VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 149
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 149
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWOMIEJSKI Marcin 1661BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZOWIECKIM401M 700:00:0401:44:36.1001:44:40.15 6:099,8
2KOMORNIK Marek 1623Bsk Miód Kozacki BilgorajRADECZNICAM402M 1400:00:5901:49:36.2001:50:35.60+00:05:556:269,3
3PILICHOWSKI Wojciech 322Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM403M 1500:00:2301:50:16.2501:50:39.75+00:05:596:299,3
4JACHYMEK Bartłomiej 1655JacekBiega Running TeamWARSZAWAM404M 1700:00:0401:51:10.9501:51:15.35+00:06:356:329,2
5KOLBUS Tomasz 1607Adrian Danilewicz GroupSIECHNICEM405M 1800:00:0401:55:47.3001:55:51.50+00:11:116:488,8
6PRZYBYLSKI Mariusz 1620PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM406M 1900:00:3302:01:51.4002:02:25.10+00:17:447:108,4
7KORNAK Dariusz 1639Pkp carg0MUNINAM407M 2100:00:2702:02:36.7502:03:04.10+00:18:237:128,3
8KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1650SIEDLCEM408M 2800:00:5202:06:05.6002:06:58.05+00:22:177:258,1
9BOROWIEC Arkadiusz 1515Chełm BiegaCHEŁMM409M 3100:00:4102:07:16.9502:07:58.60+00:23:187:298,0
10ŻUK Marcin 16121972WARSZAWAM4010M 3400:00:3802:08:45.6502:09:23.70+00:24:437:347,9
11SANECKI Robert 1606Sprint GorzyceGORZYCEM4011M 3500:00:0402:10:11.1502:10:15.85+00:25:357:397,8
12WRÓBEL Bartłomiej 1503CisnaCISNAM4012M 3600:01:0802:11:50.3502:12:58.60+00:28:187:457,7
13BIALEK Tomasz 1651WARSZAWAM4013M 4300:00:1202:17:28.7502:17:41.65+00:33:018:057,4
14HEILMAN Maciej 1646POZNAŃM4014M 4400:00:1702:20:27.3002:20:44.80+00:36:048:157,3
15KAŁOWSKI Irek 1628www.pomocdlakaroliny.plWARSZAWAM4015M 4600:00:2802:22:44.8002:23:13.75+00:38:338:237,1
16FRANKOWSKI Dariusz 1533GLIWICEM4016M 5000:00:1402:27:34.8002:27:49.50+00:43:098:406,9
17PĘKALA Jarosław 1524ZABRZEM4017M 5200:00:1802:29:14.3002:29:32.70+00:44:528:466,8
18POLAK Krzysztof 1665Crossfit GCWWARSZAWAM4018M 5300:00:1202:29:34.7002:29:47.00+00:45:068:476,8
19BOCEK Sławomir 1609LUTORYŻM4019M 5500:01:0102:29:30.0502:30:31.95+00:45:518:476,8
20WŁODARCZYK Marek 1551RADOMM4020M 5600:00:4102:31:20.0502:32:01.90+00:47:218:546,7
21PODGRUDNY Radosław 1528Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4021M 5800:00:4102:33:22.7502:34:04.45+00:49:249:016,7
22HEJMAN Maciej 1669WKURW_TEAMTARNÓWM4022M 5900:00:0602:35:41.8502:35:47.90+00:51:079:096,6
23SAFARYN Marek 1633MIŃSK MAZOWIECKIM4023M 6500:00:4302:45:09.9502:45:53.25+01:01:139:426,2
24PIETRUCZANIS Paweł 1518KS Aktywni Węgrów, Wkurw_teamWĘGRÓWM4024M 6900:00:4002:55:53.1002:56:33.90+01:11:5310:205,8
25NOWAK Roman 1536KLUCZBORKM4025M 7100:00:0403:36:03.9503:36:08.45+01:51:2812:424,7
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
26BRODIUK Norbert 1543Night Runners GliwiceGLIWICEM4026M 7200:00:4804:01:14.9004:02:03.40+02:17:2314:114,2
27PUTA Andrzej 1562WARSZAWAM4027M 7300:01:0304:01:02.5004:02:06.15+02:17:2614:104,2
Znaleziono 27 wynik(ów)