VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 149
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 149
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KUBIAK Tomasz 1681RZESZÓWM301M 100:00:0501:25:40.3001:25:45.45 5:0211,9
2WĘGIEL Marcin 212Polwax Racing TeamJASŁOM302M 200:00:0201:27:54.3501:27:57.15+00:02:115:1011,6
3ZAWADA Michał 1598Brzezinki Stare TeamWARSZAWAM303M 300:00:0201:33:34.1001:33:36.45+00:07:515:3010,9
4BRÓG Wojciech 1570OLKUSZM304M 400:00:0301:37:04.1001:37:07.10+00:11:215:4210,5
5DZIOREK Tomasz 1597Sprint GorzyceGORZYCEM305M 500:00:0001:38:39.8501:38:40.80+00:12:555:4810,3
6KORZONEK Karol 1587Sprint GorzyceGORZYCEM306M 600:00:0501:39:14.5001:39:20.35+00:13:345:5010,3
7NOWOMIEJSKI Marcin 1661BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZOWIECKIM401M 700:00:0401:44:36.1001:44:40.15+00:18:546:099,8
8STANOSZ Patryk 1567TARNÓWM201M 800:00:2701:45:08.4001:45:35.85+00:19:506:119,7
9ZAWADZKI Marcin 1664RZESZÓWM307M 900:00:1501:45:28.2001:45:44.00+00:19:586:129,7
10PODLEŚ Robert 1525Cobi PolandWARSZAWAM501M 1000:00:0101:47:49.5501:47:51.45+00:22:066:209,5
11FARON Piotr 1676ZALEŚM601M 1100:00:0401:48:55.3001:48:59.30+00:23:136:249,4
12CYTAWA Adrian 1545Łęczna BiegaŁĘCZNAM202M 1200:00:4101:49:08.3501:49:49.45+00:24:046:259,3
13PIOTROWICZ Sławomir 1549RACIĄŻM308M 1300:00:2301:49:40.5001:50:04.10+00:24:186:279,3
14KOMORNIK Marek 1623Bsk Miód Kozacki BilgorajRADECZNICAM402M 1400:00:5901:49:36.2001:50:35.60+00:24:506:269,3
15PILICHOWSKI Wojciech 322Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM403M 1500:00:2301:50:16.2501:50:39.75+00:24:546:299,3
16NOWICKI Kamil 1660KRAKÓWM203M 1600:00:3601:50:24.9001:51:01.15+00:25:156:299,2
17JACHYMEK Bartłomiej 1655JacekBiega Running TeamWARSZAWAM404M 1700:00:0401:51:10.9501:51:15.35+00:25:296:329,2
18KOLBUS Tomasz 1607Adrian Danilewicz GroupSIECHNICEM405M 1800:00:0401:55:47.3001:55:51.50+00:30:066:488,8
19PRZYBYLSKI Mariusz 1620PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM406M 1900:00:3302:01:51.4002:02:25.10+00:36:397:108,4
20GURBA Sebastian 1673RZESZÓWM309M 2000:00:0002:02:41.3502:02:41.35+00:36:557:138,3
21KORNAK Dariusz 1639Pkp carg0MUNINAM407M 2100:00:2702:02:36.7502:03:04.10+00:37:187:128,3
22CZEPIGA Dariusz` 1559GŁOJSCEM204M 2200:00:2002:03:00.4002:03:20.70+00:37:357:148,3
23PRZEPIÓRKA Michał 1636ŻABIENIECM3010M 2300:00:2702:04:15.6002:04:43.25+00:38:577:188,2
24STRZELECKI Mateusz 1089LUBLINM3011M 2400:00:5502:04:56.1002:05:51.20+00:40:057:208,2
25PŁACZEK Paweł 1678WETLINAM3012M 2500:00:1602:05:35.0002:05:51.40+00:40:057:238,1
26OCHAL Krzysztof 1624LUBLINM205M 2600:00:5502:04:59.9002:05:55.40+00:40:097:218,2
27MERESTA Konrad 1590Lw BogdankaŁĘCZNAM3013M 2700:00:4102:06:12.0502:06:53.20+00:41:077:258,1
28KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1650SIEDLCEM408M 2800:00:5202:06:05.6002:06:58.05+00:41:127:258,1
29KOBYŁKIEWICZ Artur 1608SZCZECINM3014M 2900:01:0402:05:59.6002:07:04.50+00:41:197:248,1
30LORENC Wiktor 1556RYMANÓWM3015M 3000:00:1902:06:45.6502:07:05.30+00:41:197:278,0
31BOROWIEC Arkadiusz 1515Chełm BiegaCHEŁMM409M 3100:00:4102:07:16.9502:07:58.60+00:42:137:298,0
32SAŁDAN Krzysztof 1680BUSZKOWICEM602M 3200:01:0902:07:00.7002:08:09.70+00:42:247:288,0
33ZAWADZKI Grzegorz 1558Klub Sportowy PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3016M 3300:00:0802:09:11.1002:09:19.70+00:43:347:357,9
34ŻUK Marcin 16121972WARSZAWAM4010M 3400:00:3802:08:45.6502:09:23.70+00:43:387:347,9
35SANECKI Robert 1606Sprint GorzyceGORZYCEM4011M 3500:00:0402:10:11.1502:10:15.85+00:44:307:397,8
36WRÓBEL Bartłomiej 1503CisnaCISNAM4012M 3600:01:0802:11:50.3502:12:58.60+00:47:137:457,7
37SKRUTEK Adam 1605WIEDEŃM3017M 3700:00:2202:13:46.7002:14:09.20+00:48:237:527,6
38BEŚKA Michał 1589Sprint GorzyceGORZYCEM3018M 3800:00:0402:14:12.1502:14:16.60+00:48:317:537,6
39OKRÓJ Dawid 1548DEAF RUNNINGGDAŃSKM3019M 3900:00:2302:15:43.1002:16:06.30+00:50:207:597,5
40TOKARZ Waldemar 1675PASZCZYNAM3020M 4000:00:2802:16:37.8502:17:06.10+00:51:208:027,5
41RĄCZKA Mateusz 1679KOLBUSZOWAM3021M 4100:00:5302:16:36.8502:17:30.60+00:51:458:027,5
42KLAWIKOWSKI Jakub 1600Beztlenowi MalborkMALBORKM3022M 4200:00:2302:17:07.4002:17:31.15+00:51:458:047,4
43BIALEK Tomasz 1651WARSZAWAM4013M 4300:00:1202:17:28.7502:17:41.65+00:51:568:057,4
44HEILMAN Maciej 1646POZNAŃM4014M 4400:00:1702:20:27.3002:20:44.80+00:54:598:157,3
45JANICKI Mateusz 1593MALBORKM206M 4500:00:2102:22:10.8502:22:32.40+00:56:468:217,2
46KAŁOWSKI Irek 1628www.pomocdlakaroliny.plWARSZAWAM4015M 4600:00:2802:22:44.8002:23:13.75+00:57:288:237,1
47ŁUSZCZ Paweł 1626DĘBICAM3023M 4700:00:3302:23:16.1002:23:49.30+00:58:038:257,1
48KRÓL Michał 1579NOWY JADÓWM3024M 4800:01:0902:23:21.0002:24:30.80+00:58:458:257,1
49SKRUTEK Jan 1574WROCŁAWM603M 4900:00:2202:25:42.6002:26:05.40+01:00:198:347,0
50FRANKOWSKI Dariusz 1533GLIWICEM4016M 5000:00:1402:27:34.8002:27:49.50+01:02:048:406,9
51BOJDA Paweł 1564BOGUCHWAŁAM3025M 5100:00:0002:28:21.6002:28:21.60+01:02:368:436,9
52PĘKALA Jarosław 1524ZABRZEM4017M 5200:00:1802:29:14.3002:29:32.70+01:03:478:466,8
53POLAK Krzysztof 1665Crossfit GCWWARSZAWAM4018M 5300:00:1202:29:34.7002:29:47.00+01:04:018:476,8
54LUC Adam 1647biegusiem.plRYKIM3026M 5400:00:5102:28:56.4502:29:47.70+01:04:028:456,8
55BOCEK Sławomir 1609LUTORYŻM4019M 5500:01:0102:29:30.0502:30:31.95+01:04:468:476,8
56WŁODARCZYK Marek 1551RADOMM4020M 5600:00:4102:31:20.0502:32:01.90+01:06:168:546,7
57POSIM Tomasz 1652-RYKIM3027M 5700:00:5102:32:32.7502:33:24.25+01:07:388:586,7
58PODGRUDNY Radosław 1528Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4021M 5800:00:4102:33:22.7502:34:04.45+01:08:199:016,7
59HEJMAN Maciej 1669WKURW_TEAMTARNÓWM4022M 5900:00:0602:35:41.8502:35:47.90+01:10:029:096,6
60PULKOWSKI Dariusz 1630Ostróda RunnersOSTRÓDAM502M 6000:00:4402:38:49.1502:39:33.85+01:13:489:206,4
61KOCHAŃSKI Bartosz 1573SICIENKOM3028M 6100:00:3702:41:45.3502:42:22.50+01:16:379:306,3
62PANCZENKO Kamil 1615WKURW_TEAMLUBLINM207M 6200:00:5502:41:41.6002:42:37.50+01:16:529:306,3
63BATOROWICZ Dominik 1638Crossfit DecepticonWĘGRÓWM3029M 6300:00:1202:42:43.9002:42:56.20+01:17:109:346,3
64JAREMEK Wojtek 1576ZAMOŚĆM3030M 6400:01:0102:44:39.2002:45:40.60+01:19:559:416,2
65SAFARYN Marek 1633MIŃSK MAZOWIECKIM4023M 6500:00:4302:45:09.9502:45:53.25+01:20:079:426,2
66KUŁAGA Krzysztof 1588Sprint GorzyceGORZYCEM3031M 6600:00:0502:47:14.9502:47:20.00+01:21:349:506,1
67KOTKIEWICZ Hubert 1637Crossfit GCWWARSZAWAM3032M 6700:00:1302:48:34.6502:48:48.30+01:23:029:556,1
68MUCHA Jaroslaw 1643OTWOCKM503M 6800:00:1402:53:21.2502:53:35.80+01:27:5010:115,9
69PIETRUCZANIS Paweł 1518KS Aktywni Węgrów, Wkurw_teamWĘGRÓWM4024M 6900:00:4002:55:53.1002:56:33.90+01:30:4810:205,8
70GRUBE Bartosz 1575BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3033M 7000:00:3503:27:12.5503:27:47.55+02:02:0212:114,9
71NOWAK Roman 1536KLUCZBORKM4025M 7100:00:0403:36:03.9503:36:08.45+02:10:2312:424,7
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
72BRODIUK Norbert 1543Night Runners GliwiceGLIWICEM4026M 7200:00:4804:01:14.9004:02:03.40+02:36:1714:114,2
73PUTA Andrzej 1562WARSZAWAM4027M 7300:01:0304:01:02.5004:02:06.15+02:36:2014:104,2
Znaleziono 73 wynik(ów)