ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LAGNER Sebastian 1420KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSOBÓTKAM201M 400:00:0200:57:3901:55:1702:38:43.5002:38:45.60 4:4012,9
2PIĄTEK Jakub 1497M202M 1800:00:1501:09:0802:19:5503:15:48.1003:16:03.85+00:37:185:4510,4
3GĄSIOROWSKI Jarosław 1302ŚWIEBODZINM203M 2700:00:0201:11:1802:24:0803:23:13.0003:23:15.00+00:44:295:5810,0
4GAŁAT Dominik 1457SZKLARSKA PORĘBAM204M 3700:00:0801:16:0002:35:1203:41:10.5503:41:19.05+01:02:336:309,2
5BARSZCZYK Dawid 1393IZERY BOGATYNIASIENIAWKAM205M 5600:00:2001:17:0502:41:3903:48:46.9503:49:07.45+01:10:216:438,9
6GOŁĘBIEWICZ Wojciech 1214WROCŁAWM206M 6300:00:1701:18:4302:40:4903:53:33.5503:53:51.15+01:15:056:528,7
7CHWIEJ Michał 1241KS SZRENICAPIECHOWICEM207M 6700:00:2801:24:3302:51:2503:59:27.5503:59:55.75+01:21:107:028,5
8MERK Michal 1261SZCZECINEKM208M 7300:00:1101:15:2602:46:0504:04:29.0504:04:41.00+01:25:557:118,3
9GÓRECKI Krzysztof 1326JELENIA GÓRAM209M 7400:00:0601:24:4802:52:4104:04:45.2004:04:51.65+01:26:067:118,3
10PIASKOWSKI Mateusz 1203KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM2010M 7500:00:2301:26:1602:51:5304:05:16.4004:05:39.65+01:26:547:128,3
11HORBATIUK Oleksii 1316GORZÓW WLKPM2011M 9100:00:0601:21:2302:57:0104:15:56.2504:16:02.30+01:37:167:318,0
12WITLICKI Kacper 1476KROŚNIEŃSKIE WYDARZENIAKROSNO ODRZAŃSKIEM2012M 10700:00:0501:28:2503:05:3304:24:14.8004:24:20.55+01:45:347:467,7
13KAMINSKI Jan 1396WROCŁAWM2013M 11100:00:1601:33:5003:07:0604:25:07.1004:25:23.55+01:46:377:477,7
14ŻYDEK Piotr 1314CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWM2014M 12500:00:2201:27:4803:14:2104:37:28.3504:37:50.60+01:59:058:097,4
15BOROŃ Wojciech 1254CZACZM2015M 13300:00:2601:33:3503:06:1704:41:30.4504:41:57.35+02:03:118:167,2
16STROJNY Radosław 1377KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAM2016M 14300:00:1501:40:1003:23:2904:47:42.6504:47:58.50+02:09:128:277,1
17MACHNACZ Przemysław 1493WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIWROCŁAWM2017M 16000:00:1701:49:3503:53:4405:32:06.9505:32:24.65+02:53:399:466,1
Znaleziono 17 wynik(ów)