ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 76.3 km
Zgłoszonych : 15
Wystartowało : 15
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 15
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 31km | 42km | 59km | 62km | 65km | 68.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P3_Babia
31km
P3_Babia
42km
P5_BaraniGron
59km
P5_Markowe
62km
P3_Babia
65km
P5_Markowe
68.5km
             
1KIJANKA Artur 4ZIELONKIOpen M00:00:0201:03:0401:33:3602:24:0803:43:4904:24:3805:39:2707:51:4811:25:4412:35:2013:25:3614:03:21
2ŚCIESZKA Wojciech 3313 elt Kraków-BaliceKRAKÓWOpen M00:00:0201:09:4601:41:3002:34:2104:02:4604:38:0605:53:4107:56:1110:42:0511:40:5612:25:0612:51:37
3POSZALSKI Karol 11ŚKAKIELCEOpen M00:00:0201:11:0901:44:1802:39:1204:07:0404:46:0906:02:5808:20:1911:40:2612:47:3813:44:1914:25:31
4MIKULSKI Tomasz 10JÓZEFÓWOpen M00:00:0201:09:5901:45:5402:45:2104:19:0505:03:1906:29:0108:57:5212:30:0913:53:3714:54:1415:25:56
5RACZAK Maciej 39KATOWICEOpen M00:00:0201:07:1801:38:5302:27:3203:48:5304:21:3405:33:5707:41:1610:55:3212:28:2913:28:1213:59:38
6JAKUBCZYK Paweł 9Kolka PierdziszewKIELCEOpen M00:00:0401:12:2401:48:0002:44:2204:11:1304:47:2006:01:4308:10:3610:59:3912:03:0912:47:3813:14:19
7KRETEK Marcin 14TYCHYOpen M00:00:0701:16:0501:53:1802:52:3204:33:2105:18:2307:09:5609:51:3814:21:2615:05:0515:29:57
8KOŁEK Szymon 26NOWY SĄCZOpen M00:00:0701:10:3501:44:1102:38:3203:59:3504:36:4405:55:1008:04:4011:07:3112:11:2913:33:06
9KĄCKI Tomasz 38PRZENOSZAOpen M00:00:0801:05:4201:35:0102:24:3003:41:1204:17:3505:17:2407:10:5810:27:1711:27:0812:07:3012:45:59
10HÁJEK Jakub 27KROMĚŘÍŽOpen M00:00:0901:19:3701:56:1102:54:2004:20:1505:04:3606:30:4708:44:1811:38:1312:40:3813:42:1114:13:48
11POGOCKI Piotr 19KNURÓWOpen M00:00:1001:19:5801:56:5403:02:3204:49:4205:46:1407:24:3710:25:5415:31:33
12MIREK Grzegorz 23MOVE STUDIOKRAKÓWOpen M00:00:1001:09:5001:44:0602:38:1404:09:3304:54:3506:27:0508:50:2412:12:4413:35:00
13WYGANOWSKI Konrad 17RUMIAOpen M00:00:1101:09:5401:43:1202:38:3904:08:1304:47:2906:26:5309:05:0012:26:1013:31:4515:07:3915:56:48
14BERNATOWICZ Ziemowit 42KOLECZKOWOOpen M00:00:1201:15:0801:50:5302:49:4504:25:1005:07:4106:32:5112:20:4613:29:31
15CHEŁMINIAK Marcin 32UltrakrewSOPOTOpen M00:00:1301:18:3701:55:1202:54:4204:27:4105:10:5906:34:4309:01:5412:26:1013:31:4615:06:5515:56:37
Znaleziono 15 wynik(ów)