ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
    
1SEDLAK Michał 115Lubię To BieganieGIERASZOWICEM200:00:0001:00:2601:28:18
2KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM200:00:1401:02:4801:33:52
3BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM200:00:0201:04:5201:34:58
Niesklasyfikowani
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM1DNF01:06:02 DNF01:38:05 DNF
5BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM200:00:1401:07:3401:40:53
6MIKA Andrzej 152JAWORZNOM100:00:0401:08:4501:41:59
SALAMAGA Michał 112KIELCEM2DNF01:09:57 DNF01:43:42 DNF
8PYCIA Adam 120Korona Masters KrakówKRAKÓWM300:00:0701:10:3601:44:23
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TorfyŁÓDŹM2DNF01:10:41 DNF01:45:35 DNF
10POŁUBOK Kajetan 156KS ŚcinkaTYCHYM200:01:2201:11:5301:45:37
11LEKKI Jerzy 164BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM300:00:0101:10:5201:45:43
12KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM200:00:1501:10:3801:46:16
13KOCHANOWSKI Michał 116Night RunnersSTASZÓWM100:00:0601:12:2301:48:39
14SOWIŃSKI Tomasz 154Biały MiśSTARY SĄCZM200:00:1101:16:0801:50:33
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM2DNF01:14:18 DNF01:50:55 DNF
16GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM100:00:1501:15:5501:50:56
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM1DNF01:15:51 DNF01:52:57 DNF
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM3DNF01:15:29 DNF01:54:06 DNF
19NIEMIRO Dominika 146Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK100:00:0701:17:4301:55:02
20MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0501:18:2501:55:36
21PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM100:00:0601:19:1801:56:04
22PICHETA Magdalena 160Śnieżne PanteryWARSZAWAK100:00:0901:19:0801:56:05
23JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM200:00:0901:19:3301:56:37
24WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM200:00:1301:18:3101:56:45
25GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM200:00:1901:19:0801:57:14
26BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM100:00:0501:20:4101:57:23
27JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM200:00:0801:19:3501:57:46
28MAZUREK Dariusz 138Fifarafa StalowaWolaSTALOWA WOLAM100:00:0301:19:0601:59:24
29SADOWY Rafał 110SUCHY LASM200:00:1401:21:2002:01:25
30KLUKOSZOWSKI Marek 125drag85NOWA BIAŁAM100:00:1201:22:2102:01:34
JANOWSKA Anna 155Drużyna WilkaOLSZTYNK2DNF01:22:48 DNF02:01:35 DNF
32JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM200:00:1401:22:2002:01:44
LANUSZNY Tomasz 137HRmax ŻoryPALOWICEM2DNF01:23:01 DNF02:03:21 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM2DNF01:24:25 DNF02:03:21 DNF
35NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM100:00:1001:23:0502:03:22
36BEZULSKI Łukasz 102KTS DonkiWARSZAWAM100:00:0601:23:4902:03:29
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM2DNF01:25:27 DNF02:05:21 DNF
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM1DNF01:26:05 DNF02:06:47 DNF
39GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM200:00:1001:27:3302:07:46
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM2DNF01:28:48 DNF02:10:51 DNF
41ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM100:00:0701:30:3502:11:41
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM2DNF01:28:55 DNF02:11:56 DNF
43KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM100:00:1201:23:3502:13:49
44SMOŁA Grzegorz 118Apteki Zdrowe CenyTARGOWISKOM200:00:1001:30:3402:14:07
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111Apteki Zdrowe CenySTANIĄTKIM100:00:1101:30:3102:14:35
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM2DNF01:35:16 DNF02:21:01 DNF
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2DNF01:36:32 DNF02:21:34 DNF
MONIAKOWSKI Adam 105Buttons TeamŻARYM2DNF01:36:43 DNF02:22:07 DNF
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF01:36:49 DNF02:24:05 DNF
KORUMBEL Artur 142Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM2DNF01:39:50 DNF02:29:19 DNF
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM1DNF01:46:33 DNF02:37:23 DNF
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK2DNF01:28:56 DNF DNF
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)