ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 32km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
    
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWM3000:00:0202:06:5903:19:26
Niesklasyfikowani
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEM30DNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF
3KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM3000:00:0502:10:0803:28:18
4GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM3000:00:0202:12:1203:29:24
5BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAM4000:00:1702:16:0003:34:42
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVM30DNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF
7DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWM4000:00:0302:22:0703:46:43
8WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM3000:00:0402:25:0703:47:15
9DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODM3000:00:0302:24:3203:47:20
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAM30DNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF
11WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHM3000:00:0502:28:0604:00:01
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEM30DNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF
13WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAM3000:00:0202:36:1604:06:49
14OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAM3000:00:0302:36:2304:06:52
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAM40DNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF
16GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK4000:00:0402:34:3204:08:32
17KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:1102:35:2504:08:58
18CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEM5000:00:0402:31:1804:08:59
19ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOM4000:00:2002:38:0804:12:12
20STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEM3000:02:5902:38:5804:13:13
21KOSZAREK Maciej 379POZNAŃM5000:01:2002:41:1204:13:40
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM40DNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF
23DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2702:42:4804:14:16
24BUK Sławomir 387GOSTYŃM4000:00:0502:39:3904:14:27
25ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM3000:00:1402:38:2104:14:33
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAM40DNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOM30DNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF
28BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃK4000:00:0502:40:0604:16:23
29KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINM4000:00:0602:42:4004:16:54
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOM40DNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF
31MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3000:00:2002:39:3804:19:40
32GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEK3000:00:0902:42:3204:20:56
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM40DNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF
34LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOM4000:00:1302:39:3504:23:27
35RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM3000:00:1802:45:4004:23:56
36KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWM3000:00:1002:47:1804:31:02
37WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAM4000:00:1502:50:5704:31:24
38DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEM3000:00:1902:45:4204:32:44
39IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECM3000:00:0802:45:5604:32:58
40GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECM4000:00:0802:45:3204:33:52
41WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAM5000:00:1202:45:2404:33:52
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEM30DNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF
43TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃM4000:00:1602:51:0504:33:58
TASZAREK Jakub 332MROWINOM40DNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF
45MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECM3000:00:1402:58:4004:37:11
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKM30DNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF
47LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEK4000:00:0502:54:0004:38:03
48MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAK4000:00:2102:51:1004:38:43
49SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAK4000:00:1202:56:1404:42:08
50ŻAK Krzysztof 389IWINYM3000:00:1202:55:5304:43:04
51KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGM6000:00:1202:55:1404:43:14
52CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPK3000:00:1402:55:5704:43:28
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELM30DNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEM50DNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWM20DNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF
56KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWM6000:00:2302:55:4504:44:48
57KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAM4000:00:1902:45:2404:45:14
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM40DNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF
59KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWM3000:00:0802:57:4204:46:00
60SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWM4000:00:0802:57:4504:46:02
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNM40DNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF
62MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWM3000:00:2303:02:5904:48:56
63MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOM4000:00:2602:53:2304:49:07
64KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWM3000:00:0003:02:0704:49:17
65ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEM4000:00:1902:52:3204:50:46
66SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWM4000:00:0803:03:3604:51:00
67GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAM4000:00:2402:58:2504:53:07
68WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃM4000:00:3903:06:4404:53:52
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMM30DNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF
70GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINM4000:00:2702:59:2904:54:34
71RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0203:01:3204:55:47
72MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASM4000:00:1303:01:0604:57:16
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAM30DNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKM40DNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF
75BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1603:08:2304:57:42
76GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNM4000:00:1502:45:3704:59:39
77RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAM3000:00:2803:04:1304:59:46
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAK40DNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWK30DNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF
80KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWK3000:00:1803:09:1605:00:52
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEM30DNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF
82ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIM4000:00:0903:03:2305:03:18
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZM50DNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF
84MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIK4000:00:1903:13:5705:05:32
POLIWKA Adam 329RUDNAM30DNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF
86ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIK3000:00:1803:14:0705:05:38
87KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:1803:14:0305:05:42
88PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINM4000:01:0203:08:4305:06:48
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINK30DNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF
90POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZM4000:00:1303:04:4605:11:50
91GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINM3000:00:1503:04:4905:11:51
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEM30DNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF
93JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEK4000:00:2203:15:5005:15:34
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAK40DNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF
95POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAM4000:00:3003:09:2205:16:00
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAM40DNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF
97DEKIERT Agnieszka 351LUBINK4000:00:1203:15:5405:19:08
98PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAK4000:00:1203:17:1905:19:17
99MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWM5000:00:2103:14:5905:19:25
100OCHOTA Rafał 377STARGARDM4000:00:3603:17:0605:19:25
101WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃM3000:00:2403:20:1705:19:40
102OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAM5000:00:0903:17:3905:19:45
103SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4000:00:1303:16:0605:19:46
104PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOM4000:00:1303:14:5505:20:00
105BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKM4000:00:0803:17:2705:21:25
106KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECM4000:00:0903:15:1605:25:16
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
107OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4000:00:2503:20:1105:33:28
108ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWK4000:00:1703:29:3605:33:41
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEM30DNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM30DNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF
111CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM5000:00:1203:29:1805:44:53
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM40DNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEM60DNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINM40DNF02:41:03 DNF DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINM50DNF03:04:12 DNF DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOM40DNF DNF DNF
Znaleziono 116 wynik(ów)