VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 386
Wystartowało : 336
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 335
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1FU Zhigang 1001RZESZÓWM6000:00:00
2PODBIELSKI Krystian 1187Roche RunnersWASZAWAM4000:00:00
3ŁUCJANEK Andrzej 1188WARSZAWAM3000:00:00
4JABŁOŃSKI Karol 1297KS Zielono - CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:00
5FRANUSIAK Marek 1310CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:40:04
6RUPIŃSKA Maria 1351WARSZAWAK2000:00:00
7MAJDA Dominika 1121PGB Sprorowa Paczka BiegowaKRAKÓWK2000:00:0001:40:32
8WOJTANOWSKA Karolina 1363Dream Chaser TeamRAKALNICAK2000:00:2901:20:32
9NOWOCIN Radosław 1214WARSZAWAM2000:00:2900:55:59
10DUDZIK Łukasz 1291Góral BiegaKAMIENICAM3000:00:2901:03:15
11STYCZEŃ Piotr 1192CKBabcie/WoźniakRunningTeamCHĘCINYM3000:00:2900:59:37
12FLĄDRO Daniel 1341WOKOWICEM4000:00:2901:07:21
13PIELECKI Bartłomiej 1371GDAŃSKM3000:00:3001:02:45
14BEKAS Marcin 1375Runonline.plKRAKÓWM4000:00:3001:11:44
15ADAMCZYK Przemysław 1360adidas Runners WarsawWARSZAWAM4000:00:3001:04:32
16BERTINO Francesco 1245Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2000:00:3001:18:15
17MAŁKIEWICZ Michał 1299OSŻW Mińsk Maz./KS Zielono-CzarniWARSZAWAM2000:00:3001:18:53
18GŁUSZKO Przemysław 1315SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:3001:10:54
19MOTYKA Kamil 1173Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - KAMIL-BIEGAJAROSŁAWM3000:00:3001:04:33
20LISTOPAD Dariusz 1215NovemBeer Running TeamLUBLINM4000:00:3001:12:05
21KOWALIK Ewelina 1225Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK2000:00:3001:10:41
22PECA Dariusz 1369Białybór TeamBIAŁYBÓRM3000:00:3101:19:03
23WAŁACHOWSKA Urszula 1095SolinaTeamHOCZEWK3000:00:3101:33:40
24TARNOWSKI Mieczysław 1128CISNAM3000:00:3101:16:57
25PRZYBYŁOWICZ Ramona 1135SIECIECHÓWK3000:00:3101:20:23
26PRZYBYŁOWICZ Marek 1136SIECIECHÓWM4000:00:3101:20:23
27LEMAŃSKI Damian 1358ŁÓDŹ-RĄBIEŃM2000:00:3101:06:58
28KOPEĆ Paweł 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyMAJDAN KRÓLEWSKIM3000:00:3101:11:24
29GŁUSZKO Justyna 1314SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3000:00:3101:34:57
30PASIECZNA Małgorzata 1059Fartlek GOGORZYCEK3000:00:3101:40:35
31NOWAKOWSKI Arkadiusz 1097Triathlon Siedlce ClubSTOK LACKIM3000:00:3101:19:42
32MAKARSKI Krzysztof 1179Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:3101:19:04
33KRASUSKI Mirosław 13191966SIEDLCEM5000:00:3101:19:42
34KLAPPHOLZ Adriana 209Biegiem przez ChybieCIESZYNK4000:00:3101:19:59
35SZTUBA Robert 1368BIAŁYBÓRM3000:00:3201:20:45
36PARTYKA Sebastian 1076SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:3201:23:50
37ADAMIAK Marcin 1117EVERRUNŁÓDŹM4000:00:3201:12:51
38ZASINA Sebastian 1181Rubezahl TeamOTRĘBUSYM3000:00:3201:17:24
39SKRZESZEWSKI Henryk P. 1247Fartlek GOSTALOWA WOLAM4000:00:3201:23:40
40DELEKTA Jan 1325djŁOWISKOM4000:00:3201:09:34
41DELEKTA Dariusz 1326delnovaŁOWISKOM3000:00:3201:09:36
42KOPEĆ Arkadiusz 1335Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:3201:12:13
43ZIELAK Darek 1344WARSZAWAM4000:00:3201:06:35
44IZDEBSKI Paweł 1357WARSZAWAM3000:00:3201:42:02
45KORCZYK Jakub 1197KOMOROWOM3000:00:3201:17:34
46SZTUBA Roman 1370Białybór TeamBIAŁYBÓRM3000:00:3301:36:51
47SZYBKOWSKI Marcin 1074RZESZÓWM3000:00:3301:23:47
48SZCZEPAŃSKI Marcin 1116EVErRUNŁÓDŹM4000:00:3301:14:11
49FRIDRICH Marcin 1158Training LabWARSZAWAM2000:00:3301:21:37
50POLIŃSKI Robert 1160Training LabWARSZAWAM3000:00:3301:21:36
51GRONCZEWSKI Artur 1211FMW RunnersWARSZAWAM4000:00:3301:21:01
52KAŹMIERCZAK Bartłomiej 1218ŁÓDŹM3000:00:3301:20:56
53KURZYŃSKI Michał 1049Efekt GombaoWROCŁAWM3000:00:3301:21:20
54JASTRZĄBEK Konrad 1123EVErRUNŁÓDŹM3000:00:3301:14:11
55GÓRA Zbigniew 1124WadowiceWADOWICEM4000:00:3301:35:21
56JASIŃSKI Michał 1156WROCŁAWM3000:00:3301:13:33
57RUPIŃSKI Krzysztof 1330Training LabKONSTANCIN-JEZIORNAM2000:00:3301:10:46
58BARTOSIK Marek 1320BeautySport.plLODZM4000:00:3301:23:16
59WĄS Marek 1377Marian biegaRZESZÓWM4000:00:3401:36:24
60PINKOWSKI Dariusz 1043PKP LUBLINIEC , CALESTHENICA LUBLINIECLUBLINIECM4000:00:3401:17:08
61DAWID Honorata 1065KLUCZBORKK4000:00:3402:02:59
62PAJĄK Krzysztof 1140Sportiva GliwiceGLIWICEM5000:00:3401:39:40
63PIĄTEK Dawid 1159Training LabOŁDRZYCHOWICEM3000:00:3401:27:27
64MAJEWSKI Marek 1154Training LabWARSZAWAM3000:00:3401:29:41
65MATOSZKA Arkadiusz 1163Training LabWARSZAWAM3000:00:3401:26:48
66PRUSKI Zbigniew 1253LUBLINIECM4000:00:3401:17:07
67RAPACZ Marcin 1056Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM5000:00:3501:23:47
68ADAMSKI Bartłomiej 1148MODLNICAM4000:00:3501:45:20
69KUCZKOWSKI Krzysztof 1161Training LabWARSZAWAM3000:00:3501:14:43
70TUREK Michal 1174Roche RunnersWARSZAWAM3000:00:3501:34:08
71KACZMARSKI Wojciech 1182Roche RunnersWARSZAWAM5000:00:3501:34:04
72SZYBIAK Joanna 1236KRZYWCZAK4000:00:3501:23:50
73MORAWIEC Daniel 1349BeautySport.plŁÓDŹM4000:00:3501:26:57
74BITNER Krystian 1172IWANOWICE MAŁEM3000:00:3501:24:20
75GRUSZKA Karol 1153Training LabWARSZAWAM3000:00:3501:39:56
76MAJCHRZAK Joanna 1162Training LabWARSZAWAK3000:00:3501:29:40
77KOZAK Filip 1165KŁOBUCKM4000:00:3501:24:21
78MAŃKOWSKI Wojciech 1352Training LabOŻARÓW MAZOWIECKIM3000:00:3501:37:25
79DZIEDZINA Tomasz 1361Muay Running TeamKRAKÓWM4000:00:3601:32:23
80ŻEBRAKOWSKI Marek 1374Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaNOWA WIEŚM5000:00:3601:37:31
81SASAL Monika 1055Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK3000:00:3601:40:29
82TATARATA Paweł 1157Training LabWARSZAWAM3000:00:3601:44:48
83KOŁACZ Piotr 1194CZOSNÓWM4000:00:3601:37:28
84LUBAŃSKA Alicja 1267ZS BukowiceBUKOWICEK5000:00:3601:35:15
85ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1323ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:3601:30:18
86HYDZIK Łukasz 1030Lider SanokSANOKM4000:00:3601:27:07
87URBANOWICZ Łukasz 1149KRAKÓWM4000:00:3601:45:19
88SAMEK Artur 1244BOCHNIAM4000:00:3601:53:28
89TROĆ Maria 1308Skawina BiegaKRAKÓWK2000:00:3601:30:06
90RUBAJ Adam 1376Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:3701:36:26
91TUSZYŃSKA Karolina 1038KS RygliceKRAKÓWK3000:00:3701:31:41
92KURKOWIAK Krzysztof 1109Wkurw_TeamWROCŁAWM3000:00:3701:43:35
93SEREDA Joanna 1145adidas Runners WarsawWARSZAWAK2000:00:3701:35:09
94GUJSKI Marcin 1175TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:3701:32:27
95KRUCZEK Robert 1221Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:3701:41:01
96KOŁACZ Liliana 1311MILANÓWEKK3000:00:3701:42:34
97KOŁACZ Tomasz 1312MILANÓWEKM3000:00:3701:42:37
98ZEBRAKOWSKI Grzegorz 1328Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaTRZEBOWNISKOM4000:00:3701:30:18
99PŁATEK Katarzyna 1112Wkurw_teamWROCŁAWK3000:00:3701:43:35
100MARCINEK Wojciech 1210Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaTRZEBOWNISKOM4000:00:3701:39:02
101ORLEWSKI Piotr 1226Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWM5000:00:3701:40:07
102MATUSIAK Anna 1035ŁÓDŹK5000:00:3801:45:14
103JAGODZIŃSKI Robert 1092Jagoda TeamOWIŃSKAM4000:00:3801:20:00
104ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 1096KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKM3000:00:3801:27:49
105NIEDBAŁ Maja 1141ZABRZEK2000:00:3801:33:32
106NIEDBAŁ Magdalena 1142ZABRZEK2000:00:3801:33:31
107PELCZAR Jakub 1234PIASECZNOM3000:00:3801:36:16
108WOŹNIAK Grzegorz 1248CHEŁMM3000:00:3801:15:58
109WOŁOSZYN Piotr 1278WARSZAWAM3000:00:3801:20:04
110BURANDT Magdalena 1345Drużyna Wilka/3 life teamOLSZTYNK3000:00:3801:14:43
111RYSIAWA Marek 1347MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:3801:28:15
112ORZOŁ Jacek 280Kb Leniwiec ZąbkiZĄBKIM3000:00:3801:30:42
113MIELNICZEK Ewa 1285ROPCZYCEK4000:00:3801:47:32
114DULAK Anna 1342ROBDORKIELCEK4000:00:3801:35:29
115BUCIORA Paweł 1343PRZEMYŚLM3000:00:3801:34:36
116CZERCHAWSKI Janusz 1021SIEMIANICEM4000:00:3901:12:58
117PIWOWARSKI Bartosz 1077OLSZTYNM3000:00:3901:42:36
118JAGODZIŃSKA Aleksandra 1091Jagoda TeamOWIŃSKAK4000:00:3901:40:23
119BABINSKA Inga 1104PRZEMYŚLK4000:00:3901:35:41
120KRZYŻEWSKI Roger 1103KRAKÓWM3000:00:3901:38:54
121BANY Marek 1203PUŁAWYM4000:00:3901:24:24
122MAŁEK Daren 1205RUDA ŚLĄSKAM2000:00:3901:29:38
123BENTKOWSKA Magdalena 1257WKURW_TEAMPOZNAŃK3000:00:3901:32:30
124KOWALEWSKI Kasper 1348GRUSZCZYNM2000:00:3901:29:45
125GRĘBOWSKI Sebastian 1098UKS StartLUBLINM4000:00:3901:21:49
126PIĘTA Łukasz 1243PROSZOWICEM4000:00:3901:44:58
127KAZEK Sylwia 1255TARNÓWK3000:00:3901:37:19
128JAGODZIŃSKI Hubert 1381Dzik ComandoŁÓDŹM2000:00:4001:32:35
129MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1176Zaporowy Maraton TeamSANOKM2000:00:4001:18:37
130GĄSIENICA Jakub 1232KRAKÓWM3000:00:4001:18:32
131JASIŃSKI Mikołaj 1333UKA WarszawaWARSZAWAM5000:00:4001:35:40
132CĘCELEWSKI Jarosław 456FiglarzeCISIEM4000:00:4001:41:46
133GRENDA Jarek 1178CHECHŁO PIERWSZEM4000:00:4001:21:35
134BOGDAŃSKI Bartosz 1185Dzik komandoDZIEKTARZEWM3000:00:4001:32:33
135NOWAKOWSKI Wojciech 1237KRAKÓWM3000:00:4001:23:21
136JABŁOŃSKA Dorota 1191OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK2000:00:4001:37:46
137KOWALSKI Łukasz 1316STRZYŻEWICEM3000:00:4001:25:59
138SIDOR Jerzy 1364RZESZÓWM6000:00:4101:34:53
139KRASOWSKI Mateusz 1052LEŻAJSKM3000:00:4101:24:28
140MŁYNARCZYK Tatiana 1072Husaria Race TeamPOLICEK3000:00:4101:25:05
141RICHTER Marcin 1108ŁÓDŹM3000:00:4101:11:31
142LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM3000:00:4101:30:34
143KACZMAREK Łukasz 1350Dzik KomandoCZARNOCINM3000:00:4101:32:33
144KOTOMSKA Renata 460FiglarzeALEKSANDROWKAK4000:00:4101:39:07
145KRASOWSKI Łukasz 1050RZESZÓWM3000:00:4101:24:20
146WRĘCZYCKI Mirosław 1239Cidry LotajomRADZIONKÓWM5000:00:4101:20:08
147SURDACKI Mateusz 1054NAŁĘCZÓWM3000:00:4201:15:16
148GONET Radosław 1200GONET TeamKROSNOM4000:00:4201:36:31
149SZYBISTY Grzegorz 1207Krosno Glass Runing TeamWROCANKAM4000:00:4201:27:08
150SPRAWKA Marta 1259Cazzo Club running teamLUBLINK2000:00:4201:33:43
151RADYK Jakub 1269Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:4201:24:29
152ŻARNICKI Kamil 1061Stay Insane / Crossfit Z16TURKAM3000:00:4201:30:56
153WIŚNIEWSKA Bożena 1180GLIWICEK4000:00:4201:36:17
154ZYDEK Katarzyna 1229Dzik KomandoŁÓDŹK2000:00:4201:32:32
155ZEMŁA Piotr 1053GLIWICEM4000:00:4301:38:21
156SWATEK Mateusz 1137STASZÓWM2000:00:4301:47:31
157LESZCZYŃSKA Małgorzata 1196GLIWICEK4000:00:4301:52:11
158GONET Grzegorz 1202GONETTeamZRĘCINM4000:00:4301:36:46
159GÓRKA Aleksandra 1201WARSZAWAK3000:00:4301:54:25
160MAJEWSKI Sebastian 1212Odrobinę Bliżej Nieba - Majki RunnerLUBLINM3000:00:4301:22:57
161WĘGLIŃSKA Joanna 1264MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:4301:38:55
162ZIĘBA Tomasz 1332JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:4301:25:50
163JASTRZĄBEK Agnieszka 1111EVErRUNŁÓDŹK3000:00:4301:28:21
164ŚWIĄDER Jerzy 1083MERSCHM4000:00:4301:18:37
165SAWCZUK Marek 1164Gonet TeamDUKLAM4000:00:4301:48:25
166SUGIER Tomasz 1365WKURW_TEAMWBUNM3000:00:4401:42:10
167PRZYBYLSKA Magdalena 1219GRÓJECK3000:00:4402:06:28
168PRZYBYLSKI Marcin 1220GRÓJECM4000:00:4401:42:34
169MATUSZEWSKI Arkadiusz 1301ZAMOŚĆM4000:00:4401:59:18
170GRONOWSKA Małgorzata 1338RGB CYKU PYKUMIĄCZYNK4000:00:4401:54:25
171GMAJ Karolina 1578GRÓJECK3000:00:4401:33:39
172KĄCKI Piotr 1032WŁOCŁAWEKM5000:00:4401:39:59
173SZUBERT Agnieszka 1131Kołobrzeg biegaUSTRONIE MORSKIEK3000:00:4401:36:24
174GRALA-MĄKA Wiesława 1208Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:4401:35:19
175GOŁASZEWSKA Karolina 1318Warsztat FormyTYCHY, ŚLĄSKIEK3000:00:4401:23:06
176PORZUCZEK Bartosz 1068BRZEZNICAM3000:00:4501:12:34
177ŻYŁKA Ireneusz 1105biegaczSANOKM4000:00:4501:36:26
178CZARNACKA Karolina 1126LUBLINK3000:00:4501:30:34
179FIREK Grażyna 1300RGB Cyku PykuZAMOŚĆK4000:00:4501:59:17
180SKARŻYŃSKI Marek 1309Triathlon Lublin TeamLUBLINM4000:00:4501:25:05
181MAZGAJ Michał 1327NOAWROCŁAWM3000:00:4501:33:41
182CEGLARSKI Jacek 1324WKURW_TEAMLUBLINM4000:00:4501:38:43
183PERUZYNSKA-ZYCH Ilona 1113ŁÓDŹK4000:00:4501:39:42
184BARDAN Michał 1199Ald running teamWARSZAWAM3000:00:4501:29:47
185GAJOS Anna 1256Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:4501:30:57
186GRANDA Paweł 137821 daplotZARZECZEM3000:00:4601:24:50
187URBAŚ Paweł 1066PRUSZKÓWM4000:00:4601:30:35
188WICZKOWSKI Dawid 1084WARSZAWAM2000:00:4601:33:47
189STYCZEŃ Ewelina 1152CKBabcie/WoźniakRunningTeamCHĘCINYK3000:00:4601:34:53
190ŁASTOWIECKI Radosław 1250KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4601:26:33
191ŻYCHOWICZ Rafał 1198ALD Running TeamWARSZAWAM3000:00:4601:30:08
192RADOMIŃSKI Tomasz 1251KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4601:26:34
193WÓJCIK Justyna 1321WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:4601:38:43
194STRAŚ Jarosław 1372KATOWICEM3000:00:4701:25:13
195KAŁUŻNY Andrzej 1037SANOKM4000:00:4701:35:57
196WICZKOWSKA Jolanta 1070WŁOCŁAWEKK4000:00:4701:52:44
197LULA Radosław 1078WARSZAWAM4000:00:4701:34:55
198BAGIŃSKI Paweł 1079WARSZAWAM4000:00:4701:34:57
199HORODYSKI Maciej 1222WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM6000:00:4701:38:50
200ZIELAK Aldona 1383WARSZAWAK4000:00:4801:43:33
201WICZKOWSKI Gabriel 1071Anwil TeamWŁOCŁAWEKM5000:00:4801:29:41
202IDZIOR Tomasz 1086BRZEZINYM2000:00:4801:24:25
203SZYMAŃSKI Mariusz 1119MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4801:38:10
204SKOWERA Edward 1129Pędziwiatr BiałystokBIAŁYSTOKM6000:00:4801:30:28
205FRANKOWSKI Piotr 1002WARSZAWAM4000:00:4801:30:19
206CZOSTEK Joanna 1260WKURW_TEAMPIASTOWK5000:00:4801:54:38
207FURMAGA Przemyslaw 1018Power TrainingWARSZAWAM3000:00:4801:28:00
208SAMOJLIK Daniel 1130Pędziwiatr BiałystokBIAŁYSTOKM3000:00:4801:49:04
209LATOS Joanna 1099ZIELONA GÓRAK4000:00:4801:48:57
210DUBIJ Albert 1024Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM4000:00:4901:30:31
211GANCARSKI Marcin 1235Nowy Styl Group Running TeamLUBLAM3000:00:4901:46:54
212WĘGLIŃSKI Sebastian 1265MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:4901:38:49
213RZEPKOWSKA Mirosława 1289JEZIÓRKOK3000:00:4901:32:42
214JURCZAK Robert 1334MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:4901:39:48
215BAJOR Michał 1336GDYNIAM3000:00:4901:19:58
216SOSZYŃSKA Małgorzta 13041962WARSZAWAK5000:00:4901:45:48
217DROSZCZ Krzysztof 1307BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM3000:00:4901:35:22
218GUDZ Beata 1373Inżynieria BieganiaKATOWICEK3000:00:5001:43:33
219JĘDRZEJEWSKA Agnieszka 1026JakośToBędzieMYSIADŁOK3000:00:5001:44:29
220SKOWROŃSKA Agnieszka 1044TRZEBNICAK4000:00:5001:55:42
221KWIATKOWSKA Alicja 1127MAŁE LWYGDAŃSKK3000:00:5002:05:54
222GRANDE Piotr 1150BigYellowFood Adventure TeamGDYNIAM3000:00:5001:33:53
223SZCZUKA Krzysztof 1258____________Seven SummitsLUBLINM3000:00:5001:36:09
224JANUSZKIEWICZ Wojciech 1031SUPRAŚLM4000:00:5001:37:24
225BERNACKI Kamil 1100OstroBiecOSTROWIEC SWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:40:18
226WARZYCHA Krzysztof 1012BYTOMM5000:00:5101:31:07
227CIEZYNSKI Eryk 1046EMAKŁĘTOWNIAM4000:00:5101:34:57
228SZADŁOWSKI Dariusz 1062Drim TimCIECHOCINEKM4000:00:5101:24:14
229DOŁŻYŃSKI Krzysztof 1147Latające Klapki KubotaLUBLINM3000:00:5101:33:49
230ORZECHOWSKA Karolina 1186Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK3000:00:5101:49:21
231JANKOWSKI Łukasz 1261LUBLINM3000:00:5101:36:16
232TYMBOROWSKA - WIEDRO Gosia 1286wkurw_team /wozniak running team /Biegnę żeby Bartek mógłbiegaćZAGNAŃSKK4000:00:5101:44:35
233DUTKIEWICZ Iwona 1290KIELCEK4000:00:5101:34:33
234ZDROJEWSKA Magdalena 1228POZNAŃK4000:00:5101:43:44
235OSIKOWSKA Aleksandra 1282Power TrainingWARSZAWAK3000:00:5101:56:13
236KĘDZIOŁKA Łukasz 1367KATOWICEM2000:00:5201:31:11
237DOMARADZKA Ewa 1005PYSKOWICEK4000:00:5201:48:49
238WARZYCHA Dawid 1013PKP InterCityBYTOMM2000:00:5201:30:35
239DĄBROWSKA Edyta 1209PIASECZNOK3000:00:5201:53:48
240KOZIŃSKA Agata 1242RUN PASJATORUŃK2000:00:5201:40:12
241PASZKO Stanisław 1270Bsk Miód Kozacki BilgorajGORAJEC - ZAGROBLEM6000:00:5201:36:09
242WACŁAWEK Marta 1284Power TrainingPIASTÓWK3000:00:5201:45:10
243CIUPA Tomasz 1305Lubię Biegać Leniwie LBLGORAJM4000:00:5201:39:30
244RUPIŃSKI Maciej 1331KONSTANCIN-JEZIORNAM5000:00:5201:35:59
245ZATOŃ Bożena 1362BYDGOSZCZK3000:00:5301:55:15
246DOŁHUN Adam 1354RUN PASJA BYDGOSZCXBYDGOSZCZM3000:00:5301:35:35
247SKALSKI Jarosław 1302DZIEWKIM4000:00:5301:29:06
248FOTYGA Agnieszka 1122OstrobiecOSTROWIEC SW.K4000:00:5301:47:31
249MATUSIK-SKALSKA Renata 1303Żuki w błocieDZIEWKIK4000:00:5301:29:05
250BRZEZIŃSKA Teresa 455Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:5301:52:04
251ZIOBER Barbara 1380SNG Wild DucksŁÓDŹK2000:00:5401:54:52
252GOCYLA Dariusz 10341966POZNAŃM5000:00:5401:35:45
253BEDNAREK Grażyna 1206Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:5401:51:45
254PECYNA Dariusz 1246Metal HeartPIASEKM4000:00:5401:49:51
255KOSEK Dariusz 12681966ŻMIGRÓDM5000:00:5401:25:50
256GALUS Jacek 1020TARNÓWM4000:00:5401:38:49
257TOKARZ Adrian 1241Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:5401:13:55
258CEBRAT Tomasz 1274SOSNOWIECM4000:00:5401:49:41
259KĘDRA Agnieszka 1025Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:5501:42:28
260STACHOWICZ Marcin 11105F TeamPRZYGODZICEM3000:00:5501:42:30
261KANIA Krystyna 1106BIELSKO-BIALAK6000:00:5501:48:35
262PAWLIK Katarzyna 11155F TeamPRZYGODZICEK3000:00:5501:42:30
263PECYNA Katarzyna 1356Pszczyna biegaPIASEKK3000:00:5501:56:32
264SIERPIŃSKI Mateusz 1151Training LabWARSZAWAM3000:00:5501:20:22
265BALCEWICZ Alfred 1204WARSZAWAM2000:00:5501:36:00
266HYZIAK Jakub 1216FHU HyziakGORLICEM4000:00:5501:49:47
267WALOSZEK Marcin 1069Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:00:5601:32:14
268BRATKO-SETKOWICZ Alina 1107KRAKÓWK3000:00:5601:50:23
269RZEPNIEWSKA Agata 1262WARSZAWAK3000:00:5601:36:13
270WINCZURA Leszek 1355GDAŃSKM4000:00:5601:36:16
271DĄBROWSKI Maciej 1275OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:5601:33:30
272DYLEWSKI Paweł 1317Fizjo-Sport/ Łęczna BiegaŁĘCZNAM4000:00:5601:32:14
273MURAWSKI Michał 1384WARSZAWAM4000:00:5701:35:34
274HYZIAK Joanna 1217FHU HyziakSĘKOWAK4000:00:5701:49:47
275PORSCH Arkadiusz 1298WIELOWIESM4000:00:5701:44:12
276ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 1346BYDGOSZCZM3000:00:5701:29:10
277TELEGA Maciej 1230ZARZECZEM2000:00:5701:11:42
278FILIPIAK Magdalena 1223Osp TargowoTARGOWOK4000:00:5701:41:47
279FILIPIAK Grzegorz 1224Osp TargowoTARGOWOM4000:00:5701:38:42
280POKRYWKA Stefan 1366CISNAM6000:00:5801:28:14
281PRZECH-FUS Agnieszka 1047WW TeamLUBLINK5000:00:5801:51:50
282MIŁOSZ Bartlomiej 1093KASZANKIBRWINÓWM5000:00:5801:41:55
283KIJEWICZ Michał 1272WARSZAWAM3000:00:5801:52:39
284LATAŁA Andrzej 1294Biegający świdnikŚWIDNIKM4000:00:5801:40:01
285JAKUBCZYK - LATAŁA Agnieszka 1295Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK4000:00:5801:52:01
286GŁOWACKI Zdzisław 1382WARSZAWAM6000:00:5901:48:08
287JÓŹWIK Artur 1063Biegam, bo biegam.WARSZAWAM4000:00:5902:14:06
288WRÓBLEWSKI Adrian 13223athlete.plBORKOWOM3000:00:5901:23:26
289DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 1120Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:5901:45:19
290MAJSTEREK Paweł 1283WARSZAWAM3000:00:5901:43:22
291KRZYSZTOŃ Piotr 444GMP Lasy KraśnikLASYM3000:00:5901:26:52
292KNAPIK Ilona 1353WARSZAWAK4000:01:0001:55:10
293SIUDA Anna 1073Namedycyne Sklep24 GmbH jpBIELSKO-BIAŁAK2000:01:0001:44:53
294BOGATKIEWICZ Maciej 1167FlorkiWARSZAWAM2000:01:0002:01:52
295MAZAN Przemysław 1266WARSZAWAM4000:01:0001:43:18
296KLOCEK Konrad 1337ŁĘŻYNYM3000:01:0001:28:57
297WRÓBLEWSKA Dorota 1051BzGGDAŃSKK5000:01:0001:46:26
298KACZMAREK Mateusz 1058Team BardzoOSTRÓW WIELKOPOLSKIM2000:01:0001:17:16
299LIS Arkadiusz 1273NogiZetreWARSZAWAM3000:01:0001:52:04
300KŁOPOT Grzegorz 1048AKMB Pędziwiatr GliwiceZBROSŁAWICEM3000:01:0101:36:04
301SKONECZNA Magdalena 1075KRAKÓWK3000:01:0101:32:20
302KIJOWSKI Tomasz 1155FojadorWARSZAWAM5000:01:0101:41:44
303MACIOSZEK Katarzyna 1170FlorkiWARSZAWAK3000:01:0101:36:17
304SZCZEPANIK Marek 1240naturecalling.plWARSZAWAM3000:01:0101:36:34
305KULEC Anna 1252NOWA SARZYNAK2000:01:0101:35:17
306KOLAKOWSKA Anna 1101Night Runners GliwicePYSKOWICEK4000:01:0202:22:21
307FURMAN Agnieszka 1146OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3000:01:0202:02:48
308MACIOSZEK Krystyna 1168FlorkiWARSZAWAK3000:01:0202:02:23
309FURMAN Michał 1193OchajoRun & FriendsKRAKÓWM3000:01:0202:02:48
310WĘGRZYN Radosław 1249KROSNOM2000:01:0201:10:36
311KARPIŃSKA Nina 1296BLIŻYNK3000:01:0202:02:50
312LACH Agnieszka 1379AuuuuuWADOWICEK4000:01:0301:34:23
313WĄSOWSKA Jagoda 1400PIASECZNOK5000:01:0302:03:30
314WITCZAK Ola 1087GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKK4000:01:0301:49:19
315ZIELIŃSKA Iwona 1118WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK5000:01:0301:31:17
316MACIOSZEK Ania 1169FlorkiWARSZAWAK2000:01:0302:02:24
317PIEKARZ Paweł 1195WARSZAWAM3000:01:0301:38:47
318KOŁTUNICKI Krzysztof 1003Gorce Ultra TrailWARSZAWAM4000:01:0401:54:41
319SOBOLEWSKI Jarosław 1263Vege RunnersZIELONKAM4000:01:0401:50:24
320JEZIOREK Jozi 1171ŁAPCZYCAM4000:01:0402:10:39
321RZECZKOWSKI Maciej 1064Warszawski Klub GórskiOTWOCKM5000:01:0502:04:36
322SZCZEPANEK Sylwester 1276Bobowska Grupa BiegoeaSIEDLISKAM3000:01:0501:25:58
323KRÓLIKOWSKA Emilia 1339WARSZAWAK3000:01:0501:48:27
323LESZCZYŃSKA Kamila 1340WARSZAWAK2000:01:0501:48:28
325KUŚMIERSKI Krzysztof 1067Warszawski Klub GórskiWARSZAWAM4000:01:0602:05:09
326JAMRÓZ Robert 1085JamerkiMUROWANIECM4000:01:0601:36:09
327CELI Piotr 1288Kasztaniaki TeamWARSZAWAM3000:01:0601:53:01
328GOLON Leszek 1139Krav MagaSICIENKOM3000:01:0601:41:31
329SOBOLEWSKI Grzegorz 1144Masakra Klub SportowyWARSZAWAM3000:01:0601:44:05
330SADZIK Dariusz 1281GrupaLukTrans.plKRAKÓWM3000:01:0601:29:20
331GOSZCZYŃSKI Piotr 1359CZĘSTOCHOWAM4000:01:0801:40:29
332PORĘBSKI Łukasz 226Stowarzyszenie Proshare Cycling TeamWROCŁAWM3000:01:0801:22:39
333KAWKA Paweł 1329KRAKÓWM3000:01:0801:41:57
334ARGIER Łukasz 1621WROCŁAWM3000:01:1201:44:16
335BALCER Marcin 1190HOOFDDORPM3000:01:1301:50:55
Niesklasyfikowani
MARCOL Mateusz 1007RYBNIKM20DNF01:48:19 DNF
Znaleziono 336 wynik(ów)