ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 43km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
     
1JUREK Michał 404RMT TEAM PROWROCŁAWM3000:00:0202:06:5903:19:2604:28:45
2GORZELAŃCZYK Jakub 381MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM3000:00:0202:12:1203:29:2404:41:10
Niesklasyfikowani
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 423SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEM30DNF02:09:53 DNF03:27:43 DNF04:44:39 DNF
4KIELASZEWSKI Karol 408LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM3000:00:0502:10:0803:28:1804:45:14
5BARTOSZEWSKI Grzegorz 339LITWIN SPORTDŁUGOŁĘKAM4000:00:1702:16:0003:34:4204:50:53
SOLC Vitezslav 426BK NACHODMACHOVM30DNF02:24:17 DNF03:46:30 DNF05:04:46 DNF
7DOSTAL Jan 421BEZECKY KLUB NACHODNÁCHODM3000:00:0302:24:3203:47:2005:04:59
8DUDZIŃSKI Przemysław 333LECE PENDZESULECHÓWM4000:00:0302:22:0703:46:4305:07:06
9WIECZOREK Tomasz 323PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWM3000:00:0402:25:0703:47:1505:08:10
10WŁOCHAL Robert 378***** ***WAŁBRZYCHM3000:00:0502:28:0604:00:0105:15:43
KRÓLEWICZ Michał 425SIECHNICEM30DNF02:33:48 DNF04:00:27 DNF05:26:25 DNF
LICHOTA Tomasz 335DEKORIAŚWDNICAM30DNF02:27:57 DNF03:57:56 DNF05:27:27 DNF
13WIECZORKIEWICZ Zbigniew 319JELENIA GÓRAM3000:00:0202:36:1604:06:4905:35:15
14OLCZYK Grzegorz 400JELENIA GÓRAM3000:00:0302:36:2304:06:5205:35:19
15GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 405OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK4000:00:0402:34:3204:08:3205:40:32
16CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEM5000:00:0402:31:1804:08:5905:42:49
17STYPEREK Jakub 348VEGE RUNNERSPSARSKIEM3000:02:5902:38:5804:13:1305:46:04
18KOSZAREK Maciej 379POZNAŃM5000:01:2002:41:1204:13:4005:47:01
19ŚLANDA Maciej 369KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEM3000:00:1402:38:2104:14:3305:47:02
20DANAK Przemek 386KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2702:42:4804:14:1605:47:04
21ZIELIŃSKI Przemysław 343RADOMSKOM4000:00:2002:38:0804:12:1205:47:06
LISIECKI Tomasz 419TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM40DNF02:35:32 DNF04:13:46 DNF05:47:31 DNF
NEUFELD Marcin 337INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAM40DNF02:37:54 DNF04:14:45 DNF05:47:37 DNF
ZABŁOCKI Maciej 427ROSNÓWKOM40DNF02:44:13 DNF04:19:26 DNF05:47:47 DNF
25BIERNACKA Edyta 413GOSTYŃK4000:00:0502:40:0604:16:2305:49:15
25BUK Sławomir 387GOSTYŃM4000:00:0502:39:3904:14:2705:49:18
27KŁOSOWSKI Seweryn 416SZCZECINM4000:00:0602:42:4004:16:5405:52:22
28GRUSZKA Aleksandra 394BOGUSZÓW-GORCEK3000:00:0902:42:3204:20:5605:52:39
29KULCZYK Marcin 374ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:1102:35:2504:08:5805:52:59
ZAKRZEWSKI Maciej 384ULTRA WAY TEAMRUMIAM40DNF02:35:14 DNF04:07:49 DNF05:53:01 DNF
31RYCERSKI Rafał 300DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM3000:00:1802:45:4004:23:5605:58:30
32LOREK Adam 415BIEGAM DLA SIEBIE / BIEGAJ LESZNOLESZNOM4000:00:1302:39:3504:23:2705:59:34
STRAMOWSKI Rafał 406KĘPNOM30DNF02:35:04 DNF04:15:25 DNF06:00:52 DNF
34MARUKIEWICZ Marek 422BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM3000:00:2002:39:3804:19:4006:06:31
35WIKTOROWICZ Tomasz 363WARSZAWAM4000:00:1502:50:5704:31:2406:10:25
36WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAM5000:00:1202:45:2404:33:5206:10:32
37IDOWIAK Łukasz 362OSIR PONIECPONIECM3000:00:0802:45:5604:32:5806:11:18
BABULA Sebastian 341IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM40DNF02:38:31 DNF04:22:10 DNF06:11:23 DNF
39DUDEK Remigiusz 317ZIĘBICEM3000:00:1902:45:4204:32:4406:11:42
40TRZCIŃSKI Paweł 417LUBAŃM4000:00:1602:51:0504:33:5806:12:01
TASZAREK Jakub 332MROWINOM40DNF02:47:13 DNF04:34:26 DNF06:15:34 DNF
42KAMIŃSKI Daniel 356KS GRUCHAOZORKÓWM3000:00:1002:47:1804:31:0206:15:58
43MORAŃSKI Paweł 330BOLESŁAWIECM3000:00:1402:58:4004:37:1106:17:36
44GIBAŁA Marcin 361BIEGAM I POMAGAMMIELECM4000:00:0802:45:3204:33:5206:17:41
STATECZYŃSKI Błażej 364RABOWICEM30DNF02:53:24 DNF04:33:56 DNF06:18:31 DNF
46MALISZEWSKA Malwina 376ULTRA WAY TEAMGDYNIAK4000:00:2102:51:1004:38:4306:19:55
47SIWOŃ Ewa 399DO PRZODU I W GÓRĘ/VELO ŁOSIE/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAK4000:00:1202:56:1404:42:0806:20:47
MILEWICZ Marek 393GDAŃSKM30DNF02:45:38 DNF04:37:13 DNF06:22:08 DNF
49CHRZUSZCZ Anna 380GORZÓW WLKPK3000:00:1402:55:5704:43:2806:22:58
50KROCZYŃSKI Sławomir 350KOŁOBRZEGM6000:00:1202:55:1404:43:1406:24:48
51LECH Agnieszka 334#WAWRZYNTEAMŚWIEBODZICEK4000:00:0502:54:0004:38:0306:25:16
52MAĆKOWIAK Łukasz 331WROCŁAWM3000:00:2303:02:5904:48:5606:28:54
53ŻAK Krzysztof 389IWINYM3000:00:1202:55:5304:43:0406:29:50
PIOTROWSKI Michał 301#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM40DNF02:58:24 DNF04:45:18 DNF06:30:11 DNF
55KOWALSKI Andrzej 411WROCŁAWM6000:00:2302:55:4504:44:4806:31:23
KACZMAREK Jędrzej 355KP PSP MILICZPLESZEWM20DNF02:53:16 DNF04:43:40 DNF06:31:53 DNF
57KWAŚNIK Błażej 382DLA OLUNI I NINUNI :*WROCŁAWM3000:00:0802:57:4204:46:0006:33:37
58SĘK Maciej 383#DWAZOMBIAKIWROCŁAWM4000:00:0802:57:4504:46:0206:33:39
59KULCZYK Marek 352ZIELONA GÓRAM4000:00:1902:45:2404:45:1406:33:40
NERLO Krzysztof 372GŁUSZYCAM30DNF03:09:29 DNF04:57:40 DNF06:36:26 DNF
KŁOS Julian 354RYKOWISKO TEAMPŁOCKM40DNF03:06:07 DNF04:57:41 DNF06:36:39 DNF
62KMIEĆ Wojciech 370KRAKÓWM3000:00:0003:02:0704:49:1706:36:45
63MIELNIK Krzysztof 403LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOM4000:00:2602:53:2304:49:0706:37:15
64ANDRUSZKO Mariusz 328DRAWSKO POMORSKIEM4000:00:1902:52:3204:50:4606:38:30
65RZUCIDŁO Jakub 371LEGNICAM3000:00:2803:04:1304:59:4606:38:56
BŁESNOWSKI Krzysztof 385LESNE DZIKI PGBŚMIGIELM30DNF02:52:09 DNF04:43:33 DNF06:40:11 DNF
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEM50DNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF
68BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1603:08:2304:57:4206:40:36
69GAPIŃSKI Marcin 409UMYSŁ ULTRASAPIŁAM4000:00:2402:58:2504:53:0706:41:03
70KOZICZAK Katarzyna 357WROCŁAWK3000:00:1803:09:1605:00:5206:43:07
71MODLISZEWSKI Dariusz 321ORANGE POLSKASUCHY LASM4000:00:1303:01:0604:57:1606:43:15
KOPACKA Edyta 360KB SOBÓTKAWROCŁAWK30DNF03:07:35 DNF05:00:20 DNF06:44:05 DNF
73RACZYŃSKI Bogusz 420ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0203:01:3204:55:4706:44:13
74GNIADY Krzysztof 359ICT POLANDNAMYŚLINM4000:00:2702:59:2904:54:3406:44:31
75WIŚNIEWSKI Artur 349POZNAŃM4000:00:3903:06:4404:53:5206:45:13
76SZCZEPAŃSKI Jakub 395KRAKÓWM4000:00:0803:03:3604:51:0006:45:25
KUIK Bartosz 414RUNNER'S POWERŚREMM30DNF02:59:15 DNF04:54:30 DNF06:46:38 DNF
78MUZOLF Dorota 302STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIK4000:00:1903:13:5705:05:3206:46:56
79ZALEWSKA Kamila 407STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKIK3000:00:1803:14:0705:05:3806:46:59
80KULGAJUK Michał 402STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:1803:14:0305:05:4206:47:01
81ZIMNIEWICZ Jacek 306SZCZYTNIKIM4000:00:0903:03:2305:03:1806:47:56
82GOŁĘBIOWSKI Piotr 388STRASZYNM4000:00:1502:45:3704:59:3906:53:16
PASLAVSKÝ Bohumil 428ROZBĚHÁMEČESKOVEJPRNICEM30DNF03:04:01 DNF05:01:37 DNF06:54:09 DNF
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZM50DNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF
PRZERWA-BECH Jolanta 313MOSINAK40DNF03:11:11 DNF05:00:18 DNF06:58:11 DNF
POLIWKA Adam 329RUDNAM30DNF03:10:01 DNF05:05:36 DNF06:58:40 DNF
PIŃKOWSKA Patrycja 316SZCZECINK30DNF03:09:27 DNF05:07:20 DNF06:58:57 DNF
88GREGOR Błażej 344SPWL POZNAŃPIECHCINM3000:00:1503:04:4905:11:5106:59:10
89JĘDRASZEK Alicja 392PABIANICEK4000:00:2203:15:5005:15:3406:59:22
90POPŁAWSKI Krzysztof 345SWARZĘDZM4000:00:1303:04:4605:11:5006:59:27
REWOLIŃSKA-RUDNICKA Anna 312MOSINAK40DNF03:11:15 DNF05:15:42 DNF07:00:55 DNF
KUROWSKI Michał 353BANDA Z POŁUDNIA / WKURW_TEAMGLIWICEM30DNF03:14:56 DNF05:15:26 DNF07:01:42 DNF
93PRZYWARTY Przemyslaw 366SIDOR TEAMKONINM4000:01:0203:08:4305:06:4807:04:03
94POLIWKA Mariusz 338FITNES PIEKARYSPALONAM4000:00:3003:09:2205:16:0007:06:28
MIELCZAREK Przemysław 390KMP KOOPWARSZAWAM40DNF03:14:50 DNF05:16:30 DNF07:06:45 DNF
96PIASECKA Monika 397WILD ULTRA WARRIORSWARSZAWAK4000:00:1203:17:1905:19:1707:10:27
97OCHOTA Rafał 377STARGARDM4000:00:3603:17:0605:19:2507:11:08
98OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAM5000:00:0903:17:3905:19:4507:13:35
99MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWM5000:00:2103:14:5905:19:2507:13:44
100BUDNICKI Andrzej 310BIAŁYSTOKM4000:00:0803:17:2705:21:2507:14:03
101DEKIERT Agnieszka 351LUBINK4000:00:1203:15:5405:19:0807:14:04
102KOCOT Sebastian 336SOSNOWIECM4000:00:0903:15:1605:25:1607:14:31
103WOJTASZEK Marcin 410MUCHY NA ZĘBACHTORUŃM3000:00:2403:20:1705:19:4007:15:17
104SERKOWSKI Marcin 396BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4000:00:1303:16:0605:19:4607:17:04
105PAWŁOWSKI Jacek 401ŻUKOWOM4000:00:1303:14:5505:20:0007:24:18
106ZDANOWICZ Elżbieta 322VEGE RUNNERSWROCŁAWK4000:00:1703:29:3605:33:4107:25:21
Przekroczony limit czasu: 30:00:00
107OLESZCZAK Piotr 391BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM4000:00:2503:20:1105:33:2807:34:52
MARCZYK Tomasz 324BIEGAMDLAZDROWIA.PLJANOWICE WIELKIEM30DNF03:26:49 DNF05:43:30 DNF07:46:45 DNF
109CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM5000:00:1203:29:1805:44:5307:46:47
SŁOMSKI Michał 325BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM30DNF03:26:42 DNF05:43:32 DNF07:46:48 DNF
SZOTOWICZ Sebastian 358SKL STARGARDSZCZECINM40DNF02:41:03 DNF DNF DNF
GRONOSTAJSKI Tomasz 424OLSZTYNM40DNF02:53:06 DNF04:47:08 DNF DNF
OBARSKI Norbert 304KIELCEM60DNF03:57:08 DNF06:42:24 DNF DNF
WASIAK Grzegorz 314WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM40DNF03:45:35 DNF06:02:14 DNF DNF
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINM50DNF03:04:12 DNF DNF DNF
KOCHMAŃSKI Jakub 373KŁODZKOM40DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 116 wynik(ów)