VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KUNICKI Kamil 86SILNOSeria Srebrna - M1M 262022-09-24 13:02:3800:49:36.60 9:556,0
2GRACZ Adam 47SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M2M 272022-09-24 13:02:3800:50:01.20+00:00:2410:006,0
3BUTRYM Adam 16TS OPATRUNKITORUŃSeria Srebrna - M3M 392022-09-24 13:02:3900:53:28.40+00:03:5110:415,6
4GODZIUK Roman 41TORUŃSeria Srebrna - M4M 462022-09-24 13:04:5900:58:10.15+00:08:3311:385,2
5KUZIOŁA Michał 87TOPOLINEKSeria Srebrna - M5M 512022-09-24 13:04:5901:00:12.10+00:10:3512:025,0
6SIEMIANOWSKI Kacper 175SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M6M 522022-09-24 13:03:4401:00:18.10+00:10:4112:035,0
7SZABLEWSKI Michał 190INOWROCŁAWSeria Srebrna - M7M 562022-09-24 13:02:3801:00:36.65+00:11:0012:075,0
8POTRZEBOWSKI Marek 156DEAF, LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZSeria Srebrna - M8M 612022-09-24 13:04:5801:02:21.90+00:12:4512:284,8
9SZYMCZYK Radosław 203SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Srebrna - M9M 622022-09-24 13:03:4301:04:22.05+00:14:4512:524,7
10ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 106REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Srebrna - M10M 632022-09-24 13:04:5801:04:27.30+00:14:5012:534,7
11WIERZBICKI Maciej 223SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M11M 652022-09-24 13:03:4601:05:23.60+00:15:4713:044,6
12XRT Maciej 235ŁUBIANKASeria Srebrna - M12M 682022-09-24 13:03:4501:05:54.15+00:16:1713:104,6
13TAFELSKI Piotr 206ŁABISZYNSeria Srebrna - M13M 712022-09-24 13:05:0001:09:42.50+00:20:0513:564,3
14RYDZYŃSKI Emil 168NAWOJÓW ŁUŻYCKI 110Seria Srebrna - M14M 722022-09-24 13:05:0001:09:43.40+00:20:0613:564,3
15TOCZKO Jarosław 207BYDGOSZCZSeria Srebrna - M15M 742022-09-24 13:03:4501:13:03.95+00:23:2714:364,1
16DZIERŻAWSKI Łukasz 35WŁOCŁAWEKSeria Srebrna - M16M 752022-09-24 13:05:5801:14:21.35+00:24:4414:524,0
17WĄSIK Robert 220TORUŃSeria Srebrna - M17M 762022-09-24 13:03:4401:14:32.05+00:24:5514:544,0
18WIŚNIEWSKI Bartosz 225INOWROCŁAWSeria Srebrna - M18M 772022-09-24 13:04:5701:15:07.40+00:25:3015:014,0
19WIŚNIEWSKI Włodzimierz 226SPCTORUŃSeria Srebrna - M19M 822022-09-24 13:04:5701:16:47.35+00:27:1015:213,9
20TOMASZEWSKI Krzysztof 210SPCTORUŃSeria Srebrna - M20M 832022-09-24 13:04:5701:16:48.35+00:27:1115:213,9
21SZTOLIN Jacek 200BYDGOSZCZSeria Srebrna - M21M 922022-09-24 13:03:4501:24:32.45+00:34:5516:543,5
22GRUGEL Wojciech 48BYDGOSZCZSeria Srebrna - M22M 932022-09-24 13:03:4501:24:33.30+00:34:5616:543,5
23MALAK Robert 112BIAŁE BŁOTASeria Srebrna - M23M 942022-09-24 13:03:4301:24:33.80+00:34:5716:543,5
24KWIATKOWSKI Maciej 92BYDGOSZCZSeria Srebrna - M24M 952022-09-24 13:03:4401:24:35.20+00:34:5816:553,5
25SKOWROŃSKI Bartłomiej 180BYDGOSZCZSeria Srebrna - M25M 992022-09-24 13:03:4301:27:35.70+00:37:5917:313,4
Znaleziono 25 wynik(ów)