ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
Czas
netto
34km
Czas
brutto
34km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRÝDL Pavel 1443MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM401M 300:00:0100:56:3101:52:3602:35:26.4502:35:28.15 4:3413,1
2RUTKOWSKI Dawid 1372GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM402M 600:00:0201:01:4402:01:1902:44:13.9002:44:16.20+00:08:484:4912,4
3SKRAJNY Łukasz 1373JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWM403M 1000:00:0201:02:1902:08:1402:58:12.7002:58:14.80+00:22:465:1411,4
4MIRECKI Tomasz 1328140MINUT.PLDOPIEWIECM404M 1100:00:0301:06:2102:08:5602:59:03.4002:59:06.90+00:23:385:1511,4
5KOTLAREK Dawid 1213VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAM405M 1300:00:0201:04:2502:10:0903:04:08.8003:04:11.60+00:28:435:2411,1
6CHYB Radosław 1425RUN-PASSION.PL TEAMGDYNIAM406M 1400:00:0301:03:0902:21:1003:06:55.3003:06:58.30+00:31:305:2910,9
7KANIA Tomasz 1414#SOBASTEAMWROCŁAW, POW. WROCŁAWM407M 1900:00:0301:08:2402:18:3103:16:13.0003:16:16.40+00:40:485:4610,4
8KARCZ Tomasz 1452TEALTREE.PLSTRZEGOMM408M 2000:00:0201:08:3602:18:3503:18:26.9503:18:29.35+00:43:015:5010,3
9MOJEK Michał 1475DYNAFIT/GOPR KARKONOSZEKARPACZM409M 2100:00:0401:08:5002:19:2503:18:25.4503:18:30.20+00:43:025:5010,3
10KURPIEWSKI Artur 1403TORUŃM4010M 2400:00:0301:12:0902:24:2703:20:31.1003:20:34.20+00:45:065:5310,2
11KRZYŚKO Krzysztof 1346RUN-PASSION.PLBANINOM4011M 2600:00:0401:13:4402:26:0503:22:33.6003:22:38.45+00:47:105:5710,1
12WOZNIAK Grzegorz 1366LUBINM4012M 2900:00:2501:13:5102:27:1103:28:05.4003:28:30.55+00:53:026:079,8
13PASZKIEWICZ Kamil 1208WROCŁAWM4013M 3300:00:1501:17:4302:33:2603:34:46.6503:35:02.55+00:59:346:199,5
14GRABOWSKI Daniel 1360MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM4014M 3500:00:1401:17:1502:36:3803:38:55.1003:39:09.75+01:03:416:269,3
15GALEK Adam 1296WARSZAWAM4015M 3800:00:2001:17:5102:36:0303:41:21.8003:41:42.00+01:06:136:309,2
16WINIARSKI Jarosław 1298WINIARA TEAMPOZNAŃM4016M 3900:00:1901:20:0202:39:5303:41:23.6503:41:42.90+01:06:146:309,2
17DUJS Rafał 1456HANGARPOZNAŃM4017M 4200:00:1001:19:4902:39:3203:43:27.2003:43:37.55+01:08:096:349,1
18PIETRZYK Tomasz 1218140MINUT.PLŚWIDNICAM4018M 4300:00:0401:20:1202:39:4503:43:44.1003:43:48.50+01:08:206:349,1
19MUĆKA Paweł 1496JELENIA GÓRAM4019M 4500:00:2901:20:1602:40:1403:44:13.6503:44:42.65+01:09:146:359,1
20MATYKIEWICZ Michał 1362LUSOWOM4020M 4800:00:1201:21:1402:41:5703:46:27.4003:46:39.70+01:11:116:399,0
21CYBULSKI Mariusz 1472BIEGAJ Z MAŃKIEM TEAM, SAINT-GOBAIN SQUADJELCZ-LASKOWICEM4021M 4900:00:0301:13:4902:35:1403:46:42.9503:46:46.10+01:11:176:409,0
22LESZCZYŃSKI Michał 1205SYBERIA HUSKY TEAMDESZCZNOM4022M 5100:00:0701:16:5602:35:1903:46:46.4003:46:54.05+01:11:256:409,0
23KUCHARSKI Dariusz 1281KRZYKÓWM4023M 5400:00:1401:22:2402:44:4503:47:46.6003:48:01.35+01:12:336:419,0
24RYCHTYK Dawid 1371140MINUT.PLWROCŁAWM4024M 5900:00:0801:25:3702:48:3803:51:23.6003:51:32.25+01:16:046:488,8
25PODOLUK Marek 1291WROCŁAWM4025M 6000:00:0501:15:2802:44:3603:53:03.3503:53:08.85+01:17:406:518,8
26BŁASZKIEWICZ Bogusz 1488LUSOWOM4026M 6100:00:1201:21:2102:43:2303:53:01.4503:53:14.40+01:17:466:518,8
27NECKAR Michał 1363HWBCWROCŁAWM4027M 6200:00:1701:18:5402:42:2703:52:58.6003:53:16.00+01:17:476:518,8
28OLESIAK Roman 1385KROSNO ODRZAŃSKIEM4028M 6400:00:1101:23:4602:45:0303:53:40.0003:53:51.75+01:18:236:528,7
29MAKOCKI Michal 1365SZCZECINM4029M 6800:00:2201:28:4902:51:4304:01:10.3004:01:32.95+01:26:047:058,5
30KSIĘŻAREK Łukasz 1359XC-SPORT TEAMJELENIA GÓRAM4030M 7000:00:0601:23:2802:45:4504:02:42.8004:02:49.20+01:27:217:088,4
31TUŃSKI Adam 1294GNIEZNOM4031M 7100:00:1201:25:1402:56:2504:02:39.3504:02:51.95+01:27:237:088,4
32KRAMPICHOWSKI Paweł 1293STUDZIENICEM4032M 7200:00:1201:25:1602:56:2304:02:40.0004:02:52.20+01:27:247:088,4
33FORNALIK Adam 1462WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBWARSZAWAM4033M 7800:00:2401:27:4502:59:3904:07:46.0504:08:10.15+01:32:427:178,2
34LISOWSKI Grzegorz 1329JAWORM4034M 8000:00:0401:25:0302:52:5704:09:05.5504:09:09.90+01:33:417:198,2
35GACKOWSKI Jarek 1430TRISTYLE.PLBYDGOSZCZM4035M 8200:00:2501:33:1003:00:1104:11:06.9504:11:32.35+01:36:047:238,1
36PIASKOWSKI Marcin 1455BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM4036M 8600:00:0501:29:4303:01:4504:12:47.0004:12:52.60+01:37:247:268,1
37SAMEK Aleksander 1222ŚWIDNICAM4037M 8700:00:0601:25:3403:00:2604:12:57.8504:13:04.20+01:37:367:268,1
38DUDZIAK Tomasz 1299SIERADZM4038M 8800:00:2001:25:5602:57:2404:12:47.9504:13:08.75+01:37:407:268,1
39PIETRZAK Marek 1290SWARZĘDZM4039M 9000:00:1501:31:5603:01:3204:15:23.0504:15:38.35+01:40:107:308,0
40TARNAWSKI Andrzej 1448JAWORZNOM4040M 9300:00:2201:36:4203:05:5504:16:18.6004:16:40.95+01:41:127:328,0
41TRACZYK Piotr 1491JELENIA GÓRAM4041M 9400:00:1001:25:3702:59:1604:16:32.6004:16:43.15+01:41:157:328,0
42RABIEJ Wojciech 1461DUCLA ACADEMYWARSZAWAM4042M 9700:00:2401:26:2702:57:0004:18:53.8004:19:17.90+01:43:497:367,9
43PURCZYŃSKI Grzegorz 1227ZIELONA GÓRAM4043M 9800:00:0401:25:5003:05:3704:19:53.1004:19:57.10+01:44:287:387,8
44MATYSIAK Karol 1447SMAZALNIA RYB U BIEGACZY/ OSHPOZNAŃM4044M 9900:00:0901:25:1204:20:12.8004:20:22.25+01:44:547:397,8
45KMIT Marcin 1400WROCŁAWM4045M 10000:00:1401:34:1603:04:0104:20:12.7004:20:27.65+01:44:597:397,8
46KOZIEŁ Szymon 1417TOUR DE RUNGOLĘCZEWOM4046M 10400:00:2601:24:4603:01:1204:22:29.5504:22:55.55+01:47:277:437,8
47SERAFIN Michał 1353HWBCWROCŁAWM4047M 10600:00:1701:30:1703:04:4004:23:37.4504:23:54.85+01:48:267:457,7
48GRELA Michał 1398BIEGAMY WE WROCAWIUWROCŁAWM4048M 10800:00:1601:35:3703:07:0204:24:12.2004:24:28.20+01:49:007:467,7
49ŻABIEREK Tomasz 1311GORZÓW WLKP.M4049M 11600:00:0501:33:1203:16:2504:28:55.7504:29:00.90+01:53:327:547,6
50GRACZYK Mariusz 1317ZIELONA GÓRAM4050M 12000:00:1001:40:2003:11:3004:30:32.1004:30:43.05+01:55:147:577,5
51GAŁKOWSKI Paweł 1315POZNAŃM4051M 12200:00:2701:27:4003:08:3504:31:48.6504:32:16.00+01:56:477:597,5
52DUDEK Mariusz 1369GOSTYŃM4052M 12600:00:0301:25:5203:11:2704:38:06.3504:38:09.55+02:02:418:107,3
53BĘBAS Paweł 1215WROCŁAWM4053M 13100:00:1901:38:4303:15:1004:40:09.4004:40:28.70+02:05:008:147,3
54HILDEBRAND Daniel 1252A MOGŁEM JEŹDZIĆ NA ROWERZEZALASEWOM4054M 13400:00:0001:28:4203:09:0704:42:17.7504:42:17.75+02:06:498:187,2
55ZIELIŃSKI Karol 1250POZNAŃM4055M 13500:00:0001:28:4903:09:1304:42:19.0004:42:19.00+02:06:508:187,2
56SZUBARSKI Krzysztof 1412PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM4056M 13600:00:0301:32:5003:13:5404:42:26.0504:42:29.55+02:07:018:187,2
57POLACZYK Bartosz 1255KOMORNIKIM4057M 13700:00:2601:33:2303:13:3304:42:11.7504:42:37.90+02:07:098:177,2
58KAWIK Janusz 1357ZEBRZYDOWICEM4058M 13800:00:0501:38:3403:18:5504:43:36.2504:43:41.55+02:08:138:207,2
59KACZANOWSKI Marcin 1407MTS DRUŻYNA SZPIKULUBINM4059M 14000:00:2401:34:1003:14:1304:44:06.9004:44:31.65+02:09:038:217,2
60ZAWADZKI Bartosz 1487ZIELONA GÓRAM4060M 14100:00:0701:30:0403:12:2704:45:25.8004:45:33.70+02:10:058:237,1
61GŁADYSIAK Przemysław 1388KOMORNIKIM4061M 15200:00:1901:53:3303:41:2805:06:22.2005:06:41.75+02:31:139:006,7
62BORUCKI Rafał 1282WILKÓW OSIEDLEM4062M 15300:00:1801:41:0503:37:4505:11:18.1505:11:36.45+02:36:089:096,6
63KARPIESIUK Adam 1451AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKM4063M 15400:00:1901:42:5203:35:4905:14:04.7005:14:24.65+02:38:569:146,5
64ROŻNIATA Andrzej 1433SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4064M 16100:00:1401:43:2103:49:3805:35:31.5005:35:45.70+03:00:179:526,1
65HAKAŁO Grzegorz 1389KOMORNIKIM4065M 16200:00:1901:53:3303:53:0505:35:55.7005:36:14.80+03:00:469:526,1
66LACH Jakub 1473JELENIA GÓRAM4066M 16300:00:1401:55:0104:03:0705:37:18.1505:37:32.55+03:02:049:556,0
67JASIŃSKI Paweł 1331ZMASAKROWANIWILCZYNM4067M 16400:00:0001:49:4003:58:2305:50:15.3505:50:15.35+03:14:4710:185,8
Niesklasyfikowani
JODŁOWSKI Marek 1318BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM40DNF01:14:45 DNF02:26:34 DNF DNF DNF--
WOŚ Łukasz 1429RAKONIEWICEM40DNF01:53:53 DNF DNF DNF DNF--
KMIECIK Mirosław 1405RAKONIEWICEM40DNF01:53:58 DNF DNF DNF DNF--
WYLEGAŁA Marcin 1237OSP SZKLARSKA PORĘBAPIECHOWICEM40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)