ULTRAKOTLINA SZTAFETA
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 11
Wystartowało : 11
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 11
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 126km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 61km | 76km | 88km | 101km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MAN | MIXED | WOMEN | Zmiana 1 | Zmiana 2 | Zmiana 3 | Zmiana 4
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKategoria drużynyCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Janowice
61km
Komarno
76km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
            
1URBAŃCZYK Grzegorz
DYBIŻBAŃSKI Wojciech
PYZIK Krzysztof
WŁODARKIEWICZ Dominik
8Willa Agnieszki JagniątkówMANMAN00:00:0102:04:3703:16:3204:22:3405:54:2707:11:0608:13:2009:30:4110:45:4711:56:00
2GEZELA Robert
GEZELA Mariusz
ZAGUBIEŃ Wojciech
SKORUPA Jacek
10Euforia Biegacza TeamMANMAN00:00:0102:11:3303:30:5504:44:3306:23:3007:55:1109:13:0110:49:4612:05:1013:20:00
3SUCHENIA Piotr
ŚWIĄDER Mirosław
ORZYŁOWSKI Maciej
BORKOWSKI Grzegorz
4runpassion.pl TEAMMANMAN00:00:0602:21:4303:58:1005:30:3407:06:3708:37:2309:55:1911:29:3712:45:4414:05:15
4LAWRENC Artur
GOŁĘBIOWSKI Tytus
MUS Paweł
TROJANOWSKI Artur
2MasaTeamMANMAN00:00:0702:22:5903:47:1805:09:2306:58:5908:31:0309:54:3411:33:4512:49:2414:18:44
5SZMYT Maciej
NAJDEREK Robert
BOROWSKA-NAJDEREK Paulina
OSTROWSKI Sławomir
11Free RuNMIXEDMIXED00:00:0202:22:1303:47:3505:08:3207:20:0408:57:2110:26:5212:09:3613:37:3915:08:35
6LITWIN Michał
LITWIN Monika
DECHNIK Łukasz
ŁUKACKI Daniel
3PobieganiMIXEDMIXED00:00:1602:25:2903:55:0405:21:3407:30:3009:17:2710:53:0012:44:4414:11:1915:44:14
7NAWROT Dawid
KROGULECKI Michał
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja
LISOWSKA Kamila
6YNO MIRAZMIXEDMIXED00:00:0603:09:3405:11:3507:06:5509:23:0711:01:4112:25:0414:06:3815:43:3417:33:07
8SANNER Marcin
PYRZEWSKI Dariusz
BUTOWSKI Michał
ARGALSKI Grzegorz
7Dzikie Wieprze PółnocyMANMAN00:00:4902:32:4004:04:4705:46:3108:10:1610:03:5311:40:1513:38:4015:34:1017:38:38
9POWIERTOWSKI Adam
ŚLIWICKA Marta
MICHALSKI Dariusz
ŚLIWICKA Ewa
9Highway to HellMIXEDMIXED00:00:1602:58:1205:04:1206:53:5108:54:0110:42:5112:12:4614:06:2315:48:0617:39:08
10PŁOCIENICZAK Jacek
MARCINIAK Lidia
SWOREK Basia
GRABIŃSKI Wojciech
5Biegowe WiórkiMIXEDMIXED00:00:1102:37:5004:37:1606:09:5308:40:2710:50:4412:51:4414:59:3416:17:0417:46:23
11JAROSZ Dominika
MASZEWSKA Agnieszka
WĘGLEWSKI Bartek
MATUSZAK Józef
1TS Regle Szklarska PorębaMIXEDMIXED00:00:2302:53:3004:46:1006:21:5608:48:1610:40:1112:22:3814:21:0416:15:1318:13:16
Znaleziono 11 wynik(ów)