ULTRAKOTLINA 140
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 37
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1CYGAN Piotr 303RUN4FUN ULTRA #MARCIN ŚWIERC TEAMBIELANY WROCŁAWSKIEM501M 1700:00:0402:31:1804:08:5905:42:4908:17:1110:39:2312:26:2314:33:0717:11:3319:37:0322:02:36.3022:02:40.95 9:266,4
2KOSZAREK Maciej 379POZNAŃM502M 3200:01:2002:41:1204:13:4005:47:0108:30:4411:09:3713:20:2116:05:0618:48:0521:28:2124:47:17.7024:48:38.15+02:45:5710:375,6
3BERNACKI Eugeniusz 367POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM503M 3300:00:1603:08:2304:57:4206:40:3609:35:0312:10:0714:15:5816:53:5819:42:1222:09:1524:50:17.1524:50:34.05+02:47:5310:385,6
4WĘGŁOWSKI Maciej 346#BIEGIEMWLASŚRODA WIELKOPOLSKAM504M 4000:00:1202:45:2404:33:5206:10:3209:06:3811:45:2513:59:3616:44:2119:54:4422:17:3925:09:14.1525:09:26.15+03:06:4510:465,6
5MOLENDA Michał 368DORAN WROCŁAWWROCŁAWM505M 4900:00:2103:14:5905:19:2507:13:4410:34:3413:27:2915:38:5518:09:4521:06:3623:59:0426:50:15.6526:50:37.20+04:47:5611:305,2
6OLSZEWSKI Rafał 308WARSZAWAM506M 5700:00:0903:17:3905:19:4507:13:3510:25:0913:08:3115:31:2518:22:5221:48:4624:47:1827:45:46.4527:45:55.70+05:43:1411:535,0
7CZUBA Robert 347ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM507M 6100:00:1203:29:1805:44:5307:46:4711:10:5814:15:3916:39:5619:46:4623:10:5625:54:1928:37:43.6528:37:55.65+06:35:1412:164,9
Niesklasyfikowani
ZYGNER Sławomir 307LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNA / TWORZANICEM50DNF02:52:12 DNF04:43:36 DNF06:40:25 DNF DNF12:19:29 DNF14:49:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZEZIŃSKI Cezary 365PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZM50DNF03:01:26 DNF05:03:23 DNF06:56:39 DNF10:12:50 DNF13:08:39 DNF15:31:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Waldemar 342TT SZCZECINSZCZECINM50DNF03:04:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 10 wynik(ów)