ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LULIS Anna 1424#SOBASTEAMWROCŁAWK401K 300:00:0201:06:4202:12:1603:04:15.5503:04:17.65 5:2511,1
2SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 1416WROCLAWK402K 1200:00:0501:23:5002:48:4803:56:30.8003:56:36.60+00:52:186:578,6
3DWORECKA Ewa 1483WROCLAWK403K 1600:00:1001:28:4502:55:5604:05:38.4004:05:48.65+01:01:317:138,3
4KUBIAK Karolina 1411WEJHEROWOK404K 1900:00:1301:33:3903:06:2604:15:53.3504:16:06.45+01:11:487:318,0
5STASZYŃSKA Karolina 1348BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEK405K 2000:00:1401:28:3303:02:0604:18:40.8504:18:55.00+01:14:377:367,9
6JODŁOWSKA Ewa 1319BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZK406K 2200:00:0701:30:3303:02:1604:19:00.0004:19:07.05+01:14:497:377,9
7MACIEJEC Dorota 1380WARSZAWAK407K 2400:00:1601:35:3203:09:2104:21:29.2504:21:45.45+01:17:277:417,8
8ROŻNIATA Iwona 1434SNG WILD DUCKSGŁOWNOK408K 2800:00:1301:33:3803:09:4504:27:15.3004:27:28.60+01:23:107:517,6
9MAZUR Anna 1307GORZÓW WIELKOPOLSKIK409K 2900:00:0401:33:0903:16:2904:28:55.5504:29:00.10+01:24:427:547,6
10WOJAS-KRAWCZYK Kamila 1283LUBLINK4010K 3100:00:0901:37:1903:15:3204:32:21.7004:32:30.85+01:28:138:007,5
11MARKIEWICZ Joanna 1220TJPOZNAŃK4011K 3300:00:0901:41:2003:19:2904:37:55.3504:38:04.95+01:33:478:107,3
12TOMCZYK Alina 1335NOWOGARDK4012K 3400:00:0501:31:3103:09:1404:41:59.7004:42:05.55+01:37:478:177,2
13GORZKOWSKA Zuzanna 1477TARNOWSKIE GÓRYK4013K 3600:00:0901:36:1903:18:2704:44:55.6004:45:04.80+01:40:478:227,2
14BIAŁEK Kamila 1464GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4014K 3800:00:0401:40:3203:23:3204:46:39.5004:46:43.50+01:42:258:257,1
15KAWA-JERKA Agata 1356GNAJĄCA TEMIDAKOSKOWICEK4015K 3900:00:2001:43:1403:25:4304:46:48.2004:47:09.15+01:42:518:267,1
16BRAUN Ewelina 1439KOŚCIANK4016K 4100:00:0701:41:5503:29:1204:47:59.2004:48:07.00+01:43:498:287,1
17ZIELIŃSKA Kinga 1432OKFIR ŚMIGIEL /SPEED FEET'16KOŚCIANK4017K 4200:00:0701:42:0303:29:1904:48:00.1004:48:07.30+01:43:498:287,1
18GRABOWIECKA Marta 1268ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK4018K 4500:00:0901:42:3403:26:3104:49:57.4004:50:06.60+01:45:488:317,0
19WRÓBLEWSKA Małgorzata 1384BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINK4019K 4700:00:0501:36:3703:21:1104:56:29.0504:56:34.50+01:52:168:436,9
20TASZAREK Ewa 1216MROWINOK4020K 5100:00:2301:38:0503:27:4905:00:14.5005:00:37.80+01:56:208:496,8
21DUBOWIK Ania 1386GOSTYNK4021K 5200:00:0301:41:5803:31:3005:00:40.9505:00:44.70+01:56:278:506,8
22BARTOSZEWSKA Katarzyna 1285WATAHADŁUGOŁĘKAK4022K 5600:00:1601:42:0303:33:0505:07:29.8005:07:46.15+02:03:289:026,6
23KOŁACZEK Sylwia 1263WROCLAWK4023K 5700:00:2401:44:1803:31:3705:07:21.8505:07:46.25+02:03:289:026,6
24GOŹDZICKA Iwona 1269GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK4024K 5900:00:1101:40:5103:31:2705:12:23.3505:12:34.65+02:08:179:116,5
25SYNOWIEC-JUDA Agata 1246JELENIA GÓRAK4025K 6100:00:0701:50:5903:46:4505:16:56.5005:17:04.25+02:12:469:196,4
26BARTOSIEWICZ Gosia 1286SOCHACZEWK4026K 6200:00:0701:42:4403:40:0805:20:13.8505:20:20.95+02:16:039:256,4
27PIETRZAK Agnieszka 1460BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK4027K 6600:00:1401:45:0403:47:1705:25:21.1505:25:35.20+02:21:179:346,3
Niesklasyfikowani
BOLESZCZUK Anna 1238OSP SZKLARSKA PORĘBASZKLARSKA PORĘBAK40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 28 wynik(ów)