VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ŁAWNICZAK Patrycja 101SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K1K 202022-09-24 13:05:5800:58:37.45 11:435,1
2KAMPER Małgorzata 63BYDGOSZCZSeria Brązowa - K2K 522022-09-24 13:03:4401:08:16.60+00:09:3913:394,4
3ROSIŃSKA Inga 164SZCZEPANOWOSeria Brązowa - K3K 592022-09-24 13:05:0001:09:43.55+00:11:0613:564,3
4OLEJNICZAK Julia 139SILNOSeria Brązowa - K4K 612022-09-24 13:08:1801:15:43.35+00:17:0515:084,0
5MOTYLEWSKA Natalia 124TORUŃSeria Brązowa - K5K 622022-09-24 13:05:5901:16:33.10+00:17:5515:183,9
6LICAU Magdalena 99GNIEWKOWOSeria Brązowa - K6K 632022-09-24 13:05:5901:16:33.40+00:17:5515:183,9
7NOWAKOWSKA Mariola 136RUNCROSS ROZGARTYTORUŃSeria Brązowa - K7K 692022-09-24 13:06:0001:17:46.60+00:19:0915:333,9
8PROCHERA Joanna 158TORUŃSeria Brązowa - K8K 702022-09-24 13:06:0001:17:47.20+00:19:0915:333,9
9MAREK Anna 116BARCINSeria Brązowa - K9K 712022-09-24 13:06:0101:19:18.85+00:20:4115:513,8
10ZDUNIAK Anna 240TORUŃSeria Brązowa - K10K 762022-09-24 13:06:5701:21:01.55+00:22:2416:123,7
11CHEŁCHOWSKA Olga 17BYDGOSZCZSeria Brązowa - K11K 782022-09-24 13:06:5701:21:25.70+00:22:4816:173,7
12SZOSTEK Karolina 197PAKOŚĆSeria Brązowa - K12K 792022-09-24 13:06:5801:21:55.10+00:23:1716:233,7
13LEWANDOWSKA Monika 96JANIKOWOSeria Brązowa - K13K 802022-09-24 13:06:0001:23:30.20+00:24:5216:423,6
14PAWLAK Aleksandra 146JANIKOWOSeria Brązowa - K14K 812022-09-24 13:06:0001:23:31.05+00:24:5316:423,6
15ŁĄCZNA Julia 103KRUSZWICASeria Brązowa - K15K 932022-09-24 13:06:5701:26:29.70+00:27:5217:173,5
16CHLEBOSZ Sylwia 18SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K16K 952022-09-24 13:05:5801:26:51.10+00:28:1317:223,5
17SZOSTEK Joanna 196BARCINSeria Brązowa - K17K 962022-09-24 13:06:5901:27:03.80+00:28:2617:243,4
18SZCZEPANIK Renata 193WIĘCBORKSeria Brązowa - K18K 982022-09-24 13:06:5901:27:20.80+00:28:4317:283,4
19MAJDA Karolina 111BYDGOSZCZSeria Brązowa - K19K 1012022-09-24 13:05:5801:27:49.40+00:29:1117:333,4
20PĘCZKOWSKA Elżbieta 148SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K20K 1022022-09-24 13:05:5701:27:49.50+00:29:1217:333,4
21STASZEWSKA Ilona 183JANIKOWOSeria Brązowa - K21K 1032022-09-24 13:06:0001:38:53.25+00:40:1519:463,0
22PŁOTALSKA Bernadeta 152JANIKOWOSeria Brązowa - K22K 1042022-09-24 13:05:5901:38:54.20+00:40:1619:463,0
23STARYTSKA Kateryna 253Seria Brązowa - K23K 1052022-09-24 13:06:5901:39:14.25+00:40:3619:503,0
24JARZĘBSKA Gabrysia 58KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K24K 1062022-09-24 13:06:5801:39:21.85+00:40:4419:523,0
25MŁYNARCZYK Jolanta 120KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K25K 1072022-09-24 13:06:5901:39:41.65+00:41:0419:563,0
26JARZĘBSKA Monika 57KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K26K 1082022-09-24 13:06:5801:39:42.60+00:41:0519:563,0
Znaleziono 26 wynik(ów)