VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 386
Wystartowało : 336
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 335
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1KLAPPHOLZ Adriana 209Biegiem przez ChybieCIESZYNK4000:00:3101:19:59
2SZYBIAK Joanna 1236KRZYWCZAK4000:00:3501:23:50
3MATUSIK-SKALSKA Renata 1303Żuki w błocieDZIEWKIK4000:00:5301:29:05
4ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1323ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:3601:30:18
5GAJOS Anna 1256Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4000:00:4501:30:57
6LACH Agnieszka 1379AuuuuuWADOWICEK4000:01:0301:34:23
7DUTKIEWICZ Iwona 1290KIELCEK4000:00:5101:34:33
8GRALA-MĄKA Wiesława 1208Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAK4000:00:4401:35:19
9DULAK Anna 1342ROBDORKIELCEK4000:00:3801:35:29
10BABINSKA Inga 1104PRZEMYŚLK4000:00:3901:35:41
11WIŚNIEWSKA Bożena 1180GLIWICEK4000:00:4201:36:17
12KOTOMSKA Renata 460FiglarzeALEKSANDROWKAK4000:00:4101:39:07
13PERUZYNSKA-ZYCH Ilona 1113ŁÓDŹK4000:00:4501:39:42
14JAGODZIŃSKA Aleksandra 1091Jagoda TeamOWIŃSKAK4000:00:3901:40:23
15FILIPIAK Magdalena 1223Osp TargowoTARGOWOK4000:00:5701:41:47
16ZIELAK Aldona 1383WARSZAWAK4000:00:4801:43:33
17ZDROJEWSKA Magdalena 1228POZNAŃK4000:00:5101:43:44
18TYMBOROWSKA - WIEDRO Gosia 1286wkurw_team /wozniak running team /Biegnę żeby Bartek mógłbiegaćZAGNAŃSKK4000:00:5101:44:35
19FOTYGA Agnieszka 1122OstrobiecOSTROWIEC SW.K4000:00:5301:47:31
20MIELNICZEK Ewa 1285ROPCZYCEK4000:00:3801:47:32
21DOMARADZKA Ewa 1005PYSKOWICEK4000:00:5201:48:49
22LATOS Joanna 1099ZIELONA GÓRAK4000:00:4801:48:57
23WITCZAK Ola 1087GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKK4000:01:0301:49:19
24HYZIAK Joanna 1217FHU HyziakSĘKOWAK4000:00:5701:49:47
25BEDNAREK Grażyna 1206Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:5401:51:45
26JAKUBCZYK - LATAŁA Agnieszka 1295Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK4000:00:5801:52:01
27BRZEZIŃSKA Teresa 455Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:5301:52:04
28LESZCZYŃSKA Małgorzata 1196GLIWICEK4000:00:4301:52:11
29WICZKOWSKA Jolanta 1070WŁOCŁAWEKK4000:00:4701:52:44
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
30GRONOWSKA Małgorzata 1338RGB CYKU PYKUMIĄCZYNK4000:00:4401:54:25
31KNAPIK Ilona 1353WARSZAWAK4000:01:0001:55:10
32SKOWROŃSKA Agnieszka 1044TRZEBNICAK4000:00:5001:55:42
33FIREK Grażyna 1300RGB Cyku PykuZAMOŚĆK4000:00:4501:59:17
34DAWID Honorata 1065KLUCZBORKK4000:00:3402:02:59
35KOLAKOWSKA Anna 1101Night Runners GliwicePYSKOWICEK4000:01:0202:22:21
Znaleziono 35 wynik(ów)