ULTRAKOTLINA 50
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 54 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 291
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 31km | 42km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuGoduszyn
17km
Górzyniec
31km
Kopalnia
42km
Czas
netto
56km
Czas
brutto
56km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KARWACZYŃSKI Roger 1036JELENIA GÓRAM301M 100:00:0101:19:3202:29:1203:40:4404:58:50.1004:58:51.45 5:2011,2
2MOCZEK Tomasz 1028GŁOGÓWM401M 200:00:0001:23:4502:36:3903:50:3305:09:56.9005:09:57.70+00:11:065:3210,8
3PILARSKI Tomasz 985IZERY BOGATYNIABOGATYNIAM402M 300:00:0001:23:4602:39:0103:54:1805:10:32.1505:10:32.90+00:11:415:3210,8
4GRIMSTRUP Simon 1072SILKEBORG OK TRAILRYM403M 400:00:0101:25:1202:40:5303:54:4805:11:09.3005:11:10.80+00:12:195:3310,8
5SMOLIŃSKI Marcin 826BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWM302M 500:00:0201:25:1102:38:4003:59:0005:21:02.8005:21:05.60+00:22:145:4310,5
6ŁUKASZEWSKI Szymon 948STRZYŻEWICEM303M 600:00:0101:23:4902:41:1704:02:3105:32:19.1005:32:20.30+00:33:285:5610,1
7KWAŚNIEWSKI Mariusz 1040SZWLA STARGARDSTARGARDM304M 700:00:0301:30:3702:52:4004:13:0105:35:46.6005:35:49.95+00:36:585:5910,0
8MIELEWCZYK Tomasz 803VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM404M 800:00:0601:31:2602:53:4104:19:0905:40:55.5505:41:02.00+00:42:106:059,9
9PILARSKI Michał 1044RUNDOMSKOGIDLEM305M 900:00:0401:23:3602:45:2304:20:1205:45:02.7505:45:07.50+00:46:166:099,7
10KAMERDUŁA Łukasz 1063#TEAMCZTERYSTRUŻKAM405M 1000:00:0101:23:3002:45:1504:14:2405:45:15.3505:45:16.85+00:46:256:099,7
11MOSKALSKI Dariusz 977EDI TEAM ZGORZELECZGORZELECM501M 1100:00:0001:34:3502:58:5304:24:4305:54:09.0005:54:09.80+00:55:186:199,5
12ŁOPATYŃSKI Irek 1088REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM406M 1200:00:0301:31:2502:57:5804:22:5805:54:14.2505:54:18.05+00:55:266:199,5
13WYSOKIŃSKI Konrad 1066MESMERIK RUNNERSPIASECZNOM407M 1300:00:0001:27:3902:52:5904:24:2705:58:01.0505:58:01.05+00:59:096:239,4
14BARANOWSKI Jacek 1075JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM408M 1400:00:0401:34:5603:03:0804:30:4406:02:24.8006:02:28.90+01:03:376:289,3
15ZIĘBA Tomek 1076JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM409M 1500:00:0001:38:0303:06:5404:33:2706:03:18.6006:03:18.95+01:04:276:299,2
16MAJCHRZAK Maciej 855140MINUT.PLWROCŁAWM306M 1600:00:0701:35:4404:36:4806:11:57.9006:12:05.75+01:13:146:389,0
17NOWICKI Marcin 838GORZÓW WIELKOPOLSKIM4010M 1700:00:0101:36:4203:10:0404:45:2106:12:18.9506:12:20.75+01:13:296:389,0
18LATAK Michał 988WARSZAWAM4011M 1800:00:0701:37:1403:05:1404:37:3006:14:01.2506:14:08.60+01:15:176:409,0
19RYSZ Robert 885ZABRZEM307M 1900:00:0801:35:2603:06:2804:39:1006:14:40.2506:14:48.90+01:15:576:419,0
20NOSEK Mateusz 1020ZAKLICZYNM201M 2000:00:0701:40:4703:14:4704:47:5106:14:53.5006:15:01.45+01:16:106:419,0
21WOLAŃSKI Jan 968OŁAWAM4012M 2100:00:0201:36:3103:02:5904:31:0706:15:12.6506:15:14.95+01:16:236:429,0
22RABSKI Tomek 891ZGORZELECM308M 2200:00:0201:34:3803:06:0304:43:5806:15:17.0506:15:19.25+01:16:276:429,0
23PASZKOWSKI Piotr 965WKURW_TEAMSZCZECINM4013M 2300:00:1101:34:5703:03:1104:45:3206:16:10.0506:16:21.25+01:17:296:438,9
24CAPUTA Wojciech 1070LESZNOM4014M 2400:00:0301:38:2503:08:2204:43:4806:18:03.3506:18:06.40+01:19:146:458,9
25STAROŃ Norbert 889EDITEAMZGORZELECM4015M 2500:00:0103:05:5804:43:1706:22:18.5506:22:19.75+01:23:286:498,8
26WITOSŁAWSKI Maciej 859WROCŁAWM309M 2600:00:0201:39:3303:12:3804:50:4206:23:08.8006:23:10.90+01:24:196:508,8
27KARPOWICZ Rafal 835WROCLAWM4016M 2700:00:0401:37:2303:07:5204:44:4306:23:17.6506:23:21.90+01:24:306:508,8
28ŚLIWIŃSKI Rafał 896PROSZOWAM3010M 2800:00:0201:36:2603:05:1204:41:2506:25:43.5506:25:45.85+01:26:546:538,7
29HETMAN Łukasz 1052BARLINEKM4017M 2900:00:0901:38:5303:08:3704:45:2406:26:18.1506:26:27.60+01:27:366:538,7
30WEINERT Artur 961RUNNER'S POWERŚREMM3011M 3000:00:0001:37:3403:09:3804:49:4906:26:50.7006:26:50.70+01:27:596:548,7
31KISILEWICZ Marek 1013NOAWYSOKAM4018M 3100:00:0201:40:3503:12:4304:50:5606:26:53.4006:26:56.20+01:28:046:548,7
32CICHY Krzysztof 1067OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEM4019M 3200:00:0301:37:2203:12:2404:56:2206:26:54.1006:26:57.95+01:28:066:548,7
33MATUSZEWSKI Marek 1031RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM4020M 3300:00:0001:39:5203:14:5204:51:1606:28:32.7006:28:32.70+01:29:416:568,6
34BŁĄDEK Sławomir 1069WITKOWO DRUGIEM3012M 3400:00:0501:38:4403:13:3104:54:0706:28:48.8006:28:54.60+01:30:036:568,6
35MIELĘCKI Maciej 1035AZS UWM OLSZTYNOLSZTYNM502M 3500:00:0301:46:1003:20:0904:51:4206:30:34.8506:30:38.20+01:31:466:588,6
36SIKORSKI Szymon 1053NOAKIELCZOWM3013M 3600:00:0201:42:5203:21:5704:57:4206:30:40.0006:30:42.50+01:31:516:588,6
37LULEK Paweł 1090GOPR KARKONOSZEJELENIA GÓRAM4021M 3700:00:0701:39:2403:14:5804:52:1706:30:58.7506:31:06.70+01:32:156:588,6
38PORCZYK Zbigniew 1027POWER TRAININGWARSZAWAM3014M 3800:00:0501:39:2003:11:4504:53:2906:31:12.4506:31:17.50+01:32:266:598,6
39GRZĄBA Szymon 1019HIT THE TRAILMIKOŁÓWM4022M 3900:00:0401:41:1503:17:2004:57:1906:34:38.7006:34:43.45+01:35:527:028,5
40KUCIAK Bartosz 994#LESNYDZIODKROSNOM3015M 4000:00:0701:41:3103:18:2204:56:3406:34:38.1506:34:45.20+01:35:537:028,5
41SKOKOWSKI Maciej 811MASŁOWOM4023M 4100:00:2301:42:1003:17:5004:56:2806:35:39.2006:36:02.60+01:37:117:038,5
42BORDYCH Andrzej 1037BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4024M 4200:00:0901:43:3403:17:0704:57:0506:37:26.4506:37:36.05+01:38:447:058,5
43BORDYCH Jacek 1025BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM503M 4300:00:1001:45:5703:21:4404:57:3706:37:46.2506:37:56.65+01:39:057:068,4
44DOBROWOLSKI Krzysztof 897SULIKÓWM3016M 4400:00:0301:34:3103:05:3404:51:2106:38:02.1506:38:05.80+01:39:147:068,4
45KOWALSKI Grzegorz 1024PMCG PIASECZNOPIASECZNOM504M 4500:00:1001:40:0803:14:5004:57:4506:39:29.9506:39:40.70+01:40:497:088,4
46OLEJNICZAK Piotr 1007LESZNOM4025M 4600:00:0501:39:1503:14:4104:59:0106:40:28.5006:40:34.05+01:41:427:098,4
47PĘKALA Marcin 858ONEMANRUNTEAMŚWIDNICAM4026M 4700:00:0501:40:2603:17:0904:59:1206:45:04.9006:45:09.90+01:46:187:148,3
48MAZUREK Łukasz 893EDITEAM ZGORZELECZGORZELECM4027M 4800:00:0101:41:4503:15:0704:59:3406:48:06.3006:48:07.80+01:49:167:178,2
49GANDZIAROWSKI Marek 925#WATAHA_SOBÓTKASOBÓTKAM3017M 4900:00:0801:42:3603:22:4105:11:0606:49:02.8506:49:11.40+01:50:197:188,2
50SZELA Łukasz 1080BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM3018M 5000:00:0401:38:5103:14:5405:00:5606:52:16.8006:52:21.70+01:53:307:218,2
51JAKOWSKI Mateusz 932BARDOM202M 5100:00:0501:33:5303:08:0604:53:3906:53:57.1506:54:02.40+01:55:107:238,1
52OLEŚ Daniel 964JEŻÓW SUDECKIM3019M 5200:00:0401:43:5603:23:5205:07:1506:54:35.2006:54:39.30+01:55:477:248,1
53SZYMCZYK Michał 906SZPROTAWAM4028M 5300:00:0801:45:4403:25:3405:11:3806:55:52.9006:56:00.90+01:57:097:258,1
54WILCZKOWIAK Jan 992LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM3020M 5400:00:0601:46:1503:22:4705:05:1906:56:41.6506:56:47.90+01:57:567:268,1
55WOJTAL Marcin 987#BIEGAJLESZNOLESZNOM4029M 5500:00:0901:41:2403:21:2205:12:3106:58:20.7506:58:29.90+01:59:387:288,0
56KRZYSZTOŃ Maciej 999KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM4030M 5600:00:1801:47:0603:27:3905:17:4206:58:12.3006:58:30.30+01:59:387:288,0
57TOMASIK Andrzej 842ZIELONA GÓRAM505M 5700:00:2001:47:1103:28:5405:16:4307:00:04.4007:00:24.55+02:01:337:308,0
58BĄK Piotr 843KB LUPUS OLEŚNICABRZEZIA ŁĄKAM4031M 5800:00:0501:40:1803:20:1205:08:5507:03:15.5007:03:21.05+02:04:297:337,9
59MERDA Piotr 1015MTS HAMERMIASTKOM4032M 5900:00:0301:43:0403:21:0805:05:4307:03:17.7007:03:21.25+02:04:297:337,9
60PIETRZAK Jacek 1078ŁÓDŹM4033M 6000:00:0801:46:0103:23:0005:08:4707:04:30.3507:04:38.65+02:05:477:347,9
61JASEK Maciej 955DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM4034M 6100:00:1801:45:1503:28:4405:17:2707:04:25.5507:04:44.30+02:05:527:347,9
62ŚMICHURSKI Krzysztof 982WLKP MOUNTAINS ULTRACEREKWICAM3021M 6200:00:0101:44:2203:29:2305:16:3607:05:13.2507:05:14.95+02:06:237:357,9
63GRYS Paweł 818WAWRZYNTEAMWROCŁAWM3022M 6300:00:1001:40:3803:25:5705:16:2107:07:08.5007:07:18.75+02:08:277:377,9
64KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 861BOLESŁAWIECM4035M 6400:00:1401:49:4603:35:0005:22:3407:08:55.7507:09:10.25+02:10:187:397,8
65WOŹNIAK Paweł 833KLEPWROCŁAWM4036M 6500:00:1401:46:2403:31:0705:23:0007:12:31.2507:12:45.30+02:13:537:437,8
66DUMIŃSKI Tomasz 960PLOTERTOM RUNNERSTRZEGOMM4037M 6600:00:0201:41:3303:26:5505:20:3407:14:31.4507:14:33.95+02:15:427:457,7
67KONDYCKI Adam 890ZGORZELECM4038M 6700:00:0301:45:4003:29:1605:23:4707:15:03.2507:15:06.90+02:16:157:467,7
68SOBOLEWSKI Dariusz 1038BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3023M 6800:00:1001:46:0603:31:0705:19:5907:16:06.6507:16:17.10+02:17:257:477,7
69NARECKI Jarosław 1082KRUSZYNM506M 6900:00:1901:58:0203:45:1505:35:0007:22:08.5507:22:28.00+02:23:367:537,6
70TOMASZEWSKI Dominik 887WILLSOOR.PLLESZNOM4039M 7000:00:0701:48:5803:35:4105:26:0907:22:46.9007:22:54.10+02:24:027:547,6
71JÓŹWIAK Oskar Jóźwiak 950ROSNÓWKOM203M 7100:00:0602:06:2804:03:1105:45:0507:24:55.4507:25:02.00+02:26:107:567,6
72LECH Michał 809ROGOZIŃSKI MISZCZ TEAMŚWIEBODZICEM4040M 7200:00:1601:53:5503:40:0005:34:5107:25:05.9507:25:22.35+02:26:307:567,5
73HACUŚ Jacek 870DUSZNIKI ZDRÓJM3024M 7300:00:0101:57:0903:41:3105:29:4307:27:15.4007:27:16.80+02:28:257:597,5
74NOWACKI Michał 1087POZNAŃM4041M 7400:00:2001:51:4303:38:5205:30:4307:27:49.2007:28:09.85+02:29:187:597,5
75NALEWAJKO Jacek 1004BIEGAJLESZNOLESZNOM4042M 7500:00:0901:56:0703:41:1405:32:5307:29:59.7007:30:09.55+02:31:188:027,5
76MUCHA Adam 1010BORÓWIECM507M 7600:00:2501:55:4003:46:5505:39:5807:29:44.4507:30:09.60+02:31:188:017,5
77WNUK Tomasz 918NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM4043M 7700:00:0401:49:4103:36:3005:27:3507:30:25.0007:30:29.95+02:31:388:027,5
78PIOTROWSKI Krzysztof 1043LEGNICAM4044M 7800:00:0401:51:5703:42:5505:37:2907:31:00.8007:31:05.25+02:32:138:037,5
79DEPTA Bartłomiej 1068ONE MAN ARMYDŁUGOSIODŁOM204M 7900:00:0901:47:5903:34:1505:29:4307:31:24.8507:31:33.85+02:32:428:037,4
80ROZNER Artur 1079PIASECZNOM3025M 8000:00:1101:56:5603:47:2205:38:2607:31:52.7507:32:04.10+02:33:128:047,4
81RZYHA Hubert 1009RUNNER'S POWER/NBR TEAMMOŚCIENICAM3026M 8100:00:2101:55:4803:47:0505:39:2807:31:45.6007:32:07.20+02:33:158:047,4
82ŁYSIAK Bartek 934DĄBRÓWKAM3027M 8200:00:1401:47:0603:29:1405:32:4407:32:48.9007:33:03.55+02:34:128:057,4
83WASYLUK Cezary 933CONTROLTECWROCŁAWM3028M 8300:00:2202:04:3903:55:1405:42:3407:34:15.4007:34:37.70+02:35:468:067,4
84MATYSIAK Maciej 1057OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPOZNAŃM4045M 8400:00:0201:59:2103:52:0105:40:1607:36:14.8507:36:16.95+02:37:258:087,4
85BIAŁEK Adam 1062GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹM508M 8500:00:3101:54:5903:48:4305:48:5907:36:29.4007:37:00.95+02:38:098:097,4
86MENDYK Maciej 852RUNRXDĄBRÓWKAM3029M 8600:00:2102:03:3703:58:0505:49:2407:40:57.8507:41:18.95+02:42:278:137,3
87GRABOWY Mateusz 807NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM205M 8700:00:1501:57:0303:51:1905:48:4007:41:06.7007:41:21.80+02:42:308:147,3
88ŁABĘDZKI Mariusz 819STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4046M 8800:00:1201:57:5503:50:5305:48:0507:41:17.6507:41:29.75+02:42:388:147,3
89DUDZIAK Marek 911JAWORZEM4047M 8900:00:0201:48:4203:37:4905:34:1707:42:13.6507:42:15.90+02:43:248:157,3
90WOJTCZAK Krzysztof 941ROCK RUN FREEDOMWROCŁAWM4048M 9000:00:1701:56:0503:51:2305:49:3107:43:17.1507:43:34.90+02:44:438:167,3
91SZYNDLAREWICZ Tomasz 908VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEM4049M 9100:00:1701:56:5803:49:5605:45:1007:44:34.3007:44:51.45+02:46:008:177,2
92WYPYCH Bartosz 804LEIPZIGM3030M 9200:00:2201:59:4203:49:1905:56:4807:45:20.3507:45:42.65+02:46:518:187,2
93IGNASZEWSKI Michał 867DRUŻYNA SZPIKURADZYNYM3031M 9300:00:2201:57:4903:50:1305:48:5207:45:36.1507:45:58.75+02:47:078:187,2
94PELC Tomasz 831DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM3032M 9400:00:1201:56:4803:50:0405:46:3107:47:27.0507:47:39.70+02:48:488:207,2
95CHLEWIŃSKI Łukasz 903GRZĘDZICEM3033M 9500:00:0701:48:2803:45:0805:48:0607:49:07.5007:49:15.15+02:50:238:227,2
96JANKIEWICZ Tomasz 1011MTS HAMERMIASTKOM4050M 9600:00:0301:44:3803:38:1605:45:4907:52:11.9507:52:15.35+02:53:238:257,1
97SIECZKOWSKI Artur 1060NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄM4051M 9700:00:2701:56:5803:48:1905:48:0107:51:57.7507:52:24.80+02:53:338:257,1
98KRAWIEC Dominik 895KROSNOM3034M 9800:00:0701:58:4803:47:4005:48:3807:54:02.1507:54:09.35+02:55:178:277,1
99PIECZARA Krzysztof 1061FEBYSJAWORZNOM4052M 9900:00:2302:00:5603:52:4505:56:3307:55:20.0507:55:43.40+02:56:518:297,1
100LESNIEWSKI Szymon 1073HANGARLESZNOM3035M 10000:00:0202:01:2603:59:3505:56:2607:56:17.6507:56:20.50+02:57:298:307,1
101CORDO Eddie 963STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3036M 10100:00:1702:00:0503:59:0605:59:2507:56:11.9507:56:28.95+02:57:378:307,1
102WOJTKOWSKI Łukasz 802TORUŃM3037M 10200:00:2201:59:4503:49:4505:59:5607:57:36.3507:57:58.65+02:59:078:317,0
103MIZERSKI Tomasz 899ZGORZELECM4053M 10300:00:0602:02:1303:50:5105:49:3007:58:43.2007:58:49.60+02:59:588:327,0
104URBANEK Sylwester 1016WARSZAWAM4054M 10400:00:2702:04:4704:05:5306:06:3807:59:34.8508:00:02.80+03:01:118:337,0
105REIMUS Maciej 923AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM4055M 10500:00:0401:49:4003:39:1305:40:0508:01:00.9008:01:05.45+03:02:148:357,0
106PŁAZA Radosław 997ULTRASEKUNDAWARSZAWAM3038M 10600:00:1802:00:5403:54:3405:57:1608:02:12.0008:02:30.20+03:03:388:367,0
107JUNIK Łukasz 849MOCNA GRUPA CEZARAMARCINKOWICEM3039M 10700:00:0701:34:3003:39:4005:55:3608:02:26.1508:02:33.35+03:03:418:367,0
108SYCHOWIEC Adrian 876JELENIA GÓRAM4056M 10800:00:1001:58:1703:53:2605:58:5408:02:26.8008:02:37.05+03:03:458:367,0
109ROLIŃSKI Radosław 1033OLEŚNICAM4057M 10900:00:1001:58:3703:57:3505:59:1408:02:36.4508:02:46.95+03:03:558:377,0
110KAMIENIAK Jacek 1065KOLARSKO BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOM4058M 11000:00:0502:00:5204:06:3306:07:0808:03:53.7008:03:58.90+03:05:078:386,9
111KUREK Damian 989KAZIMIERZ BISKUPIM206M 11100:00:2401:58:3503:50:2105:51:0808:04:28.3508:04:52.90+03:06:018:396,9
112WALCZAK Robert Krzysztof 1089ZIELONA GÓRAM4059M 11200:00:2302:10:4004:08:2106:14:1108:06:03.7008:06:27.10+03:07:358:406,9
113STASIAK Lukasz 931LEŚNE DZIKI PRZYJACIELKSA GRUPA BIEGOWALESZNOM4060M 11300:00:0402:01:4604:01:2106:00:3808:07:15.1508:07:19.90+03:08:288:426,9
114MAGIERECKI Krzysztof 1023LEŚNAM601M 11400:00:2301:59:1503:55:3506:04:2808:08:00.7508:08:23.95+03:09:328:426,9
115GORĄCZNIAK Maciej 832PENER Z JEŻYCPOZNAŃM4061M 11500:00:1402:07:3404:09:4606:13:1608:08:28.7008:08:42.85+03:09:518:436,9
116SZMYT Piotr 938WLKP MOUNTAINS ULTRA/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANM4062M 11600:00:2102:04:0804:08:2706:05:0608:08:48.6008:09:10.45+03:10:198:436,9
117MAJCHROWSKI Dariusz 1022GRYFÓW ŚLĄSKIM509M 11700:00:1801:58:5203:55:0806:01:1308:10:13.5508:10:31.70+03:11:408:456,9
118MACHULAK Mirosław 1054SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAM5010M 11800:00:3501:51:1204:00:1008:10:48.2008:11:23.35+03:12:318:456,8
119GALASIŃSKI Andrzej 1000GRUPA SIGMEOLUBOŃM5011M 11900:00:0702:01:0104:04:2406:00:3708:12:02.7008:12:10.35+03:13:188:476,8
120KWIATKOWSKI Wojciech 912GRUDZIĄDZM3040M 12000:00:2102:04:5204:05:5206:05:4008:12:27.0508:12:48.55+03:13:578:476,8
121LEWICKI Darek 920ŁÓDŹM4063M 12100:00:2202:00:4604:02:1806:03:5308:12:45.9008:13:08.40+03:14:168:476,8
122ZALEWSKI Daniel 944SUSZM207M 12200:00:1901:58:5303:50:5805:51:4408:15:21.0508:15:40.30+03:16:488:506,8
123WICIAK Ziemowit 978AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIM5012M 12300:00:0602:06:0404:16:2106:16:4508:18:34.4508:18:41.00+03:19:498:546,7
124SYGIET Andrzej 874GLIWICEM4064M 12400:00:1802:02:5404:09:1906:22:0808:20:16.8008:20:35.65+03:21:448:566,7
125PTAK Jakub 1006GNIEZNOM208M 12500:00:2502:04:5904:12:5406:16:3808:20:16.0508:20:41.50+03:21:508:566,7
126BIELECKI Tomasz 984GÓRSKI ŁAZIK POZNAŃSZCZYTNIKI DUCHOWNEM209M 12600:00:2502:04:5604:12:4606:16:3208:20:16.2008:20:41.75+03:21:508:566,7
127NEDZA Mikolaj 976LESZ NO LIMITS RUNNERSKAKOLEWOM4065M 12700:00:0601:46:4903:40:0105:46:5108:20:53.5508:20:59.65+03:22:088:566,7
128DĄBROWSKI Marcin 1005SIENIAWA ŻARSKĄM4066M 12800:00:0401:57:3504:02:2306:03:2008:21:39.5508:21:43.95+03:22:528:576,7
129WOJCIECHOSKI Michał 962OPATÓWEKM4067M 12900:00:1002:04:5104:12:4606:18:5608:21:53.3508:22:03.55+03:23:128:576,7
130STRONIKOWSKI Kamil 810DRUŻYNA STASIASZCZECINM4068M 13000:00:1602:04:5504:04:4506:09:5708:22:24.1508:22:40.20+03:23:488:586,7
131TOMASZEWSKI Tomasz 1021ŻMIGRÓDM2010M 13100:00:0902:11:3604:21:0206:16:3408:22:30.5008:22:40.45+03:23:498:586,7
132KOTOWSKI Andrzej 881WROCŁAWM5013M 13200:00:1902:02:5704:09:1506:22:1408:23:54.2008:24:13.75+03:25:228:596,7
133ZGOŁA Przemysław 1034TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM5014M 13300:00:0002:10:4204:18:2406:24:1508:25:26.9008:25:27.65+03:26:369:016,6
134WEWIOR Tomasz 864DĄBROWA GÓRNICZAM4069M 13400:00:1501:56:4804:01:2906:07:3408:27:13.6508:27:29.55+03:28:389:036,6
135CHYLIŃSKI Łukasz 924CLOCKWORK DRUIDGRUDZIĄDZM3041M 13500:00:1502:05:1704:08:3706:16:5508:28:02.1508:28:17.25+03:29:259:046,6
136ABRAMIUK Michał 888WARSZAWAM5015M 13600:00:1102:04:5604:06:4706:16:3608:28:10.0508:28:21.20+03:29:299:046,6
137ZIMNY Piotr 966OPATÓWEKM4070M 13700:00:1002:04:5404:12:4306:18:5908:29:34.8508:29:45.55+03:30:549:056,6
138ŻABIEREK Tomasz 940GORZÓW WLKP.M4071M 13800:00:0202:02:0704:04:0706:20:5708:29:58.5008:30:01.45+03:31:109:066,6
139JASIEWICZ Tomasz 1041ZIEONA GÓRAM4072M 13900:00:1802:07:0704:19:5406:30:1408:31:18.5508:31:37.50+03:32:469:076,6
140SKRZYPCZYŃSKI Marcin 839ZIELONA GÓRAM4073M 14000:00:0802:03:0003:59:5406:10:0908:34:08.4008:34:16.45+03:35:259:106,5
141OBLICKI Bartosz 815KOSTRZYCAM3042M 14100:00:2101:58:2904:01:4906:13:5708:34:04.9008:34:26.80+03:35:359:106,5
142RYŚNIK Błażej 857WROCŁAWM3043M 14200:00:2002:05:0804:09:2006:16:5408:35:27.0008:35:47.50+03:36:569:126,5
143KONICKI Paweł 1084NO EXUSES TEAMPOZNAŃM4074M 14300:00:1801:59:3104:06:4706:18:4508:35:41.4508:35:59.75+03:37:089:126,5
144SOBKOWIAK Przemysław 936BRAKPOZNAŃM4075M 14400:00:1602:01:2404:01:4306:19:0408:40:00.3508:40:17.15+03:41:259:176,5
145SOBKOWIAK Radosław 1039NTT DATATARNOWO PODGÓRNEM3044M 14500:00:1702:01:2504:01:4006:19:1008:39:59.8008:40:17.25+03:41:259:176,5
146WACHOWIAK Sebastian 959KOZIEGŁOWYM3045M 14600:00:2402:00:5404:08:3208:39:57.7008:40:22.25+03:41:309:176,5
147SYDOR Piotr 1026WROCŁAWM4076M 14700:00:2002:05:1504:14:4406:22:1008:40:56.0008:41:16.25+03:42:249:186,4
148NAKLICKI Marcin 850DRUŻYNA STASIASZCZECINM3046M 14800:00:1702:15:5204:23:5006:34:3108:41:07.4508:41:24.55+03:42:339:186,4
149KOLASSA Ryszard 974AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM602M 14900:00:0602:05:4804:16:2206:27:3808:41:33.2008:41:39.75+03:42:489:186,4
150WALECZEK Sławomir 875BRZEZINKA ŚREDZKAM4077M 15000:00:2002:05:4104:16:4006:25:4708:41:31.1008:41:51.90+03:43:009:186,4
151KACZYŃSKI Janusz 975AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM5016M 15100:00:0802:01:0004:06:4406:21:1708:42:36.4508:42:44.45+03:43:539:196,4
152ŁUKASZCZYKIEWICZ Paweł 879STARE KOŹLEM4078M 15200:00:1702:06:2004:17:2606:30:0308:43:16.3008:43:34.05+03:44:429:206,4
153LIS Sebastian 939DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM3047M 15300:00:2202:04:0104:09:2406:25:5908:43:24.3508:43:46.80+03:44:559:206,4
154DEIGSLER Przemysław 956POZNAŃM4079M 15400:00:2302:04:0204:09:1906:26:0108:43:25.4008:43:49.35+03:44:579:206,4
155WILK Piotr 998GLIWICEM4080M 15500:00:0002:06:4804:17:5706:30:3408:44:07.0008:44:07.00+03:45:159:216,4
156KAGANEK Jakub 841DASZEWICEM3048M 15600:00:2802:10:1604:14:0706:25:2108:43:45.3008:44:14.10+03:45:229:216,4
157ROSZKIEWICZ Mariusz 883ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAM4081M 15700:00:0102:06:3604:20:1306:33:5108:44:26.4008:44:27.65+03:45:369:216,4
158GOSPODAREK Łukasz 823DRUŻYNA STASIAJANCZEWOM4082M 15800:00:1702:15:5404:23:5206:34:5108:49:20.4508:49:37.55+03:50:469:276,3
159MACIAS Waldemar 836ZIELONA GÓRAM603M 15900:00:2002:25:0504:43:1208:52:29.2508:52:49.40+03:53:579:306,3
160NOWAK Marek 845DŁUGOŁĘKAM4083M 16000:00:1202:00:3804:04:0206:31:0208:56:07.1008:56:19.80+03:57:289:346,3
161KWASIUK Wojciech 856PODGÓRZYNM3049M 16100:00:2002:05:0804:09:5906:21:4408:59:57.6509:00:18.20+04:01:269:386,2
162SZCZYGIEŁ Paweł 907STARGARDM3050M 16200:00:0602:07:0604:25:0306:31:5809:00:52.2509:00:58.65+04:02:079:396,2
163ŁUPKOWSKI Paweł 872VEGE RUNNERSPOZNAŃM4084M 16300:00:1102:11:3904:29:2106:43:3509:00:58.4009:01:10.15+04:02:189:396,2
164GAJDA Andrzej 873POZNAŃM3051M 16400:00:1102:11:4304:29:2606:43:3809:00:58.8009:01:10.45+04:02:199:396,2
165POPŁAWSKI Arkadiusz 979HALINOWM4085M 16500:00:1502:09:1404:24:0806:32:4309:04:00.6009:04:15.90+04:05:249:426,2
166GARBACZ Marek 991LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAM4086M 16600:00:1302:09:3204:25:5206:49:2309:04:17.0009:04:30.50+04:05:399:436,2
167STRZELECKI Krzysztof 1001LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWM4087M 16700:00:1302:09:3904:27:0406:49:3309:04:18.6509:04:32.20+04:05:409:436,2
168KALISZEWICZ Piotr 904BOLESZOWICEM3052M 16800:00:2602:17:4504:29:2406:40:1909:04:19.7009:04:45.70+04:05:549:436,2
169PISAREK Radek 926PAWŁOWICEM2011M 16900:00:1302:05:0804:22:3706:36:4609:04:41.8509:04:55.60+04:06:049:436,2
170KRUPA Daniel 1029STARGARDM4088M 17000:00:1202:14:3004:27:1906:45:0509:07:31.7009:07:44.25+04:08:529:466,1
170RUBINOWSKI Jarek 1032STARGARDM4088M 17000:00:1302:14:1904:27:1006:45:0609:07:30.8009:07:44.25+04:08:529:466,1
172RADOŻYCKI Radek 1030SZCZECINM4090M 17200:00:1402:14:2704:27:1306:45:0909:07:30.2509:07:44.30+04:08:529:466,1
173WEIN Tomasz 886LESZNOM3053M 17300:00:0902:12:3004:36:5706:49:5809:07:52.1509:08:01.60+04:09:109:476,1
174DOLNY Marcin 947BYDGOSZCZM4091M 17400:00:2402:03:5404:15:5706:33:4009:07:47.3509:08:11.90+04:09:209:466,1
175ADAMUS Adam 1046BORÓWIECM4092M 17500:00:0002:05:3504:18:4506:30:5909:11:27.0509:11:27.35+04:12:359:506,1
176PIECHOL Sebastian 949RAZEM TRENUJEMY SPORTZDUNSKA WOLAM3054M 17600:00:1302:10:0904:28:5006:40:2409:11:47.3009:12:01.25+04:13:099:516,1
177SZYGENDA Waldemar 1081KONINM5017M 17700:00:1302:13:5404:28:4206:55:2309:27:04.5009:27:17.65+04:28:2610:075,9
178BIERNACKI Krzysztof 914COTUWROCŁAWM4093M 17800:00:2602:12:2004:46:4807:08:5009:40:49.9509:41:16.30+04:42:2410:225,8
179DONAJ Adam 808KOŚCIANM4094M 17900:00:2602:13:3504:39:3607:03:0009:45:00.7009:45:27.60+04:46:3610:265,7
180PAWEŁKÓW Michał 910GLIWICEM3055M 18000:00:2802:10:3904:44:1207:15:3409:49:47.8009:50:16.05+04:51:2410:315,7
181BUHL Łukasz 913RUDA ŚLĄSKAM3056M 18100:00:2802:10:4404:43:5707:15:1909:49:48.1509:50:16.45+04:51:2510:315,7
Przekroczony limit czasu: 10:00:00
182SZURKOWSKI Michał 969GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM3057M 18200:00:1402:31:4104:53:1607:34:5710:04:05.2010:04:20.05+05:05:2810:475,6
183DOBOSZ Leszek 970POZNAŃM4095M 18300:00:1502:31:3604:53:1707:34:5910:04:04.2510:04:20.15+05:05:2810:475,6
184KUNERT Krzysztof 865KATOWICEM3058M 18400:00:1602:24:4105:07:5407:43:0310:35:40.8510:35:57.55+05:37:0611:215,3
Niesklasyfikowani
SUDOMIR Paweł 967WARSZAWAM30DNF01:55:56 DNF DNF02:17:43 DNF DNF DNF--
BRZĄKALSKI Krzysiek 825PRZEDWOJEWSKI_TEAMPŁOCKM30DNF01:23:36 DNF02:45:49 DNF DNF DNF DNF--
KISŁO Łukasz 946WILLSOORLESZNOM30DNF01:43:25 DNF03:35:53 DNF DNF DNF DNF--
KLINICKI Adam 942ZGORZELECM40DNF01:45:40 DNF03:40:02 DNF DNF DNF DNF--
MALINOWSKI Ernest 1008AMBERJEŻÓW SUDECKIM40DNF01:55:09 DNF03:58:43 DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYSŁAWSKI Kamil 868140MINUT.PLWROCŁAWM30DNF01:52:52 DNF04:11:20 DNF DNF DNF DNF--
GÓRAK Przemysław 909KB SOBÓTKASOBÓTKAM40DNF01:25:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJKOWSKI Tomasz 919AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM30DNF01:52:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZAKIEWICZ Tomek 972CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM30DNF02:06:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁTOWSKI Michał 954WSCHOWAM30DNF02:35:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 194 wynik(ów)