ULTRA MARATON 6X BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 102.6 km
Zgłoszonych : 13
Wystartowało : 10
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 1
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 7.8km | 12km | 14km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 31km | 42km | 59km | 62km | 65km | 68.5km | 77km | 79km | 82km | 93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Mosorny
1km
P2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_Strumyk
14km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P4_Bufet
27.01km
P3_Babia
31km
P3_Babia
42km
P5_BaraniGron
59km
P5_Markowe
62km
P3_Babia
65km
P5_Markowe
68.5km
P5_Markowe
77km
P3_Babia
79km
P5_Markowe
82km
P3_Babia
93km
Czas
netto
102.6km
Czas
brutto
102.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                         
1DOŁĘGOWSKI Krzysztof 26inov-8BIELSKO-BIAŁAOpen M1M 100:00:0300:18:0401:04:2601:32:5101:47:4802:37:2203:29:2104:04:3304:04:4604:58:2706:42:3309:09:1310:06:3310:42:0311:02:3712:10:2512:46:3213:11:1615:02:2916:06:22.3516:06:26.05 9:256,4
Niesklasyfikowani
ZGAGACZ Paweł 9WROCŁAWOpen MDNF00:22:52 DNF01:21:34 DNF02:01:19 DNF02:22:06 DNF03:43:02 DNF05:06:58 DNF06:12:09 DNF06:29:40 DNF07:51:27 DNF10:48:24 DNF DNF16:16:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁKOWSKA Agata 13Running Obsession TeamKRAKÓWOpen KDNF00:22:42 DNF01:33:18 DNF02:15:24 DNF02:39:23 DNF04:03:45 DNF05:26:45 DNF06:27:19 DNF06:35:17 DNF07:56:43 DNF10:48:17 DNF DNF16:16:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHEŁMINIAK Marcin 23UltrakrewSOPOTOpen MDNF00:23:00 DNF01:23:49 DNF02:00:24 DNF02:20:50 DNF03:32:14 DNF04:41:50 DNF05:34:06 DNF05:38:50 DNF06:49:49 DNF09:22:52 DNF DNF14:02:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FELKIEL Tomasz 4WROCŁAWOpen MDNF00:22:30 DNF01:14:55 DNF01:50:34 DNF02:08:58 DNF03:10:39 DNF04:16:37 DNF05:04:32 DNF05:18:02 DNF06:33:18 DNF09:10:31 DNF DNF14:59:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOW Tomasz 1PLATERÓWOpen MDNF00:18:06 DNF01:04:22 DNF01:33:30 DNF01:47:54 DNF DNF03:18:18 DNF03:56:46 DNF03:56:47 DNF05:04:41 DNF07:09:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUSZEWSKI Rafał 21Grupa TrójmiastoGDYNIAOpen MDNF00:23:06 DNF01:23:46 DNF02:00:29 DNF02:20:56 DNF03:32:18 DNF04:43:40 DNF05:24:18 DNF05:32:57 DNF06:53:37 DNF10:17:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BASTIAN Jacek 22Ultrakrew TeamGDAŃSKOpen MDNF00:24:09 DNF01:25:29 DNF02:04:40 DNF02:25:16 DNF03:39:07 DNF04:59:15 DNF05:55:47 DNF05:59:56 DNF07:28:39 DNF10:34:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BONDARCZUK Igor 2bondarczuk.comMUROWANA GOŚLINAOpen MDNF00:22:47 DNF01:31:40 DNF02:15:30 DNF02:39:19 DNF04:03:36 DNF05:27:15 DNF06:35:49 DNF DNF08:45:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Jaroslaw 16CZASEM BIEGAMKIELCEOpen MDNF00:22:15 DNF01:23:57 DNF02:04:16 DNF02:25:59 DNF03:39:58 DNF05:11:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 10 wynik(ów)