VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 149
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 149
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BONDARA Sylwia 1501JacekBiega Running TeamWARSZAWAK301K 100:00:0301:43:36.3001:43:39.45 6:059,8
2SZKLANA Anita 1535WIEPRZECK201K 200:00:1301:45:23.2501:45:36.65+00:01:576:119,7
3EPA Karolina 207PZU Sport TeamWARSZAWAK202K 300:00:0301:47:07.7001:47:11.60+00:03:326:189,5
4MAKOWSKA Olga 1502JacekBiega Running TeamWARSZAWAK302K 400:00:0301:48:09.5501:48:12.70+00:04:336:219,4
5RACHWALSKA Marzena 1670CISNAK303K 500:00:0501:52:41.2501:52:46.50+00:09:076:379,1
6DYŚ Małgorzata 1582STAY INSANELUBLINK304K 600:00:1302:03:13.0002:03:26.70+00:19:477:148,3
7RIEKSTINA Liga 1671Biały Bór TeamBIAŁYBÓRK305K 700:00:2602:03:33.3002:03:59.75+00:20:207:168,3
8BARAŃSKA Monika 1674KRAKÓWK501K 800:00:3802:03:39.1002:04:17.40+00:20:377:168,2
9NOWICKA Anna 1569KRAKÓWK306K 900:00:3802:05:39.1502:06:17.20+00:22:377:238,1
10MĄCZKA Krystyna 365OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 1000:00:0202:06:46.4502:06:49.00+00:23:097:278,0
11GRZANECKA Mirosława 1649ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK401K 1100:00:5302:06:04.9502:06:58.05+00:23:187:258,1
12KAPITAN Monika 1541GDAŃSKK307K 1200:00:2302:07:22.6002:07:45.95+00:24:067:298,0
13ODOLIŃSKA Agnieszka 1594Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK402K 1300:00:2802:12:14.3502:12:42.70+00:29:037:467,7
14TYLKA Małgorzata 1553LEGNICAK308K 1400:00:3702:12:40.8502:13:18.65+00:29:397:487,7
15MATŁOSZ Jolanta 1642STRZYŻÓWK309K 1500:00:0802:13:11.4002:13:19.40+00:29:397:507,7
16KRZAK Dominika 1619WROCŁAWK3010K 1600:00:2402:13:42.1002:14:06.15+00:30:267:517,6
17UZDOWSKA Monika 1540MALBORKK3011K 1700:00:2402:14:22.3002:14:46.35+00:31:067:547,6
18KUBALA Alicja 1513KALISZK403K 1800:00:1102:18:03.2002:18:14.25+00:34:348:077,4
19RUPIŃSKA Agnieszka 1644KONSTANCINK203K 1900:00:5702:17:28.9002:18:25.90+00:34:468:057,4
20PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1672WARSZAWAK404K 2000:00:4602:20:11.8002:20:57.95+00:37:188:147,3
21SŁODKOWSKA Marta 1592MALBORKK204K 2100:00:2102:22:11.1502:22:32.30+00:38:528:217,2
22SKWARCZYŃSKA Patrycja 1596MALBORKK205K 2200:00:2002:22:11.6502:22:32.50+00:38:538:217,2
23GARWACKA Beata 1604NIEPORĘTK502K 2300:00:4302:22:19.2502:23:03.20+00:39:238:227,2
24GRUSZECKA Iwona 1584ALD Running TeamWARSZAWAK3012K 2400:00:5802:22:25.9002:23:24.05+00:39:448:227,2
25PYTEL Bożena 1568KIELCEK405K 2500:01:0002:23:20.9002:24:21.65+00:40:428:257,1
26PACHOLICKA Katarzyna 1591ŁÓDŹK206K 2600:00:5202:24:47.0502:25:40.00+00:42:008:317,0
27BUDKIEWICZ-FELUCH Donata 1648WARSZAWAK406K 2700:00:5802:25:08.5502:26:07.50+00:42:288:327,0
28PĘKALA Anna 1523ZABRZEK407K 2800:00:1802:29:14.3002:29:32.90+00:45:538:466,8
29KUKLA Elzbieta 1586PWC Running TeamWARSZAWAK503K 2900:00:5702:28:50.5002:29:47.55+00:46:088:456,9
30WRÓBLEWSKA Weronika 1666biegusiem.plPUŁAWYK3013K 3000:00:5102:28:56.3502:29:47.60+00:46:088:456,8
31GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1667Muay Running TeamKRAKÓWK3014K 3100:00:2002:30:05.2502:30:26.10+00:46:468:496,8
32ZAWADZKA Agnieszka 1557Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3015K 3200:00:0902:30:23.7002:30:33.10+00:46:538:506,8
33BANASIAK Karolina 1668WKURW_TEAMKIELCEK3016K 3300:00:0602:35:41.3502:35:47.90+00:52:089:096,6
34SADEK Amanda 1531ROKIETNICAK207K 3400:00:5802:35:11.4002:36:10.00+00:52:309:076,6
35WOLSKA Aleksandra 249DZIK KOMANDOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK208K 3500:01:3302:37:25.5502:38:59.35+00:55:199:156,5
36ZIMOŃ Urszula 1233Dzik KomandoŁÓDŹK408K 3600:01:3202:37:56.8502:39:29.40+00:55:499:176,5
37PAWLIK Anna 1631Ostróda RunnersOSTRÓDAK409K 3700:00:4402:38:49.6002:39:33.90+00:55:549:206,4
38KOWALCZYK Anita 1522#TeamKrólakJEMIELNOK209K 3800:00:3802:40:07.3002:40:45.95+00:57:069:256,4
39KOCHAŃSKA Joanna 1572SICIENKOK4010K 3900:00:3702:41:44.9002:42:22.35+00:58:429:306,3
40KUCIA-OCHAL Magdalena 16251988LUBLINK3017K 4000:00:5602:41:37.3002:42:33.60+00:58:549:306,3
41ZAORSKA Marta 1585BYDGOSZCZK3018K 4100:00:3102:42:29.0002:43:00.00+00:59:209:336,3
42AUGUSTYŃSKA Kinga 1514Lacho TeamKRAKÓWK4011K 4200:00:2702:42:36.5502:43:04.50+00:59:259:336,3
43ŚWISTUŃ Izolda 1563KRAPKOWICEK4012K 4300:00:2702:44:18.4002:44:45.55+01:01:069:396,2
44KRYSPIN Marta 1618V RunerGRUDZIADZK3019K 4400:01:0002:44:14.1002:45:14.75+01:01:359:396,2
45KUBIŚ Klaudia 1645POZNAŃK4013K 4500:00:1702:45:03.9002:45:21.50+01:01:429:426,2
46KRZYKWA Agnieszka 1632LEGIONOWOK504K 4600:00:3702:45:49.7502:46:26.90+01:02:479:456,2
47KSIĘŻAK Jolanta 1561WARSZAWAK3020K 4700:00:3702:45:49.5002:46:27.05+01:02:479:456,2
48SOBIK Paulina 1656PRO366ŚRODA WIELKOPOLSKAK3021K 4800:00:5602:45:32.6502:46:28.65+01:02:499:446,2
49PĘKALSKA Anna 1602NIEPORĘTK4014K 4900:00:4302:46:24.8002:47:08.35+01:03:289:476,1
50KANDZIA-BARTOCHA Karolina 1510O co biega w KaletachKALETYK2010K 5000:01:0802:52:05.1502:53:13.60+01:09:3410:075,9
51LABA Kamila 1654KROSNOK2011K 5100:00:0302:53:26.6502:53:29.80+01:09:5010:125,9
52WARDECKA Dorota 1657ZĄBKIK505K 5200:00:1202:54:21.1502:54:34.10+01:10:5410:155,8
53MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1517KS Aktywni Węgrów , Wkurw_teamWĘGRÓWK4015K 5300:00:3902:55:54.6502:56:33.70+01:12:5410:205,8
54SZYMAŃSKA Ewa 1610MIŃSK MAZOWIECKIK4016K 5400:00:4202:59:07.6002:59:50.30+01:16:1010:325,7
55GESSLER Sylwia 1635BIESYBOLSZEWOK3022K 5500:00:4202:59:41.4003:00:24.30+01:16:4410:345,7
56ZAJDENC Aleksandra 1641Decathlon MagnoliaWROCŁAWK2012K 5600:01:0403:01:28.1503:02:32.90+01:18:5310:405,6
57SKOWROŃSKA Milena 1640wkurw_teamWARSZAWAK3023K 5700:01:0603:01:40.4503:02:46.60+01:19:0710:415,6
58RUTKA-ŻUK Monika 16131970WARSZAWAK4017K 5800:00:3903:02:34.1003:03:13.80+01:19:3410:445,6
59ROLLA Magdalena 1554WARZYMICEK4018K 5900:00:1103:03:23.5503:03:34.90+01:19:5510:475,6
60BURZYŃSKA Karolina 1580OLEŚNICAK4019K 6000:00:1803:06:54.2003:07:12.30+01:23:3210:595,5
61SZUKALSKA - WALCZAK Ewa 1581Biegające WalczakiPRUSZKÓWK3024K 6100:00:4003:07:08.9003:07:49.50+01:24:1011:005,5
62MULKA Urszula 1583Jaworzno RunnersLĘDZINYK3025K 6200:00:5603:08:59.5003:09:56.35+01:26:1611:075,4
63WILK Izabela 1677CZELADŹK4020K 6300:00:2103:10:11.0503:10:32.70+01:26:5311:115,4
64CHRAPEK Joanna 1595TORUŃK2013K 6400:00:3003:10:07.6003:10:38.30+01:26:5811:115,4
65ŻALIŃSKA Teresa 1520Jaworzno RunnersJAWORZNOK506K 6500:00:5603:10:59.8503:11:56.60+01:28:1711:145,3
66POPIS Justyna 1627IZBICAK4021K 6600:00:1103:13:06.3003:13:18.10+01:29:3811:215,3
67KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAK602K 6700:00:0303:14:18.3503:14:21.60+01:30:4211:255,2
68SOBOCZYŃSKA Monika 1617Run PasjaBYDGOSZCZK4022K 6800:00:5503:17:34.1003:18:29.95+01:34:5011:375,2
68MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 1616Run PasjaBYDGOSZCZK4023K 6900:00:5503:17:34.0503:18:29.95+01:34:5011:375,2
70PANKOWSKA Katarzyna 1550OrkaMasters IławaIŁAWAK3026K 7000:00:5203:24:26.8003:25:18.95+01:41:3912:015,0
71OŻÓG Dorota 1566CHEŁMK4024K 7100:00:2103:31:36.2503:31:57.90+01:48:1812:264,8
72OŻÓG Iwona 1565CHEŁMK4025K 7200:00:2103:31:36.4003:31:58.15+01:48:1812:264,8
73GAWRON Gabriela 1662NOWY BOREKK3027K 7300:00:1303:37:56.4003:38:10.35+01:54:3012:494,7
74EBERT Agata 1519IMIELINK507K 7400:01:0103:53:13.2003:54:14.70+02:10:3513:434,4
75SAFARYN Lidia 1611MIŃSK MAZOWIECKIK4026K 7500:00:4303:55:27.7003:56:11.00+02:12:3113:514,3
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
76FRĄC Elżbieta 1537Night Runners GliwiceGLIWICEK4027K 7600:00:4904:01:13.7004:02:03.20+02:18:2314:114,2
Znaleziono 76 wynik(ów)