ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2021
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 147
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4.5km | 6.8km | 10km | 15km | 17.5km | 22km | 27km | 36.5km | 44km | 47km | 52.5km | 55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3
2km
Babia 1
4.5km
P3
6.8km
P5
10km
P12
15km
Krowiarki
17.5km
Babia 2
22km
Krowiarki
27km
P22
36.5km
P26
44km
P27
47km
Markowe
52.5km
Babia 3
55km
Czas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                    
1MATYSSEK Karol 195THE LIFTERS TEAMKATOWICEM11M 100:00:1900:19:5300:47:2201:01:4901:18:0501:37:2601:56:5202:45:4503:11:3104:43:2905:36:2405:54:4006:47:5907:30:2208:01:15.8008:01:35.65 8:017,5
2POBIS Ivan 2432THETOPZVOLENM12M 300:00:1900:20:0300:46:5001:01:5601:18:4201:40:0201:59:4202:48:4003:17:0804:48:1005:39:4706:17:5507:09:5507:54:1108:32:19.6508:32:38.95+00:31:038:327,0
3MIKA Andrzej 211JAWORZNOM13M 500:00:2400:23:0300:51:5701:32:0201:51:1602:13:5303:03:2203:31:4105:11:3906:06:2406:26:4807:23:4708:06:5108:38:05.6008:38:30.40+00:36:548:386,9
4PIWOWAR Adrian 208SUCHA BESKIDZKAM14M 700:00:3000:28:1301:03:2501:20:1401:41:1502:04:3902:31:3503:24:1903:52:1105:31:1706:25:3606:47:2307:46:1208:35:5009:07:17.3509:07:48.30+01:06:129:076,6
5KULIŃSKI Karol 226RADOMM15M 800:00:2400:27:2501:04:1001:20:3801:41:2802:04:5802:30:4603:28:4404:00:0305:40:0606:34:4606:56:4607:53:1908:37:4409:09:03.9009:09:28.75+01:07:539:096,6
6ŻOCZEK Szymon 173NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM16M 1400:00:4200:25:5900:58:0001:18:3201:39:2602:02:5002:30:4203:22:3304:01:1705:39:4206:38:0906:59:4808:01:4808:52:3209:30:38.3509:31:20.45+01:29:449:306,3
7PUDŁO Mateusz 158BULBULATOR BUL BULWARSZAWAM17M 1600:00:2100:22:5600:53:1101:09:3201:28:5001:51:1302:15:4003:12:4103:40:5205:27:1006:26:2106:54:3108:00:0308:51:1509:33:48.5009:34:09.95+01:32:349:336,3
8WITEK Adrian 156KNURÓWM18M 1700:00:3100:24:2000:57:0701:37:3802:01:2502:30:0503:24:4204:00:1905:48:2406:46:4807:10:1408:07:1608:55:5209:36:44.8509:37:15.95+01:35:409:366,2
9FITAK Wiesław 119POLACY BIEGAJĄ W NLLIPNICA WIELKAM19M 2300:00:2000:20:1400:50:0901:30:3301:48:4002:13:1103:17:3203:52:3805:43:4506:49:1007:15:5008:22:4309:23:0610:04:37.2510:04:58.00+02:03:2210:046,0
10ROSIK Robert 150KOSZALINM110M 3100:00:4400:31:2801:11:4001:31:4901:53:5502:19:1903:06:4004:05:0304:35:2106:31:3307:37:3408:00:5209:10:0810:08:4010:47:46.9010:48:31.55+02:46:5510:475,6
11NIEWIEJSKI Przemysław 144RUNNING TEAM MILICZMILICZM111M 4600:00:3000:30:4101:10:3701:30:5601:53:5702:20:0903:02:5004:06:5104:44:0106:51:3908:02:1008:33:5209:52:3910:54:3911:38:43.8511:39:14.20+03:37:3811:385,2
12PODSIADŁO Mateusz 108SOSNOWIECM112M 4800:00:2800:31:1901:10:4501:30:1801:52:1302:19:0603:12:1604:17:0204:53:5106:55:5808:05:5208:29:1209:33:4410:37:1711:42:25.2511:42:54.20+03:41:1811:425,1
13PRAŻANOWSKI Sergiusz 193ŁÓDŹM113M 5100:00:2300:26:1401:02:3301:21:0701:43:1702:08:3002:39:1403:45:5804:23:0106:34:1507:58:5008:26:0209:43:4910:58:3311:49:50.2511:50:13.70+03:48:3811:495,1
14CEREMUGA Marcin 228SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM114M 5300:00:4100:29:2001:06:3801:25:5601:49:3002:15:4902:53:0103:56:2304:35:1106:50:2908:09:5408:42:2710:08:3611:18:1112:01:03.3512:01:44.55+04:00:0812:015,0
15KUNA Wojciech 202WWW.KUNAWGORACH.PLKRAKÓWM115M 5400:00:3900:29:5001:06:4101:28:5901:51:0102:15:2702:53:0103:58:5004:36:3706:48:4308:07:2808:38:3810:08:2911:21:1212:18:41.7012:19:21.35+04:17:4512:184,9
16KOWALIK Artur 170TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM116M 5600:00:2700:29:1401:08:1101:30:3301:53:5502:20:5902:51:4504:03:2304:44:4007:01:0308:21:0208:56:4710:11:2911:22:3312:29:54.3512:30:21.90+04:28:4612:294,8
17PIERZCHALSKI Sebastian 224KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOM117M 6000:00:3000:30:2101:10:3301:32:5201:54:3002:22:1502:56:4504:06:4704:45:3407:04:2408:22:0308:52:0010:17:5511:45:0912:40:22.3512:40:52.55+04:39:1612:404,7
18WAJDZIK Adam 180CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM118M 6300:00:3200:29:1301:07:4901:32:0601:55:5502:24:4602:59:5404:12:2105:01:0207:27:2708:54:5009:26:0610:52:5311:57:4612:54:19.0512:54:52.00+04:53:1612:544,6
19GIERADA Mateusz 127GLIWICEM119M 7600:00:2500:27:0301:04:4301:25:4801:50:0502:18:1403:05:4704:24:3405:07:5907:32:3009:05:3709:38:5611:11:2112:30:3013:47:53.3513:48:18.80+05:46:4313:474,3
20WITOS Mateusz 203BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKM120M 8700:00:3300:35:4801:32:0301:53:2002:18:5502:49:4603:23:2604:55:0305:38:5508:52:2811:43:2713:31:3615:05:2216:28:15.3016:28:49.05+08:27:1316:283,6
21BUJAK Kamil 106WROCŁAWM121M 8800:00:2700:29:3101:12:1301:39:5102:13:5902:49:5603:23:4804:54:1406:09:3309:14:3711:55:5213:43:5315:18:4816:42:08.8516:42:36.05+08:41:0016:423,6
Niesklasyfikowani
KRAKOWIAN Marek 230JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM1DNF00:28:55 DNF01:06:42 DNF01:29:51 DNF01:54:18 DNF02:22:37 DNF03:19:55 DNF04:25:19 DNF05:06:57 DNF07:44:15 DNF09:17:51 DNF09:47:38 DNF11:14:48 DNF12:45:25 DNF DNF DNF--
ŚLESICKI Konstanty 140KONINM1DNF00:33:39 DNF01:18:27 DNF01:42:07 DNF02:13:29 DNF02:42:48 DNF03:16:23 DNF04:40:40 DNF05:44:11 DNF08:29:09 DNF10:17:53 DNF11:05:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)