ULTRA MARATON 6X BABIA GÓRA
GRIVEL ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2018-06-09
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 102.6 km
Zgłoszonych : 26
Wystartowało : 19
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 1
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 27km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 31km | 42km | 59km | 62km | 65km | 68.5km | 77km | 79km | 82km | 93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
       
Niesklasyfikowani
PADEWSKI Artur 16Trail Runners JaworznoJAWORZNOOpen MDNF01:03:51 DNF01:35:08 DNF02:24:08 DNF03:49:26 DNF04:21:59 DNF
GÓRAL Grzegorz 34Muay Running TeamKRAKÓW SWOSZOWICEOpen MDNF01:09:59 DNF01:42:49 DNF02:34:35 DNF03:59:02 DNF04:32:26 DNF
GÓRYŃSKI Rafał 40Eko Okna RunnersRYBNIKOpen MDNF01:09:19 DNF01:41:11 DNF02:34:26 DNF04:07:14 DNF04:48:52 DNF
DATA Tomasz 25HRmax ŻoryŻORYOpen MDNF01:20:17 DNF01:53:09 DNF02:45:34 DNF04:09:12 DNF04:49:01 DNF
RZEPKA Remigiusz 8GREENBUDMIKOŁÓWOpen MDNF01:07:32 DNF01:40:48 DNF02:34:01 DNF04:06:55 DNF04:50:10 DNF
BARANOW Tomasz 2PLATERÓWOpen MDNF01:09:31 DNF01:41:23 DNF02:36:16 DNF04:06:54 DNF04:59:49 DNF
HÁJEK Jan 28ŠELEŠOVICEOpen MDNF01:22:33 DNF01:58:59 DNF02:57:14 DNF04:31:27 DNF05:15:10 DNF
SIKORA Maciej 41Vegan GainsWARSZAWAOpen MDNF01:16:04 DNF01:54:13 DNF02:55:22 DNF04:33:07 DNF05:17:47 DNF
MATUSZEWSKI Marek 7Runner's PowerŚREMOpen MDNF01:16:07 DNF01:53:54 DNF02:54:57 DNF04:33:29 DNF05:19:18 DNF
MIKRUT Remigiusz 13IACHCHEŁMNOOpen MDNF01:22:29 DNF01:58:19 DNF03:02:51 DNF04:36:52 DNF05:27:24 DNF
ZGAGACZ Paweł 24WROCŁAWOpen MDNF01:18:02 DNF01:55:03 DNF02:57:57 DNF04:47:23 DNF05:33:22 DNF
BARAN Michał 22JW 4808 GołdapBYDGOSZCZOpen MDNF01:19:20 DNF01:59:02 DNF03:03:36 DNF04:48:06 DNF05:36:47 DNF
CHRZĄŚCIK Anna 20Płomyk OlkuszKRZESZOWICEOpen KDNF01:19:22 DNF01:57:03 DNF03:02:07 DNF04:47:30 DNF05:37:35 DNF
BŁADYKO Damian 31Byle do MetyGDYNIAOpen MDNF01:29:14 DNF02:08:18 DNF03:13:42 DNF04:52:50 DNF05:43:09 DNF
BASTIAN Jacek 35Ultrakrew TeamGDAŃSKOpen MDNF01:23:02 DNF02:02:19 DNF03:12:19 DNF05:02:09 DNF05:51:14 DNF
SUCHCICKI Krzysztof 21WROCŁAWOpen MDNF01:20:12 DNF01:59:02 DNF03:04:58 DNF04:55:22 DNF05:54:32 DNF
PAŁKOWSKA Agata 1Running Obsession TeamKRAKÓWOpen KDNF01:32:26 DNF02:16:20 DNF03:28:09 DNF05:21:52 DNF06:15:04 DNF
JANIEC Robert 3Polski Klub AlpejskiCZELADŹOpen MDNF01:21:19 DNF02:02:50 DNF03:19:31 DNF DNF DNF
BURY Bartłomiej 37ZAWOJAOpen MDNF01:31:47 DNF02:14:51 DNF03:33:01 DNF05:51:30 DNF DNF
Znaleziono 19 wynik(ów)