V ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2019
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 248
Wystartowało : 218
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 217
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
5.5km
    
1KOWALCZYK Agnieszka 2185adidas Runners WarsawLESZNOK3000:00:0000:00:3100:31:30
2EPA Karolina 2001PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4200:34:48
3MATŁOSZ Jolanta 2157STRZYŻÓWK3000:00:0000:00:4700:38:56
4WAŁACHOWSKA Urszula 2176Solina TeamNOWOSIÓŁKIK3000:00:0000:00:5900:41:19
5JONKISZ Ewelina 2115ZABRZEGK3000:00:0000:01:3900:41:33
6MANIAK Justyna 2163JASŁOK3000:00:0000:01:2300:41:42
7SZNAJDER Joanna 2009G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0000:00:5300:41:50
8NOWAK Wioletta 2051Dzikie MustangiDĘBICAK3000:00:0000:01:2700:42:39
9MAZUR Mariola 2057DZIKIE MUSTANGIDĘBICAK3000:00:0000:01:2600:42:40
10GOLIS Magdalena 2038RYKIK3000:00:0000:00:5000:42:49
11NOWICKA Anna 2039KRAKÓWK3000:00:0000:01:2800:43:10
12GNIECIAK Monika 2191MMTEAMPUŁAWYK3000:00:0000:01:1500:45:56
13MĄDRO Anna 2231SKRZYSZÓWK3000:00:0000:02:0800:47:26
14WALKOWICZ Iwona 2041KIELCEK3000:00:0000:01:4400:48:40
15JANKOWSKA Natalia 2192POLAŃCZYKK3000:00:0000:01:1100:49:55
16ROSIAK Kamila 2069WILGAK3000:00:0000:03:3100:50:22
17BARADZIEJ Barbara 2245TYCHYK3000:00:0000:01:1400:51:02
18WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 2139Rock&RunWARSZAWAK3000:00:0000:01:4700:51:21
19SŁOWIK Ilona 2108Bieganie SzydercówTARNÓWK3000:00:0000:03:3200:52:21
20KOŁODZIEJCZYK Joanna 2239PRAGAK3000:00:0000:02:0700:52:47
21SZPREJDA Paulina 2054MSMtechnic.comPOZNAŃK3000:00:0000:03:3000:52:49
22SOBOCIŃSKA Dominika 2147Run SłobodanUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:03:2600:53:39
23ZIMEK Dominika 2090PaniRZESZÓWK3000:00:0000:03:2000:54:27
24KAJMOWICZ Kasia 2104KOSZYCE WIELKIEK3000:00:0000:03:3200:54:32
25PTASZYŃSKA Milena 2162KOSMOLÓW TEAMOLKUSZK3000:00:0000:02:2300:55:03
26POPIELA - KAWA Sylwia 2210KRYSTEK TEAMRYGLICEK3000:00:0000:03:1500:55:07
27PACHOLIK Katarzyna 2116KOLONIA USTROŃSKAK3000:00:0000:03:4500:55:18
28NOWAK Karolina 2158NOWY TOMYŚLK3000:00:0000:01:2300:56:11
29SZCZEPANEK Ewelina 2031Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5600:56:39
30KANIA Monika 2166Potrenujemy?DĘBLINK3000:00:0000:00:5500:56:41
31CZUBA Jadwiga 2061LIGOTA ZAMECKAK3000:00:0000:01:0900:57:14
32STANKIEWICZ Ewa 2224KONSTANCIN-JEZIORNAK3000:00:0000:03:0100:58:20
33SKORUPKA Anna 2131NOWE IGANIEK3000:00:0000:58:34
34FURDYNA Maria 2167WARSZAWAK3000:00:0000:03:3700:58:55
35RADYK Joanna 2156Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:03:1300:59:22
36ROJ Magdalena 2120Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2400:59:55
37KONARSKA Karolina 2128Run SłobodanKRAKÓWK3000:00:0000:03:2501:00:21
38WROTKOWSKA Barbara 2105WARSZAWAK3000:00:0000:02:4601:03:45
39GAWRON Gabriela 2103Rooks TeamNOWY BOREKK3000:00:0000:00:5801:04:44
40WACHNIK Agnieszka 2021Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:0101:05:01
41HERNAS Aneta 1391LUBLINK3000:00:0000:03:1001:07:09
42JUREWICZ Aneta 2037KSAWERÓWK3000:00:0000:01:32
Znaleziono 42 wynik(ów)