VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STOMSKI Krzysztof 185SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M1M 12022-09-24 13:00:5300:33:17.75 6:399,0
2SKIBSKI Maciej 178ŚWIECIESeria Diamentowa - M2M 22022-09-24 13:00:5200:33:25.25+00:00:076:419,0
3NOWICKI Jarosław 137GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M3M 32022-09-24 13:00:5300:33:25.75+00:00:086:419,0
4NAGORZYSKI Arek 130MUDFOXESBYDGOSZCZSeria Diamentowa - M4M 42022-09-24 13:00:5300:34:02.30+00:00:446:488,8
5LECIAK Michał 249TORUŃSeria Diamentowa - M5M 500:34:28.00+00:01:106:538,7
6ZABOROWSKI Rafał 236PROTERM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M6M 62022-09-24 13:00:5500:34:36.35+00:01:186:558,7
7RZĘTKOWSKI Artur 170SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M7M 72022-09-24 13:00:5300:35:03.00+00:01:457:008,6
8MODLIŃSKI Łukasz 122EXTREMALNI MOGILNOCIECHRZSeria Diamentowa - M8M 82022-09-24 13:00:5300:36:42.80+00:03:257:208,2
9KRAWIEC Mateusz 251Seria Diamentowa - M9M 92022-09-24 13:00:5300:37:58.95+00:04:417:357,9
10STUCKI Marek 187SULNOWOSeria Diamentowa - M10M 102022-09-24 13:00:5400:39:20.45+00:06:027:527,6
11WIŚNIEWSKI Krzysztof 224INOWROCŁAWSeria Diamentowa - M11M 112022-09-24 13:00:5300:42:01.65+00:08:438:247,1
12BARWIŃSKI Leszek 5RUNCROSS ROZGARTYTORUŃSeria Diamentowa - M12M 132022-09-24 13:00:5300:43:15.20+00:09:578:396,9
13KOWALSKI Krzysztof 76OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKISeria Diamentowa - M13M 142022-09-24 13:00:5400:43:21.75+00:10:048:406,9
14ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 244JANIKOWOSeria Diamentowa - M14M 152022-09-24 13:00:5400:43:34.30+00:10:168:426,9
15FOJUT Marcin 37Z LODU URWANYBYTONIASeria Diamentowa - M15M 172022-09-24 13:00:5500:44:12.75+00:10:558:506,8
16OSIŃSKI Piotr 144TĘCZOWA KRAINAWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M16M 182022-09-24 13:00:5400:45:27.60+00:12:099:056,6
17SEBBAR Younes 171WKBWLOCLAWEKSeria Diamentowa - M17M 192022-09-24 13:00:5300:45:49.50+00:12:319:096,5
18GOŚCIAK Łukasz 44TORUŃSeria Diamentowa - M18M 202022-09-24 13:00:5400:45:55.40+00:12:379:116,5
19WAJCHERT Łukasz 216TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M19M 212022-09-24 13:00:5500:46:30.30+00:13:129:186,5
20GÓRSKI Marian 46SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M20M 222022-09-24 13:01:4200:46:38.55+00:13:209:196,4
21STACHOWIAK Dawid 182TORUŃSeria Diamentowa - M21M 242022-09-24 13:00:5400:47:45.50+00:14:279:336,3
22ŻUCHOWSKI Paweł 246TORUŃSeria Diamentowa - M22M 252022-09-24 13:00:5400:48:39.40+00:15:219:436,2
23LACH Paweł 93BYDGOSZCZSeria Diamentowa - M23M 282022-09-24 13:02:3700:50:01.75+00:16:4410:006,0
24KUBAŃSKI Mateusz 81ŁYSOMICESeria Diamentowa - M24M 292022-09-24 13:01:4400:50:33.50+00:17:1510:065,9
25WALICHNIEWICZ Krzysztof 217RUN PIEKUŚINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M25M 302022-09-24 13:00:5400:50:44.10+00:17:2610:085,9
26MRUGAŁA Bartosz 126BRZOZASeria Diamentowa - M26M 332022-09-24 13:00:5300:51:04.90+00:17:4710:125,9
27ŁUKAWSKI Damian 107TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M27M 422022-09-24 13:00:5500:54:46.05+00:21:2810:575,5
28HAN Sławomir 52BIAŁE BŁOTASeria Diamentowa - M28M 432022-09-24 13:00:5600:55:48.55+00:22:3011:095,4
29SIEJNA Michał 173REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Diamentowa - M29M 642022-09-24 13:04:5801:04:30.45+00:31:1212:544,7
Znaleziono 29 wynik(ów)