ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DUCZMAL Dominika 1421SOBAS TEAMJELENIA GÓRAK201K 100:00:0201:04:3902:08:0802:55:17.6002:55:20.15 5:0911,6
2OBSTÓJ Karolina 1339#SOBASTEAMWROCŁAWK301K 200:00:0101:05:2202:11:1303:00:41.2503:00:43.10+00:05:225:1811,3
3LULIS Anna 1424#SOBASTEAMWROCŁAWK401K 300:00:0201:06:4202:12:1603:04:15.5503:04:17.65+00:08:575:2511,1
4ŁUKASIEWICZ Ewa 1435OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK501K 400:00:0501:10:1802:18:2503:11:43.9503:11:49.45+00:16:295:3810,6
5DUDEK Monika 1260PCH SPORT TEAMZIĘBICEK302K 500:00:0201:09:5102:22:1403:17:10.9003:17:13.20+00:21:535:4710,3
6BIDER Małgorzata 1445FOR RUN TEAMPOZNAŃK303K 600:00:0901:16:0602:27:1403:26:18.5003:26:28.10+00:31:076:049,9
7PIOTROWICZ Kamila 1224JELENIA GÓRAK202K 700:00:0301:16:5302:33:0303:32:23.6503:32:26.75+00:37:066:149,6
8KOKOTT Agnieszka 1275140MINUT.PLSMOLECK304K 800:00:0701:16:2802:33:0203:32:56.2003:33:03.55+00:37:436:159,6
9GRANIECZNY Dorota 1308GÓRKI MAŁEK203K 900:00:2101:24:3602:46:4803:49:49.5503:50:11.30+00:54:516:458,9
10MARTA Marta 1361PRZYTOKK305K 1000:00:1101:25:2802:48:5203:53:05.8503:53:17.45+00:57:576:518,8
11PIĄTEK Aleksandra 1444RĘCZNOK204K 1100:00:0301:16:1402:40:4803:54:21.1503:54:24.95+00:59:046:538,7
12SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 1416WROCLAWK402K 1200:00:0501:23:5002:48:4803:56:30.8003:56:36.60+01:01:166:578,6
13NOGANOWICZ Agata 1257PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNK502K 1300:00:2101:28:0102:56:5704:02:56.7504:03:18.45+01:07:587:088,4
14BRZÓSKA Aldona 1378PANDA TEAMWRONKIK306K 1400:00:2601:27:2002:51:0604:03:41.6004:04:07.90+01:08:477:108,4
15MIŚKIEWICZ Karolina 1480WROCŁAWK205K 1500:00:1601:32:0502:55:4104:04:39.0004:04:55.80+01:09:357:118,3
16DWORECKA Ewa 1483WROCLAWK403K 1600:00:1001:28:4502:55:5604:05:38.4004:05:48.65+01:10:287:138,3
17SOŁTYSIAK Marta 1239ŁÓDŹK307K 1700:00:0701:24:4202:55:5404:10:52.8504:11:00.60+01:15:407:228,1
18BERESIŃSKA Dorota 1438SIEDLĘCINK206K 1800:00:1501:31:1202:58:5604:13:58.9504:14:14.50+01:18:547:288,0
19KUBIAK Karolina 1411WEJHEROWOK404K 1900:00:1301:33:3903:06:2604:15:53.3504:16:06.45+01:20:467:318,0
20STASZYŃSKA Karolina 1348BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEK405K 2000:00:1401:28:3303:02:0604:18:40.8504:18:55.00+01:23:347:367,9
21BANASZAK Maria 1397WARSZAWA (MOKOTÓW)K207K 2100:00:2801:31:5703:00:3204:18:28.5004:18:57.20+01:23:377:367,9
22JODŁOWSKA Ewa 1319BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZK406K 2200:00:0701:30:3303:02:1604:19:00.0004:19:07.05+01:23:467:377,9
23WĄSIK Elżbieta 1337PIECHOWICEK308K 2300:00:1801:32:3403:03:2304:18:52.1504:19:10.90+01:23:507:367,9
24MACIEJEC Dorota 1380WARSZAWAK407K 2400:00:1601:35:3203:09:2104:21:29.2504:21:45.45+01:26:257:417,8
25ŁOWICKA Maja 1234MAMY-BIEGAMYKOZIEGŁOWYK208K 2500:00:0901:35:1603:10:4604:22:15.8504:22:25.60+01:27:057:427,8
26SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 1374ULTRA TRIAL MAŁOPOLSKAKRAKÓWK309K 2600:00:1201:30:4803:06:1104:23:52.1504:24:04.45+01:28:447:457,7
27KULAS Katarzyna 1221POZNAŃK3010K 2700:00:0901:36:4903:13:3604:24:22.8004:24:32.55+01:29:127:467,7
28ROŻNIATA Iwona 1434SNG WILD DUCKSGŁOWNOK408K 2800:00:1301:33:3803:09:4504:27:15.3004:27:28.60+01:32:087:517,6
29MAZUR Anna 1307GORZÓW WIELKOPOLSKIK409K 2900:00:0401:33:0903:16:2904:28:55.5504:29:00.10+01:33:397:547,6
30FANAJŁO Kasia 1266ZGZBZIELONA GÓRAK3011K 3000:00:1001:36:5303:11:3504:30:31.5504:30:41.90+01:35:217:577,5
31WOJAS-KRAWCZYK Kamila 1283LUBLINK4010K 3100:00:0901:37:1903:15:3204:32:21.7004:32:30.85+01:37:108:007,5
32CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 1492MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWK3012K 3200:00:1601:38:2103:15:2204:37:37.4004:37:53.55+01:42:338:097,3
33MARKIEWICZ Joanna 1220TJPOZNAŃK4011K 3300:00:0901:41:2003:19:2904:37:55.3504:38:04.95+01:42:448:107,3
34TOMCZYK Alina 1335NOWOGARDK4012K 3400:00:0501:31:3103:09:1404:41:59.7004:42:05.55+01:46:458:177,2
35PAŁUCKA Marta 1482PROJEKT ULTRAZALASEWOK3013K 3500:00:1101:40:1403:19:2404:44:36.9504:44:47.95+01:49:278:227,2
36GORZKOWSKA Zuzanna 1477TARNOWSKIE GÓRYK4013K 3600:00:0901:36:1903:18:2704:44:55.6004:45:04.80+01:49:448:227,2
37KARKOWSKA Wiesława 1442BARANOWOK601K 3700:00:0701:41:5103:29:1504:45:18.3004:45:25.35+01:50:058:237,2
38BIAŁEK Kamila 1464GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4014K 3800:00:0401:40:3203:23:3204:46:39.5004:46:43.50+01:51:238:257,1
39KAWA-JERKA Agata 1356GNAJĄCA TEMIDAKOSKOWICEK4015K 3900:00:2001:43:1403:25:4304:46:48.2004:47:09.15+01:51:498:267,1
40STELMACH Barbara 1381STELMACH TEAMWROCŁAWK503K 4000:00:0701:41:2003:24:4904:47:14.6504:47:22.15+01:52:028:267,1
41BRAUN Ewelina 1439KOŚCIANK4016K 4100:00:0701:41:5503:29:1204:47:59.2004:48:07.00+01:52:468:287,1
42ZIELIŃSKA Kinga 1432OKFIR ŚMIGIEL /SPEED FEET'16KOŚCIANK4017K 4200:00:0701:42:0303:29:1904:48:00.1004:48:07.30+01:52:478:287,1
43FIERKOWICZ Teresa 1253ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOŚWIERADÓW-ZDRÓJK504K 4300:00:1901:41:5803:25:3004:49:26.6504:49:46.30+01:54:268:307,0
44BOGACKA Aneta 1267ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3014K 4400:00:1001:42:2903:26:2804:49:56.1004:50:06.45+01:54:468:317,0
45GRABOWIECKA Marta 1268ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK4018K 4500:00:0901:42:3403:26:3104:49:57.4004:50:06.60+01:54:468:317,0
46KROSZKA Beata 1347KS STASZEWSCYWARSZAWAK505K 4600:00:1001:41:1303:24:4104:54:58.9504:55:09.45+01:59:498:406,9
47WRÓBLEWSKA Małgorzata 1384BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINK4019K 4700:00:0501:36:3703:21:1104:56:29.0504:56:34.50+02:01:148:436,9
48GĘSICKA Marta 1454BYDGOSZCZK3015K 4800:00:2401:42:4903:26:0904:56:33.9504:56:58.35+02:01:388:436,9
49OLEŚ Ewa 1320JEŻÓW SUDECKIK3016K 4900:00:2401:42:5403:26:1304:56:34.5004:56:58.50+02:01:388:436,9
50JANISZEWSKA Joanna 1495POZNAŃK3017K 5000:00:1301:39:4203:27:3504:58:52.7004:59:06.10+02:03:458:476,8
51TASZAREK Ewa 1216MROWINOK4020K 5100:00:2301:38:0503:27:4905:00:14.5005:00:37.80+02:05:178:496,8
52DUBOWIK Ania 1386GOSTYNK4021K 5200:00:0301:41:5803:31:3005:00:40.9505:00:44.70+02:05:248:506,8
53KIM Renata 1273WARSZAWAK506K 5300:00:0901:42:3803:31:5405:00:35.5005:00:45.40+02:05:258:506,8
54DUBAS Anna 1401SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOŚCI.PLPOZNAŃK3018K 5400:00:2701:43:2503:33:4605:06:22.2505:06:49.75+02:11:299:006,7
55PYZIO Magdalena 1399KOMORNIKIK3019K 5500:00:2701:43:2203:33:4305:06:22.7005:06:50.00+02:11:299:006,7
56BARTOSZEWSKA Katarzyna 1285WATAHADŁUGOŁĘKAK4022K 5600:00:1601:42:0303:33:0505:07:29.8005:07:46.15+02:12:269:026,6
57KOŁACZEK Sylwia 1263WROCLAWK4023K 5700:00:2401:44:1803:31:3705:07:21.8505:07:46.25+02:12:269:026,6
58SKRZYŃSKA Marlena 1270ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3020K 5800:00:1101:40:2103:31:1705:12:20.3505:12:31.75+02:17:119:116,5
59GOŹDZICKA Iwona 1269GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK4024K 5900:00:1101:40:5103:31:2705:12:23.3505:12:34.65+02:17:149:116,5
60CISKA Renata 1450RYKOWISKO TEAM/CZARNE OWCEPŁOCKK3021K 6000:00:1901:42:5103:35:5205:14:05.8505:14:24.85+02:19:049:146,5
61SYNOWIEC-JUDA Agata 1246JELENIA GÓRAK4025K 6100:00:0701:50:5903:46:4505:16:56.5005:17:04.25+02:21:449:196,4
62BARTOSIEWICZ Gosia 1286SOCHACZEWK4026K 6200:00:0701:42:4403:40:0805:20:13.8505:20:20.95+02:25:009:256,4
63HAGEL Julita 1225LUBINK3022K 6300:00:1001:43:3103:34:4605:20:21.4005:20:32.35+02:25:129:256,4
64TOMASZCZYK Małgorzata 1494WROCŁAWK3023K 6400:00:1201:46:3603:42:0205:21:16.1005:21:28.70+02:26:089:266,3
65WALIŃSKA Agata 1404WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKIK3024K 6500:00:2701:47:5303:49:1605:22:13.8005:22:41.60+02:27:219:286,3
66PIETRZAK Agnieszka 1460BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK4027K 6600:00:1401:45:0403:47:1705:25:21.1505:25:35.20+02:30:159:346,3
67DOMINIAK Katarzyna 1471TIGERS TEAMŁÓDŹK3025K 6700:00:0601:48:5203:49:2005:25:32.9005:25:39.80+02:30:199:346,3
68OKULICZ Anita 1413MUDFOXESBYDGOSZCZK3026K 6800:00:0801:46:3703:49:5305:30:36.1505:30:44.55+02:35:249:436,2
69NOWACKA Katarzyna 1427MUDFOXESBYDGOSZCZK3027K 6900:00:0801:47:0003:49:5105:31:14.5005:31:22.80+02:36:029:446,2
70NAWROT Katarzyna 1324MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICEK3028K 7000:00:0601:54:2803:54:0505:37:38.7005:37:45.40+02:42:259:556,0
71KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 1340RUN4GOLDZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK3029K 7100:00:0701:50:3704:03:3805:42:24.4505:42:32.05+02:47:1110:046,0
Niesklasyfikowani
BOLESZCZUK Anna 1238OSP SZKLARSKA PORĘBASZKLARSKA PORĘBAK40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 72 wynik(ów)