VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAKUBOWSKA Lucyna 55TORUŃSeria Złota - K1K 82022-09-24 13:02:3600:51:21.85 10:165,8
2TOMASZEWSKA Emilia 209OCELOTYCIELESeria Złota - K2K 102022-09-24 13:01:4200:53:15.10+00:01:5310:395,6
3VASYLIUK Svitlana 215SOLANKOWE BIEGACZYINOWROCŁAWSeria Złota - K3K 112022-09-24 13:01:4300:53:59.65+00:02:3710:475,6
4PISKORSKA Marta 150SOLEC KUJAWSKISeria Złota - K4K 172022-09-24 13:01:4200:57:14.55+00:05:5211:265,2
5CZYŻEWSKA Honorata 25INOWROCŁAWSeria Złota - K5K 182022-09-24 13:02:3800:57:18.95+00:05:5711:275,2
6WOŹNIACKA Beata 230AZYL DLA JEŻYSOLEC KUJAWSKISeria Złota - K6K 212022-09-24 13:01:4300:58:47.75+00:07:2511:455,1
7JELIŃSKA Natalia 60ZŁOTNIKI KUJAWSKIESeria Złota - K7K 232022-09-24 13:02:3800:59:22.20+00:08:0011:525,1
8PUZIO Justyna 160NOWA WIEŚ WIELKASeria Złota - K8K 262022-09-24 13:02:3801:00:31.95+00:09:1012:065,0
9DUDEK Katarzyna 32INOWROCŁAWSeria Złota - K9K 282022-09-24 13:02:3601:01:05.65+00:09:4312:134,9
10GUZOWSKA Magdalena 50RENEGATINOWROCŁAWSeria Złota - K10K 302022-09-24 13:02:3701:01:53.45+00:10:3112:224,8
11RUMIŃSKA Milena 165SPACEROWICZKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Złota - K11K 312022-09-24 13:01:4301:01:53.85+00:10:3212:224,8
12WRONISZEWSKA Marta 232DZIKOWOSeria Złota - K12K 322022-09-24 13:01:4401:02:03.90+00:10:4212:244,8
12RUMIŃSKA Aleksandra 166OSIEK NAD WISŁĄSeria Złota - K12K 322022-09-24 13:01:4301:02:03.90+00:10:4212:244,8
14KRZYWDZINSKA Magdalena 80INOWROCŁAWSeria Złota - K14K 342022-09-24 13:02:3701:02:07.30+00:10:4512:254,8
15ZIELIŃSKA Justyna 242KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKISeria Złota - K15K 362022-09-24 13:01:4301:02:10.45+00:10:4812:264,8
16SPYCHALSKA Kinga 181KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKISeria Złota - K16K 372022-09-24 13:01:4201:02:11.05+00:10:4912:264,8
17BEDNAREK Angelika 9RENEGATROJEWOSeria Złota - K17K 382022-09-24 13:02:3701:02:29.15+00:11:0712:294,8
18LACH Bogusia 94BYDGOSZCZSeria Złota - K18K 392022-09-24 13:02:3801:02:58.30+00:11:3612:354,8
19KARPINSKA Anna 65JACEWOSeria Złota - K19K 412022-09-24 13:02:3701:04:44.55+00:13:2212:564,6
20DABROWSKA-SZWAJA Aleksandra 27CHEŁMŻASeria Złota - K20K 492022-09-24 13:02:3701:08:09.25+00:16:4713:374,4
21JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 59JEŻE NA WYPASIECHEŁMŻASeria Złota - K21K 502022-09-24 13:02:3701:08:09.45+00:16:4713:374,4
22KUCHARSKA Dorota 83JEŻE NA WYPASIEKOŃCZEWICESeria Złota - K22K 512022-09-24 13:02:3701:08:09.75+00:16:4713:374,4
23SIMINSKA Monika 176SŁOŃSKOSeria Złota - K23K 532022-09-24 13:02:3701:08:20.45+00:16:5813:404,4
24MARNOCHA Wiktoria 250Seria Złota - K24K 542022-09-24 13:02:3601:08:20.85+00:16:5913:404,4
25SUSZEK Kasia 188JEŻE NA WYPASIEDOBRCZSeria Złota - K25K 552022-09-24 13:02:3701:08:39.00+00:17:1713:434,4
26WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 227ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSeria Złota - K26K 752022-09-24 13:02:3901:21:00.60+00:29:3816:123,7
Znaleziono 26 wynik(ów)