VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-13
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 386
Wystartowało : 336
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 335
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ADAMCZYK Przemysław 1360adidas Runners WarsawWARSZAWAM401M 400:00:3001:04:3202:27:38.2002:28:08.20 5:4010,6
2ZIELAK Darek 1344WARSZAWAM402M 700:00:3201:06:3502:36:04.8502:36:37.15+00:08:286:0010,0
3FLĄDRO Daniel 1341WOKOWICEM403M 1000:00:2901:07:2102:42:15.0002:42:44.10+00:14:356:149,6
4DELEKTA Jan 1325djŁOWISKOM404M 1200:00:3201:09:3402:43:31.0002:44:03.85+00:15:556:179,5
5BEKAS Marcin 1375Runonline.plKRAKÓWM405M 1600:00:3001:11:4402:52:06.0502:52:36.80+00:24:286:379,1
6ADAMIAK Marcin 1117EVERRUNŁÓDŹM406M 1800:00:3201:12:5102:54:06.7002:54:39.60+00:26:316:419,0
7SZCZEPAŃSKI Marcin 1116EVErRUNŁÓDŹM407M 1900:00:3301:14:1102:54:10.7002:54:43.90+00:26:356:419,0
8KOPEĆ Arkadiusz 1335Wolbrom TeamWOLBROMM408M 2000:00:3201:12:1302:54:58.0002:55:30.40+00:27:226:438,9
9CZERCHAWSKI Janusz 1021SIEMIANICEM409M 2100:00:3901:12:5802:56:25.7502:57:05.55+00:28:576:478,8
10LISTOPAD Dariusz 1215NovemBeer Running TeamLUBLINM4010M 2800:00:3001:12:0503:05:50.0503:06:20.55+00:38:127:088,4
11JAGODZIŃSKI Robert 1092Jagoda TeamOWIŃSKAM4011M 3100:00:3801:20:0003:06:32.2003:07:10.35+00:39:027:108,4
12ŚWIĄDER Jerzy 1083MERSCHM4012M 4200:00:4301:18:3703:12:35.6003:13:19.40+00:45:117:248,1
13PRZYBYŁOWICZ Marek 1136SIECIECHÓWM4013M 4300:00:3101:20:2303:13:31.9503:14:03.05+00:45:547:268,1
14BANY Marek 1203PUŁAWYM4014M 5500:00:3901:24:2403:20:42.6503:21:22.40+00:53:147:437,8
15PRUSKI Zbigniew 1253LUBLINIECM4015M 5600:00:3401:17:0703:21:06.5003:21:40.60+00:53:327:447,8
16PINKOWSKI Dariusz 1043PKP LUBLINIEC , CALESTHENICA LUBLINIECLUBLINIECM4016M 5700:00:3401:17:0803:21:06.5003:21:40.90+00:53:327:447,8
17BARTOSIK Marek 1320BeautySport.plLODZM4017M 5800:00:3301:23:1603:21:08.9003:21:42.60+00:53:347:447,8
18ZEBRAKOWSKI Grzegorz 1328Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaTRZEBOWNISKOM4018M 6400:00:3701:30:1803:22:30.2503:23:08.00+00:54:597:477,7
19PODBIELSKI Krystian 1187Roche RunnersWASZAWAM4019M 6500:00:0003:23:09.0003:23:09.00+00:55:007:487,7
20SZADŁOWSKI Dariusz 1062Drim TimCIECHOCINEKM4020M 6600:00:5101:24:1403:22:44.5003:23:36.35+00:55:287:477,7
21SKRZESZEWSKI Henryk P. 1247Fartlek GOSTALOWA WOLAM4021M 7100:00:3201:23:4003:24:35.0503:25:07.50+00:56:597:527,6
22MORAWIEC Daniel 1349BeautySport.plŁÓDŹM4022M 7400:00:3501:26:5703:26:14.4003:26:49.40+00:58:417:557,6
23GRENDA Jarek 1178CHECHŁO PIERWSZEM4023M 7700:00:4001:21:3503:28:08.9503:28:49.35+01:00:418:007,5
24GRONCZEWSKI Artur 1211FMW RunnersWARSZAWAM4024M 7900:00:3301:21:0103:28:40.0503:29:13.35+01:01:058:017,5
25ŁASTOWIECKI Radosław 1250KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4025M 8100:00:4601:26:3303:32:33.4503:33:19.65+01:05:118:107,3
26SZYBISTY Grzegorz 1207Krosno Glass Runing TeamWROCANKAM4026M 8600:00:4201:27:0803:33:58.4003:34:40.80+01:06:328:137,3
27HYDZIK Łukasz 1030Lider SanokSANOKM4027M 8700:00:3601:27:0703:34:17.9003:34:54.80+01:06:468:147,3
28RADOMIŃSKI Tomasz 1251KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4028M 8800:00:4601:26:3403:34:24.3003:35:11.10+01:07:028:147,3
29SKARŻYŃSKI Marek 1309Triathlon Lublin TeamLUBLINM4029M 9000:00:4501:25:0503:34:46.8003:35:32.35+01:07:248:157,3
30SKALSKI Jarosław 1302DZIEWKIM4030M 9200:00:5301:29:0603:34:56.0503:35:49.45+01:07:418:167,3
31GRĘBOWSKI Sebastian 1098UKS StartLUBLINM4031M 9400:00:3901:21:4903:36:38.7503:37:18.55+01:09:108:197,2
32MURAWSKI Michał 1384WARSZAWAM4032M 9500:00:5701:35:3403:36:27.2503:37:25.20+01:09:178:197,2
33RYSIAWA Marek 1347MIŃSK MAZOWIECKIM4033M 9600:00:3801:28:1503:36:48.0003:37:26.40+01:09:188:207,2
34DUBIJ Albert 1024Białystok Biega TeamOGRODNICZKIM4034M 9700:00:4901:30:3103:36:51.6503:37:41.40+01:09:338:207,2
35URBAŚ Paweł 1066PRUSZKÓWM4035M 9800:00:4601:30:3503:36:55.1003:37:42.05+01:09:338:207,2
36ZIĘBA Tomasz 1332JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4036M 10000:00:4301:25:5003:37:18.9003:38:02.35+01:09:548:217,2
37KOZAK Filip 1165KŁOBUCKM4037M 11000:00:3501:24:2103:42:40.3503:43:16.30+01:15:088:337,0
38DYLEWSKI Paweł 1317Fizjo-Sport/ Łęczna BiegaŁĘCZNAM4038M 11300:00:5601:32:1403:43:12.7003:44:09.45+01:16:018:357,0
39BERNACKI Kamil 1100OstroBiecOSTROWIEC SWIĘTOKRZYSKIM4039M 12200:00:5001:40:1803:48:23.7503:49:14.50+01:21:068:476,8
40FRANKOWSKI Piotr 1002WARSZAWAM4040M 12300:00:4801:30:1903:48:31.3003:49:19.75+01:21:118:476,8
41BAGIŃSKI Paweł 1079WARSZAWAM4041M 12400:00:4701:34:5703:48:33.2503:49:20.35+01:21:128:476,8
42GALUS Jacek 1020TARNÓWM4042M 12900:00:5401:38:4903:49:43.2003:50:37.40+01:22:298:506,8
43WĄS Marek 1377Marian biegaRZESZÓWM4043M 13000:00:3401:36:2403:50:50.5503:51:25.35+01:23:178:526,8
44DZIEDZINA Tomasz 1361Muay Running TeamKRAKÓWM4044M 13400:00:3601:32:2303:52:56.8503:53:33.25+01:25:258:576,7
45KOŁACZ Piotr 1194CZOSNÓWM4045M 13600:00:3601:37:2803:55:04.4003:55:41.30+01:27:339:026,6
46CIUPA Tomasz 1305Lubię Biegać Leniwie LBLGORAJM4046M 14000:00:5201:39:3003:55:55.9003:56:48.50+01:28:409:046,6
47SZYMAŃSKI Mariusz 1119MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4047M 14600:00:4801:38:1003:58:54.2503:59:43.10+01:31:349:116,5
48GÓRA Zbigniew 1124WadowiceWADOWICEM4048M 14700:00:3301:35:2103:59:22.1003:59:55.15+01:31:469:126,5
49MARCINEK Wojciech 1210Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaTRZEBOWNISKOM4049M 15100:00:3701:39:0204:00:58.3004:01:36.05+01:33:279:166,5
50PORSCH Arkadiusz 1298WIELOWIESM4050M 15200:00:5701:44:1204:01:30.2504:02:27.90+01:34:199:176,5
51WINCZURA Leszek 1355GDAŃSKM4051M 15300:00:5601:36:1604:01:49.1004:02:45.65+01:34:379:186,5
52ŻYŁKA Ireneusz 1105biegaczSANOKM4052M 15400:00:4501:36:2604:02:12.2004:02:58.10+01:34:499:186,4
53ZEMŁA Piotr 1053GLIWICEM4053M 15800:00:4301:38:2104:05:14.6004:05:57.95+01:37:499:256,4
54JANUSZKIEWICZ Wojciech 1031SUPRAŚLM4054M 16500:00:5001:37:2404:07:50.8504:08:41.15+01:40:329:316,3
55PRZYBYLSKI Marcin 1220GRÓJECM4055M 16600:00:4401:42:3404:08:10.4504:08:55.35+01:40:479:326,3
56LULA Radosław 1078WARSZAWAM4056M 16700:00:4701:34:5504:08:39.8504:09:27.40+01:41:199:336,3
57KAŁUŻNY Andrzej 1037SANOKM4057M 17000:00:4701:35:5704:09:47.0504:10:34.45+01:42:269:366,2
58FILIPIAK Grzegorz 1224Osp TargowoTARGOWOM4058M 17100:00:5701:38:4204:10:17.2504:11:14.65+01:43:069:376,2
59MAZAN Przemysław 1266WARSZAWAM4059M 17200:01:0001:43:1804:10:30.3004:11:30.40+01:43:229:386,2
60RUBAJ Adam 1376Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4060M 17300:00:3701:36:2604:11:11.6504:11:49.15+01:43:409:396,2
61PIĘTA Łukasz 1243PROSZOWICEM4061M 18000:00:3901:44:5804:15:43.4004:16:22.90+01:48:149:506,1
62JURCZAK Robert 1334MIŃSK MAZOWIECKIM4062M 18100:00:4901:39:4804:15:39.8504:16:28.95+01:48:209:496,1
63PECYNA Dariusz 1246Metal HeartPIASEKM4063M 18600:00:5401:49:5104:16:08.2504:17:03.15+01:48:549:516,1
64GOSZCZYŃSKI Piotr 1359CZĘSTOCHOWAM4064M 18800:01:0801:40:2904:16:41.0504:17:49.10+01:49:409:526,1
65CIEZYNSKI Eryk 1046EMAKŁĘTOWNIAM4065M 18900:00:5101:34:5704:17:11.0004:18:02.60+01:49:549:536,1
66GONET Radosław 1200GONET TeamKROSNOM4066M 19000:00:4201:36:3104:17:52.6504:18:34.90+01:50:269:556,0
66GONET Grzegorz 1202GONETTeamZRĘCINM4067M 19100:00:4301:36:4604:17:51.8504:18:34.90+01:50:269:556,1
68LATAŁA Andrzej 1294Biegający świdnikŚWIDNIKM4068M 19700:00:5801:40:0104:19:36.2004:20:34.75+01:52:269:596,0
69ADAMSKI Bartłomiej 1148MODLNICAM4069M 20100:00:3501:45:2004:29:06.4004:29:41.85+02:01:3310:215,8
70URBANOWICZ Łukasz 1149KRAKÓWM4070M 20200:00:3601:45:1904:29:09.6004:29:45.85+02:01:3710:215,8
71CĘCELEWSKI Jarosław 456FiglarzeCISIEM4071M 20300:00:4001:41:4604:29:09.2004:29:50.05+02:01:4110:215,8
72HYZIAK Jakub 1216FHU HyziakGORLICEM4072M 20400:00:5501:49:4704:29:17.9504:30:13.45+02:02:0510:215,8
73SAWCZUK Marek 1164Gonet TeamDUKLAM4073M 20600:00:4301:48:2504:32:46.4504:33:29.45+02:05:2110:295,7
74JAMRÓZ Robert 1085JamerkiMUROWANIECM4074M 20900:01:0601:36:0904:36:00.1004:37:06.95+02:08:5810:365,7
75CEBRAT Tomasz 1274SOSNOWIECM4075M 21000:00:5401:49:4104:37:07.8504:38:01.85+02:09:5310:395,6
76CEGLARSKI Jacek 1324WKURW_TEAMLUBLINM4076M 21100:00:4501:38:4304:38:28.2504:39:13.65+02:11:0510:425,6
77KOŁTUNICKI Krzysztof 1003Gorce Ultra TrailWARSZAWAM4077M 21500:01:0401:54:4104:41:35.2504:42:39.50+02:14:3110:495,5
78SOBOLEWSKI Jarosław 1263Vege RunnersZIELONKAM4078M 21700:01:0401:50:2404:51:51.1004:52:55.30+02:24:4711:135,3
79SAMEK Artur 1244BOCHNIAM4079M 21900:00:3601:53:2804:56:50.6504:57:27.40+02:29:1911:255,3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
80MATUSZEWSKI Arkadiusz 1301ZAMOŚĆM4080M 22000:00:4401:59:1804:59:17.9005:00:02.60+02:31:5411:305,2
81JEZIOREK Jozi 1171ŁAPCZYCAM4081M 22200:01:0402:10:3905:00:59.8005:02:04.50+02:33:5611:345,2
82KUŚMIERSKI Krzysztof 1067Warszawski Klub GórskiWARSZAWAM4082M 22800:01:0602:05:0905:10:38.8505:11:45.05+02:43:3611:565,0
83JÓŹWIK Artur 1063Biegam, bo biegam.WARSZAWAM4083M 22900:00:5902:14:0605:29:39.3505:30:38.90+03:02:3012:404,7
Znaleziono 83 wynik(ów)