VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 149
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 149
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GURBA Sebastian 1673RZESZÓWM3000:00:00
2DZIOREK Tomasz 1597Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:00
3BOJDA Paweł 1564BOGUCHWAŁAM3000:00:00
4PODLEŚ Robert 1525Cobi PolandWARSZAWAM5000:00:01
5MĄCZKA Krystyna 365OTK RZEŹNIKGLIWICEK6000:00:02
6WĘGIEL Marcin 212Polwax Racing TeamJASŁOM3000:00:02
7ZAWADA Michał 1598Brzezinki Stare TeamWARSZAWAM3000:00:02
8KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAK6000:00:03
9BRÓG Wojciech 1570OLKUSZM3000:00:03
10LABA Kamila 1654KROSNOK2000:00:03
11MAKOWSKA Olga 1502JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:03
12BONDARA Sylwia 1501JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:03
13EPA Karolina 207PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:03
14JACHYMEK Bartłomiej 1655JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:04
15FARON Piotr 1676ZALEŚM6000:00:04
16NOWAK Roman 1536KLUCZBORKM4000:00:04
17BEŚKA Michał 1589Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:04
18NOWOMIEJSKI Marcin 1661BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZOWIECKIM4000:00:04
19SANECKI Robert 1606Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:04
20KOLBUS Tomasz 1607Adrian Danilewicz GroupSIECHNICEM4000:00:04
21KUŁAGA Krzysztof 1588Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:05
22KORZONEK Karol 1587Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:05
23KUBIAK Tomasz 1681RZESZÓWM3000:00:05
24RACHWALSKA Marzena 1670CISNAK3000:00:05
25HEJMAN Maciej 1669WKURW_TEAMTARNÓWM4000:00:06
25BANASIAK Karolina 1668WKURW_TEAMKIELCEK3000:00:06
27ZAWADZKI Grzegorz 1558Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:08
28MATŁOSZ Jolanta 1642STRZYŻÓWK3000:00:08
29ZAWADZKA Agnieszka 1557Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3000:00:09
30KUBALA Alicja 1513KALISZK4000:00:11
31ROLLA Magdalena 1554WARZYMICEK4000:00:11
32POPIS Justyna 1627IZBICAK4000:00:11
33POLAK Krzysztof 1665Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:12
34WARDECKA Dorota 1657ZĄBKIK5000:00:12
35BATOROWICZ Dominik 1638Crossfit DecepticonWĘGRÓWM3000:00:12
36BIALEK Tomasz 1651WARSZAWAM4000:00:12
37SZKLANA Anita 1535WIEPRZECK2000:00:13
38DYŚ Małgorzata 1582STAY INSANELUBLINK3000:00:13
39GAWRON Gabriela 1662NOWY BOREKK3000:00:13
40KOTKIEWICZ Hubert 1637Crossfit GCWWARSZAWAM3000:00:13
41FRANKOWSKI Dariusz 1533GLIWICEM4000:00:14
42MUCHA Jaroslaw 1643OTWOCKM5000:00:14
43ZAWADZKI Marcin 1664RZESZÓWM3000:00:15
44PŁACZEK Paweł 1678WETLINAM3000:00:16
45KUBIŚ Klaudia 1645POZNAŃK4000:00:17
46HEILMAN Maciej 1646POZNAŃM4000:00:17
47PĘKALA Anna 1523ZABRZEK4000:00:18
48PĘKALA Jarosław 1524ZABRZEM4000:00:18
49BURZYŃSKA Karolina 1580OLEŚNICAK4000:00:18
50LORENC Wiktor 1556RYMANÓWM3000:00:19
51GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1667Muay Running TeamKRAKÓWK3000:00:20
52CZEPIGA Dariusz` 1559GŁOJSCEM2000:00:20
53SKWARCZYŃSKA Patrycja 1596MALBORKK2000:00:20
54OŻÓG Iwona 1565CHEŁMK4000:00:21
55OŻÓG Dorota 1566CHEŁMK4000:00:21
56SŁODKOWSKA Marta 1592MALBORKK2000:00:21
57JANICKI Mateusz 1593MALBORKM2000:00:21
58WILK Izabela 1677CZELADŹK4000:00:21
59SKRUTEK Jan 1574WROCŁAWM6000:00:22
60SKRUTEK Adam 1605WIEDEŃM3000:00:22
61PILICHOWSKI Wojciech 322Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:23
62KAPITAN Monika 1541GDAŃSKK3000:00:23
63OKRÓJ Dawid 1548DEAF RUNNINGGDAŃSKM3000:00:23
64PIOTROWICZ Sławomir 1549RACIĄŻM3000:00:23
65KLAWIKOWSKI Jakub 1600Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:23
66KRZAK Dominika 1619WROCŁAWK3000:00:24
67UZDOWSKA Monika 1540MALBORKK3000:00:24
68RIEKSTINA Liga 1671Biały Bór TeamBIAŁYBÓRK3000:00:26
69AUGUSTYŃSKA Kinga 1514Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:27
70STANOSZ Patryk 1567TARNÓWM2000:00:27
71PRZEPIÓRKA Michał 1636ŻABIENIECM3000:00:27
72KORNAK Dariusz 1639Pkp carg0MUNINAM4000:00:27
73ŚWISTUŃ Izolda 1563KRAPKOWICEK4000:00:27
74TOKARZ Waldemar 1675PASZCZYNAM3000:00:28
75ODOLIŃSKA Agnieszka 1594Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK4000:00:28
76KAŁOWSKI Irek 1628www.pomocdlakaroliny.plWARSZAWAM4000:00:28
77CHRAPEK Joanna 1595TORUŃK2000:00:30
78ZAORSKA Marta 1585BYDGOSZCZK3000:00:31
79PRZYBYLSKI Mariusz 1620PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM4000:00:33
80ŁUSZCZ Paweł 1626DĘBICAM3000:00:33
81GRUBE Bartosz 1575BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:35
82NOWICKI Kamil 1660KRAKÓWM2000:00:36
83KSIĘŻAK Jolanta 1561WARSZAWAK3000:00:37
84TYLKA Małgorzata 1553LEGNICAK3000:00:37
85KOCHAŃSKA Joanna 1572SICIENKOK4000:00:37
86KRZYKWA Agnieszka 1632LEGIONOWOK5000:00:37
87KOCHAŃSKI Bartosz 1573SICIENKOM3000:00:37
88BARAŃSKA Monika 1674KRAKÓWK5000:00:38
89KOWALCZYK Anita 1522#TeamKrólakJEMIELNOK2000:00:38
90NOWICKA Anna 1569KRAKÓWK3000:00:38
91ŻUK Marcin 16121972WARSZAWAM4000:00:38
92MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1517KS Aktywni Węgrów , Wkurw_teamWĘGRÓWK4000:00:39
93RUTKA-ŻUK Monika 16131970WARSZAWAK4000:00:39
94PIETRUCZANIS Paweł 1518KS Aktywni Węgrów, Wkurw_teamWĘGRÓWM4000:00:40
95SZUKALSKA - WALCZAK Ewa 1581Biegające WalczakiPRUSZKÓWK3000:00:40
96BOROWIEC Arkadiusz 1515Chełm BiegaCHEŁMM4000:00:41
97PODGRUDNY Radosław 1528Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:41
98CYTAWA Adrian 1545Łęczna BiegaŁĘCZNAM2000:00:41
99WŁODARCZYK Marek 1551RADOMM4000:00:41
100MERESTA Konrad 1590Lw BogdankaŁĘCZNAM3000:00:41
101SZYMAŃSKA Ewa 1610MIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:42
102GESSLER Sylwia 1635BIESYBOLSZEWOK3000:00:42
103GARWACKA Beata 1604NIEPORĘTK5000:00:43
104PĘKALSKA Anna 1602NIEPORĘTK4000:00:43
105SAFARYN Lidia 1611MIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:43
106SAFARYN Marek 1633MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:43
107PULKOWSKI Dariusz 1630Ostróda RunnersOSTRÓDAM5000:00:44
108PAWLIK Anna 1631Ostróda RunnersOSTRÓDAK4000:00:44
109PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1672WARSZAWAK4000:00:46
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
110BRODIUK Norbert 1543Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:48
111FRĄC Elżbieta 1537Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:49
112POSIM Tomasz 1652-RYKIM3000:00:51
113WRÓBLEWSKA Weronika 1666biegusiem.plPUŁAWYK3000:00:51
114LUC Adam 1647biegusiem.plRYKIM3000:00:51
115PANKOWSKA Katarzyna 1550OrkaMasters IławaIŁAWAK3000:00:52
116PACHOLICKA Katarzyna 1591ŁÓDŹK2000:00:52
117KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1650SIEDLCEM4000:00:52
118RĄCZKA Mateusz 1679KOLBUSZOWAM3000:00:53
119GRZANECKA Mirosława 1649ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:53
120STRZELECKI Mateusz 1089LUBLINM3000:00:55
121PANCZENKO Kamil 1615WKURW_TEAMLUBLINM2000:00:55
122MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 1616Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:55
122SOBOCZYŃSKA Monika 1617Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:55
124OCHAL Krzysztof 1624LUBLINM2000:00:55
125SOBIK Paulina 1656PRO366ŚRODA WIELKOPOLSKAK3000:00:56
126ŻALIŃSKA Teresa 1520Jaworzno RunnersJAWORZNOK5000:00:56
127MULKA Urszula 1583Jaworzno RunnersLĘDZINYK3000:00:56
128KUCIA-OCHAL Magdalena 16251988LUBLINK3000:00:56
129RUPIŃSKA Agnieszka 1644KONSTANCINK2000:00:57
130KUKLA Elzbieta 1586PWC Running TeamWARSZAWAK5000:00:57
131SADEK Amanda 1531ROKIETNICAK2000:00:58
132GRUSZECKA Iwona 1584ALD Running TeamWARSZAWAK3000:00:58
133BUDKIEWICZ-FELUCH Donata 1648WARSZAWAK4000:00:58
134KOMORNIK Marek 1623Bsk Miód Kozacki BilgorajRADECZNICAM4000:00:59
135PYTEL Bożena 1568KIELCEK4000:01:00
136KRYSPIN Marta 1618V RunerGRUDZIADZK3000:01:00
137EBERT Agata 1519IMIELINK5000:01:01
138JAREMEK Wojtek 1576ZAMOŚĆM3000:01:01
139BOCEK Sławomir 1609LUTORYŻM4000:01:01
140PUTA Andrzej 1562WARSZAWAM4000:01:03
141KOBYŁKIEWICZ Artur 1608SZCZECINM3000:01:04
142ZAJDENC Aleksandra 1641Decathlon MagnoliaWROCŁAWK2000:01:04
143SKOWROŃSKA Milena 1640wkurw_teamWARSZAWAK3000:01:06
144KANDZIA-BARTOCHA Karolina 1510O co biega w KaletachKALETYK2000:01:08
145WRÓBEL Bartłomiej 1503CisnaCISNAM4000:01:08
146KRÓL Michał 1579NOWY JADÓWM3000:01:09
147SAŁDAN Krzysztof 1680BUSZKOWICEM6000:01:09
148ZIMOŃ Urszula 1233Dzik KomandoŁÓDŹK4000:01:32
149WOLSKA Aleksandra 249DZIK KOMANDOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK2000:01:33
Znaleziono 149 wynik(ów)