ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 70 km
Zgłoszonych : 49
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 41
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 7.8km | 12km | 14km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Mosorny
1km
P2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_Strumyk
14km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P4_Bufet
27.01km
P3_Babia
29km
P5_Markowe
54km
P3_Babia
58km
P5_Markowe
59km
Czas
netto
65km
Czas
brutto
65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1DUDZIK Robert 120LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM11M 100:00:0500:19:2401:07:0701:36:0201:50:0603:17:3103:48:3403:49:5204:52:0008:32:1309:20:4109:44:4210:49:14.6010:49:20.00 9:596,0
2GÓRAL Grzegorz 129Hej Hej góraluuuuSWOSZOWICEM12M 200:00:0700:19:3701:07:0901:36:0901:51:0302:43:1603:38:5904:18:4204:25:0805:25:2909:15:3409:56:2710:18:4710:57:09.8010:57:17.35+00:07:5710:065,9
3RACZAK Maciej 130KATOWICEM13M 300:00:0800:18:5001:05:3301:36:2201:50:0003:17:2603:53:1503:53:1804:57:3508:48:4909:34:2210:00:4411:08:16.9011:08:25.00+00:19:0510:165,8
4DZIUBAN Łukasz 123Zaporowy Maraton TeamORELECM21M 400:00:0800:19:3501:09:1301:40:1701:57:0802:52:2503:50:4104:26:4304:26:4405:34:2309:34:0610:21:4910:46:3611:28:03.2511:28:11.50+00:38:5110:355,7
5MIREK Grzegorz 145MOVE StudioKRAKÓWM22M 500:00:0700:19:5801:09:2301:40:2601:57:1802:57:3504:01:1104:44:3304:54:1406:00:2510:08:1810:51:5811:21:4012:00:53.3012:01:01.25+01:11:4111:055,4
6PADEWSKI Artur 141JAWORZNOM23M 600:00:0600:18:1801:04:2501:33:3501:48:2102:44:0103:50:1004:30:1604:30:1805:47:3309:58:4710:53:4411:24:3512:08:43.7512:08:50.00+01:19:3011:125,4
7KOKOTKIEWICZ Adam 101RUMIAM24M 700:00:0400:19:2701:09:2401:41:4601:58:3402:58:3804:08:1504:54:3905:05:5006:21:0710:46:5011:36:1612:07:1912:51:22.1512:51:27.05+02:02:0711:525,1
8TAZBIR Grzegorz 144BĘDZINM25M 800:00:0600:18:5001:07:1901:38:1301:54:2203:36:4904:22:0004:22:0105:37:3810:06:3610:54:1811:34:2612:51:54.6512:52:01.00+02:02:4111:525,1
9SIKORA Maciej 138WARSZAWAM26M 900:00:0500:19:2901:07:1901:38:3401:55:0602:54:0104:04:0804:53:2905:14:3706:26:2611:08:5211:53:0912:34:0413:23:40.7013:23:45.90+02:34:2512:214,9
10SŁOWIŃSKI Mikołaj 136Sekcja Psychologii Sportu UJKIELCEM14M 1000:00:1500:22:4201:17:0601:52:3802:10:1103:10:5904:15:0804:56:0205:17:0606:30:1311:18:3712:09:2912:42:0513:30:32.2013:30:48.10+02:41:2812:284,8
11JURECZKO Damian 111TYCHYM27M 1100:00:1400:22:3301:18:3501:53:5502:11:3303:09:0104:22:5605:11:0505:21:0106:40:2811:20:1712:14:1212:52:4113:40:09.5513:40:24.50+02:51:0412:374,8
12KUJAWSKI Bogusław 149Grupetto GorliceGORLICEM31M 1200:00:0500:19:3601:10:1402:01:0602:49:5004:02:2404:48:5004:56:3606:20:2711:18:4612:15:5212:54:1213:42:08.3513:42:14.05+02:52:5412:384,7
13RAJSKI Rafal 127Wartkie KiyrpceNOWY TARGM15M 1300:00:1200:23:2901:18:5601:53:3802:11:3003:08:4004:17:3405:04:2105:21:0806:35:3111:18:2812:05:0413:43:48.8513:44:01.00+02:54:4112:404,7
14DATA Tomasz 146HRmax ŻoryŻORYM28M 1400:00:0800:22:3801:16:3601:49:1202:07:2103:21:3204:28:0605:25:2805:38:5506:52:3411:38:0912:37:3613:24:3914:07:20.7514:07:29.45+03:18:0913:024,6
15GOLBA Przemek 128BUCZKOWICEM29M 1500:00:1000:19:5301:11:1401:45:3402:03:1603:15:0704:26:5905:24:4005:25:5706:43:5911:20:2312:24:5513:24:1914:07:42.7514:07:52.80+03:18:3213:024,6
16ADAMSKI Krzysztof 107ZABRZEM16M 1600:00:1100:20:4501:11:5201:45:5702:03:3203:11:1404:25:1905:19:0705:24:1506:45:0211:49:0212:50:0813:33:2214:19:01.9014:19:13.05+03:29:5313:124,5
17RÓG Leszek 113KRZESZOWICEM210M 1700:00:0900:22:3701:20:0501:54:4702:13:2203:23:0004:34:3205:24:4405:30:2606:50:3411:51:1212:50:0613:34:0314:31:14.2014:31:23.20+03:42:0313:244,5
18SZARAPANOWSKI Damian 117ULTRA DIABŁY TEAMNOWA WIOSKAM211M 1800:00:1200:22:4901:22:1002:01:1302:22:0003:35:2704:49:2805:45:3306:00:3107:16:5112:12:5513:04:1713:51:0014:34:28.6014:34:41.40+03:45:2113:274,5
19KMET Michal 125MYJAVAM17M 1900:00:1000:21:5501:18:3601:55:1902:16:1503:31:2204:43:3505:24:2005:35:4406:51:2111:41:5912:35:0913:19:2014:39:19.0014:39:29.00+03:50:0913:314,4
20LECH Jacek 103Świebodzińska Grupa BiegowaŚWIEBODZINM212M 2000:00:1200:22:4901:22:0802:01:1802:22:1903:35:3704:49:3005:45:3006:00:1607:16:3512:12:5713:04:1813:53:5014:39:45.1014:39:57.25+03:50:3713:324,4
21MIKRUT Remigiusz 121CHEŁMNOM213M 2100:00:0600:21:4001:20:0801:54:4702:13:2103:27:3504:41:3105:41:3806:02:1507:16:3812:12:5913:04:1513:54:4914:42:51.7014:42:57.95+03:53:3713:344,4
22WITKOWSKA Ania 135Klub Królika StefanaKATOWICEK21K 100:00:0800:24:4501:23:3302:02:4802:23:0603:42:2205:01:1905:48:2805:57:2207:19:1012:11:3613:12:1413:51:5114:43:56.9014:44:05.60+03:54:4513:354,4
23PIOTROWSKI Robert 148CHORZÓWM214M 2200:00:0500:20:5301:16:0501:50:1602:08:0503:07:3404:32:4505:25:3205:35:0607:03:4312:16:4413:13:0913:56:4614:56:33.8514:56:38.85+04:07:1813:474,4
24WÓJCIK Mathieu 105LYONM18M 2300:00:1000:20:5101:10:3101:44:2702:02:4503:11:0704:32:2305:23:3305:32:5706:57:5612:41:3613:35:2014:16:5814:57:13.0014:57:23.35+04:08:0313:484,3
25KLIMCZEWSKI Andrzej 109Forever Young ŁódźŁÓDŹM32M 2400:00:0500:20:5101:18:3101:54:3502:14:0103:23:4404:40:5305:34:3205:43:4007:12:4812:26:1913:25:2214:06:3415:00:04.9015:00:10.35+04:10:5013:504,3
26WALCZUK Marcin 118sieradzbiega.plBRZEŹNIOM215M 2500:00:1500:21:1401:14:1401:48:5702:07:1103:11:2104:17:3805:12:1805:28:4206:53:1211:59:3912:55:3713:51:0715:01:19.5515:01:35.00+04:12:1513:524,3
27WIKARSKI Krzysztof 124KSZO OSTROWIECPRZEMYŚLM19M 2600:00:1100:22:5301:26:2702:05:3702:26:3203:36:0804:54:0905:45:3305:59:3407:23:2312:45:1313:47:2214:22:0915:06:06.2515:06:17.30+04:16:5713:564,3
28KOWALCZYK Grzegorz 147LUBLINM216M 2700:00:0600:22:4901:22:1701:58:4002:19:2503:31:1004:47:2305:43:2805:53:5307:17:1712:27:3413:29:4714:15:2215:07:36.0515:07:42.80+04:18:2213:574,3
29KOZŁOWSKI Bartek 134ultramentalWARSZAWAM217M 2800:00:1500:21:1601:14:1601:48:5702:07:2403:11:3304:23:2505:12:1305:28:3406:53:2211:59:3812:56:1513:51:0615:07:51.3015:08:07.00+04:18:4713:584,3
30KAMIŃSKI Bartosz 122ZIELONA GÓRAM218M 2900:00:2000:22:4701:23:3402:01:4102:22:0303:35:2504:49:2405:45:3606:00:0707:18:2312:26:3113:20:0814:12:0415:11:55.0015:12:15.35+04:22:5514:014,3
31WARDYŃSKI Jarosław 119Świat Maratończyka KożuchówPODBRZEZIE DOLNEM219M 3000:00:1200:22:5001:22:0702:01:1702:22:1803:35:4804:50:0805:45:2506:00:1507:18:1512:36:3013:34:1414:25:2115:29:25.3015:29:37.65+04:40:1714:174,2
32ROWIŃSKI Michał 140Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM110M 3100:00:0600:19:3601:14:5301:52:0502:11:0503:18:3504:27:1705:19:0005:29:4706:52:2612:48:0513:53:1514:38:2315:35:14.2015:35:20.20+04:46:0014:234,2
33NIEDZIELA Wojciech 133NOWA IWICZNAM220M 3200:00:1600:22:3601:25:5902:08:1302:31:3503:46:2004:58:4906:00:0906:15:5207:31:1313:01:3213:56:0414:44:5715:40:50.8515:41:07.30+04:51:4714:284,1
34BARTOSIEWICZ Adam 104EOL Extreme TaxesGRYFINOM221M 3300:00:0600:21:5001:21:3202:02:0702:24:3503:44:1705:01:1306:02:0406:11:3007:30:3313:02:0513:53:4414:45:0415:42:07.9015:42:13.95+04:52:5314:294,1
35OLEKSY Jarosław 116KS Limanowa ForrestTYMBARKM111M 3400:00:1000:25:3901:33:2002:15:2902:38:0403:55:5305:14:3006:13:3006:22:3607:44:2613:02:0413:53:5214:38:2416:05:09.3016:05:20.00+05:16:0014:504,0
36NOJSZEWSKA Anika 139WARSZAWAK11K 200:00:1600:24:3201:23:2602:23:0603:42:2405:03:0905:59:5906:17:3707:43:5913:23:1814:18:3115:09:4716:23:34.3016:23:50.65+05:34:3015:074,0
37FILIPKOWSKI Grzegorz 131RATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM222M 3500:00:0500:22:2401:21:4502:25:4503:35:4204:52:3505:55:0306:06:4307:33:0313:13:1414:12:0414:55:4816:25:50.5016:25:56.00+05:36:3615:104,0
38OSTROWSKI Mirek 132Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAM33M 3600:00:1400:22:5801:21:4901:58:5302:20:4403:35:2904:52:5205:50:0206:08:2607:32:4512:53:2113:58:5514:53:1716:29:41.9516:29:56.00+05:40:3615:133,9
39SMOŁA Grzegorz 106Apteki Zdrowe CenyTARGOWISKOM223M 3700:00:0600:22:4901:19:1402:01:1602:22:0003:39:4505:05:3906:00:4706:19:4307:43:1013:59:4715:01:2116:00:1116:53:03.0016:53:09.85+06:03:4915:353,8
40KAMUSIŃSKI Grzegorz 102Młodzi Wilcy teamSTANIĄTKIM112M 3800:00:0700:22:4601:21:4502:01:1602:21:5603:39:3605:05:4706:03:0806:19:4107:48:1914:00:0615:01:3115:59:1816:53:03.9016:53:11.20+06:03:5115:353,8
41KAMUSIŃSKI Jarosław 110STANIĄTKIM113M 3900:00:0600:22:4801:19:1502:22:0903:39:4705:03:3806:03:0806:18:5807:44:2514:00:3214:59:2915:59:3417:53:03.0517:53:10.00+07:03:5016:303,6
Niesklasyfikowani
STAWIARSKI Jakub 137KLODAWAM1DNF00:20:03 DNF01:17:05 DNF01:59:21 DNF02:20:50 DNF03:47:13 DNF05:13:28 DNF06:26:27 DNF06:34:39 DNF07:55:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Katarzyna 126Zaporowy MaratonTeamKRAKOWK1DNF00:25:29 DNF01:34:18 DNF02:18:55 DNF02:42:51 DNF04:18:08 DNF05:56:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NASKRĘT Arkadiusz 115Lirene Bike TeamWARSZAWAM2DNF00:26:31 DNF01:34:33 DNF02:18:48 DNF02:42:42 DNF04:18:00 DNF05:57:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIKTOR Michał 142Woodward Runners/KW KrakówJAWORZNOM1DNF00:18:56 DNF01:12:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)