ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 76.3 km
Zgłoszonych : 15
Wystartowało : 15
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 15
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 62km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 7.8km | 12km | 14km | 16km | 22km | 27km | 31km | 42km | 62km | 65km | 68.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP1_Mosorny
1km
P2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_Strumyk
14km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P3_Babia
31km
P3_Babia
42km
P5_Markowe
62km
            
1MCCONNELL Andrew 14BLACKHEATHOpen M00:00:0600:17:2901:04:1901:32:5001:47:4902:40:2403:36:1604:14:5905:20:4307:18:1911:11:58
2PRZYBYŁ Zbigniew 3SzurkowoMOSINAOpen M00:00:1200:18:0601:05:1401:34:5201:49:5202:43:1203:38:1804:18:1605:25:3107:24:0911:12:28
3BARTYZEL Marek 7ZAWOJAOpen M00:00:0400:18:1001:04:2001:32:5701:47:5202:41:3803:37:3804:22:0605:27:3807:33:2111:39:20
4WRONKOWSKI Igor 29Psy Gończe / KWToruńSZABDAOpen M00:00:0500:18:3001:04:2701:34:1301:50:1202:44:3303:46:4804:24:5205:38:4007:53:5012:04:16
5BEDNARCZYK Aleksander 20OLOŻORYOpen M00:00:0300:17:3501:04:1901:34:1801:50:0902:44:3103:46:5104:25:1205:39:4107:54:3012:04:17
6POSZALSKI Karol 27ŚKAKIELCEOpen M00:00:0900:19:3601:09:0501:40:0601:56:3702:57:2103:58:4104:43:1106:03:0908:13:1712:14:46
7KOT Rafał 11Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOOpen M00:00:0400:18:0901:04:2001:37:3601:53:0502:47:4203:52:2404:34:5005:43:1707:51:4912:16:39
8STUDENCKI Dawid 15KOŚCIELISKOOpen M00:00:0900:21:3301:18:2201:51:5802:10:1403:10:0004:10:5004:55:1606:08:3908:13:3812:22:22
9JANIEC Robert 28Ratownik Górniczy -Polski Klub AlpejskiCZELADŹOpen M00:00:0400:19:3101:10:4301:42:4202:00:0602:49:4603:56:1404:41:1305:58:0408:16:5412:30:53
10KIJANKA Artur 12ZIELONKIOpen M00:00:0600:18:0901:04:2601:33:2701:51:0603:30:1404:22:1405:36:0808:10:2512:59:53
11MIKULSKI Tomasz 5JÓZEFÓWOpen M00:00:0400:19:3501:10:5501:43:3702:01:0402:58:0404:00:1104:46:1206:07:1208:34:1513:13:43
12CZOSNOWSKI Tomasz 8OTK RzeznikGLIWICEOpen M00:00:0500:21:5601:17:1001:52:4102:10:0203:11:1704:18:5405:04:3706:27:4608:55:2713:19:57
13WYGANOWSKI Konrad 18RUMIAOpen M00:00:1300:21:1701:13:0401:45:2902:02:4102:50:2603:56:4004:43:5906:12:3508:48:3613:23:45
14PÓŁTORAK Stanisław 19SIERAKÓWOpen M00:00:0900:19:3701:09:0801:41:1101:57:3003:00:0304:11:0604:55:1306:24:4209:05:3414:23:17
15RZEPKA Remigiusz 24CLEAREXMIKOŁÓWOpen M00:00:0000:18:2001:04:3001:33:5401:48:0002:38:4103:44:3004:18:3805:31:2307:30:42
Znaleziono 15 wynik(ów)