208:55:0410:02:1310:57:48
5PYCIA Adam 120Korona Masters KrakówKRAKÓWM300:00:0701:10:3601:44:2302:38:1903:59:5204:36:4504:44:5205:56:5809:22:5110:30:2611:18:58
6BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM200:00:1401:07:3401:40:5302:34:3203:59:4104:35:4504:40:0505:56:4709:22:5210:30:1811:25:37
7KOCHANOWSKI Michał 116Night RunnersSTASZÓWM100:00:0601:12:2301:48:3902:49:4004:19:1605:01:3305:15:1906:26:3809:34:0710:40:0611:27:11
8NIEMIRO Dominika 146Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK100:00:0701:17:4301:55:0202:55:1404:29:4805:13:0005:16:2906:25:1709:32:4310:37:3311:27:15
9LEKKI Jerzy 164BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM300:00:0101:10:5201:45:4302:42:0304:17:1505:03:3705:10:3906:26:2609:44:3910:46:5111:37:23
10SOWIŃSKI Tomasz 154Biały MiśSTARY SĄCZM200:00:1101:16:0801:50:3302:49:5604:22:1305:07:5405:22:1506:33:3910:07:3111:05:4111:52:29
11MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0501:18:2501:55:3602:54:2604:36:1805:13:0005:18:4806:46:4209:54:4910:59:1111:56:26
12JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM200:00:0901:19:3301:56:3702:54:3904:28:3205:04:1105:14:4906:30:0910:01:5711:11:3012:04:29
13PICHETA Magdalena 160Śnieżne PanteryWARSZAWAK100:00:0901:19:0801:56:0503:02:1904:36:5005:15:3405:16:4506:37:5110:18:5711:22:2312:14:55
14PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM100:00:0601:19:1801:56:0402:58:4804:33:2905:14:5905:20:2206:33:4210:18:4311:29:5612:27:11
15KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM200:00:1501:10:3801:46:1602:48:3004:31:0805:15:3305:28:1906:54:2510:55:1712:12:3413:18:05
16BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM100:00:0501:20:4101:57:2302:56:0904:34:3305:15:4805:22:0506:47:1612:05:1513:22:28
17GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM100:00:1501:15:5501:50:5602:49:5504:32:5005:19:1405:28:3006:51:2411:13:0512:28:5713:22:56
18GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM200:00:1001:27:3302:07:4603:12:2404:50:1705:57:0405:57:0707:22:1010:56:5612:04:2413:31:14
19JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM200:00:0801:19:3501:57:4603:03:2304:47:1605:38:2705:46:0707:08:1111:11:3612:27:0114:54:11
20BEZULSKI Łukasz 102KTS DonkiWARSZAWAM100:00:0601:23:4902:03:2903:10:1704:55:4905:48:1606:02:4407:31:2711:45:2513:05:1914:57:42
21GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM200:00:1901:19:0801:57:1403:02:4004:51:1705:46:4806:14:0007:40:2811:54:4113:22:0214:58:15
22SADOWY Rafał 110SUCHY LASM200:00:1401:21:2002:01:2503:08:2504:57:4105:45:2905:56:1807:36:1612:03:4413:31:3115:12:37
23SMOŁA Grzegorz 118Apteki Zdrowe CenyTARGOWISKOM200:00:1001:30:3402:14:0703:27:3305:21:1206:07:0306:18:2407:43:5012:15:2013:53:2315:13:41
Niesklasyfikowani
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111Apteki Zdrowe CenySTANIĄTKIM100:00:1101:30:3102:14:3503:29:4805:24:2606:10:4106:18:3607:54:5312:23:3613:59:3015:16:40
25MAZUREK Dariusz 138Fifarafa StalowaWolaSTALOWA WOLAM100:00:0301:19:0601:59:2403:08:1005:07:0106:01:0406:15:5707:49:1412:33:1913:53:26
26ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM100:00:0701:30:3502:11:4103:19:5105:04:4305:55:1606:13:4207:25:0510:57:1612:12:45
27NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM100:00:1001:23:0502:03:2203:07:4404:58:3005:58:4306:15:4307:36:3611:40:2312:56:06
28KLUKOSZOWSKI Marek 125drag85NOWA BIAŁAM100:00:1201:22:2102:01:3403:07:0504:55:3105:48:0405:58:2207:25:2711:19:5612:33:12
29KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM100:00:1201:23:3502:13:4903:27:4905:22:3206:08:3406:18:2307:44:5912:19:2613:53:19
30WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM200:00:1301:18:3101:56:4502:58:0404:39:2805:29:0805:59:3207:17:0811:20:1612:44:56
31JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM200:00:1401:22:2002:01:4403:09:5105:03:0506:00:5506:09:2707:34:1711:33:2712:40:45
32POŁUBOK Kajetan 156KS ŚcinkaTYCHYM200:01:2201:11:5301:45:3702:40:3504:15:3105:02:2605:14:4806:28:4010:31:1811:44:25
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM2DNF01:14:18 DNF01:50:55 DNF02:51:35 DNF04:36:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JANOWSKA Anna 155Drużyna WilkaOLSZTYNK2DNF01:22:48 DNF02:01:35 DNF03:10:48 DNF05:06:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LANUSZNY Tomasz 137HRmax ŻoryPALOWICEM2DNF01:23:01 DNF02:03:21 DNF03:20:27 DNF05:26:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM2DNF01:35:16 DNF02:21:01 DNF03:40:20 DNF05:49:41 DNF06:39:44 DNF06:44:14 DNF08:33:20 DNF DNF DNF DNF
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM2DNF01:25:27 DNF02:05:21 DNF03:17:48 DNF05:24:59 DNF06:27:15 DNF06:46:17 DNF08:26:04 DNF DNF DNF DNF
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2DNF01:36:32 DNF02:21:34 DNF03:38:10 DNF05:50:26 DNF06:58:34 DNF06:58:38 DNF08:58:26 DNF DNF DNF DNF
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF01:36:49 DNF02:24:05 DNF03:50:34 DNF06:26:04 DNF07:42:16 DNF08:02:55 DNF DNF DNF DNF DNF
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM1DNF01:06:02 DNF01:38:05 DNF02:33:59 DNF04:09:08 DNF05:03:03 DNF05:08:58 DNF06:22:57 DNF DNF DNF DNF
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM1DNF01:15:51 DNF01:52:57 DNF02:54:35 DNF04:39:47 DNF05:35:22 DNF06:02:12 DNF07:35:41 DNF DNF DNF DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM2DNF01:24:25 DNF02:03:21 DNF03:07:51 DNF04:55:30 DNF05:43:04 DNF05:51:50 DNF07:19:48 DNF10:56:55 DNF12:21:46 DNF DNF
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TorfyŁÓDŹM2DNF01:10:41 DNF01:45:35 DNF02:48:51 DNF04:33:27 DNF05:27:40 DNF05:51:24 DNF07:09:39 DNF11:02:32 DNF12:23:30 DNF DNF
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK2DNF01:28:56 DNF DNF03:28:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM2DNF01:28:55 DNF02:11:56 DNF03:26:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2DNF DNF DNF DNF07:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KORUMBEL Artur 142Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM2DNF01:39:50 DNF02:29:19 DNF04:01:58 DNF06:20:49 DNF07:29:19 DNF08:00:26 DNF DNF DNF DNF DNF
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM1DNF01:26:05 DNF02:06:47 DNF03:12:09 DNF04:51:12 DNF05:43:18 DNF05:50:19 DNF07:08:23 DNF11:02:44 DNF12:23:35 DNF DNF
SALAMAGA Michał 112KIELCEM2DNF01:09:57 DNF01:43:42 DNF02:37:46 DNF04:04:50 DNF04:39:53 DNF04:44:04 DNF06:00:40 DNF09:46:34 DNF11:11:15 DNF DNF
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM3DNF01:15:29 DNF01:54:06 DNF02:55:56 DNF04:36:40 DNF05:29:25 DNF05:41:14 DNF DNF11:13:00 DNF12:27:06 DNF DNF
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM2DNF01:28:48 DNF02:10:51 DNF03:26:45 DNF05:14:11 DNF06:14:45 DNF06:27:26 DNF07:54:58 DNF DNF14:16:35 DNF DNF
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM1DNF01:46:33 DNF02:37:23 DNF04:08:15 DNF06:36:18 DNF08:07:06 DNF08:26:37 DNF10:33:21 DNF DNF DNF DNF
MONIAKOWSKI Adam 105Buttons TeamŻARYM2DNF01:36:43 DNF02:22:07 DNF03:50:43 DNF06:03:33 DNF07:24:33 DNF07:24:37 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)