ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 21
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 27km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
       
1SEDLAK Michał 115Lubię To BieganieGIERASZOWICEM200:00:0001:00:2601:28:1802:12:5203:25:0503:52:50
2BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM200:00:0201:04:5201:34:5802:23:3303:41:1504:13:27
3KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM200:00:1401:02:4801:33:5202:24:0003:45:5204:19:10
4BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM200:00:1401:07:3401:40:5302:34:3203:59:4104:35:45
5PYCIA Adam 120Korona Masters KrakówKRAKÓWM300:00:0701:10:3601:44:2302:38:1903:59:5204:36:45
Niesklasyfikowani
SALAMAGA Michał 112KIELCEM2DNF01:09:57 DNF01:43:42 DNF02:37:46 DNF04:04:50 DNF04:39:53 DNF
7MIKA Andrzej 152JAWORZNOM100:00:0401:08:4501:41:5902:38:4404:04:1404:42:24
8KOCHANOWSKI Michał 116Night RunnersSTASZÓWM100:00:0601:12:2301:48:3902:49:4004:19:1605:01:33
9POŁUBOK Kajetan 156KS ŚcinkaTYCHYM200:01:2201:11:5301:45:3702:40:3504:15:3105:02:26
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM1DNF01:06:02 DNF01:38:05 DNF02:33:59 DNF04:09:08 DNF05:03:03 DNF
11LEKKI Jerzy 164BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM300:00:0101:10:5201:45:4302:42:0304:17:1505:03:37
12JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM200:00:0901:19:3301:56:3702:54:3904:28:3205:04:11
13SOWIŃSKI Tomasz 154Biały MiśSTARY SĄCZM200:00:1101:16:0801:50:3302:49:5604:22:1305:07:54
14MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0501:18:2501:55:3602:54:2604:36:1805:13:00
15NIEMIRO Dominika 146Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK100:00:0701:17:4301:55:0202:55:1404:29:4805:13:00
16PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM100:00:0601:19:1801:56:0402:58:4804:33:2905:14:59
17KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM200:00:1501:10:3801:46:1602:48:3004:31:0805:15:33
18PICHETA Magdalena 160Śnieżne PanteryWARSZAWAK100:00:0901:19:0801:56:0503:02:1904:36:5005:15:34
19BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM100:00:0501:20:4101:57:2302:56:0904:34:3305:15:48
20GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM100:00:1501:15:5501:50:5602:49:5504:32:5005:19:14
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TorfyŁÓDŹM2DNF01:10:41 DNF01:45:35 DNF02:48:51 DNF04:33:27 DNF05:27:40 DNF
22WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM200:00:1301:18:3101:56:4502:58:0404:39:2805:29:08
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM3DNF01:15:29 DNF01:54:06 DNF02:55:56 DNF04:36:40 DNF05:29:25 DNF
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM1DNF01:15:51 DNF01:52:57 DNF02:54:35 DNF04:39:47 DNF05:35:22 DNF
25JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM200:00:0801:19:3501:57:4603:03:2304:47:1605:38:27
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM2DNF01:24:25 DNF02:03:21 DNF03:07:51 DNF04:55:30 DNF05:43:04 DNF
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM1DNF01:26:05 DNF02:06:47 DNF03:12:09 DNF04:51:12 DNF05:43:18 DNF
28SADOWY Rafał 110SUCHY LASM200:00:1401:21:2002:01:2503:08:2504:57:4105:45:29
29GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM200:00:1901:19:0801:57:1403:02:4004:51:1705:46:48
30KLUKOSZOWSKI Marek 125drag85NOWA BIAŁAM100:00:1201:22:2102:01:3403:07:0504:55:3105:48:04
31BEZULSKI Łukasz 102KTS DonkiWARSZAWAM100:00:0601:23:4902:03:2903:10:1704:55:4905:48:16
32ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM100:00:0701:30:3502:11:4103:19:5105:04:4305:55:16
33GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM200:00:1001:27:3302:07:4603:12:2404:50:1705:57:04
34NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM100:00:1001:23:0502:03:2203:07:4404:58:3005:58:43
35JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM200:00:1401:22:2002:01:4403:09:5105:03:0506:00:55
36MAZUREK Dariusz 138Fifarafa StalowaWolaSTALOWA WOLAM100:00:0301:19:0601:59:2403:08:1005:07:0106:01:04
37SMOŁA Grzegorz 118Apteki Zdrowe CenyTARGOWISKOM200:00:1001:30:3402:14:0703:27:3305:21:1206:07:03
38KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM100:00:1201:23:3502:13:4903:27:4905:22:3206:08:34
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111Apteki Zdrowe CenySTANIĄTKIM100:00:1101:30:3102:14:3503:29:4805:24:2606:10:41
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM2DNF01:28:48 DNF02:10:51 DNF03:26:45 DNF05:14:11 DNF06:14:45 DNF
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM2DNF01:25:27 DNF02:05:21 DNF03:17:48 DNF05:24:59 DNF06:27:15 DNF
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM2DNF01:35:16 DNF02:21:01 DNF03:40:20 DNF05:49:41 DNF06:39:44 DNF
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2DNF01:36:32 DNF02:21:34 DNF03:38:10 DNF05:50:26 DNF06:58:34 DNF
MONIAKOWSKI Adam 105Buttons TeamŻARYM2DNF01:36:43 DNF02:22:07 DNF03:50:43 DNF06:03:33 DNF07:24:33 DNF
KORUMBEL Artur 142Ambitni AmatorzyPRZYBYNÓWM2DNF01:39:50 DNF02:29:19 DNF04:01:58 DNF06:20:49 DNF07:29:19 DNF
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF01:36:49 DNF02:24:05 DNF03:50:34 DNF06:26:04 DNF07:42:16 DNF
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM1DNF01:46:33 DNF02:37:23 DNF04:08:15 DNF06:36:18 DNF08:07:06 DNF
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM2DNF01:14:18 DNF01:50:55 DNF02:51:35 DNF04:36:30 DNF DNF
JANOWSKA Anna 155Drużyna WilkaOLSZTYNK2DNF01:22:48 DNF02:01:35 DNF03:10:48 DNF05:06:46 DNF DNF
LANUSZNY Tomasz 137HRmax ŻoryPALOWICEM2DNF01:23:01 DNF02:03:21 DNF03:20:27 DNF05:26:25 DNF DNF
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK2DNF01:28:56 DNF DNF03:28:15 DNF DNF DNF
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM2DNF01:28:55 DNF02:11:56 DNF03:26:53 DNF DNF DNF
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2DNF DNF DNF DNF07:01:36 DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)