VELO BALTIC SZCZECINEK MAXI - 68KM
Velo Baltic Szczecinek
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2021-08-22
Miejsce : Szczecinek
Dystans : 68 km
Zgłoszonych : 120
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 101
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17km | 34km | 51km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40+ | M-40 | M-50 | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMundurowiLaps_1
17km
Laps_2
34km
Laps_3
51km
Czas
netto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1POPŁAWSKI Jakub 78BIKEUUPGDAŃSKM-301M 100:26:2500:53:1801:19:4201:45:42.00 1:3338,6
2KALINOWSKI Rafał 89PROTOUR RACING TEAMSZCZECINM-302M 200:26:2400:53:1501:19:4301:45:42.10+00:00:001:3338,6
3KONRADOWSKI Michal 84PROTOUR RACING TEAMSZCZECINM-303M 300:26:2700:53:1801:19:4201:46:07.73+00:00:251:3338,4
4JANIC Łukasz 90STC STARGARDNOWOGARDM-304M 400:26:2500:53:1501:19:3001:46:09.96+00:00:271:3338,4
5CZAJKOWSKI Waldemar 70DANIELO SPORTWEARSTARGARDM-501M 500:26:2300:53:1401:19:3001:46:10.30+00:00:281:3338,4
6PITUCH Sławomir 30ROMET FACTORY TEAMBYTÓWM-305M 600:26:2400:53:1601:19:4301:46:10.45+00:00:281:3338,4
7MODRZYŃSKI Jacek 111kolarz.plPIŁAM-306M 700:26:2600:53:1701:19:4201:46:10.73+00:00:281:3338,4
8HARBACEWICZ Franciszek 94JF DUET GOLENIÓWGOLENIÓWM-60+1M 800:26:2300:53:1601:19:4301:46:10.82+00:00:281:3338,4
9HERCKE Michał 88GK STGSTAROGARD GDAŃSKIM-201M 900:26:2400:53:1601:19:4401:46:10.94+00:00:281:3338,4
10SZARYCZ Artur 85JEŻYCZKIM-401M 1000:26:2700:53:1801:19:3001:46:11.32+00:00:291:3338,4
10CHMIELEWSKI Maciej 52STC STARGARDSTARGARDM-401M 10Tak00:26:2500:53:1601:19:4401:46:11.32+00:00:291:3338,4
12ŻYWICKI Paweł 110PrefabetM-307M 1200:26:2500:53:1601:19:4301:46:11.49+00:00:291:3338,4
13LIPIŃSKI Slawomir 16MASTERS GRYFICENOWOGARDM-503M 14Tak00:26:2600:53:1801:19:4501:46:12.10+00:00:301:3338,4
14KOSZAREK Józef 100STC STARGARDSTARGARDM-502M 1300:26:2400:53:1601:19:4601:46:11.68+00:00:291:3338,4
15PRZYBYLSKI Bartłomiej 51BOSCO TEAM PIŁAPIŁAM-308M 1500:26:2700:53:1901:19:4401:46:12.57+00:00:301:3338,4
16BROŻYNA Maksymilian 50UKS SPORTOWIEC PIŁADEBRZNOM-202M 1600:26:2800:53:1801:19:3101:46:12.58+00:00:301:3338,4
17GRZYBOWSKI Karol 108M-309M 17Tak00:26:2600:53:1701:19:4401:46:13.01+00:00:311:3338,4
18MACIEJEWSKI Rafał 8SZOSA ŻNINŻNINM-403M 1800:26:2600:53:1701:19:4601:46:13.11+00:00:311:3338,4
19GRABARSKI Mateusz 80VELOGDGDAŃSKM-203M 1900:26:2600:53:1501:19:4201:46:13.26+00:00:311:3338,4
20WANTA Łukasz 25DRUTEXBYTÓWM-3010M 2000:26:2600:53:1701:19:4401:46:13.44+00:00:311:3338,4
21LEDZION Krzysztof 54RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUMBIKETRZEBIATÓWM-404M 21Tak00:26:2500:53:1701:19:4401:46:13.85+00:00:311:3338,4
22GONERA Artur 92STC STARGARDSZCZECINM-405M 2200:26:2700:53:1701:19:3001:46:14.77+00:00:321:3338,4
23JASIONEK Tadeusz 91JF DUET GOLENIÓWPRZYTOCZNAM-60+2M 2300:26:2800:53:1601:19:4701:46:14.99+00:00:321:3338,4
24ŁOSOWSKI Piotr 7KOSZALINM-3011M 2400:26:2700:53:1401:19:3101:46:15.15+00:00:331:3338,4
25MUCHA Piotr 58RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUM BIKELĘDZINM-504M 2500:26:2400:53:1501:19:3001:46:15.54+00:00:331:3338,4
26ZŁOTY Wojciech 118KOSZALINM-3012M 2600:26:2700:53:1701:19:3101:46:15.80+00:00:331:3338,4
27GELLERT Rafal 83ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-406M 2700:26:2700:53:2001:19:4501:46:15.88+00:00:331:3338,4
28OKUPNIAK Jakub 41GDAŃSKM-204M 2800:26:2700:53:1801:19:4501:46:15.96+00:00:331:3338,4
29KACZAŁA Zbigniew 102Rowery Turowski TeamSZCZECINM-505M 2900:26:2600:53:1801:19:3101:46:18.71+00:00:361:3338,4
30CHOJNACKI Bartosz 59KOSZALINM-407M 3000:26:2600:53:1701:19:4301:46:28.56+00:00:461:3338,3
31OŚMIANA Adam 4KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINSARBINOWO DRUGIEM-3013M 3100:26:2600:53:1601:19:4601:48:03.79+00:02:211:3537,8
32SAMOL Gerard 107BIKE2DOORKOŁOBRZEGM-506M 3200:26:2600:53:1501:19:4801:48:04.11+00:02:221:3537,8
33SIWAK Jakub 69BYEARCHESŻNINM-205M 3300:26:2700:53:1901:19:4801:48:04.22+00:02:221:3537,8
34PARASZCZAK Aleksander 61STC STARGARDWĘGORZYNOM-507M 3400:26:2700:53:1901:19:4801:48:04.24+00:02:221:3537,8
35FLORCZAK Bogusław 97JF DUET GOLENIÓWCHOSZCZNOM-60+3M 3500:26:2900:53:1801:19:4901:48:04.46+00:02:221:3537,8
36PLASKATY Szymon 101BYEARCHESŻNINM-408M 36Tak00:26:2700:53:1801:19:4701:48:04.63+00:02:221:3537,8
37KOZŁOWSKI Eugeniusz 20MASTERSBYTÓWM-60+4M 3700:26:2500:53:1601:19:4601:48:04.74+00:02:221:3537,8
38MACIEJEWSKI Sławomir 35KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-508M 3800:26:2600:53:1701:19:4801:48:04.75+00:02:221:3537,8
39MAĆKOWSKI Bartosz 6KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINM-206M 3900:26:2700:53:1701:19:4601:48:04.79+00:02:221:3537,8
40RUTA-KORYTOWSKA Karolina 17MOTIV HOME TEAMSWARZĘDZK-301K 100:26:2700:53:1801:19:4701:48:05.04+00:02:231:3537,7
41KURZYP Andrzej 39FIRE STOP SERWISSZCZECINM-409M 4000:26:2800:53:1901:19:4701:48:05.10+00:02:231:3537,7
42MŁYNARCZUK Bolesław 46JF DUET GOLENIÓWRACIMIERZM-60+5M 4100:26:2700:53:1801:19:4701:48:05.24+00:02:231:3537,7
43PINDERA Natalia 81VIKINGBIKETEAMSZCZECINK-40+1K 200:26:2600:53:1701:19:4601:48:05.53+00:02:231:3537,7
44TŁUSZCZAK Rafał 29HOTEL CZTERY BRZOZYGDYNIAM-4010M 4200:26:2800:53:1701:19:4901:48:05.83+00:02:231:3537,7
45JANKOWSKI Krzysztof 185GK GRYF TCZEWTCZEWM-3014M 4300:26:2700:53:1601:19:4401:50:11.59+00:04:291:3737,0
46CHOJKE Wojciech 76JACACOACHGDYNIAM-3015M 4400:26:2800:53:1801:21:0401:50:25.69+00:04:431:3737,0
47SZULC Arek Arbuz 99MARYCZ TEAMKOSZALINM-4011M 4500:26:2800:53:1901:21:0301:50:26.98+00:04:441:3736,9
48CHEŁSTOWSKI Mieszko 66ZTPL.CCSTARGARDM-3016M 4600:26:2800:53:1901:21:0401:50:28.22+00:04:461:3736,9
49SZKOŁUDA Zbigniew 96JF DUET GOLENIÓWOSOWOM-60+6M 4700:26:2500:53:1801:20:1901:51:30.29+00:05:481:3836,6
50ZYŚKO Paweł 14MARYCZ SPORTKOSZALINM-4012M 4800:26:2500:53:1801:20:1901:51:31.18+00:05:491:3836,6
51SZOTOWICZ Monika 49STC STARGARDSTARGARDK-40+2K 300:26:2700:53:1801:21:3901:54:50.12+00:09:081:4135,5
52SZWAŁEK Piotr 79DARŁOWODARŁOWOM-509M 4900:26:2800:53:2001:21:4001:54:50.60+00:09:081:4135,5
53RYBAKOWICZ Marek 71KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-207M 5000:27:1700:56:2201:25:1901:55:10.97+00:09:281:4135,4
54WIECZOREK Wojciech 119SRS SzczecinekSZCZECINEKM-3017M 5100:27:1600:56:2201:25:1901:55:14.28+00:09:321:4135,4
55DYMECKI Jan 13EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMCZAPLINEKM-60+7M 5200:27:1600:56:2101:25:1801:55:17.39+00:09:351:4135,4
56FIGARSKI Leszek 190KOSZALINM-3018M 5300:27:1700:56:2101:25:1801:55:17.43+00:09:351:4135,4
57RYCHLEWSKA Iwona 10MOYA RACING TEAMKOŁOBRZEGK-302K 400:27:1700:56:2101:25:1801:55:17.94+00:09:351:4135,4
58POPŁAWSKI Tadeusz 67BIKE U UPGDAŃSKM-5010M 5400:27:1700:56:2201:25:1801:55:18.24+00:09:361:4135,4
59ZIMNY Adrian 62MOYA RACING TEAMSTOBNOM-208M 55Tak00:27:1600:56:2101:25:1701:55:48.16+00:10:061:4235,2
60RUSEK Robert 53MOYA RACING TEAMSZCZECINM-3019M 5600:27:1700:56:2201:25:1901:56:25.16+00:10:431:4235,0
61BOREK Daniel 33KOSZALINM-3020M 57Tak00:28:1800:58:1001:28:3801:59:45.37+00:14:031:4534,1
62RZEŹNIK Piotr 22GDAŃSKM-4013M 5800:28:1700:58:1001:28:3901:59:46.87+00:14:041:4534,1
63CHODOR Martyna 113MARYCZ TEAMKOSZALINK-303K 500:28:3400:58:1501:28:4001:59:51.25+00:14:091:4534,0
64MARCINIAK Andrzej 103Rybczyński Bikes Remmers TeamPOZNAŃM-5011M 5900:27:5300:58:1101:28:3801:59:51.58+00:14:091:4534,0
65HEMPEREK Marcin 166SRS SzczecinekSZCZECINEKM-4014M 6000:28:3400:58:1501:28:3901:59:58.90+00:14:161:4534,0
66DUDEK Kacper 48MOYA RACING TEAMWARZYMICEM-3021M 6100:27:5300:58:1101:28:3902:00:23.31+00:14:411:4633,9
67BYCZYŃSKI Wojciech 105BYEARCHESŻNINM-209M 6200:29:0101:00:5301:31:4202:05:41.59+00:19:591:5032,5
68JARZYŃSKI Dariusz 42ŁOBEZM-5012M 6300:30:0701:00:5301:31:4002:05:41.69+00:19:591:5032,5
69HARBACEWICZ Małgorzata 95JF DUET GOLENIÓWSTARGARDK-40+3K 600:30:3701:00:5301:31:4202:05:42.50+00:20:001:5032,5
70KARŁOWICZ Andrzej 60BRAKZŁOTÓWM-60+8M 6400:30:3701:00:5401:31:4202:05:42.84+00:20:001:5032,5
71KONOWALŁÓW Dominika 44POZNANK-40+4K 700:30:3601:00:5301:31:4202:05:43.07+00:20:011:5032,5
72BORYSIEWICZ Ryszard 64DZIKI KOSZALINKOSZALINM-60+9M 6500:28:3301:00:1101:31:4202:05:43.26+00:20:011:5032,5
73KLUSEK Tomasz 47KAMIEŃ POMORSKIM-4015M 6600:30:3701:00:5101:31:4302:05:43.50+00:20:011:5032,5
74KONDRACIUK Piotr 93RAJD FOR YOUR RIGHTKOSZALINM-4016M 6700:30:3601:00:5101:31:4202:05:43.65+00:20:011:5032,5
75ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK Miłka 74KTC KOŁOBRZEGMĄCZNIKK-40+5K 800:30:3701:00:5401:31:4302:05:43.81+00:20:011:5032,5
76MAZUREK Piotr 56KAMIEŃ POMORSKIM-4017M 6800:29:0101:00:1601:31:4302:05:44.00+00:20:021:5032,4
77BYCZYŃSKI Marek 106BYEARCHESŻNINM-5013M 6900:30:3701:00:5301:31:4102:05:44.23+00:20:021:5032,4
78SIWAK Krzysztof 68BYEARCHESŻNINM-4018M 7000:30:3601:00:5301:31:4102:05:44.51+00:20:021:5032,4
79STODOLNIK Mariusz 109ATLASWROCŁAWM-5014M 7100:30:3701:00:5201:31:4102:05:44.76+00:20:021:5032,4
80SAPOWSKI Jakub 120SRS SzczecinekSZCZECINEKM-3022M 7200:30:3501:00:5201:31:4102:05:46.26+00:20:041:5032,4
81LIPIŃSKI Paweł 45SZCZECINM-3023M 7300:29:0101:00:1601:31:4402:05:46.76+00:20:041:5032,4
82PASZKIEWICZ Sławomir 98JF DUET GOLNIOWCHSZCZNOM-5015M 7400:32:1701:03:4901:36:5802:10:31.93+00:24:491:5531,3
83NOWAK Marcin 115JAANBIKESPIŁAM-4019M 7500:32:1601:03:4801:36:5702:10:32.56+00:24:501:5531,3
84KLEINSZMID Tomasz 28BIAŁY BÓRM-4020M 7600:32:1801:03:5001:36:5602:10:32.85+00:24:501:5531,3
85KOWALIK Marcin 75SMARUJ NA TRENING TEAMKOCZAŁAM-3024M 7700:32:1701:03:4801:36:5902:10:33.76+00:24:511:5531,3
86WYKA Andrzej 24GRAVEL ON THE RUNGDYNIAM-60+10M 7800:30:3701:03:4601:36:5702:10:33.77+00:24:511:5531,3
87PETA Andrzej 34MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-5016M 7900:32:1801:03:4901:36:5802:10:42.49+00:25:001:5531,2
88POTKAŃSKA Zofia 77MOYA RACING TEAMPOLICEK-201K 900:32:1901:03:4701:36:5702:11:14.21+00:25:321:5531,1
89PAWŁOWSKI Eryk 19BONINM-3025M 8000:32:1701:03:4901:36:5802:11:32.88+00:25:501:5631,0
90PLESIEWICZ Janusz 104WAŁCZM-60+11M 8100:32:2001:03:5001:36:5902:11:32.93+00:25:501:5631,0
91AMBROZIEWICZ Mariusz 116JAANBIKESKOŁOBRZEGM-4021M 8200:32:1601:03:4801:36:5702:12:07.87+00:26:251:5630,9
92MACIEJAK Sebastian 117JAANBIKESNOWE BIELICEM-2010M 8300:32:1701:03:4801:36:5902:12:09.27+00:26:271:5630,9
93STOLTMAN Sławomir 5MARYCZ.COMBYTÓWM-4022M 8400:32:1901:03:5001:36:5602:13:39.42+00:27:571:5730,5
94CHODOR Izabela 112MARYCZ TEAMKOSZALINK-40+6K 1000:32:1801:03:5001:36:5702:13:39.43+00:27:571:5730,5
95KOWALCZYK Jerzy 55KS SZOSA ŻNINŻNINM-60+12M 8500:32:1701:03:4901:36:5702:13:39.91+00:27:571:5730,5
96DWULIT Dariusz 57MTS HAMER/ JRG PSP MIASTKOMIASTKOM-5017M 86Tak00:32:1901:03:4901:36:5802:14:09.46+00:28:271:5830,4
97JUSZCZAK Krzysztof 12KOSZALINM-60+13M 8700:34:2201:10:0701:46:2402:23:52.59+00:38:102:0628,4
98DUSZA Damian 72GOŁAŃCZ POMORSKAM-2011M 8800:35:2701:10:3201:47:0702:24:09.87+00:38:272:0728,3
99DZWONNIK Ryszard 32GRYFICEM-60+14M 8900:35:2701:10:3201:47:0702:24:10.39+00:38:282:0728,3
100DOMAGAŁA Daniel 65PYRZYCEM-4023M 9000:33:2901:10:0001:47:0602:25:37.58+00:39:552:0828,0
101GÓRSKI Maciej 37KLUB KOLARSKI LEW LEBORKLĘBORKM-3026M 9100:26:2700:54:50+00:01:321:3637,2
102GRZECHOWIAK Sławomir 18KCYNIAM-5018M 9200:30:3601:00:53+00:07:341:4733,5
Niesklasyfikowani
DNCWITKOWSKA Kinga 87ZIEMIA DARŁOWSKADARŁOWOK-2000:26:2600:53:1701:21:0401:50:25.870:0037,0
DNCKOŁAKOWSKI Marcin 40KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-30Tak00:26:2400:53:1501:19:43  
DNCLEDZION Artur 114RSC RewalNOWOGARDM-4000:26:2700:53:1501:19:47  
ZAHORSKI Tomasz 15RKRS POZNAŃPOZNAŃM-3000:36:00 DNF01:14:18 DNF DNF DNF--
Znaleziono 106 wynik(ów)